» »

Pobezljane dlake po 35-tem letu

Pobezljane dlake po 35-tem letu

«
1
2

h0d0r ::

Mater, kot bi se bog norca delal iz nas moških, ko je izumljal ta testosteron. Nimam pojma zakaj je sploh koristen, ampak pri dlakah pa ni koristen sploh, ker rastejo povsod kjer jih nočeš ter ne rastejo tam kjer hočeš.
https://www.livescience.com/older-men-b...
Interestingly, and somewhat mysteriously, hair follicles on the scalp react differently to testosterone, actually shortening their growth cycle when testosterone levels increase, according to Jhin. So that's why some older men have hirsute eyebrows, long nose hairs and tufty ear hairs, but a balding head.


Prvič ko vidiš dolgo obrv, dve ali tri, misliš da se jih še da ukrotiti s puljenjem. Boli ko svinja, ampak za do 3 se splača. Potem tam pri 35, 36, 37-tem letu pa itak že vse rastejo v neskončno dolžino (če bi jih pustil, ne bi bil presenečen za 5 cm, ker pri 10 mm kolikor jih največ pustim (tam 3 tedne) ni videti da bi bilo še konec.
Na 4-6 tednov koliko ko se ustrižem brez nastavka po glavi, dam potem gor prvi nastavek in samo potegnem po obrveh. Potem enkrat vmes jih pa pristrižem tam na ene 4 mm s škarjami.

Drug problem so dlake na ušesih, sploh tiste, ki rastejo na robu luknje. Ravno ta teden sem iz vsakega potegnil vsaj 1 cm dolgo. En čas ne veš kaj te srbi v ušesu, potem ko končno zagledaš dlako v rokah, še zakrivljeno, pa vidiš kaj te je motilo.

Potem tretji problem, včeraj zvečer in danes zjutraj me neverjetno srbi v levi nosnici. V ponedeljek sem si ravno ostrigel nohte, tako da je bilo malo težje jo dobiti ven. Ampak ko sem jo dobil, sem pa videl hudiča, pri mešičku povsem debela in črna, na koncu pa zakrivljena in svetla, dolga vsaj enih 8 mm. En čas sem jo občudoval v roki, potem sem se z njo malo popraskal po obrazu, da sem videl da res srbi, potem pa jo vrgel preč.

Po vrhu nosa imam tudi občutek da izpulim vsaj eno na dan, ni pa nič neobičajnega če jih 3 na dan. Če jih ne bi nikoli, bi imel pomoje tudi 1cm dolge, ker so nekatere kar debele.

Drugače seveda imam pinceto, ampak včasih ni pri roki ne te ne ogledala, tako da dva nohta skupaj (hvala bogu vsaj za te) sta naravna pinceta. Če nekako ne moreš dostopiti do nje z nohti, je pa pač treba malo potrpet z nohtom ob blazinico prsta in parkrat poizkusit, da zagrabi.
  • spremenilo: h0d0r ()

h0d0r ::

Aja, pobezljan pomeni podivjan. Včasih še sam ne vem iz kje vem kakšno besedo.

Miki N ::

Poletje, čas dolgih dlak.

h0d0r ::

Jaz imam problem 12 mesecev na leto.

cias ::

Ženske se redno depilirajo, epilirajo, brijejo, ipljajo... Da je to samo problem moških je fejk news. Veliko žensk po 25 letu mora skoraj redno depilirati obraz.

hbgqzR ::

Imaš brivnike za obrvi, nos, ušesa :-)

Testosteron ima v biologiji svojo vlogo ampak po 30 že postopno upada :-)

c3p0 ::

Tu in tam kaka pobezlja, a ni sile. Obrvi frizer uredi.

Ženske z malo več v žepu grejo na laser, poznam par ex kosmatink, brki in vse. Pa drugač čisto OK izgled.

ales85 ::

Glede na vzdevek bi ti lahko vse to povsem pristajalo h0d0r :) Jaz se nič ne obremenjujem s tem. Občasno res zraste kakšna dolga in tisto pač izpulim, če štrli kar nekam. Da bi me takšne nekaj posebej žgačkale ali srbele pa še nisem opazil.
Razen tega mi obrvi v redu rastejo in mi na kraj pameti ne pade, da bi jih strigel.

Horas ::

hormoni nimajo veze s tem. father of time is coming
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

BCSman ::

Moški pri tej starosti bi moral že prerasti frustracije v zvezi s poraščenostjo...

ales85 ::

BCSman je izjavil:

Moški pri tej starosti bi moral že prerasti frustracije v zvezi s poraščenostjo...

