» »

Dodaten zaslužek

Dodaten zaslužek

jonystar ::

Obstaja kakšna zadeva s katero lahko zaslužiš 100-200€ na mesec brez nekih posebnih znanj in da se to dela na računalniku? Moj oči ima slabo penzijo in ima čas, da bi reševal kakšne ankete ali kaj podobnega. Kakšna ideja?

ajdov2 ::

Plačan troll

hojnikb ::

#brezpodpisa

Vuli ::

uff, na ankete kar pozabi.
|Gb x570 Pro|R9 5900x|32GB DDR4 RAM G.Skill V@ 3600 cl16|6800XT Merc319 Black|

MIHAc27 ::

Z anketami se zasluži mogoče 20€ na pol leta ali eno leto. Glede na čas, ki ga zapraviš...se ne splača ravno veliko. Naj rešuje raje nagradne križanke, bo po moje bolje.

kriptobog ::

Brez nekih znanj ne bo šlo. Ostane samo loto

bizgech ::

Koliko vas je dejansko takih, ki imate poleg službe še nek dodaten zaslužek in nimate s.p.?
S čim se ukvarjate in koliko v povprečju mesečno zaslužite? Če sploh je kdo tak?

kixs ::

Takih je verjetno kar dosti. Brez znanja seveda ne gre. Najvec zasluzijo kaksni preprodajalci avtov. Razen, ce so zadnje case kaj zakonsko omejili zadeve...

IL_DIAVOLO ::

Casi Jugoslavije so mimo.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

mr_chai ::

jonystar je izjavil:

Obstaja kakšna zadeva s katero lahko zaslužiš 100-200€ na mesec brez nekih posebnih znanj in da se to dela na računalniku? Moj oči ima slabo penzijo in ima čas, da bi reševal kakšne ankete ali kaj podobnega. Kakšna ideja?


Delo na njivi. 7 eur /h. Bolš k nič

FireSnake ::

jonystar je izjavil:

Obstaja kakšna zadeva s katero lahko zaslužiš 100-200€ na mesec brez nekih posebnih znanj in da se to dela na računalniku? Moj oči ima slabo penzijo in ima čas, da bi reševal kakšne ankete ali kaj podobnega. Kakšna ideja?


Živo mejo rezat, pozimi sneg kidat.
Folk je len, denar pa ima.
No, eno penzionisti res ne morejo, imajo pa denar.
Na veliko se išče, ljudi za delo pa ni.
Kolega je sodnikom v Celju žarnice menjaval - pa je fakultetno izobražen. So pošteno plačali.
Dela je koliko hočeš, samo videti ga je treba.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Ori ::

Sam sem delal še dodatno po službi v neki proizvodnji 2 leti, vendar se je to zdaj ustavilo. Zato tudi tudi sam iščem spet kej dodatnega. nekega določenega znanja nimam, vendar če je možnost bi se kaj novega naučil. mogoče potem tudi zamenjal službo. če obstaja kako delo za kak vnos podatkov v računalnik oz kaj podobnega ki se lahko hitro nauciš, ali kakšna pomoč v kakekm poodjetju v okolici Domžale, Radomlje, Mengeš, Lukovica.
trenutno imam še odprt popldanski s.p., če kdo kaj takega ponuja lahko na zs.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ori ()

MIHAc27 ::

En znanec doma dela betonske robnike/korita. Ne rabiš veliko prostora, pa menda dobi od tega kar lep dodatek.

Gor en ima prav.. folk je len in pripravljen marsikaj plačat. Bolj kot je fizično prej plača. Ampak moraš malo pomigat. Sam z miško kliknit in dobit $$$ pač ne gre. Morajo bit znanja zraven.

Magic1 ::

Ne gre se nujno za lenost, čas je omejen in marsikdo nima časa za vsako malenkost. Na koncu imaš dostikrat na izbiro, ali boš z otrokom, ali boš šel delat. Kdo je v tem primeru len?
Magic

Spxy ::

Magic1 je izjavil:

Ne gre se nujno za lenost, čas je omejen in marsikdo nima časa za vsako malenkost. Na koncu imaš dostikrat na izbiro, ali boš z otrokom, ali boš šel delat. Kdo je v tem primeru len?


