» »

Osnovnošolska tolpa pretepla učenca

Osnovnošolska tolpa pretepla učenca

«
1
2

xseki ::

V enem od ljubljanskih naselij je skupina petih najstnikov fizično napadla 13-letnega fanta. Pretep učenca, razlog naj bi tičal v njegovi nacionalni identiteti, je osnovnošolska tolpa "Gang 1107" tudi posnela in posnetek celo objavila na družbenem omrežju. Dan po incidentu je družina učenca napad prijavila tudi Policiji, a tam so naleteli na neodzivnost. Kot je povedal oče napadenega, so jim ob prijavi dejali, da pristojnega policista ne bo še nekaj dni, zato da bo družina z ukrepanjem morala še malo počakati. Šola, na katero hodita napadeni in eden od njegovih napadalcev pa, da bodo izvedli ustrezne ukrepe, a da napadalca vse od pretepa še ni bilo v šoli.


https://www.24ur.com/novice/crna-kronik...
  • zaklenil: bluefish ()

nirburu ::

Rabimo več info.

shmandi ::

Policija se pa norca dela... vse gre u k****

feryz ::

Komentarji pa blokirani. Klasika.

Policija naj gre pa res u kurac. Kot sem zadnjič napisal, trop preplačanih idiotov, ki za kaj drugega, kot je kasiranje na cesti, niso uporabni.

GregiB ::

"112, 112!!! Pri nas gori, pridite hitro"

"Gospod, pristojnega gasilca še nekaj dni ne bo. Z gašenjem požara boste morali malo počakati..."
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

sbawe64 ::

feryz
V sosednjem članku so jih pustili
https://www.24ur.com/novice/crna-kronik...
2020 is new 1984
Corona World order

fikus_ ::

Nekaj dni nazaj sem nekje na hitro prabral, da je na Dolenjskem en starejši možakar moral plačati 250€ kazni, ker je z vilami požugal pečenim domorodcem, ki so ga že večkrati imeli v obdelavi, mu metali kamenje in podobno .... Toliko so pa bili brihtni, da so žuganje z vilami posneli s telefonom ter ga prijavili policiji.
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

Utk ::

Ja, ko to delajo nekateri, se o tem ne sme poročat, ko drugi, se pa mora. Jaz sem na strani ta drugih, naj se poroča...

sbawe64 ::

2020 is new 1984
Corona World order

Alien123 ::

Država bi mogla s kakšno posebno enoto kakšne udare naret v tile romska naselja.

LeQuack ::

Še dobro da 24ur cenzurira komentiranje, da ne bi kdo kaj napačnega rekel.
Quack !

Likalnik ::

fikus_ je izjavil:

Nekaj dni nazaj sem nekje na hitro prabral, da je na Dolenjskem en starejši možakar moral plačati 250€ kazni, ker je z vilami požugal pečenim domorodcem, ki so ga že večkrati imeli v obdelavi, mu metali kamenje in podobno .... Toliko so pa bili brihtni, da so žuganje z vilami posneli s telefonom ter ga prijavili policiji.


to blesarijo sem tudi jaz prebral....upam, da bo kazen tudi za te mladoletnike...glede na to, da so mladoletni bi pa poleg vzgojne kazni za njih dal še kazen za starše v obliki položnice

mertseger ::

Likalnik je izjavil:

fikus_ je izjavil:

Nekaj dni nazaj sem nekje na hitro prabral, da je na Dolenjskem en starejši možakar moral plačati 250€ kazni, ker je z vilami požugal pečenim domorodcem, ki so ga že večkrati imeli v obdelavi, mu metali kamenje in podobno .... Toliko so pa bili brihtni, da so žuganje z vilami posneli s telefonom ter ga prijavili policiji.


to blesarijo sem tudi jaz prebral....upam, da bo kazen tudi za te mladoletnike...glede na to, da so mladoletni bi pa poleg vzgojne kazni za njih dal še kazen za starše v obliki položnice

Ne moreš jim dati kazni ker njihov edini prihodek je socijala, na ta dohodek se pa ne morejo obesit po zakonu.

StevicaM ::

Alien123 je izjavil:

Država bi mogla s kakšno posebno enoto kakšne udare naret v tile romska naselja.



