» »

Ognjemet na Krimu

Ognjemet na Krimu

««
19 / 49
»»

mackilla ::

trancer01 je izjavil:

Rusi bodo v Ukrajini več let.

Nekateri bodo celo za vedno:D

trancer01 ::

Glede na to, da s trikrat več vojaki, kot so jih imeli Rusi, niso uspeli preprečiti zasedbe 20% Ukrajine v treh mesecih, bodo še toliko težje zdaj kaj naredili, ko so jim Rusi uničili praktično vse orožje, ki so ga imeli na voljo ob začetku napada in obenem še onesposobili blizu 200 tisoč vojakov.

l0g1t3ch ::

trancer01 je izjavil:

Glede na to, da s trikrat več vojaki, kot so jih imeli Rusi, niso uspeli preprečiti zasedbe 20% Ukrajine v treh mesecih, bodo še toliko težje zdaj kaj naredili, ko so jim Rusi uničili praktično vse orožje, ki so ga imeli na voljo ob začetku napada in obenem še onesposobili blizu 200 tisoč vojakov.



UA ima 3 mio vojakov?

mackilla ::

trancer01 je izjavil:

Glede na to, da s trikrat več vojaki, kot so jih imeli Rusi, niso uspeli preprečiti zasedbe 20% Ukrajine v treh mesecih, bodo še toliko težje zdaj kaj naredili, ko so jim Rusi uničili praktično vse orožje, ki so ga imeli na voljo ob začetku napada in obenem še onesposobili blizu 200 tisoč vojakov.

Samo 200 tisoč? Ojoj. A ti je to Lavrov povedal? Pol bo že držalo:D

trancer01 ::

Rusija je napadla s ca. 200k vojaki, UA je imela ob napadu 600k vojakov. UA je bila najmočnejša vojska na kontinentu poleg Rusije.

Voss ::

Aja pa mimogrede - malo resnosti.

Da boste vedeli s kakšnim invalidom v glavi vi dejansko poizkušate normalno komunicirati in mu nekaj dopovedati:

Tip piše iz accounta - čas prve prijave 2011. Dejansko ima ta model Excel datoteke in notri shranjenih verjetno več 10, če ne 100 različnih računov, če jih potegne iz naftalina 10 let nazaj.

Jaz sem mel zdele cajta ga drkat v glavo pol ure, vam pa polagam na srce, da se obremenjujete preveč s tem psihičnim bolnikom, ker na žalost prav to je. On bi dejansko potreboval pomoč.

l0g1t3ch ::

trancer01 je izjavil:

Rusija je napadla s ca. 200k vojaki, UA je imela ob napadu 600k vojakov. UA je bila najmočnejša vojska na kontinentu poleg Rusije.



Droge, model droge...

trancer01 ::

Ne, dejstva.

Voss je izjavil:

Aja pa mimogrede - malo resnosti.

Da boste vedeli s kakšnim invalidom v glavi vi dejansko poizkušate normalno komunicirati in mu nekaj dopovedati:

Tip piše iz accounta - čas prve prijave 2011. Dejansko ima ta model Excel datoteke in notri shranjenih verjetno več 10, če ne 100 različnih računov, če jih potegne iz naftalina 10 let nazaj.

Jaz sem mel zdele cajta ga drkat v glavo pol ure, vam pa polagam na srce, da se obremenjujete preveč s tem psihičnim bolnikom, ker na žalost prav to je. On bi dejansko potreboval pomoč.

Voss, pojma nimaš.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: trancer01 ()

l0g1t3ch ::

l0g1t3ch je izjavil:

trancer01 je izjavil:

Rusija je napadla s ca. 200k vojaki, UA je imela ob napadu 600k vojakov. UA je bila najmočnejša vojska na kontinentu poleg Rusije.



Droge, model droge...

UA je imela po raznih ocenah leta 2014 posmeha vredno vojsko.
Do 2022 so se izboljšal, čudežov pa se ne da delat.