Tudi to sem zelel napisati, pa ne vem zakaj sem si premislil...

mr_chai ::

Kako pa ritne tarzane ukrotiš, glede na to da si tok poraščen, morš met kr cel rain forest tm dol.

ales85 ::

mr_chai je izjavil:

Kako pa ritne tarzane ukrotiš, glede na to da si tok poraščen, morš met kr cel rain forest tm dol.

Za vodo si ze slisal? Pa malo mila...
Edit: to je bilo najbrz za OP?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ales85 ()

RUSSIAftw ::

Lasersko odstrani obrvi in si jih daj vtetovirati pa še joške lahko narediš mimogrede.

Lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: RUSSIAftw ()

BCSman ::

Za spremembno spola pa dobiš še 3 dni izrednega plačanega dopusta po novem evropskem zakonu.

RUSSIAftw ::

Hmmm progressive

kopriva60918 ::

Moški z gladko aerodinamično pričesko in bujnimi obrvmi, ki se staknejo na sredini, so itak najbolj seksi od vseh, to ve večina Slovenk, še posebej domoljubnih.

Zgodovina sprememb…

donvito ::

Počak še par let, ko bo tisto kar posledično raste, pa ne bo več, takrat ti bojo dlake mala briga. ;)

nirburu ::

V bistvu bi bilo kar ok, če bi bili malo manj homoseksualno orientirani kot družba. Dandanes se kar vsi depilirajo.
Kdo vam je povedal, da je vse to ok?

RUSSIAftw ::

nirburu je izjavil:

V bistvu bi bilo kar ok, če bi bili malo manj homoseksualno orientirani kot družba. Dandanes se kar vsi depilirajo.
Kdo vam je povedal, da je vse to ok?


A maš ti rad dlake v gobcu?

Invictus ::

Kakšno pa že, da se ne počutiš kot pedofil...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

RUSSIAftw ::

Invictus je izjavil:

Kakšno pa že, da se ne počutiš kot pedofil...


A nisi še ziher al se bojiš da ti bo zapasalo?

Horas ::

Invictus je izjavil:

Kakšno pa že, da se ne počutiš kot pedofil...


točno tako. vsaj en fajn grmiček zgoraj,če baba noče okol lule met.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

RUSSIAftw ::

savage

ales85 ::

Invictus je izjavil:

Kakšno pa že, da se ne počutiš kot pedofil...

Tvoje tezave lahko zdravis tudi preko zdravstvenega zavarovanja.

nirburu ::

RUSSIAftw je izjavil:

nirburu je izjavil:

V bistvu bi bilo kar ok, če bi bili malo manj homoseksualno orientirani kot družba. Dandanes se kar vsi depilirajo.
Kdo vam je povedal, da je vse to ok?


A maš ti rad dlake v gobcu?


Golo pobritih ne maram toliko. Mene ne moti če ima ženska dlake tudi pod pazduho. Vse v normalni meri.
Že res, da so nekateri moški uber kosmati.

Ampak dandanes je moderno homostyle. Kmalu boste pri obiskih prijateljev vlekli tiče kot vljudnosto gesto, če pustimo, da gre trend naprej.
Zapiši si.

Horas ::

nirburu je izjavil:

RUSSIAftw je izjavil:

nirburu je izjavil:

V bistvu bi bilo kar ok, če bi bili malo manj homoseksualno orientirani kot družba. Dandanes se kar vsi depilirajo.
Kdo vam je povedal, da je vse to ok?


A maš ti rad dlake v gobcu?


Golo pobritih ne maram toliko. Mene ne moti če ima ženska dlake tudi pod pazduho. Vse v normalni meri.
Že res, da so nekateri moški uber kosmati.

Ampak dandanes je moderno homostyle. Kmalu boste pri obiskih prijateljev vlekli tiče kot vljudnosto gesto, če pustimo, da gre trend naprej.
Zapiši si.


true that.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

Meizu ::

Ne govori, jaz bom kmalu zgledal kot una metla iz Adams Family.

Miki N ::

Topšit tema.

esel ::

Preverjeno odlična zadeva za rešitev odvečnih nosnih, ušesnih dlak in prirezevanje obrvi.
https://www.notino.si/philips/series-50...

IL_DIAVOLO ::

Ce nočete izgledati kot 70 letni dediji, boste morali prevzeti nekaj zensko/gejevskih navad.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Glugy ::

mah pr dlakah se da še kej naredit pr laseh je pa obup ..narava res ni naklonjena moškim po 30tem glede tega. fora je da je narava optimirana za razmnoževanje, po tem obdoblju razmnoževanja pa naravne selekcije praktično skorajda več ni bilo in pol mamo kar mamo. en napsihirah prepad v staranje.