Tocno tako. Aktivirat kriminaliste, PPE in SE policije in prekopati vsa romska naselja. Pa tozilstvo in sodisce mora opravit svoj del posla, ne da med nami prosto postopajo povratniki in ljudje z 50timi aktivnimi kazenskimi ovadbami. Je pa to nazalost tezko pricakovati od Mesecnikov in Sarcev.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: StevicaM ()

feryz ::

Fajonko si pozabil.

Btw mene je rom, ki ni cigan, čeprav je največji cigan med romi, nategnil za 8000 jurjev.
Gleda te u oči, sere i laže.

Malcolm_Y ::

StevicaM je izjavil:

Alien123 je izjavil:

Država bi mogla s kakšno posebno enoto kakšne udare naret v tile romska naselja.

Tocno tako. Aktivirat kriminaliste, PPE in SE policije in prekopati vsa romska naselja. Je pa to tezko pricakovati od Mesecnikov in Sarcev.
Svojih pa ja ne bojo. ;)

fikus_ ::

feryz je izjavil:


Gleda te u oči, sere i laže.
:))
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

GregiB ::

feryz je izjavil:

Btw mene je rom, ki ni cigan, čeprav je največji cigan med romi, nategnil za 8000 jurjev.
Gleda te u oči, sere i laže.


Si pa drag, je pa res, da lahko ekstra kasiraš, če te med nategovanjem v oči gleda... bravo!
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

StevicaM ::

feryz je izjavil:

Fajonko si pozabil.

Btw mene je rom, ki ni cigan, čeprav je največji cigan med romi, nategnil za 8000 jurjev.
Gleda te u oči, sere i laže.



Haha jaz poznam cloveka, ki je v Mariboru kupil betonarno od romov :)) romu so kupci dali 40k avansa na roke, ko je prisel dan za izplacilo in prevzem so dejanski lastniki betonarne samo cukast gledal nesojene kupce :)) ne bom v detalje zarad GDPR

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: StevicaM ()

IL_DIAVOLO ::

Multikulti jebi ga, to ste zeleli.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

kamiKaZaA ::

Alien123 je izjavil:

Država bi mogla s kakšno posebno enoto kakšne udare naret v tile romska naselja.

Pred davnimi leti, ko še je Drnovšek bil živ so posilili eno ali dve mladoletnici na Dolenjskem. Zbral se je narod okoliških vasi in v vilami, palicami, noži, krampi šel z namenom napasti to romsko naselje v Žabjeku. Prileteli so helikopterji, specialne enote in predsednik Janez Drnovšek in branili te iste rome in mirili narod naj se pomirijo. Toliko samo v kaki državi živimo. Bruh. Ne morem verjet, kar sem takrat gledal po TV in kako je Drnovšek upravičeval rome in praivl , da so bogi, bogi, bogi... a ravno oni lahko posiljuje otroke Slovencev brez da so kaznovani. Bruh.

GregiB ::

StevicaM je izjavil:

Haha jaz poznam cloveka, ki je v Mariboru kupil betonarno od romov :)) romu so kupci dali 40k avansa na roke, ko je prisel dan za izplacilo in prevzem so dejanski lastniki betonarne samo cukast gledal nesojene kupce :)) ne bom v detalje zarad GDPR


Spet neke štorije za lahko noč...delovna (in druga) sredstva se ne kupuje na način, ki bi omogočal zgornji scenarij... Ob plačilu avansov se izdajo dvo ali večpartitni dokumenti, ki po ZOB omogočajo pravno varstvo...
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

BadgerSkin ::

nirburu je izjavil:

Rabimo več info.

Evo info,1107 je poštna številka Šiške, po blokih na videih, bi rekel, da je video posnet nekje v okolici ŽAKa, oz nekje med šolskim igriščem in ŽAKom, saj so gor po Celovški drugačni (večji) bloki AFAIK. Je pa v prispevku spodaj tudi drug video, ki ima captione v Albanščini, tako, da za rome ali Dolenjsko ne gre. malo za kontekst.

IL_DIAVOLO je izjavil:

Multikulti jebi ga, to ste zeleli.

