» »

Se da izdelati USB - PS2 adapter??

Se da izdelati USB - PS2 adapter??

aco111 ::

Zanima me, če se da doma narediti iz računalnika (USB) na PS2 izhoda (Tipkovnica, miška)?

V naprej se zahvaljujem za odgovore!

LP. Allesandro:\ :\ :\ :\ :\

Gapi ::

Tak adapter se da kupit v vsaki bolje založeni računalniški štacuni.
No person is rich enough,to buy back his past.

K0K0 ::

Jest sm ga glih učer naroču pride pa cca 1500sit mogoče ga boš kje še cenej dubu.

SodVina ::

torej ti mislis ps2->usb adapter. Rad bi ps2 tipkovnico/misko priklopil na usb? zakaj? (seveda, ce nimas laptopa)

b ::

Mogoce mu je crknil PS/2 na plati, pa si ne bi delal pretiranih stroskov?

Jaz vem, da bom to nekoc, ko ne bo vec PS/2 konektorjev na platah, nujno rabil. Ne zamenjam te tipkovnice (IBM Type M).

Dr_M ::

upam da se ps/2 se neki casa ne bo umaknu, ker USB za tipkovnice in miske ni ravno najboljsi...se vec, celo zelo slab je.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Dragi ::

zakaj pa naj bi bilo slabše?

Jst ::

Ali ima pa Dell Inspiron 8600, kateri nima ps/2 porta.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Phoebus ::

Dr_m: še posebej danes ko ne dobiš več PS/2 miši ampak so vse primary USB in šele potem usb->PS/2 ane? Ne govorim o el cheapo ali kakih special miših ampak logitechova mx serija je primary usb. Enako velja za ogromno M$ in ostalih miši.

Najbolj hecno je, da folk potem to miš priključi na PS/2. O tem so lepo debatirali na stričku tomu pri testu/demotu MX serije miši.

CCfly ::

Jaz vem, da bom to nekoc, ko ne bo vec PS/2 konektorjev na platah, nujno rabil. Ne zamenjam te tipkovnice (IBM Type M).

Meni je pa pred kratkim crknila, ker je spodnja plast s kontakti rahlo oksidirala :(. Legendarna tipkovnica.

Dr_M ::

Phoebus: ko bos vidu ksnga HC gamerja (recimo Q3A) ki ma misko na USB, pol pa loh blebetas....

miska je na ps/2 lahko mnooooogoooo bolj natancna kot na usb.samo ce znas nastimat. cist tko btw.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Skankulja ::

indeed... max rr usbja je 150 ce se ne motim... ps/2-ja pa 200. mislim, da to pove vse. in ja... pri usb-ju je 150 fixno.

TribesMan ::

Max refresh na USBju je 125Hz... mi lahko verjameš, ker sem stestiral skoraj vse miške ki so dobavljive v slo... nobena ne gre na USB več kot 125Hz, večinoma pa okoli 100Hz... Na PS2 je pa tok k naštimaš... sam max je pa malo pod 200Hz.

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

aco111 ::

Hočem imeti dve tipkovnici-ne sprašujte zakaj

zlobcek ::

dve tipkovnici?

Ej sam res me zanima zakaj:) Drugac se da to nardit lepo tako, da das eno stikalo na ps/2 in potem preklaplaš med njima. Edino če bi rad mel dve naenkrat vklopljene.

A to sploh gre? morm probat:)

LP

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zlobcek ()

aco111 ::

rabim dve tipkovnici priklopleni - ne sprašujte zakaj!!

CCfly ::

Zakaj ? :D

Dragi ::

ja zakaj?>:D

CCfly ::

V bistvu ti lahko odgovorim, da vem da v Linux-u deluje, samo ne me vprašat kako.

xstyl ::

CCfly; lahk vidim kak zgleda ta tipkovnica IMB Type M???? Jaz mam trenutno Internet Navigator SE, pa se mi zdi se kar dobra.

CCfly ::

No tukaj imaš sliko. Ta tipkovnica je odzivna, vsak slisi kako klofaš po njej, je skorajda neuničljiva in uporabna kot orožje. Skratka legenda. Na tej tipkovnici sem dejansko naredil veliko manj tipkarskih napak kot na trenutnem gumi-membrana pogruntavščini.

http://www.geocities.com/jszybowski/keyboard/

matjazz33 ::

Tipkovnica, ki si zasluži spomenik. Uporabljam jo od leta 1992 - Ko sem dobil prvi računalnik : PS2 /IT 30 (intertrade) Še vedno je v uporabi in deluje brez napake.
Edina pomanjkjivost ji je ta, da ne moreš pisati ljubici ko je žena doma, ker tudi sosedi slišijo kdaj pritisneš na tipko 8-) :\ :P

ToniT ::

Jaz pa sem mislil, da sem edini, ki še uporablja to tipkovnico, ki je seveda odlična. Samo paziti moraš, da ti ne pade na nogo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

CPU switch

Oddelek: Strojna oprema
141913 (1609) ender
»

A JE TO Problem

Oddelek: Strojna oprema
5902 (738) perci
»

Dve tipkovnici bi se dalo???

Oddelek: Strojna oprema
201884 (1580) Area_51
»

kaj je bols: USB al PS2 mis?

Oddelek: Pomoč in nasveti
151186 (1012) Enzo77
»

Dve tipkovnici..

Oddelek: Pomoč in nasveti
8941 (806) SpiDEr8

Več podobnih tem