» »

Digitalni bon 2022

Digitalni bon 2022

1 2
3
»

Buggy ::

Mimovrste rabil do vceraj, da so preverili, ce smo upraviceni do koriscenja bona. Seveda je akcija na artikel ze minila. Smo v Anni isto zadevo narocili preko bona v 10ih minutah, paket je pa ze doma baje. Mimovrste narocili isti dan neko hybrid podlogo na denar, zadeva kobajagi na zalogi, dostava naslednji dan. Izbral dan dostave raje se en dan kasneje...sedaj dobil mail da zadeve niso uspeli poslati in bo delay. Kot VIP kupec so tole zadnje case z Mimovrste zelo slabe izkusnje. Odsvetujem!

floyd1 ::

Precej prebiram Slo-tech, ampak kaka zame res pomembna informacija mi žal včasih "pobegne". Če bi prebral to zgoraj, se ne bi zdaj jeb** s temi idioti že peti dan... In še vedno nič.

Buggy ::

Mene je imelo, ko so me po sestih dneh "preverjanja" poklicali iz MV po tem, ko smo isto zadevo ze "kupili" na Dbon22 pri Anni, "kupil" se pri njih (129EUR), ker kobajagi so nas sedaj "preverili" in bi po sestih dneh izvedli samo se nakup, pa se mi je studentka zasmilila, ker ima take nesposobne sefe in sem jo samo prijazno odslovil z informacijo, da imajo zadevo zelo slabo izplejano in smo se obrnili na ANNI, kjer je bilo vse reseno v 10ih minutah ;((

Bi me pa res zanimalo ali bi naredila ponovno preverbo v FURS sistemu ali ne, ker ce ne, je idiotizem se toliko vecji, ce pa ja, gre pa za grdo zavajanje s strani MV.

Naj odkrito povejo da nimajo kadra in nesposobni prilagoditi spletni nakup z bonom ter morajo vse zahteve obdelati rocno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Buggy ()

misek ::

No, pa smo ga dočakali: Seznam izvajalcev izobrazevanj za osebe stare 55 let in vec v2
https://www.gov.si/novice/2022-08-02-se...

Groot ::

Čista katastrofa od seznama in izbranih izvajalcev

Buggy ::

...ker so dal geniji seznam v .xlsx obliki, bodo starejsi, ki bodo zeleli seznam za izobrazevanje tudi pogledat morali najprej imeti namescen office (katerega se bodo na izobrazevanju verjetno ucili) ali biti vesci odpret to datoteko...epic :))

OK.d ::

Saj je samo za 5000 starejših rezerviran denar, ostali se bodo pa "gratis" učili.
LPOK.d

scipascapa ::

Diskriminacija in pranje našega davkoplačevalskega denarja.
90% dijakov in študentov je preprodajalo robo naprej.

LeQuack ::

Za trenutne stranke je nekaj najslabšega, da informirajo starejšo populacijo. Bodo takoj zgubil volivce. Ne vem kaj je Janez mislil.
Quack !

Invictus ::

Gredo v digitalizacjo države, pa učijo Facebooka poenzioniste.

Denar vržen stran...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

scipascapa ::

Itak, da je totalno vržen denar. MOJ, TVOJ, NAŠ itd....

mtosev ::

Res me zanima koliko uspešno bo sploh to.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

ZveeZ ::

Komu se bo sploh splacalo porabiti 12h na predavanjih + cas/stroski prevoza do predavanj za bogih 150€?;))

svecka ::

Sploh na prijave ne odgovarjajo, ko se starejši od 55 let prijavijo na izobraževanje. Tako da tole smrdi po korupciji. Pa sem za 12 ljudi poslal TAKOJ prijavo na izobraževanje, ko je bil razpis.

scipascapa ::

Najeti kakega odvetnika in skupinska tožba?

FoxKnox ::

Očitno so bila vsa razpoložljiva mesta za izobraževanje starejših zasedena še pred zaključkom razpisa izvajalcev.