Prjatu, malo te razumem, samo saj veš, da se gre take fore tudi marsikateri "Janez"

Zgodovina sprememb…

StevicaM ::

GregiB je izjavil:

StevicaM je izjavil:

Haha jaz poznam cloveka, ki je v Mariboru kupil betonarno od romov :)) romu so kupci dali 40k avansa na roke, ko je prisel dan za izplacilo in prevzem so dejanski lastniki betonarne samo cukast gledal nesojene kupce :)) ne bom v detalje zarad GDPR


Spet neke štorije za lahko noč...delovna (in druga) sredstva se ne kupuje na način, ki bi omogočal zgornji scenarij... Ob plačilu avansov se izdajo dvo ali večpartitni dokumenti, ki po ZOB omogočajo pravno varstvo...


Avansni racun ti lahko izda vsak kekec. Ta rom sedi trenutno v koprskih zaporih zaradi drugih goljufij :D dec je prodajal smucarske vozovnice, vozniska dovoljenja, obljubljal uvoz avtomobilov in avtovlek :D ne smem vec, ker ga bo se kdo prepoznal :)

c3p0 ::

kamiKaZaA je izjavil:

Alien123 je izjavil:

Država bi mogla s kakšno posebno enoto kakšne udare naret v tile romska naselja.

Pred davnimi leti, ko še je Drnovšek bil živ so posilili eno ali dve mladoletnici na Dolenjskem. Zbral se je narod okoliških vasi in v vilami, palicami, noži, krampi šel z namenom napasti to romsko naselje v Žabjeku. Prileteli so helikopterji, specialne enote in predsednik Janez Drnovšek in branili te iste rome in mirili narod naj se pomirijo. Toliko samo v kaki državi živimo. Bruh. Ne morem verjet, kar sem takrat gledal po TV in kako je Drnovšek upravičeval rome in praivl , da so bogi, bogi, bogi... a ravno oni lahko posiljuje otroke Slovencev brez da so kaznovani. Bruh.


Pogosto pri kvazi dobrotnikih in duhovnežih, ščiti "ranljive skupine", pa četudi na silo. Seveda v škodo normalnih prebivalcev, ki želijo le mir in izločitev kriminalcev iz družbe.

GregiB ::

kamiKaZaA je izjavil:

Pred davnimi leti, ko še je Drnovšek bil živ so posilili eno ali dve mladoletnici na Dolenjskem. Zbral se je narod okoliških vasi in v vilami, palicami, noži, krampi šel z namenom napasti to romsko naselje v Žabjeku. Prileteli so helikopterji, specialne enote in predsednik Janez Drnovšek in branili te iste rome in mirili narod naj se pomirijo. Toliko samo v kaki državi živimo. Bruh. Ne morem verjet, kar sem takrat gledal po TV in kako je Drnovšek upravičeval rome in praivl , da so bogi, bogi, bogi... a ravno oni lahko posiljuje otroke Slovencev brez da so kaznovani. Bruh.


Ni šel Drnovšek med folk zaradi kakršnegakoli posilstva v Žabjeku, šel je v naselje Dečja Vas, ker so se občani uprli temu, da se romom tam postavi bivalni zabojnik (Afera Strojan). Mater, kaj si vse ne zmišlujete, da se fajn sliš...
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

kamiKaZaA ::

c3p0 je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

Alien123 je izjavil:

Država bi mogla s kakšno posebno enoto kakšne udare naret v tile romska naselja.

Pred davnimi leti, ko še je Drnovšek bil živ so posilili eno ali dve mladoletnici na Dolenjskem. Zbral se je narod okoliških vasi in v vilami, palicami, noži, krampi šel z namenom napasti to romsko naselje v Žabjeku. Prileteli so helikopterji, specialne enote in predsednik Janez Drnovšek in branili te iste rome in mirili narod naj se pomirijo. Toliko samo v kaki državi živimo. Bruh. Ne morem verjet, kar sem takrat gledal po TV in kako je Drnovšek upravičeval rome in praivl , da so bogi, bogi, bogi... a ravno oni lahko posiljuje otroke Slovencev brez da so kaznovani. Bruh.


Pogosto pri kvazi dobrotnikih in duhovnežih, ščiti "ranljive skupine", pa četudi na silo. Seveda v škodo normalnih prebivalcev, ki želijo le mir in izločitev kriminalcev iz družbe.

