» »

Samsung TV in izbira audio sledi

Samsung TV in izbira audio sledi

mitkos ::

Imam film, ki ima očitno zapisani 2 audio sledi. Ena je angleška, druga pa neka nerazumljiva (romunščina ali neki). Ko to predvajam na VLC lahko izbiram, ko dam to na Samsungov TV te izbire nimam, ali pa je ne znam najti. Nekaj sem že iskal z googlom, ampak sem prišel le do tega, da pravijo da Samsung ne omogoča izbire audio sledi, če je teh več. Ima kdo s tem izkušnje, da to potrdi, ali pa mi pove, kako spremeniti kateri audio naj TV predvaja? Kako bi to na računalniku uredil, da bi eno sled izbrisal iz mkv datoteke? Hvala za pomoč.

beta1 ::

Huawei LTE CPE master.

Han ::

Zmuksaj MKV brez druge sledi oziroma na vrh kot privzeto prestavi angleško.

https://www.videohelp.com/software/MKVT...

mitkos ::

beta1 je izjavil:



To ne deluje. Če se video predvaja imam pod options 2 opiciji in sicer info in rotate. Če video ustavim imam le info opcijo.

beta1 ::

Ce je Samsung TV modelno leto 2018 ali novejši IN ce je dodatni angleski audio stream slucajno DTS, potem si frdaman!

Skoraj sigurno je problem z DTSjom.

Samsungi od 2018 ne podpirajo vec DTSja in Divx/Xvid.

Preveri sekundarni audio stream v kaksnem formatu je.
Huawei LTE CPE master.

donvito ::

mitkos je izjavil:

Imam film, ki ima očitno zapisani 2 audio sledi. Ena je angleška, druga pa neka nerazumljiva (romunščina ali neki). Ko to predvajam na VLC lahko izbiram, ko dam to na Samsungov TV te izbire nimam, ali pa je ne znam najti. Nekaj sem že iskal z googlom, ampak sem prišel le do tega, da pravijo da Samsung ne omogoča izbire audio sledi, če je teh več. Ima kdo s tem izkušnje, da to potrdi, ali pa mi pove, kako spremeniti kateri audio naj TV predvaja? Kako bi to na računalniku uredil, da bi eno sled izbrisal iz mkv datoteke? Hvala za pomoč.

A samo z angleškim audiom pa filma ni? Naslov mogoče.

Han ::

Manjko DTS in še kakšnega kodeka (Dolby Vision) lahko kompenziraš z zunanjim dekoderjem, npr. s primernim soundbarom ali receiverjem...

link_up ::

mhm, biseri so odstranil dts. Biseri!

transcode that mf. audio bo hit cez.
In and Out


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

PLEX Direct Play - nekateri filmi se zatikajo

Oddelek: Zvok in slika
252179 (1360) Ganon
»

VLC ali lahko kopiram podnapise in jih prenesem v "google translate"

Oddelek: Pomoč in nasveti
161339 (654) donvito
»

Philips slabo kaže podnapise

Oddelek: Zvok in slika
186196 (3866) kretze
»

Hiter disk ali usb za Tv predvajanje 3d filma

Oddelek: Kaj kupiti
81563 (1400) jahtba
»

Kako musko iz DVD (koncert) na CD

Oddelek: Sedem umetnosti
172106 (1821) AtaStrumf

Več podobnih tem