» »

AGP Texture Acceleration

AGP Texture Acceleration

bostm ::

Imam grafično kartico Radeon 9600 pro 256mb z gonilniki CATALYST 3.7 in me zanima ko stestiram DirectX mi piše pod AGP Texture Acceleration: Not Available. To se mi zdi narobe ker sem prej imel Geforce 440 MX in sem imel vse na Enabled. Kaj bi to bilo narobe???

Kebab ::

Katera matična?

bostm ::

Matično imam to: Asus - P4P800

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bostm ()

bostm ::

Pa še nekaj je zanimivo: programi s katerimi sem stestiral sistem (SANDRA, Asus Probe, Fresh Diagnose) mi napišejo da nimam nič na AGP vodilu se pravi piše: Available. To mi ni jasno!! Pod Device Manager pa mi v Dispay adapters napiše RADEON 9600 Series in RADEON 9600 Series - secondary. Kaj je to prav in kaj je ta secondary??? Grafična mi drugače dela normalno oziroma vse igre delajo ok, samo ne vem če mi zdaj dela tak kot bi morala.
Prosil bi vse ki imajo Radeone (9500, 9600, 9700, 9800) naj prosim pogledajo kako imajo nastavljeno v DirectX-u.

boštjan ::

Pod Device Manager pa mi v Dispay adapters napiše RADEON 9600 Series in RADEON 9600 Series - secondary. Kaj je to prav in kaj je ta secondary???

to je posledica dveh 400MHz ramdacov na tvoji 9600.pri meni je isto,mam 9500pro.

Kebab ::

Jaz sem imel oz. imam enak problem pri moji plati (asus a7a266).

Sem zelo dolgo iskal rešitev in sem jo po dolgem romanju in pisanju po forumih, asusu, amdju, vendarle našel ; problem je bil v ali-jevem chipsetu. Tako moram v register pri vsaki instalaciji gonilnikov za grafo še ročno vpisati par stvari (enablealiagp, enablefw).
Potem mi v directx-u omogoči AGP Texture Acceleration.

Sedaj imajo ta problem opisan tudi na svoji strani.

Kot pa vidim, ti nimaš alijevega chipseta nan tvoji plati niti ne gf (sam imam gf4 4600ti in je pač napaka v detonatorjih); ampak mogoče je pri tebi kaj podobnega oz. upam, da ti bo zgoraj napisano pomagalo...

gasperxp ::

pozdravljeni!

da ne bom odpiral nove teme.

na prenosniku, mi ne dela call of duty 2, ker kao ni enablan AGP texture acceleration. v dxdiag ga ne morm enablat ker pise Not Availible.

instaliral sm ze nov dx, driverje, itd..

a se da tu kje postimat al ...?

brezamere za kšne nejasnosti:)

LP


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

radeon 9600...AGP stalno off????

Oddelek: Pomoč in nasveti
51153 (1047) jurchi
»

Neki je zlo narobe

Oddelek: Pomoč in nasveti
5902 (739) Reddmen
»

Gigabyte Radeon 9600xt rezultat v 3D mark 2001 SE

Oddelek: Strojna oprema
191453 (1092) Wad@
»

Radeon 9600 XT problem

Oddelek: Strojna oprema
61038 (955) kajak33
»

Kyro II - Bug?

Oddelek: Zvok in slika
231545 (1180) JLP

Več podobnih tem