» »

Dave Chappelle Tells It As It Is

Dave Chappelle Tells It As It Is

Temo vidijo: vsi

lynxslo5 ::

Po Kanyeu in Kyrieu imajo pripadniki izvoljenega ljudstva sedaj problem tudi z Daveom Chappellom. Tudi on je sedaj antisemit in vlada prava histerija proti njemu. Neverjetno, kako se mu je uspelo prebiti skozi sito cenzorjev v mainstream medijih. Niso pričakovali, kaj bo povedal on pa je v živo na televiziji v 15 minutah na neverjetno inteligenten način povedal resnico, ki je zelo boleča. Noben belec v ZDA nima poguma, da bi na TV povedal to kar je povedal Chappelle. Upam, da če ne drug, pa afro američani zrušijo tabu, da se edino Židom ne sme povedati resnica, kadar je ta za njih neprijetna.

delavec44 ::

Pa še zelo nazaj se je držal. Zgleda jim res ne smeš pokazati niti prsta.

c3p0 ::

En redkih gledljivih standupov. Ostalo je skoraj vse woke, mlačno, nesmešno.

mr_chai ::

c3p0 je izjavil:

En redkih gledljivih standupov. Ostalo je skoraj vse woke, mlačno, nesmešno.


ja ok, kaj pa Louis CK, se ti zdi, da je postal woke po tisti "aferi" ? Pa Anthony Jeselnik, se mi tudi ne zdi woke.

Scaramouche3 ::

LOS ANGELES (AP) _ Jewish leaders are condemning Marlon Brando for saying in a CNN interview that Hollywood is owned and run by Jews.

Abraham H. Foxman, national director of the Anti-Defamation League of B'nai B'rith, said Monday that Brando's comments were ``utterly false´´ and urged him to apologize.

``Mr. Brando owes an apology to the Jewish men and women who work in Hollywood for vilifying them and to all Jews for his stereotyping,´´ Foxman added.

In an appearance Friday on CNN's ``Larry King Live,´´ the Oscar-winning star of ``The Godfather´´ said, ``Hollywood is run by Jews.´´

``It is owned by Jews and they should have a greater sensitivity about the issue of people who are suffering,´´ Brando said.

https://apnews.com/article/5c6a47f686cd...

tikitoki ::

c3p0 je izjavil:

En redkih gledljivih standupov. Ostalo je skoraj vse woke, mlačno, nesmešno.


Zal je se vedno vsaj eno ligo pod Carlinom in, kar se mene tice tudi Burrom. Sam Burr mi tud ni na istem nivoju k Carlin, ta tip je res obvladal zadevo.

lynxslo5 ::

tikitoki je izjavil:

c3p0 je izjavil:

En redkih gledljivih standupov. Ostalo je skoraj vse woke, mlačno, nesmešno.


Zal je se vedno vsaj eno ligo pod Carlinom in, kar se mene tice tudi Burrom. Sam Burr mi tud ni na istem nivoju k Carlin, ta tip je res obvladal zadevo.


Carlin je bil res liga za sebe. Pa tudi Jay Leno je bil zelo dober. Če ne drugega je Leno enako smešil obe politični opciji v ZDA. Spominjam se kako dobro je v 90ih smešil Billa Cllintona, ko so ga ujeli, da je imel razmerje z Monico Levinsky. Lenov naslednik Jimmy Fallon pa je slab propagandist Demokratske stranke.

Jay Leno je pa par dni nazaj doživel hudo nesrečo, saj se je po obrazu in rokah hudo opekel z bencinom, ko je popravljal sto let star avto. Prognoze za okrevanje so sicer dobre. Upam, da bo zato z njim čimprej vse v redu. Zadnjič sem ga gledal na youtubu, ko je bil na obisku pri Elonu Musku v Starbasu v Texasu.

Scaramouche3 ::

Kayzon ::

Shalom!

c3p0 ::

mr_chai je izjavil:

c3p0 je izjavil:

En redkih gledljivih standupov. Ostalo je skoraj vse woke, mlačno, nesmešno.


ja ok, kaj pa Louis CK, se ti zdi, da je postal woke po tisti "aferi" ? Pa Anthony Jeselnik, se mi tudi ne zdi woke.


CK mi nikoli ni sedel.

Carlin je bil odličen, a žal že dolgo pokojen.

tikitoki ::

Louis CK tudi meni ne sede najbolj.

Scaramouche3 ::

Kayzon je izjavil:

Shalom!


kakšen cumback!
https://www.youtube.com/shorts/E0tL8edv...

Poldi112 ::

Kaj si mislite o Stanhope-u?
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Quake Reboot (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
10210731 (2755) Gagatronix
»

Star Trek: Strange New Worlds (TV serija) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Sedem umetnosti
39866403 (11946) predi
»

Najbolsi stand up komedijanti (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
609586 (1685) inzenir1337
»

Stand up comedy (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
618401 (4026) drvo
»

Komedija

Oddelek: Sedem umetnosti
102158 (1469) Alexius Heristalski

Več podobnih tem