» »

digitalni boni 2022

digitalni boni 2022

helo ::

Zdravo, se sedaj še lahko prijavi na digitalne bone? Oče je v penziji in bi se rad udeležil, kak je postopek? Je to ustavljeno oz. da ne bo zamudil rokov.
hvala

svecka ::

VSe je ustavljeno. Tudi za tiste, ki so bili izbrani. Ministrica je rekla, da upokojencem ne pripada nič, da naj lepo "pocrkajo" v neznanju.

floyd1 ::

Janezkovi in toninčkovi so kupovali volitve na puf, zdaj pa ni bilo nikogar, ki bi puf plačal in je vse propadlo. Zato so pa zadevo prestavili v čas, ko se s tem več niso rabili ukvarjat. Klasični politiki-lopovi.

hbgqzR ::

Kaos

Poročilo regionalno-razvojnega sklada: Kršitve pri izobraževanjih starejših zgolj manjše in že odpravljene

helo ::

torej sedaj vse stoji? kdaj se bodo pa lahko upokojenci prijavili na tecaje da dobijo bon?

bauci ::

Vsa mesta so bila zasedena že prvi dan.

Kayzon ::

Kaksen smisel imajo ti digitalni boni? Kolikor vem s prejsnimi so so dijaki/studenti kupovali igricarske slusalke/miske/tipkovnice in podobne neumnosti,placali bomo pa vse to seveda spet mi.

chucki ::

Bolje miška, kot novi davki pod golobjo vlado.
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

Glugy ::

digitalni boni so dobesedno davek na neumnost pod janševo vlado. od nekje denar more pridt torej seveda novi davki. zahval se janši.

styrian ::

Ata ne bo nič dobil, ker je tudi sin digitalno nepismen in ga ni prijavil takoj, ko je bilo to mogoče.

Kriva seveda ni ta vlada, ji pa zamerim da se sedaj spreneveda, ker noče javno priznati, da mora pojesti tale šit-sendvič in se legalno ne da nič narediti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: styrian ()

arjad ::

Seveda je kriva vlada, saj je vedela kaj prevzema. Duhica naj gre nazaj pobirat paradajz in papriko in poplača slušalke in ostale nepotrebne stvari.

helo ::

držite se teme prosim. Zanima me le ali se lahko prijavi na tečaj, da dobi 150€, da si lahko kupi kak gadget, ali meni kako zadevo, ki jo bi potreboval, ali je to ustavljeno? Vseeno mi je katera vlada je dala bone in pregovarjanja, da ni pošteno da se delijo boni, al bo zarad tega inflacija in te bedarije. Zanima me le kako lahko kot ostali izkoristimo brezplačen nakup ali da se odšteje ta znesek ob nakupu računalsniške opreme. Oče je klical in zvoni v prazno, Sosed ima BMWja za 80K, in je kupil za bone super slušalke. Ne bi rad da mi zamudimo. Kako so nekateri prišli prej na vrsto?

Hvala

styrian ::

NE, ne da se več prijaviti. Zamudil si.

Jaz sem staršem rekel, naj takoj po objavi kličejo v vukojebino, ne pa v največje mesto, in so dobili.

arjad je izjavil:

Seveda je kriva vlada, saj je vedela kaj prevzema. Duhica naj gre nazaj pobirat paradajz in papriko in poplača slušalke in ostale nepotrebne stvari.


Da je samo 5000 mest so izvedeli ob prevzemu od Andrijaniča. Legalno ne morejo nič narediti, ker je razpis zaključen. Lahko se samo javno pretvarjajo, da skušajo "popraviti" napake, vendar napak v resnici ni in je vse legalno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: styrian ()

Tody ::

Vaši dragi starši se še vedno lahko prijavijo na tako željeno izobraževanje! Seveda plačali boste sami in ne kolektivno, tudi vasi dragi sinovi in hčere bodo ostali brez slušalk za novi iphone ampak žrtve so povsod!!

Masayoshi ::

Za mlade ni ustavljeno, se še vedno lahko kupi.

cekr ::

Ko berem, kaj pišete, se potrjuje moje pisanje v neki drugi podobni temi.
Samo za tistih ušivih 150€ vam gre in prav nič drugega.
Ne zanima vas, da bi se starši kaj naučili in lažje bredli po ekranih.
Samo zato se vam gre, da bodo šli na tečaj vedrit za tistih par uric ali pa še to ne. Važen je podpis.
Bistvo je, da si boste lahko privoščili neko ceneno igračko.

Če ste kaj vredni, se s starši usedite za mizo in jim razložite to in ono.
To bo precej več vredno. Naprej bodo že sami.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

helo ::

saj osnove ga bom že jaz naučil, če bo imel željo. Zaenkrat je nima kaj pretirano, a če že lahko dobi zastonj 150€ jih seveda želi. Logično da ne bodo v 10urah naučil 70letnika uporabe PCja če ga prej ni nikoli uporabljal.

Seveda ne bi rad plačeval za tečaj, sploh za osnove kar ga lahko doma naučim. Pač rad bi le dobil tistih 150€, ni pa ravno prijazno upokojencem da do njih pridejo, se morajo prav namučit za teh 150€.

Torej če sem prav razumel ni bilo napak in prijave še potekajo?

styrian ::

Ne, prijave ne potekajo več.

Mato989 ::

Je kje mozno se danes online uporabit digitalni bon?

Eni kolegi so nesposobni
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Tablica za starejše

Oddelek: Kaj kupiti
101201 (787) cronos1234
»

Digitalni bon 55 - nateg?

Oddelek: Loža
212724 (1768) floyd1
»

Digitalni bon 2022 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
12914200 (4595) dione2kx
»

Podjetja ki bodo izvajala izobraževanje starejših

Oddelek: Pomoč in nasveti
141177 (957) #000000

Več podobnih tem