» »

Lučkarski giveaway

Lučkarski giveaway

koyotee ::

Če ima kdo kaj, česar ne rabi(svetilke, baterije, polnilci,...), naj se javi, da skupaj pripravimo en giveaway naslednji mesec. Jaz pogledam popoldne po omarah, kaj vse se tam skriva.

Let there be light!8-)
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

mihi666 ::

Bi lahko malo bolj opisal kaj iščeš? Jaz imam doma stare luči in polnilce tudi kakšna zasilna svetilka z delujočo baterijo bi se našla...

koyotee ::

mihi666 je izjavil:

Bi lahko malo bolj opisal kaj iščeš? Jaz imam doma stare luči in polnilce tudi kakšna zasilna svetilka z delujočo baterijo bi se našla...


Ne ne, predvsem novejše in nerabljene zadeve, na katerih se nabira prah in bodo tako mogoče dobile svoj namen uporabe :)
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

PacificBlue ::

A bos poslal v Ukrajino?

koyotee ::

PacificBlue je izjavil:

A bos poslal v Ukrajino?


Dobra ideja, o tem nisem razmišljal.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

cvalsr ::

Spet ... sem še enkrat prebral, če nisem kaj narobe razumel.
Nisem. Torej:
Koyotee ni napisal, da kaj išče, temveč predlaga nekakšno "mini borzo" tule, da bi si med seboj izmenjali ali preprodali stvari, ki jih ima kdo odveč oziroma ki jih išče. Pač tule ponudiš, kaj oddaš oziroma poveš, kaj iščeš.
Ampak ... saj za to obstajajo že mali oglasi. Tule vsenavzkriž bo zelo nepregledno. Je pa dobra spodbuda, da lučkarji naredite eno 'ornk' inventuro in se malo zamislite. :))

Razen, če je z 'givawayem' mislil, da bi zbrali 'viške' in jih res podarili, magari v Ukrajino.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: cvalsr ()

koyotee ::

cvalsr je izjavil:

Spet ... sem še enkrat prebral, če nisem kaj narobe razumel.
Nisem. Torej:
Koyotee ni napisal, da kaj išče, temveč predlaga nekakšno "mini borzo" tule, da bi si med seboj izmenjali ali preprodali stvari, ki jih ima kdo odveč oziroma ki jih išče. Pač tule ponudiš, kaj oddaš oziroma poveš, kaj iščeš.
Ampak ... saj za to obstajajo že mali oglasi. Tule vsenavzkriž bo zelo nepregledno. Je pa dobra spodbuda, da lučkarji naredite eno 'ornk' inventuro in se malo zamislite. :))

Razen, če je z 'givawayem' mislil, da bi zbrali 'viške' in jih res podarili, magari v Ukrajino.


Sem že imel par giveawajev tule na stju, in ne ne gre za nikakršno izmenjevanje/prodajanje stvari. Če ne veš kaj giveaway pomeni, pa poguglaj.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

koyotee ::



Zaenkrat se je našlo:
2x zanflare f2
2x 18650 3500mah
1x warsun ct9t

Torej smo za Ukrajino?
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: koyotee ()

Samael ::

Ni nekaj blazno navdušenja nad predlogom :) Ah, well...

Z izjemo nekaj barvnih so skoraj vse moje Convoyke s2+, s9, Eagle Eye X2R ... komplimentarno z baterijami in nekaj polnilci, šle tja že v začetku marca in če sem iskren, se mi niti ne da s tem ukvarjati preko foruma.
Če pa boš pa delal giveaway eksplicitno za forum, kot si ga menda v preteklosti, pa za zabavo rade volje primaknem kakšno simpatično nikoli rabljeno vendar uporabno zadevo ali dve iz moje zbirke, pa se tako poveča število zadetkov. (in če je dobitnik iz LJ po dogovoru predam osebno, sicer pošljem po pošti)

Kako si pa običajno izbiral "nagrajence"? Tale zadeva je zelo priročna https://www.random.org/integers/ - sploh če je več "srečk" in se objavi screenshot vseh zmagovalnih številk :)
Samael != Samuel

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Samael ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Rusija prepovedala plačila v kriptovalutah (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Kriptovalute
7810519 (7384) Pac-Man

Ukrajina part X

Oddelek: Loža
7792 (654) scythe

Ukrajina Part V (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
737982 (6943) sds
»

Rusija izvedla nevaren test sestrelitve satelita (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
6914390 (9366) Jazon

Več podobnih tem