» »

Nakup stola

Nakup stola

Wallflower ::

Zdravo!
Kupujem stol, uporabljen bo za sedenje pred računalnikom doma. Cena tam do 200€.

MadMen ::

Marcus stol ikea

kixs ::

MadMen je izjavil:

Marcus stol ikea


Tako priporocilo vidis marsikje. Zato sem ga tudi sel sprobat in mi ni vsec. Ni mi jasno zakaj ga priporoca-jo/te.

delavec44 ::

Meni so načeloma stvari iz Ikee všeč ampak tudi meni ne sede ta stol. Res da ima veliko prostora ampak občutek je cenen.
Mogoče je bolj vzdržljiv in ga zato hvalijo.

Wallflower ::

bom šel sprobat, še kakšno priporočilo?

Zgodovina sprememb…

dunda ::

Ja, zanimivo. Tudi sam sem že xx krat slišal predlog za Marcus. Sem šel pogledat in poskusit, ampak mi niti pod razno ni bil všeč.
https://www.kacnje.eu

TheBlueOne ::

Markus je OK za ceno, ni pa idealen. Mene se najbolj moti, da nasloni za roko niso premicni, potem pa ga je treba hackat, da pase pod mizo.

GregiB ::

Bom malo izkoristil za mnenje o malce drugačnem.... "stolu"...

Namreč, v skretu izgubljam živce s straniščnim pokrovom... Namreč, imam klasično keramično školjko, ki ima zadaj (tiste dve tipični) luknji, skoui katere se pritrdi pokrov... Kupoval sem že vse živo, zategnil vse skupaj kolikor sem imel moči v rokah a vsak pokrov se v roku meseca dveh rahlo odtegne in se začne... migat.
Pozna kdo pokrov, ki zdrži malo dlje ali ima kakšen drugačen, bolj praktičen in kvaliteten pritrditveni mehanizem? Thx.
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

Magic1 ::

GregiB je izjavil:

Bom malo izkoristil za mnenje o malce drugačnem.... "stolu"...

Namreč, v skretu izgubljam živce s straniščnim pokrovom... Namreč, imam klasično keramično školjko, ki ima zadaj (tiste dve tipični) luknji, skoui katere se pritrdi pokrov... Kupoval sem že vse živo, zategnil vse skupaj kolikor sem imel moči v rokah a vsak pokrov se v roku meseca dveh rahlo odtegne in se začne... migat.
Pozna kdo pokrov, ki zdrži malo dlje ali ima kakšen drugačen, bolj praktičen in kvaliteten pritrditveni mehanizem? Thx.

Pa zrihtaj, da se ne bo odvilo. Imaš namenske Loctite za navoje. Lahko pa tudi kakšno univerzalno lepilo uporabiš.
Magic

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Magic1 ()

TheBlueOne ::

Jaz ne bi lepil vsakega patenta, ker pri nekaterih moras odstranit celoto, da cistis.

Potrebujes kot prvo snemljivo desko, ker tiste imajo pogosto mocne jeklene pritrditve. So pa relativno drage, nase so menda bile slabe 100€. Ampak zna biti, da je cena taka deloma zato, ker so patenti skriti in dejansko ne prides zraven, torej zelo posebni. Si mislim, da z navadnim zategovalcem prides na kaksne 60€.

UkrFTW! ::

Ponavadi je dovolj podložka. Bolj orto je lahko tudi kontra matica.

Excavator ::

https://www.amazon.de/dp/B092CRV4MZ/

s tem zelo zadovoljen, je pa bil kolegu ki je malce višji (185-190) neudoben.

FireSnake ::

Čemu za avtorja teme nobena od obstoječih tem ni dobra?

Naprimer:
Nakup pisarniskega stola... (NE ergoles)
Pisarniški stol!
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Wallflower ::

starost, nedelujoči linki

Ganon ::

Tema obstaja.

Pisarniški stol!

Wallflower ::

opsala


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Računalniški stol

Oddelek: Kaj kupiti
151332 (827) lemur233
»

Nakup "pisarniškega" stola

Oddelek: Kaj kupiti
112220 (1433) Mikec17
»

Kvaliteten računalniški stol za okrog 100€

Oddelek: Loža
267705 (6132) Veron
»

Pomoč glede gramofona

Oddelek: Zvok in slika
62359 (2188) jamiroq
»

pokrov usb kljuca

Oddelek: Pomoč in nasveti
141934 (1602) RejZoR

Več podobnih tem