Našel sem eno sliko s takratnih začetkov protestov proti romom, kjer so ustanovili vaške straže in kasneje eno noč udarili po romih, kjer je pa bila se aktivirana specialna enota in preprečila krvavi napad. Še izjava Janeza Drnovška:

Drnovšek pravi, da problema družine Strojan ne gre reševati s silo in grožnjami. FOTO: POP TV





Prebivalci Ambrusa in Zagradca so v noči s petka na soboto odpravili vaške straže.



Kot poudarja Drnovšek, se je Slovenija kot polnopravna članica Evropske unije zavezala spoštovati temeljne pravice, ki so določene v splošnih načelih prava ES. Tako je Slovenija po Drnovškovih besedah dolžna vložiti vse človeške napore v spodbujanje in krepitev miru, nenasilja in stalnega medkulturnega dialoga.

Drnovšek še meni, da moramo kot večina posebno razumevanje in skrb nameniti zlasti prikrajšanim skupinam v družbi, kot so Romi. Po njegovem to lahko storimo s sprejemanjem pozitivnih ukrepov ali celo posebne zakonodaje, če jim želimo zagotoviti učinkovito udeležbo v družbenem in javnem življenju, da bi lahko učinkoviteje vplivali na odločitve, ki jih zadevajo.

feryz ::

Takrat so bili Slovenci še Slovenci, danes smo navadne pičke.
En čiča z vilami je vse, kar je ostalo od nas.

kamiKaZaA ::

GregiB je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

Pred davnimi leti, ko še je Drnovšek bil živ so posilili eno ali dve mladoletnici na Dolenjskem. Zbral se je narod okoliških vasi in v vilami, palicami, noži, krampi šel z namenom napasti to romsko naselje v Žabjeku. Prileteli so helikopterji, specialne enote in predsednik Janez Drnovšek in branili te iste rome in mirili narod naj se pomirijo. Toliko samo v kaki državi živimo. Bruh. Ne morem verjet, kar sem takrat gledal po TV in kako je Drnovšek upravičeval rome in praivl , da so bogi, bogi, bogi... a ravno oni lahko posiljuje otroke Slovencev brez da so kaznovani. Bruh.


Ni šel Drnovšek med folk zaradi kakršnegakoli posilstva v Žabjeku, šel je v naselje Dečja Vas, ker so se občani uprli temu, da se romom tam postavi bivalni zabojnik (Afera Strojan). Mater, kaj si vse ne zmišlujete, da se fajn sliš...

+1

Te pa je to bilo. Že dolgo časa je od tega in sem malo pozabil. Se opravičujem...

Vglavnem bilo je polno policistov, specialcev in Janez Drnovšek je tudi prišel, da so potem vsi skupaj mirili razjarjene protestnike.

Tidule ::

A to je Drnovšek tega fanta pretepel al so bli Strojanovi?

kamiKaZaA ::

Tidule je izjavil:

A to je Drnovšek tega fanta pretepel al so bli Strojanovi?

Moj odgovor je bil, da v Sloveniji ne moremo pričakovati, da bodo specialne enote in policisti naredili red, če pa ponavadi ti branijo gamad, ko vzame narod pravico v svoje roke. Pravico pa vzame v svoje roke ravno zato, ker policisti ne opravljajo svojega dela. ;)

StevicaM ::

kamiKaZaA je izjavil:

Tidule je izjavil:

A to je Drnovšek tega fanta pretepel al so bli Strojanovi?

Moj odgovor je bil, da v Sloveniji ne moremo pričakovati, da bodo specialne enote in policisti naredili red, če pa ponavadi ti branijo gamad, ko vzame narod pravico v svoje roke. Pravico pa vzame v svoje roke ravno zato, ker policisti ne opravljajo svojega dela. ;)



Kle ni zatajila samo policija ampak tudi tozilstvo in sodstvo. Zakaj pa vsi vemo. #polarnimedvedi

Baja ::

te mulce bi trebalo z eno gorilo v marico zapreti pa malo peljati naokoli.

za žabjak pa kaki specialci, black ops pa gasa!

Cveto ::

Šiptarji. Tukaj je treba zbrati par ljudi pa iti poračunat. Drugega oni ne razumejo.

chucki ::

feryz je izjavil:

Komentarji pa blokirani. Klasika.

