» »

Cena košnje

Cena košnje

enemon ::

...
  • spremenilo: enemon ()

Bud_Bundy ::

Daj malo več informacij, ne beremo misli tukaj. Rad bi urejanje zelenice? Za 4* na leto pokosit je veliko, za 1 na teden je pa malo....

enemon ::

Bud_Bundy je izjavil:

Daj malo več informacij, ne beremo misli tukaj. Rad bi urejanje zelenice? Za 4* na leto pokosit je veliko, za 1 na teden je pa malo....


Ne, pač kmečka košnja, 3x do 4x na leto, toliko da se ne zaraste.

Na tem ceniku, sicer je iz 2016, ampak samo za filing, je 30 EUR/ha vidim:
http://traktor.mojforum.si/traktor-abou...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: enemon ()

wcpapir ::

A rabis samo pocisceno parcelo ali vzames travo ti itd.?

Kater konec SLO?

enemon ::

wcpapir je izjavil:

A rabis samo pocisceno parcelo ali vzames travo ti itd.?

Kater konec SLO?


Samo počiščeno parcelo, skrajni SV Slovenije. Zdajšnji kosec kosi nekoliko po navdihu in izstavi konec leta račun glede na število košenj, ena košnja 50 EUR za 4500 m2.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: enemon ()

Magic1 ::

To pa je poceni, 50€ za 4500m2. Verjetno bo šla cena vsaj dvakrat gor v kratkem, če boš si pa novega poiskal pa še več. Razen če kakšna huda kriza pride in bo folk moral iskat delo.
Magic

enemon ::

Magic1 je izjavil:

To pa je poceni, 50€ za 4500m2. Verjetno bo šla cena vsaj dvakrat gor v kratkem, če boš si pa novega poiskal pa še več. Razen če kakšna huda kriza pride in bo folk moral iskat delo.


Sem zdaj preveril, v okolici plačujejo po cca. 20 EUR na hektar za košnjo s traktorjem.

wcpapir ::

Huh ce bi bil blizu mene bi ti pokosil džabe ce bi lahko obdrzal za krmo...probaj okoli lokalnih kmetov, ampak ne išči nekoga ki ti kosi temveč ponudi travnik zastonj v najem.

enemon ::

wcpapir je izjavil:

Huh ce bi bil blizu mene bi ti pokosil džabe ce bi lahko obdrzal za krmo...probaj okoli lokalnih kmetov, ampak ne išči nekoga ki ti kosi temveč ponudi travnik zastonj v najem.


Ja sej to sem nameraval. Drugače pa bom s kosilnico okoli hiše, ostalo pa BCS, ko bo višja trava.

TheBlueOne ::

enemon je izjavil:

wcpapir je izjavil:

Huh ce bi bil blizu mene bi ti pokosil džabe ce bi lahko obdrzal za krmo...probaj okoli lokalnih kmetov, ampak ne išči nekoga ki ti kosi temveč ponudi travnik zastonj v najem.


Ja sej to sem nameraval. Drugače pa bom s kosilnico okoli hiše, ostalo pa BCS, ko bo višja trava.


Ce imas blizu kmeta, ne bi smel biti problem. Ce pa sploh ne uporabljas pa tudi ne vem kaj je problem, ce se zaraste. Ce je gradbeno ti bagri tako ali tako naredijo vse na novo, ko pride kaksen projekt. :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Košnja visoke trave na vikendu (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
526006 (3031) Ciciv
»

Kaj narediti s kmetijsko parcelo? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13414611 (9820) kuall
»

Vrtna kosilnica (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13438968 (16346) urosh
»

Visoka trava ob cestišču

Oddelek: Loža
71568 (1112) Olórin
»

Električna vs. bencinska vrtna kosilnica

Oddelek: Loža
336077 (5290) mirch

Več podobnih tem