» »

Side Hustle

Side Hustle

noob96 ::

Imam redno službo, boring desk job, korporacija...Ne znam programirat, sem neke vrste administrator...karkoli že to pomeni.

Spogledujem se z možnostjo kakšnega dodatnega zaslužka ob delu, lahko bi odprl popoldanski s.p. ampak nimam ideje, kaj so možnosti da naredim še kakih 200-300 eur na mesec. Nimam nekega specifičnega znanja, sem pa precej znajden in vsestranski.

Ima kdo kakšne dobre predloge/ideje?

mr_chai ::

https://www.mturk.com/

fiver.com

upwork.com

Poglej za kakšna administrativna dela, vnašanje podatkov itd..


https://www.reddit.com/r/mturk/comments...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: mr_chai ()

tilen03 ::

noob96 je izjavil:

Imam redno službo, boring desk job, korporacija...Ne znam programirat, sem neke vrste administrator...karkoli že to pomeni.

Spogledujem se z možnostjo kakšnega dodatnega zaslužka ob delu, lahko bi odprl popoldanski s.p. ampak nimam ideje, kaj so možnosti da naredim še kakih 200-300 eur na mesec. Nimam nekega specifičnega znanja, sem pa precej znajden in vsestranski.

Ima kdo kakšne dobre predloge/ideje?

Ce cel dopoldan sedis, si najdi nekaj fizicnega, da bos vsaj malo migal.

Poglej okoli sebe, kaj imas na voljo: bodisi kaksna orodja, kaksno zemljo, kaksne ljudi s kaksnim znanjem ipd

Potem poglej v sebe

Gotovo bo prisla kaksna ideja.

noob96 ::

Kje pa si lahko pregledam davčna pravila za slo za te tuje platforme? Kdaj plačaš davek itd..?

mr_chai ::

noob96 je izjavil:

Kje pa si lahko pregledam davčna pravila za slo za te tuje platforme? Kdaj plačaš davek itd..?


začni najprej delat,pa ko bo dodaten dnar prišel na račun teh platform, se boš pol ukvarjal s tem.

boš pol odpru popoldanca če boš vidu da se da 500 eur na mesec dodatno zaslužit

MarkoMan ::

Taxi, delas kadar hoces, ce ti je vsec odpres sp, ce si priden imas komot cez 10eu na uro
vsak zacetek in zacetnik je tezek


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dodaten zaslužek

Oddelek: Loža
253461 (374) crocodile
»

Drone storitve ob delu

Oddelek: Pomoč in nasveti
81188 (813) Mare2
»

s.p. (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7013463 (8951) Vikking
»

Freelance

Oddelek: Programiranje
296840 (5841) BluPhenix

Več podobnih tem