Drgač pa mene dlake ne motjo neki zlo, bolj me mot kak se koža stara z raznimi gubami in nevem kaj. Rajš mam dlake k pa gube. Pa ne ne jemljem boteks kot neko resno rešitev. Drgač se pa da kak laser za doma kupt pa se z tistim pol čim večkrat greš rihtat, tud preventivno. Sam ja za nos nevem. Nisem še nikol se z dlakami ukvarjal razen z brado. Zaenkrat.

Mislm ja itak vsi se staramo pa počas crkujemo sam zakaj neki bi se mogl starat hitreje kot se lahk. Normalno je da se proti staranju bori na način da se ga upočasni kjerkoli se to pač da. Seveda so neke omejitve pri tem ampak še vedno pa ima to smisel. En tak načinov je izogibanje najhujšemu soncu ; jemanje D3 in B12 in mazanje z kremo proti soncu. Tud dolgi rokavi polet če greš na kolo recimo ker sončna krema je dejansko zadnja obramba pred staranjem sonca in ni neki zlo učinkovita ( če se potiš je že nevem kok manj učinkovita, če si si 3 ure nazaj nanesel kremo je spet mnogo manj učinkovita, če se nisi na debelo namazal spet ful manj, če si šel bog ne dej v vodo spet mnogo manj ) v glavnm ja realnost je taka da smo velik bolj občutljivi kot si zamislimo sam efekt tega pride potem šele z zakasnitvijo. Tud defekti na koži kot so naključne dlake so lahk posledica teh starostnih in sončnih vplivov genetskih sprememb na celični ravni naključnih celic. Ko se celice ne delijo tako kot bi se mogle potem dobiš dlako kjer nikol ne bi smel imet dlak ipd.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Glugy ()

Telbanc ::

Pač omisliš si punco, ki ti bo stiskala mazolje in pulila dlake, tko to gre. :))
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Miki N ::

Pa lepo so vam stari dedati govorili, da pofukajte čimveč bab dokler ste še mladi, zdaj bi pa nekaj vlekli zadeve preko roka. Prepozno!

tomlin ::

 

Ampak tale gospod z metlicami je čisto simpatičen

Ampak tale gospod z metlicami je čisto simpatičen

:):);)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tomlin ()

tomlin ::

h0d0r je izjavil:

Aja, pobezljan pomeni podivjan. Včasih še sam ne vem iz kje vem kakšno besedo.


Besedna zveza je OK. Vzrok praviš in v linku tudi, so hormoni. POKURI JIH!!!!!! s kakšno vročo pussycat!:)

mr_chai ::

Glugy je izjavil:

mah pr dlakah se da še kej naredit pr laseh je pa obup ..narava res ni naklonjena moškim po 30tem glede tega. fora je da je narava optimirana za razmnoževanje, po tem obdoblju razmnoževanja pa naravne selekcije praktično skorajda več ni bilo in pol mamo kar mamo. en napsihirah prepad v staranje.

Drgač pa mene dlake ne motjo neki zlo, bolj me mot kak se koža stara z raznimi gubami in nevem kaj. Rajš mam dlake k pa gube. Pa ne ne jemljem boteks kot neko resno rešitev. Drgač se pa da kak laser za doma kupt pa se z tistim pol čim večkrat greš rihtat, tud preventivno. Sam ja za nos nevem. Nisem še nikol se z dlakami ukvarjal razen z brado. Zaenkrat.

Mislm ja itak vsi se staramo pa počas crkujemo sam zakaj neki bi se mogl starat hitreje kot se lahk. Normalno je da se proti staranju bori na način da se ga upočasni kjerkoli se to pač da. Seveda so neke omejitve pri tem ampak še vedno pa ima to smisel. En tak načinov je izogibanje najhujšemu soncu ; jemanje D3 in B12 in mazanje z kremo proti soncu. Tud dolgi rokavi polet če greš na kolo recimo ker sončna krema je dejansko zadnja obramba pred staranjem sonca in ni neki zlo učinkovita ( če se potiš je že nevem kok manj učinkovita, če si si 3 ure nazaj nanesel kremo je spet mnogo manj učinkovita, če se nisi na debelo namazal spet ful manj, če si šel bog ne dej v vodo spet mnogo manj ) v glavnm ja realnost je taka da smo velik bolj občutljivi kot si zamislimo sam efekt tega pride potem šele z zakasnitvijo. Tud defekti na koži kot so naključne dlake so lahk posledica teh starostnih in sončnih vplivov genetskih sprememb na celični ravni naključnih celic. Ko se celice ne delijo tako kot bi se mogle potem dobiš dlako kjer nikol ne bi smel imet dlak ipd.