Tako da nakladaš in prodajaš bikov kakec.

trancer01 ::

Potem pa nas razsvetli, koliko vojakov je imela UA leta 2022 ob napadu Rusije? Koliko jih je imela Rusija, če pa so POVSOD pisali, da so Rusi zbrali okoli 170-180k vojakov ob začetnem napadu?

Voss ::

trancer01 je izjavil:

Ne, dejstva.

Voss je izjavil:

Aja pa mimogrede - malo resnosti.

Da boste vedeli s kakšnim invalidom v glavi vi dejansko poizkušate normalno komunicirati in mu nekaj dopovedati:

Tip piše iz accounta - čas prve prijave 2011. Dejansko ima ta model Excel datoteke in notri shranjenih verjetno več 10, če ne 100 različnih računov, če jih potegne iz naftalina 10 let nazaj.

Jaz sem mel zdele cajta ga drkat v glavo pol ure, vam pa polagam na srce, da se obremenjujete preveč s tem psihičnim bolnikom, ker na žalost prav to je. On bi dejansko potreboval pomoč.

Voss, pojma nimaš.


Kar počneš je bolno. Jutri bo spet sonček. Pojdi na zrak. V torek pa pokliči na eno izmed številk v povezavi: http://www.dps.si/seznam-telefonskih-st...

Srečno pri okrevanju ;)

l0g1t3ch ::

Rusi so računal da bo UA vojska kolapsirala in Zelenski pobegnil.
Pa so se ušteli.

trancer01 ::

Jaz sem na tem forumu že od 2000. Takrat sem imel nick fifi, potem pa se je enkrat sesul slo-tech in sem moral narediti nov profil. Od takrat imam tega.

l0g1t3ch je izjavil:

Rusi so računal da bo UA vojska kolapsirala in Zelenski pobegnil.
Pa so se ušteli.

Kdo to pravi? Ti je to Putin povedal?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: trancer01 ()

l0g1t3ch ::

trancer01 je izjavil:

Jaz sem na tem forumu že od 2000. Takrat sem imel nick fifi, potem pa se je enkrat sesul slo-tech in sem moral narediti nov profil. Od takrat imam tega.

l0g1t3ch je izjavil:

Rusi so računal da bo UA vojska kolapsirala in Zelenski pobegnil.
Pa so se ušteli.

Kdo to pravi? Ti je to Putin povedal?



Njegovi propagandni psi posredno s tem kaj so objavljali na tw in telegram.

trancer01 ::

Zakaj bi Rusi kar pričakovali, da bo ukrajinska vojska, ki so jo ZDA in CIA 8 let pripravljali na vojno z Rusijo in je imela 8 let vkopane položaje ter 600k vojakov na voljo, kar razpadla od strahu v treh dneh?

l0g1t3ch ::

trancer01 je izjavil:

Zakaj bi Rusi kar pričakovali, da bo ukrajinska vojska, ki so jo ZDA in CIA 8 let pripravljali na vojno z Rusijo in je imela 8 let vkopane položaje ter 600k vojakov na voljo, kar razpadla od strahu v treh dneh?



Ker so to tvoje izmišljotine.
Če bi vojska res tako pripravljena in oborožena, zdaj ne bi potrebovali ekstra orožja in šolanja v tujini za uporabo zahodnih sistemov.

Model bedaka delaš iz sebe iz posta v post.

Pac-Man ::

Par videov z ang podnapisi (CC) od tega tipa iz Donecka



Verjetno najboljša, ker pokažeta kako zelo so se Rusi s specialno vojaško operacijo zamerili (ruskogovorečim) prebivalcem ob mejah:

"We could not imagine that they would do this to us!" The mayor of Kharkiv is shocked by the Russian Federation


"We don't want to go to Russia, leave us alone!" Real voices of residents of Donbass. In the Russian Federation this will not be shown!



Gauleiter Hersona Vladimir Saldo je pred to vlogo v solidni Ukrajinščini trdil, da želi živet v neodvisni Ukrajini :D
Pred kakim tednom so ga partizani zastrupili, da je moral na zdravljenje v Moskvo.

