» »

Kdaj gremo na ulice?

Kdaj gremo na ulice?

«
1
2 3

blazkj ::

Počasi bo dovolj ne? Ne moremo samo mirno gledati kako naši voditelji delajo gospodarski harakiri s tem ko podpirajo v najboljšem primeru dvomljive nacionalistične ideologije na vzhodu. Ko se bodo stvari začele lomit, bo prepozno. Ukrepati je potrebno sedaj.
  • zaklenil: bluefish ()

TESKAn ::

Am, saj ne podpirajo rusov?
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

kopriwa ::

Na ulicah smo ves čas, kava, pivo, dobra pica al čevapi. Milina, stari, milina.

mtosev ::

Jaz ne vidim potrebe. Če kdo hoče protestirati pa lahko protestira.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

l0g1t3ch ::

blazkj je izjavil:

Počasi bo dovolj ne? Ne moremo samo mirno gledati kako naši voditelji delajo gospodarski harakiri s tem ko podpirajo v najboljšem primeru dvomljive nacionalistične ideologije na vzhodu. Ko se bodo stvari začele lomit, bo prepozno. Ukrepati je potrebno sedaj.


Zberi podpise za referndum.
Nekaj daj od sebe, če te moti.

Jamranje na netu ni rešitev, ampak dvomim da zmoreš kaj več kot pocni agitiranje in ponavljanje ruske propagande.

LeQuack ::

Trenutna gospodarska kriza je zaradi dve leti korona ukrepov, ne pa zaradi Rusije.
Quack !

mtosev ::

LeQuack je izjavil:

Trenutna gospodarska kriza je zaradi dve leti korona ukrepov, ne pa zaradi Rusije.

Ja nafta in plin sta problem zaradi corone. Yep.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Evolve ::

Sej ni Janša gor...
štrajka se sam ko je Janša glavni

zitrus ::

Evolve, kdo pa vam janšoljubcem prepoveduje protestiranje?

Miki N ::

Miki N ::

Recite kar hočete, ampak lani so protesti prav popestrili zgodnjo jesen.

Indijansko poletje, pozno sonce, ščebetava množica kljub solzivcu v zraku. Nekje v daljavi laja komisar Reks. To so vinjete življenja, ki ostanejo v spominu, brez takih slik gre življenje prehitro mimo. Ponovimo!

nirburu ::

mtosev je izjavil:

LeQuack je izjavil:

Trenutna gospodarska kriza je zaradi dve leti korona ukrepov, ne pa zaradi Rusije.

Ja nafta in plin sta problem zaradi corone. Yep.


Najbžr pomneš, da je bilo med korono velik padec potrošnje naftnih derivatov.
Vse kar destabilizira trg je eventuelno problematično.

Sicer pa upam, da koronarji uživate v draghih cenah. Ste si zaslužili.

kopriva60918 ::

zitrus je izjavil:

Evolve, kdo pa vam janšoljubcem prepoveduje protestiranje?


Globoka država

Evolve ::

zitrus je izjavil:

Evolve, kdo pa vam janšoljubcem prepoveduje protestiranje?


o čem ti to?

si skadu kaj močnega spet?

#000000 ::

Jest sem ravno nazaj z ulic LJ, srečal sem dva kolega Slovenca, ostalo pa samo ex yu, romi in močno temnopolte ki govorijo nekaj kar na rezumem in malenkost engliš, so pa vsi prijazni to pa res, najverjetneje k temu pripomorejo trije Pitbull terijerji z repki ki so vedno UP.

Nobenega demonstranta nisem srečal

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: #000000 ()

FireSnake ::

zitrus je izjavil:

Evolve, kdo pa vam janšoljubcem prepoveduje protestiranje?


Ko bomo mi, ki nismo za pleškota in ne za ptiča popizdli, pol se pripravite.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

#000000 ::

FireSnake je izjavil:

zitrus je izjavil:

Evolve, kdo pa vam janšoljubcem prepoveduje protestiranje?


Ko bomo mi, ki nismo za pleškota in ne za ptiča popizdli, pol se pripravite.



Kateri ste to VI ?

jaz nisem ne za enaga ne za drugega, zato študiram, kateri so to ti ostali :))

m0LN4r ::

blazkj je izjavil:

Počasi bo dovolj ne? Ne moremo samo mirno gledati kako naši voditelji delajo gospodarski harakiri s tem ko podpirajo v najboljšem primeru dvomljive nacionalistične ideologije na vzhodu. Ko se bodo stvari začele lomit, bo prepozno. Ukrepati je potrebno sedaj.