Policija naj gre pa res u kurac. Kot sem zadnjič napisal, trop preplačanih idiotov, ki za kaj drugega, kot je kasiranje na cesti, niso uporabni.


Prijav se, iscejo kader, da bos zadeve uredil. Kot otrok s taknsimi izjavami

Cveto je izjavil:

Šiptarji. Tukaj je treba zbrati par ljudi pa iti poračunat. Drugega oni ne razumejo.


Saj zelite levo demokraticno drzavo, to so posledice.

feryz je izjavil:

Takrat so bili Slovenci še Slovenci, danes smo navadne pičke.
En čiča z vilami je vse, kar je ostalo od nas.


Jokanje in cviljenje na forumih, to je vse kar je ostalo.
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: chucki ()

D3m ::

Kot poudarja Drnovšek, se je Slovenija kot polnopravna članica Evropske unije zavezala spoštovati temeljne pravice, ki so določene v splošnih načelih prava ES.


Naše ustave "ni več" večino popravkov in dodatkov v našo ustavo so naredili na zahtevo EU (ko smo se pridružili).
|HP EliteBook|R5 6650U|

gruntfürmich ::

xseki je izjavil:

V enem od ljubljanskih naselij je skupina petih najstnikov fizično napadla 13-letnega fanta. Pretep učenca, razlog naj bi tičal v njegovi nacionalni identiteti, je osnovnošolska tolpa "Gang 1107" tudi posnela in posnetek celo objavila na družbenem omrežju. Dan po incidentu je družina učenca napad prijavila tudi Policiji, a tam so naleteli na neodzivnost. Kot je povedal oče napadenega, so jim ob prijavi dejali, da pristojnega policista ne bo še nekaj dni, zato da bo družina z ukrepanjem morala še malo počakati. Šola, na katero hodita napadeni in eden od njegovih napadalcev pa, da bodo izvedli ustrezne ukrepe, a da napadalca vse od pretepa še ni bilo v šoli.


https://www.24ur.com/novice/crna-kronik...

nič ne vidim novic, ko se osnovnošolski albanci spravljajo na sovrstnike na dnevni bazi?

izgleda da to ni v planu globalizatorskih elit, da bi MCM kaj o tem poročali...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

xseki ::

Kaj lahko naredimo, da se to ne bo več dogajalO?

feryz ::

čukija vprašaj. Ima odgovor na vse.
To je, baje, demokracija. Da pet mulcev enega mlati, policija pa nima časa.

Tidule ::

kamiKaZaA je izjavil:

Tidule je izjavil:

A to je Drnovšek tega fanta pretepel al so bli Strojanovi?

Moj odgovor je bil, da v Sloveniji ne moremo pričakovati, da bodo specialne enote in policisti naredili red, če pa ponavadi ti branijo gamad, ko vzame narod pravico v svoje roke. Pravico pa vzame v svoje roke ravno zato, ker policisti ne opravljajo svojega dela. ;)


A pol so ga specialci pretepli al je to primer kako so vzeli ljudje pravico v roke in obračunal z gamadjo? dajte se že odločit.

feryz je izjavil:

čukija vprašaj. Ima odgovor na vse.
To je, baje, demokracija. Da pet mulcev enega mlati, policija pa nima časa.


Če ne bi vedel boljše bi si mislil, da policija res ni prišla, čeprav so jo v trenutku izvajanja kaznivega dejanja klicali. Tako pa je to samo še ena v vrsti tvojih nebuloz.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tidule ()

nekikr ::

xseki je izjavil:

Kaj lahko naredimo, da se to ne bo več dogajalO?

Najprej spremenimo zakonodajo, da do takih novic ne bo več prihajalo. Se pravi ne, da nekdo nekomu nekaj naredi, ampak da ne beremo debilnih kretenizmov tipa "stari znanec policije, večkrat obravnavan zaradi tatvin, nasilnega obnašanja, pretepov, groženj itd." Kakšen kretenski stavek je to? Stari znanec policije. A veste kje bi moral biti stari znanec policije? V zaporu za 40 let (če že nimamo jajc, da bi take obesili na trgu, saj niso zmožni funkcioniranja v družbi).