Tole. Zakaj bi se sam zafrkaval par ur za nekaj kar ne znam, če lahko s svojim znanjem zaslužim v precej krajšem času denar in nekoga plačam da to naredi. Po možnosti še hitreje in bolje kot jaz.

FireSnake ::

S tem ni nič narobe.
Hotel sem samo namigniti, da dela je dovolj.

Jaz tudi zraven službe še dodatno delam, da potem bolj z lahkim srcem kupim kaj ne tako nujnega.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

kuall ::

Najbolj logično je , da delaš isto kot na šihtu. Pa da tebi prileti 100€/h, ne tvoji firmi. Tu je potencial za lep zaslužek.

Magic1 ::

Se strinjam. Problem je mentaliteta. Oni bi dodano delo, doma, na računalniku pa nič ne znajo. Mogoče bi se kaj naučili, če jim kdo plača. Če jim pa delo ne bo odgovarjalo pa te pošlejo nekam (seveda plačilo še vedno pričakujejo).
Magic

estons ::

Varnostnik. V kakšni firmi ali javni ustanovi imaš glavno nalogo prijazno pozdravljat vse gospe, ki zjutraj pridejo na šiht. Nekaj časa sem delal v eni poslovni stavbi kjer brez kartice itak nisi prišel nikamor (vse zaklenjeno), tako da tud če si šel mimo varnostnika ni bilo nobene škode za firmo ali stavbo, ampak varnostnik je bil isto plačan kot tisti, ki v Mercatorju mora težit mulariji, ki kakšne neumnosti počne.

z3ro ::

Če imaš kakšnega kolega mizarja/knaufarja/pleskarja/fasaderja/krovca lahko ob službi zaslužiš tudi tako..sicer je problem ker je možnost za poškodbe kar velika ampak se pač zmeniš da opravljaš razna pomožna dela in potem sam presodiš ali je dovolj varno zate ali ne. Če si pa antitalent za razna ročna dela potem pa nič od tega ni zate ker noben privatnik ne bo gledal takega zram. Za računalnikom nekaj klikat in vnašat podatke pač ne bo šlo.

Senzor ::

Odvisno, kaj znaš. Jaz na Linkedinu kar naprej dobivam oglase tujih podjetij, ki iščejo pisce SEO člankov v slovenščini, prevajalce iz EN v SL (za online vsebine, podnapise itd), upravljanje Google/FB oglaševanja za slovenski trg ...

GummyBear ::

Senzor je izjavil:

Odvisno, kaj znaš. Jaz na Linkedinu kar naprej dobivam oglase tujih podjetij, ki iščejo pisce SEO člankov v slovenščini, prevajalce iz EN v SL (za online vsebine, podnapise itd), upravljanje Google/FB oglaševanja za slovenski trg ...


Ali ni potem lažje napisati ebook? Namesto da vsak dan pišeš drug članek, izbereš neko temo, napišeš knjigo in jo prodajaš. Če postaviš ceno 10€ je to dost ugodno in 100 nakupov bi se moralo hitro zgodit... pa imaš jurja v žepu. Potem zgodbo ponoviš z drugo knjigo in drugo tematiko.

tilen03 ::

GummyBear je izjavil:

Senzor je izjavil:

Odvisno, kaj znaš. Jaz na Linkedinu kar naprej dobivam oglase tujih podjetij, ki iščejo pisce SEO člankov v slovenščini, prevajalce iz EN v SL (za online vsebine, podnapise itd), upravljanje Google/FB oglaševanja za slovenski trg ...


Ali ni potem lažje napisati ebook? Namesto da vsak dan pišeš drug članek, izbereš neko temo, napišeš knjigo in jo prodajaš. Če postaviš ceno 10EUR je to dost ugodno in 100 nakupov bi se moralo hitro zgodit... pa imaš jurja v žepu. Potem zgodbo ponoviš z drugo knjigo in drugo tematiko.

Koliko ebookov si sam kupil? Sploh od neznanih avtorjev?

