» »

Opticna miska neprestano sveti

Opticna miska neprestano sveti

rhabdo ::

Imam en cuden problem in upam, da mi bo kdo lahko odgovoril na tole! Imam racunalnik athlon64 na epox 8HDA5+, napajalnik LC power 550w... Skratka, ko normalno izklopim racunalnik, se vse ugasne (ventilatorji, neonka...) samo opticna miska neprestano sveti. Ce jo premaknem, se bolj zasveti, isto kot ce je racunalnik prizgan. A je to kaj narobe? Ker mislim, da miska ne bi smela svetiti ko je pc ugasnjen!?

Hvala za pomoc!

Lp!

dëych ::

To se tut men dogaja (PS/2 miš), isto je na USB portih.:\

rhabdo ::

Ja, moja miš je logitech s96 na PS/2!

BCSman ::

Če mam priklopljeno na PS2 sveti tudi ko ugasnem, na USB-ja pa ugasne. Logitech. Čudno :/

mirkuma ::

Cudno, ce das na USB ni prav tako nic bolje?
Sam imam Microsoftovega Explorerja (predpredzadnjega) in se ugasne ko izklucis racunalnik, je pa na USB portu.

iNN ::

Men tut mis skos svet, to ni nc narobe
==

Brilko ::

Izklopi napjanje računalnika, pa ne bo več svetila. :D

Spajky ::

PS2 porti imajo stalno tok/napetost, ker jo dobijo iz +5Vsb, ki je stalno prisoten, če je le PSU upaljen/vštekan v štrom, tudi če je PC ugasnjen, USB pa ne! Rešitev je za štromarje: prekinit PS2 portom +5V napajanje in jim ga potegnit z žičko iz Usb porta na plati! /garancija ode u nebesa!/.. :))
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

jurre ::

men tudi stalno sveti, mis je se brezzicna (logitech mouseman cordless optical) in pac pustim da sveti:D ne morem drugega, razen ce vzamem baterije iz mis...

Scorpia ::

Pri epox lahko daš najnovejši bios dol, ki reši to zadevo!

McHusch ::

Same here ...

To je pač posledica funkcije, ki omogoča, da se kišta zbudi ob pritisku določene tipke na tipkovnici ...

leonius ::

Saj če maš cordless, maš menda na baterije. Ti pa so svoj vir napetosti tak da nevem če ma kaj veze z kišto glede napajanja.

All ::

ponavad maš na matični plošči jumper s katerim omogočiš napajanje tipkovnice, miške usb-ja med tem ko je računalnik izklopljen, v biosu pol sam omogočiš bujenje računalnika.
preglej navodila od plate.
brezžične pa svetjo skoz ja.....razn une k majo podstauk za polnenje baterij.

Trubar ::

Moja plata ima moznost da izklucis napetost iz USBja ko je racunalnik ugasnjen preko jumperjev. Poglej malo po literaturi za matično ploščo.
Ref exchange link:
https://www.binance.com/en/register?ref=VV7U3WUE
https://www.kucoin.com/r/rf/Hu6Rx2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dobesedno cudni stvari ???

Oddelek: Strojna oprema
282485 (1351) *ziga*
»

Miška se po izklopu računalnika ne izklopi (Logitech M-BT58)

Oddelek: Strojna oprema
81180 (1032) Athlon 64
»

Računalnik ugasnjen, optična miš sveti, zakaj?

Oddelek: Pomoč in nasveti
241883 (1403) Scorpia
»

Logitech optična miška

Oddelek: Strojna oprema
7880 (751) VASkO
»

Optična miška gori tudi, koje računalnik ugasnjen!

Oddelek: Strojna oprema
372120 (1487) mlakar

Več podobnih tem