Invictus ::

Zdaj bodo izvajalci lepo šli po telefonskem imeniku, naredili fake liste tečajnikov, fiktivno izvedli tečaje, dobili denar od države in basta.

Ali pa poklicali vse znance, dobili davčne od penzionistov sorodnikov, pa spet fiktivno v akcijo. Denar pa pola-pola...

Že videno. Nategancija prve klase...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

driver_x ::

Jaz se vam pa vsem zahvaljujem, ker ste mi na račun bonov mojih otrok častili nekaj računalniške opreme. Hvala.

scipascapa ::

Kdo je pa kriv? Mi ali jebeni Janša glupi? Ta bi moral 20 let sedet najmanj.

miro2x ::

Še eno Janševo kukavičje jajce. Zamerim pa Golobu, da ni storniral tega zakona, ki se ga ne da pošteno izvesti. Kaj pravijo na uradu za enake možnosti? Pri nas firma , ki organizira tečaj nima narejenega niti odzivnika na maile, telefonsko pa so bili dosegljivi šele včeraj popoldne, ko je avtomatska tajnica sporočila, da so kapacitete že zasedene.

mtosev ::

150 X 5000 = ni nek velik denar za državo.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

FoxKnox ::

Na eni tovrstnih izobraževalnih inštitucij je na odzivniku sporočilo, da je prijava vseh interesirwnih možna dne 22.8. od osme ure dalje SAMO OSEBNO !!?
To bo pa zanimivo.

floyd1 ::

Buggy je izjavil:

Mene je imelo, ko so me po sestih dneh "preverjanja" poklicali iz MV po tem, ko smo isto zadevo ze "kupili" na Dbon22 pri Anni, "kupil" se pri njih (129EUR), ker kobajagi so nas sedaj "preverili" in bi po sestih dneh izvedli samo se nakup, pa se mi je studentka zasmilila, ker ima take nesposobne sefe in sem jo samo prijazno odslovil z informacijo, da imajo zadevo zelo slabo izplejano in smo se obrnili na ANNI, kjer je bilo vse reseno v 10ih minutah ;((

Bi me pa res zanimalo ali bi naredila ponovno preverbo v FURS sistemu ali ne, ker ce ne, je idiotizem se toliko vecji, ce pa ja, gre pa za grdo zavajanje s strani MV.

Naj odkrito povejo da nimajo kadra in nesposobni prilagoditi spletni nakup z bonom ter morajo vse zahteve obdelati rocno.


Mene z Mimovrste še vedno niso poklicali. Deveti (9. !!!) dan. Bon je seveda zdaj že vnovčen (včeraj) pri eni mali firmi (Markosoft), kjer se vidi, da jim za stranke ni vseeno. Zrihtano v 5 minutah, tako kot je treba. Naslednji teden pokličem malo inšpekcijo za MV, to je čisto nategovanje folka.

Mimogrede - tašči smo letos nabavili laptopa, pozanimala se je za izobraževanjje, šla takoj tja in (menda) dobi tudi bon. Nobenega poznanega... Tako da se je do tega dalo prit. Je pa prednost, če živiš v mestu, kjer bo izobraževanje in tu vsi gotovo nimajo enakih možnosti.

Furbo ::

mtosev je izjavil:

Ne vem kaj še ti vtikaš kar drugi ljudje počnejo s svojimi boni oz denarjem. Država jim jih je podarila in si bodo pač kupili kar želijo, če pa mislijo kupiti in prodati stuff pa je to tudi okay. Glede kolk ljudi je z mastnim profitom prodajalo grafe na bolhi, stju in še drugje.

