» »

Kateri firewall?

Kateri firewall?

««
9 / 9
»
»»

Blisk ::

Uporabljal sem comodo, zadnje verzije so mal boljše kot tist prej, deluje pa dobr.
Zdej uporabljam ZoneAlarm, tudi dober dela nimam pripomb, tudi 64 bitni.

t4basc0 ::

Zame najboljši windows firewall.. Kateri drugi firewall namestim mi požre 2-3 pinga v igrah server pa laga.
Ima kdo podobne težave?

Xserces ::

agnitum security suit :) like it
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

negot ::

agnitum security suit :) like it,

Yes!

Bostyan007 ::

Glede firewall je meni osebno bil najbolši ZoneAlarm ker se že pogovarjate :D

In jaz trenutno ne uporabljam firewall-a ker imam prenosnika in je takoj temperatura in CPU večja sem probal zato vem vprašal bi pa ali firewall od router-ja imam linksys ali je dober tako na izi... Kakšno mnenje imate od router-jevih firewall-ih ? :D

in še imam pa tudi namizni PC in morda bom dal lih ZoneAlarm gor bi pa vprašal ali vam je bil dober ZoneAlarm tisti ki ga imate ali ste ga imeli ?
Ali katerega mi priporočate?

bluefish ::

Za večino uporabnikov je privzeti firewall v Win povsem dovolj.

Pariah ::

bluefish je izjavil:

Za večino uporabnikov je privzeti firewall v Win povsem dovolj.

+1
Za tiste, ki jim ni dovolj, imata pa Comodo ali ZoneAlarm dovolj možnosti nastavitev.
|P8Z77-V PRO|,|i5 2500K|,|ASUS GTX780 DirectCUIIOC|,|2x4GB Corsair LP|,|H100|,
|Samsung 840/WD1002FAEX|,|Corsair TX850W|,|Fractal Design Arc|,|Win7 U 64bit|

Jst ::

Za večino uporabnikov je bolje, da "Windows Firewall with Advanced Security" nikoli ne vidi.

Če si hardcore, potem prvo vse Outbound prepoveš in potem samo dodajaš, kaj dovoliš. Je pa ogromno sizifovega dela, da ti internet oz. programi delajo pravilno. Plus: nobene upočasnitve. Minus: Znanje, you must know what are you doing, hardcore! :)

Do teh Comodo... imam pa precej slabo mnenje.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Nextor ::

Ni ga čez iptables :D Vse ostalo je kar nekaj...

Bostyan007 ::

jaz sem probal enih par firewall ampak najbolši mi je bil meni ZoneAlarm čne pa vsak ma svojga :D

Jst ::

PF* v sodelovanju z ALTQ** na routerju (BSD). To meni služi na eni mašini, ki jo imam v omari že nekaj let in se spomnim nanjo, samo ko moram kaj poštimati.

*podobno iptables
**trafficshaping

Ampak pogovarjamo se o Windowsih, a ne?

Zakaj bi laufal še en program, če imaš v Visti in Sedmici močno orodje za firewall?
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jst ()

cen1 ::

Comodo mi je zadnje čase vedno manj všeč ker ti zraven namesti še njihov neumen "bloatware" ki se ga sploh ne da izključit. Comodo Dragon, Geekbuddy pa še neke druge neumnosti. Mislim da nekatere se dejansko da odsranit v postopku namestitve nekaterih pa sploh ne. Če mislijo it v to smer se bojim da bo treba menjat.

Drugače pa ko ga enkrat namestiš in nastaviš še vedno odlična zadeva. Že precej let tudi rank 1 na firewall leak testih.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: cen1 ()

SubjectX ::

Windows FW in nek sposoben router z FWjem je vec kot dovolj!

Qushaak ::

Kaj uporabnega od zaščite nudijo več komercialni software-ski firewall-i (recimo oni v "Internet Security" paketih oz tudi taki, ki se prodajajo kot samostojni firewall-i) napram kombinaciji WIndows Firewall v Windows-ih 8.1 v navezi z Windows Firewall Control ali TinyWall?
Več ali manj vse kar vidim slabega v privzetem Windows FIrewall-u (v sodobnih Windows-ih) je beden vmesnik za nastavitve. To težavo pa rešujeta ravno programa, ki se samo povežeta z Windows-ovim firewall-om in ne inštalirata svojih "firewall kernel-ov" ipd.
Se motim ali dobri sodobni komercialni požarni zidovi nudijo več oz kaj bolje?
««
9 / 9
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Symantec bo ukinil brezplačni Sygate požarni zid

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
333948 (2968) Urus
»

kateri firewall v sožitju z P2P??

Oddelek: Programska oprema
292076 (1544) Jst
»

kateri firewall?

Oddelek: Programska oprema
231590 (1307) freserovski
»

Najboljši firewall

Oddelek: Omrežja in internet
111985 (1848) romario
»

Kateri Firewall priporocate in zakaj?

Oddelek: Pomoč in nasveti
272454 (1925) ferjan

Več podobnih tem