mogoče zate že prepozno, za ostale, ki bi pa radi shekali staranje, pa priporočam forum longecity https://www.longecity.org/forum/

kuall ::

občasna dolga dlaka v obrveh in dlake v nosu se pač striže 1x na teden. dlake pod pazduho in okoli tiča se z mašinco postriže 1x mesečno približno. noben problem in čist normalno. večji problem imajo babe, ki jim rastejo brki.

nirburu ::

Ti se briješ pod pazduho?
A se moramo bati, da nam prineseš homopoxe en dan?

kuall ::

ja se ker manj smrdim po švicu se mi zdi. pač nočem smrdet. pa tudi boljše se počutim brez tistih dolgih dlak, posebej okoli tiča, pod pazduho pa bolj zarad vonja. okoli tiča bi se šel celo depilirat, po moje bi bil kr fajn občutek, ker dlake na jajcih je pa dokaj težko postriči z mašinco, ker se hitro porežeš. ampak če vsaj približno porežeš najdaljše je že dovolj dobro.

nirburu ::

Zelo nazoren prikaz groomanja svojih genitalij.
Ali si metro ali si homo. Razen če si tako ekscesno kosmat, da porabiš 2 žiletki na seanso.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nirburu ()

kuall ::

niti metro niti homo. kmetavzar, ki rad diši in ima rad udobje.

IL_DIAVOLO ::

nirburu je izjavil:

Ti se briješ pod pazduho?
A se moramo bati, da nam prineseš homopoxe en dan?


Vsak normalen moški se pod pazduho postrize, tudi prsni kos je ogaben, ko ti štrlijo dlake ven pri kaksni bolj odprti majci.

Imam pa to sreco, da nimam dlak na hrbtu. Rit si se ze nekako postrgas :)
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

nirburu ::


Tip je svoj čas vrjetno smašal pussy več kot vi, pa ni bil ravno homo.

Dejstvo je, da vas družba subtilno homoseksualizira. Tako subtilno, da niti ne zaznate. Danes dlake v nosu. Jutri pod pazduho. Kmalu, če boš šel brez losjona vn boš smatran za zaostalega kmetavzarja.

Kaj naj rečem. Meni to ni ok pa ne da sem nek umazanec. Zgolj pederizacija družbe je šla dosti predaleč.

kuall ::

dolge dlake v nosu so neudobne za popizdit. ti tam štrli ven in te srbi. čisto praktično je, da si to postrižeš občasno. jaz grem s škarjico v nos in parkrat postrižem. vse to mi vzame minimalno časa. isto z dlakami v obrveh: postrižeš pa je mir, ni razloga, da bi zgledal kot en majmun.

mr_chai ::

kuall je izjemen primer metroseksualnega kmeta

ubiliMeBodo5 ::

mr_chai je izjavil:

kuall je izjemen primer metroseksualnega kmeta

hahahahhahah

nirburu ::

lol

kopriva60918 ::

nirburu je izjavil:


Tip je svoj čas vrjetno smašal pussy več kot vi, pa ni bil ravno homo.


Itak je bil, usnjena jakna, roza srajčka, avto z rdečo komunajzersko utripajočo dušo, ženske od blizu ni videl, cele noči se je z avtom pogovarjal. Za prave desce je treba več kot 100 let nazaj, 40 let je premalo. Z redkimi izjemami, Slovenija ima enega izjemnega desca, največjega demokrata daleč naokoli.

ales85 ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

nirburu je izjavil:

Ti se briješ pod pazduho?
A se moramo bati, da nam prineseš homopoxe en dan?


Vsak normalen moški se pod pazduho postrize, tudi prsni kos je ogaben, ko ti štrlijo dlake ven pri kaksni bolj odprti majci.

Ti si malo mimosunjen :))
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Rast dlak

Oddelek: Loža
283745 (1990) ftzj
»

Odstranjevanje dlačic

Oddelek: Loža
264475 (3607) janko934
»

Kateri deoderant (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7420482 (16232) Tilen
»

barva dlak (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8521584 (19348) 49106
»

Briti ali ne briti: to je zdaj vprašanje (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10213241 (10853) cortez

Več podobnih tem