Ljudje so zacarani od interneta in socialnih medijev, samo se na internetu znajo lajati. Na cesto vec ne bo sel narod nikoli vec.
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

Scaramouche3 ::

Kaj pa lahko Slovenija sploh naredi?
Mi nimamo direktne povezave z Rusi,tako da tudi če smo za nas bo EU blokirala!

mr_chai ::

mtosev je izjavil:

Jaz ne vidim potrebe. Če kdo hoče protestirati pa lahko protestira.

Schulz ima take kot ti zelo rad. Sicer nemško varianto. Pravkar je blokiral ponovni zagon jederskih elektrarn v Nemčiji.

Scaramouche3 je izjavil:

Kaj pa lahko Slovenija sploh naredi?
Mi nimamo direktne povezave z Rusi,tako da tudi če smo za nas bo EU blokirala!


Lahko povabimo Putina na Vršič, tja pred rusko kapelico in se poklonimo ruskim žrtvam, ki so bile zasute v plazu.
Potem pa še na en pogovor na Brdo. Navežemo nove vezi in jasno povemo EU, da se ne gremo njihovga sadomazo sistema.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: mr_chai ()

kuall ::

mtosev je izjavil:

Jaz ne vidim potrebe. Če kdo hoče protestirati pa lahko protestira.

zato, ker so tvoji na oblasti.

Scaramouche3 ::



Lahko povabimo Putina na Vršič, tja pred rusko kapelico in se poklonimo ruskim žrtvam, ki so bile zasute v plazu.
Potem pa še na en pogovor na Brdo. Navežemo nove vezi in jasno povemo EU, da se ne gremo njihovga sadomazo sistema.


Čez katere zemlje pa pride plinovod do nas?
Kaj ti predlagaš, da napade EU zemlje, sploh NATO, če Slovenija želi plin?

XIIT ::

Kdaj gremo na ulice?
Ko nam bo zmanjkalo denarja za financiranje sankcij proti Rusiji, zato ker ne maramo Putlerja.

Priporočam branje: US-Russian joint tactical victory, European and Ukrainian defeat
"Sankcije proti Rusiji trajale dokler bo še kak Evropejec imel 5EUR v žepu (da jih bo financiral)"
- avtor zgornjega prispevka, enkrat marca/aprila 2022

Von der Leynova pravi da bo treba zmanjšati porabo elektrike sploščiti krivuljo (flatten the curve) porabe elektrike v špicah.
Bo tudi tokrat dovolj samo dva tedna, kot nazadnje ko smo ploščili krivulje?

Link - Twitter @DiscloseTV
EU will propose a "mandatory target for reducing electricity use at peak hours" in order to "flatten the curve."

In winter, typically, peak hours are between 6 and 9 am, and again between 5 and 9 pm — before and after work. Got candles already to flatten the curve?
— Disclose.tv (@disclosetv)


Scaramouche3 je izjavil:

Čez katere zemlje pa pride plinovod do nas?
Kaj ti predlagaš, da napade EU zemlje, sploh NATO, če Slovenija želi plin?

Madžari imajo normalno dobavo plina iz Rusije.
"Only physical beauty is the foundation for a true higher culture of
the mind and spirit as well. Only sun and steel will show you the path."
Beauty is absolutely terrifying to people because it highlights what is ugly.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: XIIT ()

kikach ::

Ni potrebe za ulico. Vlada dela super, uvedla bo obvezno božičnico, ukinila dohodninsko lestvico, regulirala je ceno energije na vrednosti x3 od lani, čeprav smo samozadostni in že lani so imele elektro(državne) firme rekordne dobičke. Samo tako naprej mi že plešemo.

MIHAc27 ::

Vi še veste ne, kolk je nam fajn. Nemc ima nafto že po 2.4€ Itak, da bi lahko bilo bolje...ampak tudi še hudičevo slabše tudi.
Kafiči po Ljubljani so vsi polni... torej folk ima denar za nenujne stvari.

