» »

Subvencija najemnine

Subvencija najemnine

Mi22 ::

Imam službo, sicer oddaljeno dobro uro vožnje. Ker mi je to postalo kar malo mučno, se zanimam za najem stanovanja. To bi mi sicer odneslo kar precej dohodka, ampak najem kredita v moji situaciji ni realna. Pri stanovanjih v najemu obstaja neka subvencija, za katero pa ne vem, če bi bil upravičen in me zanima, če bi mi lahko kdo podal kaj informacij glede tega. Sam imam osnovno plačo v višini 1000EUR neto. Zraven so potem še potni stroški in pa nadomestilo za malico. Ostalih dodatkov nimam. Sem zainteresiran za neprofitna stanovanja, ampak so tudi tam že kar visoke najemnine. A bi v mojem primeru bil upravičen do kakršnekoli višine subvencije najemnine, če bi bila najemnina visoka 250EUR? Kaj pa 350EUR? Sem samski, v lasti nimam nepremičnine, zgolj devet let star avto.
  • spremenilo: Mi22 ()

Invictus ::

Za ta denar dobis sobo. Pac sobivas z drugimi,kar je lahko cisto fajn izkusnja.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

GregiB ::

Predvidevam, da bi najel stanovanje v sosešćini delodajalca, ga pa prepričeval, da se še vedno voziš eno uro v službo, ne?
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

MIHAc27 ::

Tko 'od oka' Najboljši naslov, a si do česa upravičenj je CSD. Ampak tam gledajo na dohodek na člana. Torej si sam, 1000neto plače... to ne boš nič upravičen (po moje).

Če bi imel še 3 otroke, se dohodek razdeli na 4.. torej bi bil tvoj neto samo 250€.. in bi bil verjetno upravičen do marsičesa (otroški, free vrtec, subvencija najemnine)

Glede neprofitnih stanovanj...tudi če si upravičen, razpisi so na cca 2 leti, potem še čakaš 1-2 leti da dejansko dobiš. Kje točno in kaj je loterija.
Kriteriji so drugače znani, lahko iz kakega prejšnjega razpisa izbrskaš, kam bi se uvrstil. Konkurenca je blazno huda.

Evo en članek na to temo: https://www.dnevnik.si/1042717446


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Cena nepremicnin in gradbenih del po krizi 2020 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
23227835 (13851) kriptobog
»

Denarna socialna pomoč - izkoriščanje (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Problemi človeštva
15422663 (13066) zobnik
»

Javna stanovanja v Ljubljani (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
578005 (5829) zavajon
»

Denarna pomoc starsem - Prezivljanje starsev (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5110097 (7595) koyotee

Več podobnih tem