Ah, še en kupec airpodsov. :))
Nič se ne vtikam. Smo na forumu in lahko si poguglaš definicijo foruma.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3423DWF, Dell S2722QC

mtosev ::

Res si smešen. Jaz nisem dobil nikakršnega bona, ker sem malo prestar. Drugače pa ne vem kaj bi v slo sploh kupil za 150E, ker kupujem v tujini.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

jonystar ::

Se lahko te bone združi? moja dva starša potrebujeta nov računalnik in bi bilo super, če bi lahko bon združila in unovčila. Ker na gov.si piše tako:

"Šolajoči učenci v zadnji triadi osnovne šole, srednješolci in študenti lahko s šolajočimi brati, sestrami, polbrati in polsestrami digitalne bone '22 združijo in jih koristijo za skupni nakup. Za združitev bonov je treba izpolniti izjavo o združitvi digitalnih bonov, ki se jo predloži ob koriščenju digitalnega bona '22 skupaj z izjavo o unovčitvi digitalnega bona.

Starši z otroki, babice in dedki z vnuki digitalnih bonov '22 ne morejo združevati."

Nikjer ne piše, da zakonca tudi lahko združita bon.

dione2kx ::

Eni se res preveč ukvarjate s tem... y'all ain't in the government or parliament to make these decisions so sit down and go play with your toys. Drugim pa prepustite, da kupijo to kar se omogoča. :)

User jonystar - boni se lahko združujejo med brati, sestrami, polbrati/sestrami... Med dvema starejšima, ki sta skupaj v zakonu se ne da... Niti ne gre med staršem/starim staršem in otrokom.

Telbanc ::

OK.d je izjavil:

Saj je samo za 5000 starejših rezerviran denar, ostali se bodo pa "gratis" učili.



Ja no, tole smrdi po diskriminaciji, kje je zaj ustavno sodišče? No, sicer kolk je men znano, noben sploh ne ve, kaj se bojo tam učili, k digitalno opismenjevanje ima več področij, od uporabe telefona in rač, do digitalnega marketinga. Torej če so prebrali uni zmazek od izvajalcev na netu, pol word že znajo uporabljat. :))
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

Ales ::

dione2kx je izjavil:

Eni se res preveč ukvarjate s tem... y'all ain't in the government or parliament to make these decisions so sit down and go play with your toys. Drugim pa prepustite, da kupijo to kar se omogoča. :)

Poskusi biti malo manj ovčji in se zavedaj, da je to tvoj denar. Tvoja država.

Ne živiš samo v njej, ti si ta država. Brez tebe in vseh nas, te države ni več.

Dokler boste taki tiho in dokler vas bo bolela ona stvar za vse, bodo stvari slabše, kot bi lahko bile.

dione2kx ::

Ales je izjavil:

dione2kx je izjavil:

Eni se res preveč ukvarjate s tem... y'all ain't in the government or parliament to make these decisions so sit down and go play with your toys. Drugim pa prepustite, da kupijo to kar se omogoča. :)

Poskusi biti malo manj ovčji in se zavedaj, da je to tvoj denar. Tvoja država.

Ne živiš samo v njej, ti si ta država. Brez tebe in vseh nas, te države ni več.

Dokler boste taki tiho in dokler vas bo bolela ona stvar za vse, bodo stvari slabše, kot bi lahko bile.


Sistem, ki si ga ti želiš ne bo deloval nikoli. The general public is irrational, neither is it capable of making intelligent assessments - including the GOV and politicians. Freud already made that clear a decade ago. :)

Simply said... enjoy the present. :) Mislim, da je veliko komu bon tudi koristil in omilil finančni aspekt pri nakupu elektronike, ki so jo potrebovali.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dione2kx ()
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Podjetja ki bodo izvajala izobraževanje starejših

Oddelek: Pomoč in nasveti
141276 (1056) #000000
»

Covid boni 2021 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12217566 (6819) V-i-p
»

Kdo jemlje BON21? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7818564 (10746) zuz3k
»

So darilne kartice ena velika potegavščina? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5913185 (11164) 111111111111
»

Pretecenost darilnega bona na Mimovrste

Oddelek: Loža
386249 (4942) starfotr

Več podobnih tem