Volodymyr Saldo @ Wikipedia

This is a failure! In Kherson, no one wanted to receive Russian passports


Pokaže, da je Doneck obstreljevan iz Donecka. Kot je bil Luhansk l. 2014.

Burnt! Residents of Donetsk confirmed that the Russian Federation is attacking the city / Russian army shelling Donetsk


Roast putke in RF

"The goal of the Russian Federation is the seizure of territories" Putin is no longer shy / Putin is going to occupy neighboring countries



Še par ostalih, vsebina je bolj ali manj jasna iz naslova

"Ukraine hasn't bombed Donetsk for 8 years." The Russian Federation recognized the truth



"We must destroy Avdiivka!" RF revealed its plans



"Stop lying! There are no military men in our schools!" Residents of Odessa exposed the lie of the Ministry of Defense of the Russian Federation



"We are not welcome here, everyone is for Ukraine" The Russians spoke about the mood in Lysichansk
The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

trancer01 ::

Saj je bila oborožena bolje kot italijanska, nemška in francoska vojska skupaj. Imela je ogromno opreme, samo so jim Rusi v treh mesecih skoraj vse uničili. Zato pa je Zelenski po dveh do treh mesecih začel jamrati, da nujno potrebujejo orožje.

Voss ::

To sem pisal že na začetku vojne. Še tisti, ki so na tistem območju podpirali Rusijo, so sedaj, ko so jim Rusi zrušili domove in poklali družine spremenili mnenje.

Putin je izgubil to vojno v trenutku, ko so prve rakete priletele nad Kijev. Če bodo nadaljevali z ofenzivo kot sedaj, bo tam v naslednjem letu prišlo do upora (po mojem mnenju).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Voss ()

D3m ::

Herson in Zaporožje bodo imeli referendum zaradi.... hudega?
|HP EliteBook|R5 6650U|

trancer01 ::

Putin ni ničesar izgubil, izgubili so na žalost Ukrajinci. Zelenski se pa za svojo rit ne rabi bati, ima dovolj premoženja, da bo pobegnil na zahod, ko bo čas za to.

Voss ::

D3m je izjavil:

Herson in Zaporožje bodo imeli referendum zaradi.... hudega?


Lahko imajo 20 referendumov in kaj jim to pomaga, ko bodo fasali protiofenzivo v trenutku, ko bodo planirali naprej? Tisto sranje od S-400 je totalno neučinkovito proti HIMARsu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Voss ()

D3m ::

Kdo bo naredil protiofenzivo in s čim?
|HP EliteBook|R5 6650U|

Voss ::

D3m je izjavil:

Kdo bo naredil protiofenzivo in s čim?


S čim? Resno model? CIA jim že od začetka vojne dobavlja nekaj, kar je najbolj vredno v vojni. Informacije. Kaj ti misliš, da so bili Ukrajinci sami sposobni potopit Moskvo? Pa tako precizno zadevati strateške ruske tarče? Rusom še sateliti crkujejo. Tam se z določenimi mostovi jebejo po več dni skupaj in strelajo na slepo, ker enostavno nič ne deluje.

Saj pehote za neko resno protiofenzivo Ukrajinci verjetno res nimajo trenutno. Pa je niti ne potrebujejo za to kar počnejo Rusom - uničevanje strateških Ruskih točk. Rusija je v tej vojni izgubila že 80.000 ruskih vojakov (mrtvi, poškodovani). To so brutalne številke.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Voss ()

LightBit ::

trancer01 je izjavil:

Zakaj bi Rusi kar pričakovali, da bo ukrajinska vojska, ki so jo ZDA in CIA 8 let pripravljali na vojno z Rusijo in je imela 8 let vkopane položaje ter 600k vojakov na voljo, kar razpadla od strahu v treh dneh?

V Afganistanu so jih tudi dolgo trenirali pa so se takoj predali talibanom.

l0g1t3ch ::

trancer01 je izjavil:

Saj je bila oborožena bolje kot italijanska, nemška in francoska vojska skupaj. Imela je ogromno opreme, samo so jim Rusi v treh mesecih skoraj vse uničili. Zato pa je Zelenski po dveh do treh mesecih začel jamrati, da nujno potrebujejo orožje.


