» »

Nootropna zdravila / dodatki

Nootropna zdravila / dodatki

TheBlueOne ::

Ima kdo izkusnje s temi izdelki? Je morda kdo kdaj uporabljal? Ce je, kaksni so bili ucinki?

cias ::

Piracetam nisem čutil, nefiracetam pa je delal super, laser like focus. Samo to je primerno za kakšne izpite, ne zaradi dolgcajta.

Pa modafinil, za dirkat z avti. Zanimiv občutek, kot da bi se vse upočasnilo, cesta se razširi, 90kmh se zdi kot da dremaš na kavču.

Samo da bi se s tem "drogiral" je brezveze, nujno rabiš nekaj da se osredotočiš, nekam usmeriš.

TheBlueOne ::

Lahko se dodas kje se te zadeve kupijo? :)

cias ::

Je že kar nekaj časa nazaj, vir predvsem UK in Rusija. Malo poišči po netu npr nefiracetam uk.

Samo od kar imamo carino iz UK ne vem če bo šlo. Kjer sem jaz nabavljal so nehali pošiljati v EU.

Se pa v EU dobijo peptidi pa SARMi, samo to se ni za igrat brez da veš kaj delaš.

Andrejx26 ::

cias je izjavil:

Piracetam nisem čutil, nefiracetam pa je delal super, laser like focus. Samo to je primerno za kakšne izpite, ne zaradi dolgcajta.

Pa modafinil, za dirkat z avti. Zanimiv občutek, kot da bi se vse upočasnilo, cesta se razširi, 90kmh se zdi kot da dremaš na kavču.

Samo da bi se s tem "drogiral" je brezveze, nujno rabiš nekaj da se osredotočiš, nekam usmeriš.


Modafinil se da kar tako narocati?

cias ::

Andrejx26 je izjavil:


Modafinil se da kar tako narocati?


Dosti jih ima pod pultom (v internetni trgovini če vprašaš). Vsaj bilo je tako, danes ne vem več ker ni bilo popularno in se ni prodajalo velik.

Zadnjič sem videl en video da v UK lahko v trgovini s športno prehrano dobiš tudi SARMe, pod pultom.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Smart Drugs - Modafinil in prijatelji (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
6114109 (5595) dexterboy
»

Sistem medicinske konoplje (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7013892 (8041) Spajky

Slovenska carina

Oddelek: Loža
92363 (1072) jusv
»

zaspanost, neenergičnost...kava itd.. (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7415436 (10524) siddharta42
»

lažje učenje

Oddelek: Šola
395399 (4377) Tilen

Več podobnih tem