» »

Virtualna plačilna kartica brez imena

Virtualna plačilna kartica brez imena

mynology ::

Zdravo,
Zanima me, če obstaja kakšna reštev, da bi imel plačilno kartico brez imena oz. kakše moje osebne informacije? Najbolje je, da bi bila Visa ali MasterCard. Želel bi povečati anonimnost.

Hvala za odgovore

Gapi ::

Pozabi na kaj takega. Zaradi pranja denarja niso dovoljene. Pred časom si dobil predplačniško viso z prednaloženim imetjem. Si pa bil zelo omejen na količino denarja ki si ga naložil.
No person is rich enough,to buy back his past.

cias ::

https://plati.market

Samo vidim da so cene šle nenormalno gor.

Daliborg ::

mynology je izjavil:

Zdravo,
Zanima me, če obstaja kakšna reštev, da bi imel plačilno kartico brez imena oz. kakše moje osebne informacije? Najbolje je, da bi bila Visa ali MasterCard. Želel bi povečati anonimnost.

Hvala za odgovore

Zaenkrat ima to anonimnost samo dobra stara gotovina. Tudi kripto že skoraj povsod zahteva identifikacijo.
Format life:
Warning all life will be erased!
Do you want to continue?(y/n) Y_

Avenger ::

potencialno mbills.

Rabiš pa telefon, ki ni naročniško vezan na ime. Meni je nasplošno všeč anonimnost, ampak kdo se bo zezal z dodatno SIM? Če imaš dve v enem telefonu je viden tvoj MAC naslov, torej rabiš še en telefon. Ampak resnično dvomim, da to pomaga.

Recimo da imaš dva telefona, en je totalno anonymous, nabavil si rabljenega, na bolhi, ali pa novega na keš, na njem pa mbills, uporabljaš plačilno kartico mbills, telefon vklopiš SAMO takrat, ko polniš, ali pa ko plačuješ nad nekim zneskom. Obenem nikoli nimaš s sabo svojega običajnega telefona. Če se tvoja dva telefona pojavljata skupaj na istih lokacijah, bodo vedeli, da je lastnik ali ista oseba ali pa povezana oseba.

Zakaj bi se to šel? Mogoče le v primeru, da je totalen lockdown in karantena in nevemkaj še. Pranje denarja? Za male pare ni nobene panike, na tistih par sto € ali celo par jurjev na leto nihče ne gleda. Če pa pereš na stotine, potem pa napačen forum... :))
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

delavec44 ::

Mbills je neuporaben brez identifikacije. Limiti so tako nizki.

Surstromming ::

Avenger je izjavil:

potencialno mbills.

Rabiš pa telefon, ki ni naročniško vezan na ime. Meni je nasplošno všeč anonimnost, ampak kdo se bo zezal z dodatno SIM? Če imaš dve v enem telefonu je viden tvoj MAC naslov, torej rabiš še en telefon. Ampak resnično dvomim, da to pomaga.

Recimo da imaš dva telefona, en je totalno anonymous, nabavil si rabljenega, na bolhi, ali pa novega na keš, na njem pa mbills, uporabljaš plačilno kartico mbills, telefon vklopiš SAMO takrat, ko polniš, ali pa ko plačuješ nad nekim zneskom. Obenem nikoli nimaš s sabo svojega običajnega telefona. Če se tvoja dva telefona pojavljata skupaj na istih lokacijah, bodo vedeli, da je lastnik ali ista oseba ali pa povezana oseba.

Zakaj bi se to šel? Mogoče le v primeru, da je totalen lockdown in karantena in nevemkaj še. Pranje denarja? Za male pare ni nobene panike, na tistih par sto € ali celo par jurjev na leto nihče ne gleda. Če pa pereš na stotine, potem pa napačen forum... :))


Kje bos pa sim kartico dobil, ki je anonimna? Na prepaid pozabi, ne mores vec anonimne dobit.
Pojdite volit drugi krog volitev. Prepricujejo vas, da se ne
splaca, zato, da bi SDS (Logar) sploh imel moznost zmagati.
In v kolikor bo, bo to zato, ker se niste udelezili volitev.

delavec44 ::

Predplačniška SIM je anonimna. Sem v zadnjem letu imel izkušnje z Telemach, Hot, Telekom in nikjer se nisem rabil identificirati z osebnim dokumentom. Še največ je zahteval Telemach zaradi potrjevanja vezi ampak če tega ne izpolniš, pa pač plačuješ v gostovanju.

GupeM ::

Tudi bob. Kupiš, plačaš z gotovino in uporabljaš. Nobene identifikacije.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: GupeM ()

_Denny_ ::

Avenger je izjavil:

Pranje denarja? Za male pare ni nobene panike, na tistih par sto € ali celo par jurjev na leto nihče ne gleda.

Ne se zanašati na to. Pred nekaj meseci sem imel kar dolg "pogovor" s poslovodjo NLB enote zaradi 49. in 50. člena ZPPDFT-1 in povprečnega mesečnega nakazila 300€ z znanim izvorom (družinski član z redno zaposlitvijo) ter ciljem (plačilo položnic). Bi bilo razumljivo, če bi denar prišel in ostal na računu, ne pa da je še isti dan v celoti šel dalje Generaliju, Telekomu, E3, komunali, itd. Epiloga (+ če je vse skupaj šlo dalje na FURS) žal ne poznam, ker sem se z odgovorom "ne" na vprašanje "hočete še natisnjeno dokumentacijo?" malo zafrknil (zaradi tistega "še" sem pričakoval vsaj pdf-je na email) in na koncu nisem dobil nič...se mi ne sanja kaj točno si je človek skoraj 1h zapisoval in kaj je bilo v šestih dokumentih, ki sem jih moral podpisati.

Toliko o tem kako se eni hvalijo tu na forumu, da si brez vsakršnih sankcij že leta večkrat tedensko med seboj nakazujejo po nekaj tisočakov.
Asrock X670E Taichi, Ryzen 9 7950X3D + NH-D14, 96GB Corsair DDR5-6400 CL32
RTX 2070S 8GB, 2TB Kingston KC3000, 2TB ADATA SX8200 Pro, 4TB Micron 5200
Seasonic Focus Plus 850W, Corsair Air 540, Logitech Z-2300, Samsung UE65H6400


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katera banka? (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Loža
469142321 (5572) TrumpDonald
»

mBills v praksi (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Loža
617121880 (11185) Karen
»

VALÚ vs. Mbills

Oddelek: Mobilne tehnologije
225211 (1743) Badwolff
»

Slovenski PayPal?

Oddelek: Omrežja in internet
61038 (631) tikitoki
»

Anonimne bančne kartice (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5214268 (8602) Mmmmm1

Več podobnih tem