Prvi dan se je začelo za orožje.
Ne po treh mesecih.

Nič posebnega ni bila UA vojska. Kup podedovano SZ šare za katero niso mel denarja da bi bila polno modernizirana in vzdrževana.

Budalis in ponavljaš laži.

Voss ::

l0g1t3ch je izjavil:

trancer01 je izjavil:

Saj je bila oborožena bolje kot italijanska, nemška in francoska vojska skupaj. Imela je ogromno opreme, samo so jim Rusi v treh mesecih skoraj vse uničili. Zato pa je Zelenski po dveh do treh mesecih začel jamrati, da nujno potrebujejo orožje.


Prvi dan se je začelo za orožje.
Ne po treh mesecih.

Nič posebnega ni bila UA vojska. Kup podedovano SZ šare za katero niso mel denarja da bi bila polno modernizirana in vzdrževana.

Budalis in ponavljaš laži.


Na drugi strani pa Rusi štartali z modernim orožjem, končali pa so s Sovjetskim. Itak, zdaj mi bo -vx- pisal, kako napredno orožje šparajo za pozneje. Ne nabijajte mi s takšnim bullshitom. Moskva je bila verjetno bolj varovana kot Moskva mesto, pa je padla. Toliko od tega modernega ruskega sranja.

l0g1t3ch ::

D3m je izjavil:

Herson in Zaporožje bodo imeli referendum zaradi.... hudega?



Ker ga bodo vsilili.

Če te jaz ugrabim, a lahko rečem da si želel z mano glede na to da si šel z mano?

trancer01 ::

Same amebe ste tu.:))

l0g1t3ch ::

trancer01 je izjavil:

Same amebe ste tu.:))



Pozdravljena ameba.

trancer01 ::

l0g1t3ch ::

trancer01 je izjavil:

Nekaj za amebe.:))


Zate torej?

mackilla ::

trancer01 je izjavil:

Jaz sem na tem forumu že od 2000. Takrat sem imel nick fifi, potem pa se je enkrat sesul slo-tech in sem moral narediti nov profil. Od takrat imam tega.

l0g1t3ch je izjavil:

Rusi so računal da bo UA vojska kolapsirala in Zelenski pobegnil.
Pa so se ušteli.

Kdo to pravi? Ti je to Putin povedal?

Ok -vx- če ti tako praviš:D

scythe ::

Dajte tega -VX- na ignor pa bo. Zgleda da se mu je mati gonila med ruskimi kozjimi jebaći, da je takšen russofil :D
X670F | 7700X | 2x16Gb | 6000Mhz/CL30 | RTX3090FTW3 | HP X27i | Phanteks NV7|

l0g1t3ch ::

Očitno zdaj piše iz original acc. Zacuda ni naredil še enega aliasa.

trancer01 ::

Preberite še kaj, kar ni mainstream propaganda, pa bo. Zgoraj sem vam dal zanimivo povezavo. Je pa zelo težko kar koli objektivnega in kritičnega do taktike UA sploh najti.

l0g1t3ch ::

trancer01 je izjavil:

Preberite še kaj, kar ni mainstream propaganda, pa bo. Zgoraj sem vam dal zanimivo povezavo. Je pa zelo težko kar koli objektivnega in kritičnega do taktike UA sploh najti.


Da. Da

D3m ::

Voss je izjavil:

D3m je izjavil:

Kdo bo naredil protiofenzivo in s čim?


S čim? Resno model? CIA jim že od začetka vojne dobavlja nekaj, kar je najbolj vredno v vojni. Informacije. Kaj ti misliš, da so bili Ukrajinci sami sposobni potopit Moskvo? Pa tako precizno zadevati strateške ruske tarče? Rusom še sateliti crkujejo. Tam se z določenimi mostovi jebejo po več dni skupaj in strelajo na slepo, ker enostavno nič ne deluje.

Saj pehote za neko resno protiofenzivo Ukrajinci verjetno res nimajo trenutno. Pa je niti ne potrebujejo za to kar počnejo Rusom - uničevanje strateških Ruskih točk. Rusija je v tej vojni izgubila že 80.000 ruskih vojakov (mrtvi, poškodovani). To so brutalne številke.