Tidule ::

A smo še kar pri Drnovšku in strojanovih? Ker v konkretni temi nisem zasledil stavka na katerega se sklicuješ. Tudi malo verjetno je, da bi bili 13-14 letniki primerna ciljna skupina za javne linče.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tidule ()

Scaramouche3 ::

Ko so nekaj let pretepli otroka bosanske narodnosti so ga ''premestili'' drugam.
Kar sem jaz videl je,da če otroci hočejo nekoga ven vreči, ga naj pretepejo in država bo pomagala.
To da pri nas nimamo resnih kazni,sploh finančnih je nesprejemljivo.
Zdaj nam bo lokalni desničar povedal kako se to redno dogaja slovenskim otrokom in pač se ne poroča tako kot v Ameriki...
Situacija je resna, avtohtoni so pod istim stresom...

VelkBla ::

Sodišče bo razsodilo, da so se samo branili s pomočjo odvetnika. Res moraš biti pokveka, da rabiš xyz kolegov zraven, da napadeš 1 osebo, pa naj gre to za slovence ali ne. Itak se bo to trobilo par dni po medijih, par akcij proti nasilju in to je to, karavana bo šla dalje, pristojno sodišče bo pa ponovno zatajilo. Le zakaj bi se potem policija trudila.

link_up ::

V koncni fazi je to precej bolj normalno, kot furat emota.
In and Out

OutOfTheBox ::

Vse tole me spominja na moje otroštvo. Sicer ni bilo slabo, so se pa dobili eni taki podobni, ki so me ustrahovali in pretepali.

25 let pozneje sem skoraj za vse poskrbel da niso dobili službe ali pa "po nesreči" leteli iz nje. V mojem podjetju in oz. pri drugih znanih podjetjih. Zadnjič sem sicer nekoga videl za blagajno v Mercatorju, tako da očitno mu je uspelo dobiti službo, je pa zgleda naredil velik preskok nazaj.

V tem sektorju in lokaciji za njih žal ne bo dela. Luzerji :)

Zgodovina sprememb…

Reycis ::

Sploh ni važno ali je bil storilec pripadnik večine ali manjšine, še vedno vemo, da je bil povod etnična pripadnost. Nihče ni rekel, da so od multikulturalizma izključno samo prednosti, je tudi kakšna slabost. Ampak na koncu pod črto vsi uživamo v etnični hrani in drugih bogatih pridobitvah multikulture tako da vztrajam pri reku iz mojega podpisa.

/sarc
Diversity is our greatest strength

donvito ::

OutOfTheBox je izjavil:

Vse tole me spominja na moje otroštvo. Sicer ni bilo slabo, so se pa dobili eni taki podobni, ki so me ustrahovali in pretepali.

25 let pozneje sem skoraj za vse poskrbel da niso dobili službe ali pa "po nesreči" leteli iz nje. V mojem podjetju in oz. pri drugih znanih podjetjih. Zadnjič sem sicer nekoga videl za blagajno v Mercatorju, tako da očitno mu je uspelo dobiti službo, je pa zgleda naredil velik preskok nazaj.

V tem sektorju in lokaciji za njih žal ne bo dela. Luzerji :)

A tukaj pa tvoj moralni kompas ne deluje? :|
https://slo-tech.com/forum/t806679/p772...

T440 ::

Reycis je izjavil:

Sploh ni važno ali je bil storilec pripadnik večine ali manjšine, še vedno vemo, da je bil povod etnična pripadnost. Nihče ni rekel, da so od multikulturalizma izključno samo prednosti, je tudi kakšna slabost. Ampak na koncu pod črto vsi uživamo v etnični hrani in drugih bogatih pridobitvah multikulture tako da vztrajam pri reku iz mojega podpisa.

/sarc

Absolutno!
Tudi Nika Kovačeva pritrjuje, da je vsake toliko časa kdo prebutan zgolj mala in povsem sprejemljiva cena za to, da lahko v miru uživa avtohtone baklavice.

Zimonem ::

Ma ta stare je treba nagarbat. Pa mulce iz šole. Ampak predvsem ornk ta stare nagarbat.

Policija je bolj tako kot javno zdravstvo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Zimonem ()
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Izkušnje s cigani? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
19423443 (2664) Mipe
»

21. stoletje, v Sloveniji pa še vedno ljudje brez vode (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Problemi človeštva
17027096 (24431) Mipe

Več podobnih tem