Mene bolj živcira non stop obveščanje.. pa bencin je šel 5c gor, pa kruh je 10c dražji, pa elektrika je 3c na KW več. Sej vidim sam na računu/položnici. Ni mi treba še vsakih 5 minut po radiju, tv in internetu govort. Ko mi nekaj rata predrago ali skenslam, ali poiščem cenejše alternative...če pa ni pa pač je*i ga.. sprejmi ali pusti.

l0g1t3ch ::

Dokler nemci ugašajo delujoče nuklearke zaradi političnega prepričanja, lahko samo rečem da jim je prelepo.

mtosev ::

kuall je izjavil:

mtosev je izjavil:

Jaz ne vidim potrebe. Če kdo hoče protestirati pa lahko protestira.

zato, ker so tvoji na oblasti.

LOL. Jaz nisem hodil na ulico tudi ko je bil JJ. Boli me za JJ-a. Volitve rešujejo probleme.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

wcpapir ::

kikach je izjavil:

Ni potrebe za ulico. Vlada dela super, uvedla bo obvezno božičnico, ukinila dohodninsko lestvico, regulirala je ceno energije na vrednosti x3 od lani, čeprav smo samozadostni in že lani so imele elektro(državne) firme rekordne dobičke. Samo tako naprej mi že plešemo.

Cena energije je stvar posameznikov, ki niso reagirali. Tisti ki so imajo nad glavo SE in električen avto pred bajto in jih boli patak. Žalostno je edino da bo večina s SE nad glavo kar nekaj pridelane energije podarila tistim, ki jokajo in nič ne naredijo. Če bi se odločil kam jo lahko podarim (kot tisti % dohodnine), bi ga podaril vladi.

BaTeMaN ::

Velik folka ima denar, še več ga pa nima. Ogromno ljudi je na minimalcu, ogromno ljudi komaj preživi s povprečno plačo.
Eni lahko gredo na ulici, ljudje ki delajo za razpon zgoraj, pa ne bodo šli nikoli. Ker če ne delaš nimaš proizvodnje, nimaš prodaje in nimaš prometa na katerega si vezan.
Poglejte si malo kako so zastavljene pogodbe za delavca ali prodajalca. Tukaj je samo država kriva in lobiji. Primerjamo se z veliko evropo, pa si poglejte tam plače in vse ostalo.. pa gremo potem v cene...
less then zero

tilen03 ::

Desnica preslabo placa, tako da ne gremo na ulice.

#000000 je izjavil:

FireSnake je izjavil:

zitrus je izjavil:

Evolve, kdo pa vam janšoljubcem prepoveduje protestiranje?


Ko bomo mi, ki nismo za pleškota in ne za ptiča popizdli, pol se pripravite.



Kateri ste to VI ?

jaz nisem ne za enaga ne za drugega, zato študiram, kateri so to ti ostali :))

Jansisti.

link_up ::

A je spet JJ gor? Sem kaj zamudil?
In and Out

c3p0 ::

Dizl je le zaradi politike dražji od bencina.

Še malo pa nas čakajo take slike:



Ampak Eko-green pa smo! Pa krivuljo bomo ploščili letos na dva načina. Hvala izvoljena Uršula.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: c3p0 ()

trancer01 ::

Jaz sem za, da vsi, ki podpirajo Zelenskega ter politiko EU in ZDA, plačajo poseben davek na neumnost. Devetdeset procentov vsega premoženja bi bila primerna davčna stopnja.>:D

Invictus ::

V ZDA že prosijo lčastnike EV naj ne filajo avtov, da ne obremenijo omrežja.

Mislim, zeleni po celem svetu so tatlni debilni.

Vsi bi vse električno, nočejo pa gradnje novih JE ali HE. Zaradi okolja.

Sončna in vetrna elektrika je preprosto preveč nezanesljiva. Nemčija je vrgla v te tehnologije 1000 milijard, pa niso samozadostni. Za ta denar bi lahko naredili vsaj 30, ali celo 50 JE. Pa bi bili lahko brez ruskega plina...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

c3p0 ::

Folk še ne ve, da bo elektrika šla "bajno" gor, da še nismo nič videli. Kjer je povpraševanje večje od ponudbe, sledi vedno podražanje ponudbe. Pa čeprav je ponudba politično omejena.

Tudi lastniki SE ne bomo dosti na boljšem, si bodo že kaj izmislili, podpisana pogodba gor ali dol. Off-grid in neka odslužena 50kWh baterija se mi vedno bolj sveti.

Pa seveda kurjava na drva (že v izvedbi)

wcpapir ::

@Invictus Brez ruskega plina smo komot, nevem od kje ti ideja, da ga rabimo.

https://www.politico.eu/article/von-der...
Bodi pozoren na datum objave 19. februar.

