» »

Nova postelja - izkušnje/mnenja

Nova postelja - izkušnje/mnenja

Miko55 ::

Zanimajo me vaše izkušnje glede postelj. Smo v fazi prenove spalnice in ponudbe glede postelj je kot solate. Glede na to, da na postelji vsak preživi kar neki časa bi raje vzel nekaj bolj kvalitetnega (beri srednji ali višji razred).

1. Katere vzmetnice se splača sploh it pogledat v živo ? V Harvey Norman imajo neke razne Serta, King Koil, Sealy, Hilker, Tempur, potem Jsky ima neke svoje itd. A so te vzmetnice okey ali je boljše it pogledat kake slovenske kot so MebloJogi, Slovenska postelja, Marsen ?

2. Kako je z okvirji ? Kje kupit samo okvir in je potrebno biti na kaj pozoren ? + da je tak da ne bo ravno vse škripalo takoj

3. Kaj je fora teh boxspring postelj? A je to posebnost okvirja ali vzmetnice ali kombinacije obojega?

Hvala za vsako mnenje/izkušnje.

Rok Woot ::

Meni je Slovenska postelja super. Po mojem se splača. Okvir načeloma kupi tak ki ima rob nad vzmetjo samo pri glavi. Če dobiš okvir z vzmetmi, je tudi to super, samo to je danes redkost.

Box-spring pomeni, da ima postelja notri vzmeti, kar je po mojem mnenju dobro.

Rok Woot ::

Pozabil napisati, tudi na žimnici dobro spim. Tam pa skoraj obvezno posteljni okvir z vzmetmi (in to ne une lesene).

Cupakabra123 ::

Izberi boxspring. Dobis ogrodje na katerega pride jogi in potem nadvlozek. Postelja je zato visja kot navadne postelje. Moja boljsa investicija je bila ko sem star okvir zamenjal za boxspring.

genesiss ::

Če koga zanima, prodajam 2 zelo malo rabljena jogija Slovenska postelja (zepkaste + lateks + bambus prevleka): https://www.postelja.com/si/izdelki/lez...

Velikost enega 200x80, srednje trd

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: genesiss ()

cvalsr ::

Mularija, v življenju sem daleč najboljše spal na koruznem ličkanju! Natlačenem v kapno, rantaho ali kako se je že reklo.
Žal to danes nekako ne pride več v poštev...

Rok Woot ::

cvalsr je izjavil:

Mularija, v življenju sem daleč najboljše spal na koruznem ličkanju! Natlačenem v kapno, rantaho ali kako se je že reklo.
Žal to danes nekako ne pride več v poštev...

Zakaj ne? Jaz večinoma spim na žimi ...

Miko55 ::

Cupakabra123 je izjavil:

Izberi boxspring. Dobis ogrodje na katerega pride jogi in potem nadvlozek. Postelja je zato visja kot navadne postelje. Moja boljsa investicija je bila ko sem star okvir zamenjal za boxspring.


A je možno kje dobit boxspring brez zgornje vzmetnice in tistega nadvložka? Torej samo ogrodje oz. spodnji del ostalo pa kupit posebej.

Twixz ::

Oj,

mnenje o TEJLE POSTELJI?
Trenutno spim na sestavljeni postelji (na kateri je polomlo letve, čeprav piše nosilnost do 150 kg (2x 80 cm širine)) in jogiju iz jyska za 400€. Boxspring postelje mi zgledajo kul, ker so višje (prej sem tudi spal na višji postelji pa je bilo super) pa tudi baje so boljše za t.i. težje ljudi (sam imam blizu 100 kg z 180 cm višine, partnerka pa isto).


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Najboljša vzmetnica - Jogi je? (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
267114785 (765) Gambino
»

Jogi zelo smrdi

Oddelek: Loža
487891 (2988) cvalsr
»

Nakup vzmetnice (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7435496 (12067) TheHijacker
»

Boxpring ali sestavljena postelja?

Oddelek: Kaj kupiti
63916 (3449) vratmatra
»

Katero vzmetnico kupiti? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8143960 (21558) matobeli

Več podobnih tem