» »

"Intellectual whores" in teorija lestev

"Intellectual whores" in teorija lestev

1
2
»

Dr.Voice ::

Sem mislil, da ste bolj zreli. "Nekaj spiti" ne pomeni pijančevanja do nezavesti, na kar očitno nekateri dobijo asociacijo.

Gre za približno kozarec (1dcl) vina ali dva, tri. Ne več.

Have some class, gentlemen! 8-)
Dr. Voice for President!

bostjan11s ::

hja zanimivo ni kaj
hmn imam zelo dobro kolegico(tak da mislim, da je možno 2 osebka različnih spolov odlično skup spravit v smislu prijateljstva)
hmn res pa je, da je med nama neka privlačnost, ki jo še po malo več kot 5 letih odkar sva "rit pa srajca" ne znama čist pojasnit, res je to težko za opisat...
je mogoče res neke vrste spolna privlačnost če jo vzameš dovolj široko...
....pa sva že 100x skup spala če sva bla al trezna ali pa tak koma da zase nisva vedla kje sva pa nama ni nekak na pamet prišlo, da bi pa zdaj seksala.
..nimam pojma zakaj, pa vsaj jaz nič ne obžalujem tega....
hmn sem iz tega mojega bluzenja eno spoznanje potegnil
priložnostni sex z osebo, v katero se ne poglobiš posebno oz. jo ne poznaš tak dobro je najboljši, ono oba zaradi čistega užitka, brez kakšnih misli kak se bo zadeva odvijala v naprej, brez "napačnih potez" v glavnem da se nekak praktično udejstvuješ, ker kakšna napaka morda še ni tako usodna o.z gotovo nima dolgoročnih posledic za nek psihični razvoj soudeleženih oseb(vsekakor pa kaki fizični razvoj ni najbolj zaželjen)
Hja mogoče si prav zaradi tega ne upava v posteljo? hmn kaj pravite imava le prijateljstvo za masko?

Dr.Voice ::

Hja mogoče si prav zaradi tega ne upava v posteljo? hmn kaj pravite imava le prijateljstvo za masko?

Da, najverjetneje. Vsaj ti gotovo. Njej mogoče čisto paše, da te ima za "cuddling" prijatelja - kot nekakšnega plišastega medvedka.:8) Teoretično sicer lahko kdaj ob spletu okoliščin postaneš tudi ti v njenih očeh primeren za druženje bolj seksualne narave, a to je zelo malo verjetno.:D

In tale tvoj stavek je izredno zanimiv:
....pa sva že 100x skup spala če sva bla al trezna ali pa tak koma da zase nisva vedla kje sva pa nama ni nekak na pamet prišlo, da bi pa zdaj seksala.

Nekako se mi dozdeva, da je situacija bolj zapletena (s tvoje in njene strani). Spati (dobesedno) z nekom namreč ni kar tako. Ali se kdaj v taki situaciji znajdeš tudi s kakšnim moškim prijateljem? Tvoj stavek namreč daje misliti, da je to zate nekaj vsakdanjega. Slutim latentno homoseksualnost - mogoče pri tebi, mogoče pri njej, lahko pa pri obeh.

:D
Dr. Voice for President!

bostjan11s ::

hmn dr.Voice

Tvoj stavek namreč daje misliti, da je to zate nekaj vsakdanjega. Slutim latentno homoseksualnost
:D :)
no ja ne bi ravno rekel, da sva homoseksualca ne :) , povej pa kaj sploh Latentno pomeni..

undefined ::

Nekateri delujejo po nagonu, drugi delujemo po razumu. Dr.Voice namreč misli, če z nekom spiš, moraš z njim(njo) že seksat, drugače si homo al pa impotenten. ;)

Magic1 ::

Iceman: si pa ti narobe razumel. Kakšnkrat je normalno da spiš z dekletom in nimaš nič. A kot se razume iz njegove strani, je to zanga nekaj pogostega in običajnega. Da pa redno spiš z eno in nimaš nič, to je pa definitivno neki čudn!

undefined ::

> Da pa redno spiš z eno in nimaš nič, to je pa definitivno neki čudn!

Povsem možno je, da en od njiju drugemu ni fizično všeč oz. ni iskric. Hja, se zgodi. :)

BigWhale ::

> Da pa redno spiš z eno in nimaš nič, to je pa definitivno neki
> čudn!

"Midva z mamo sva bila bolj revna in sva imela samo eno posteljo, pa sva deset let na njej skupaj spala..."

In nic nista mela?!?! Matr sta cudna!!!

Jaz mam pa ene par kolegic, pa nic nimam z njimi... Mogoce sem pa gay... ... mogoce...

Prepricanje, da moski in zenska ne moreta biti prijatelja je traparija. Ce gre pa za kakrsno koli privlacnost med njima, pa to niti nima veze. Tudi dva tipa sta prijatelja med sabo zaradi dolocenih privlacnosti in interesov, ki jih imata skupne. Sexualno privlacnost med isto spolnimi pa tako ali tako vsi takoj izkljucijo, tudi ce dejansko obstaja. :)

undefined ::

BigWhale, a si bi? :))

Dr.Voice ::

Dr.Voice namreč misli

Da, dr. Voice misli. Pa tudi ve. Zato pa je dr.
8-)
Dr. Voice for President!

bostjan11s ::

hmn dr.Voice
hja jaz sem študent ki živim v študentskem domu(MB :D ) ona pa iz Celja pa tu dostikrat na štuku (UPAM, DA STE SE PROTESTA PROTI OMEJEVANJU DELOVNEGA ČASA ŠTUKA UDELEŽIL DANES)
si fešto naredimo pa prespi pri meni... jaz v tem ne vidim nič čudnega hmn ALI?

Magic1 ::

Pa kaj folk a ne dojamete???? Pogosto - občasno?
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

kako se čustveno oddaljit od osebe (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13314557 (11262) FormerUser
»

Date s sestrino najboljšo prijateljico (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8413460 (10029) Darko!
»

Prijateljstvo ali ljubezen? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
827729 (5238) CoolBits
»

Je možno prijateljstvo med žensko in moškim? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
636749 (5654) SebaR

Več podobnih tem