Tudi lastniki SE ne bomo dosti na boljšem, si bodo že kaj izmislili, podpisana pogodba gor ali dol. Off-grid in neka odslužena 50kWh baterija se mi vedno bolj sveti.


Ne palamudi net metering še nategujejo ne shortajo ;) Edina napaka tukaj je, da bomo podarili viške tistim, ki ne reagirajo in bodo pač posledično imeli nižjo ceno-koliko pač bo, upam da se bo vsaj tukaj dogajala velika korupcija in se vrže to elektriko nekemu funkcionarju v žep.

feryz ::

Jaz bi šel takoj zdaj na ulico.
Ampak je glihkar začel dež padat. Torej ne bom šel.

Kakšne nakladaške teme!!!
PoopTV piše, da ima vlada največjo podporo do sedaj. Torej greste na ulico lahko samo klošarit. Proti golobčku vas bo šlo bore malo.

kriptobog ::

Nam kaj manjka, da moramo na ulice? Trgovine so zalozene, tank stele tudi, denar se trosi, brezposelnost je nizka, itd.

trancer01 ::

Butasta evropska politika, zaradi katere nas bo še vse glava bolela.

Gospod ::

Golobizem bo uničil SLOVENIJO on skrbi samo za svoje pobral bo delavnim ljudem in dal lenim nevladnim organizacijam
Lp.

l0g1t3ch ::

trancer01 je izjavil:

Butasta evropska politika, zaradi katere nas bo še vse glava bolela.


Butasta nemška politika.
Oz. Gerhard Schröder je Nemce prodal Rusom za stolček v Gazpromu....

feryz ::

Gospod je izjavil:

Golobizem bo uničil SLOVENIJO on skrbi samo za svoje pobral bo delavnim ljudem in dal lenim nevladnim organizacijam
A ti gre slabo, da take trosiš?
Pejd med nevladne organizacije za nekaj časa. Očitno se bosta tam cedila med in mleko. Vzamejo itak vsakega, ki se pojavi.

lisaac ::

Najprej treba počakat da nekdo iz desne pride na oblast,.. potem bodo pa tudi protesti.

Wrop ::

Vsi smo se vezali na povečanje zelene in obnovljive energije. Lahko bi v EU rekli njet. Račun se je izstavljal že od začetka, sedaj samo posameznih zelenih postavk ne moremo več zanemariti.

CaqKa ::

blazkj je izjavil:

Počasi bo dovolj ne? Ne moremo samo mirno gledati kako naši voditelji delajo gospodarski harakiri s tem ko podpirajo v najboljšem primeru dvomljive nacionalistične ideologije na vzhodu. Ko se bodo stvari začele lomit, bo prepozno. Ukrepati je potrebno sedaj.

Česa je dovolj, kaj točno je ta gospodarski harakiri? Kaj je konkretno dejanje ki te moti?

c3p0 ::

wcpapir je izjavil:


Ne palamudi net metering še nategujejo ne shortajo ;) Edina napaka tukaj je, da bomo podarili viške tistim, ki ne reagirajo in bodo pač posledično imeli nižjo ceno-koliko pač bo, upam da se bo vsaj tukaj dogajala velika korupcija in se vrže to elektriko nekemu funkcionarju v žep.


Ja, zdaj smo še vsi lahko pametni. Ker politika nikoli ne požre obljub, pa četudi so že v obliki pogodbe? Wait and see.

Gospod ::

GOLOB je v osnovi slab človek ne glede na to ali je lev ali desen.
Lp.

TheBlueOne ::

Glede na to, da se v RTV vlecejo novinarji iz Nove24, torej politicne promoinstitucije, je morda res skrajni cas, da se gre na ulice.

Wrop ::

Na ulice bi šli, ker je en novinar zamenjal TV? :)) To pa že meji na histerijo.

Gospod ::

Ko novinar RTV reče, da OTROCI DESNIČARJEV NISO OTROCI AMPAK MALI FAŠISTI KAJ JE TO?
Lp.
«
1
2 3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Vojaška premoč na nebu-teoretični primer (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
21830000 (26213) fikus_
»

V vzhodni Ukrajini internetni promet že teče prek Rusije (strani: 1 2 3 475 76 77 78 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
3851199660 (144478) Pithlit
»

Pro-ruski komentarji na rtvslo.si (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
16616411 (12820) phantom

Izstop Rusije iz skupine G8

Oddelek: Problemi človeštva
395016 (4208) bluefish

Več podobnih tem