Me spominjas na kolega, ki je govoril kako bo sluzil z ledenim vinom, kako drago se prodaja, kako enostavno je imeti vinograd. Sam sicer ni znal nastet 5 sort vina, vinogradnika ni videl od blizu, kaj sele, da bi delal na njem, ledeno vino pa je pil samo enkrat, pa se to kupljeno v trgovini.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tilen03 ()

MasterTade ::

FireSnake je izjavil:

jonystar je izjavil:

Obstaja kakšna zadeva s katero lahko zaslužiš 100-200€ na mesec brez nekih posebnih znanj in da se to dela na računalniku? Moj oči ima slabo penzijo in ima čas, da bi reševal kakšne ankete ali kaj podobnega. Kakšna ideja?


Živo mejo rezat, pozimi sneg kidat.
Folk je len, denar pa ima.
No, eno penzionisti res ne morejo, imajo pa denar.
Na veliko se išče, ljudi za delo pa ni.
Kolega je sodnikom v Celju žarnice menjaval - pa je fakultetno izobražen. So pošteno plačali.
Dela je koliko hočeš, samo videti ga je treba.


kje se pa išče? Na facebooku objavijo da rabijo enga za sneg kidat, živo mejo obrezat? Malo hecno, kvečjemu je obratno, Slovenci raje vse sami delamo da prišparamo
Mors omnia aequat

tilen03 ::

Do zdaj je bila aktualna prodaja kostanjev in jurčkov. Če nisi bil len, si brez večjega problema nabral, ker je letos dobra sezona. Si rezerviraš pol dneva, odpelješ, nabereš, prodaš. Če imaš otroka, je to izlet.

Potrebno se je znajt. Vložit čas ali denar. Večkrat oboje.

En predlog: Če te ne veseli fizično delo... Jeseni in pozimi obratujejo nočni klubi, gotovo rabijo pomoč.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tilen03 ()

crocodile ::

Ker vse več ljudi išče nek dodatni zalužek, sem tudi sam začel razmišljati v to smer.

Spletna prodaja je pomoje še zmeraj ena od boljših možnosti za honorarni zaslužek. Sam imam veliko idej, kaj fizično izdelati, vendar nimam časa in orodij za izdelavo. Obstaja pa cela vrsta firm, ki to zna izdelati. Ena firma izdela eno stvar, druga firma drugo stvar... ti pa samo združiš v celoto in prodaš naprej.

Dejstvo je tudi, da veliko ljudi nima neke ideje oz. ne razmišlja, da bi to stvar imeli - dokler tega ne vidijo. Sploh ne rabi to biti neka komplicirana zadeva: lahko je USB ključek v neki posebni obliki, lahko je nek custom obesek za ključe... point je, da je to nekaj, kar v končni obliki drugje ne moreš kupiti.

Vse več je tudi trgovin, ki delujejo po principu: Najprej ti naročiš pri meni, nato jaz naročim drugje. Počakam, da naročilo pride do mene in šele potem pošljem na tvoj naslov.

Spletne strani oz. trgovine tudi ni problem izdelati. En nedeljski popoldan pa imš lahko vse svoje ideje online z možnostjo nakupa.

Ampak... Dokler nimaš s.p. je to prodaja na črno, kar pomeni da ne greš na splet kar tako objaviti osebnih podatkov in tudi računa ne moreš izstaviti. Po drugi strani pa nihče ne gre kar tako odpreti s.p., dokler ideje ne preveri v praksi... lahko se moja ideja samo meni zdi vrhunska, v resnici pa je zanič. Kako sedaj poslovno idejo stestirati v praksi?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kje prodati domeno seks.si (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
6917305 (11368) MH0
»

Dodatni zaslužek

Oddelek: Loža
265089 (4047) shadeX
»

Evropska komisija išče nove informacije, še vedno išče rešitve zapleta z Googlom

Oddelek: Novice / Tožbe
228324 (5325) Furbo

Prva zaposlitev-se moram prej prijaviti na borzo ?

Oddelek: Loža
285879 (5402) Invictus
»

Poslovna ideja?

Oddelek: Loža
447994 (6777) Gandalfar

Več podobnih tem