Pentagon pravi 80k
CIA pravi 15k
Naj se odločijo, ker UA se giblje pri 190k
|HP EliteBook|R5 6650U|

Voss ::

D3m je izjavil:

Voss je izjavil:

D3m je izjavil:

Kdo bo naredil protiofenzivo in s čim?


S čim? Resno model? CIA jim že od začetka vojne dobavlja nekaj, kar je najbolj vredno v vojni. Informacije. Kaj ti misliš, da so bili Ukrajinci sami sposobni potopit Moskvo? Pa tako precizno zadevati strateške ruske tarče? Rusom še sateliti crkujejo. Tam se z določenimi mostovi jebejo po več dni skupaj in strelajo na slepo, ker enostavno nič ne deluje.

Saj pehote za neko resno protiofenzivo Ukrajinci verjetno res nimajo trenutno. Pa je niti ne potrebujejo za to kar počnejo Rusom - uničevanje strateških Ruskih točk. Rusija je v tej vojni izgubila že 80.000 ruskih vojakov (mrtvi, poškodovani). To so brutalne številke.


Pentagon pravi 80k
CIA pravi 15k
Naj se odločijo, ker UA se giblje pri 190k


Pentagon pravi 80k izgubljenih vojakov (to pomeni mrtvi in ranjeni). CIA pravi, da je 15.000 mrtvih ruskih vojakov. Ne zavajaj ;)

trancer01 ::

l0g1t3ch ::

trancer01 je izjavil:

Analiza.


Da. Da.

199x ponovljena laž...

Ali neumnost...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: l0g1t3ch ()

trancer01 ::

Res ne vem, kaj je tu lažnega.

trancer01 ::

Primerjava 1, primerjava 2. Seveda Rusija ni poslala vse vojske v Ukrajino, niti približno ne. Začetni napad se je zgodil z okoli 170-180k vojaki, medtem ko je UA imela na razpolago 500k vojakov ob začetku napada. Tudi težkega orožja je imela UA presenetljivo veliko, danes pa jamrajo in se borijo za vsako havbico iz zahoda. Le zakaj, če so jih imeli toliko na začetku vojne? Zato, ker so jim Rusi vse uničili.

l0g1t3ch ::

Da da

3 dni pa zmagajo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: l0g1t3ch ()

Voss ::

Rusi so tako zelo močni, da potrebujejo pomoč Iranskih dronov. To pove vse v kakšnih škripcih so, da so morali klečeplaziti pred Ayatollo.

l0g1t3ch ::

Zadnji post pokaže da še lastnih linkov ne bereš.

trancer01 je izjavil:

Primerjava 1, primerjava 2. Seveda Rusija ni poslala vse vojske v Ukrajino, niti približno ne. Začetni napad se je zgodil z okoli 170-180k vojaki, medtem ko je UA imela na razpolago 500k vojakov ob začetku napada. Tudi težkega orožja je imela UA presenetljivo veliko, danes pa jamrajo in se borijo za vsako havbico iz zahoda. Le zakaj, če so jih imeli toliko na začetku vojne? Zato, ker so jim Rusi vse uničili.



Tvoj link pravi 500k osebja v vojski.
Torej vključno s kuharji, hišnik, mehaniki...

Ti pa si blodil o 600k UA vojakov.

Ahahaha, ker prizadet klovn si.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: l0g1t3ch ()

l0g1t3ch ::

trancer01 je izjavil:

Zakaj bi Rusi kar pričakovali, da bo ukrajinska vojska, ki so jo ZDA in CIA 8 let pripravljali na vojno z Rusijo in je imela 8 let vkopane položaje ter 600k vojakov na voljo, kar razpadla od strahu v treh dneh?


Evo, tule trdiš da so imeli 600k vojakov

trancer01 ::

Russia Ukraine
Total military personnel 1,350,000 500,000
Active soldiers 850,000 200,000
Reserve forces 250,000 250,000
Paramilitary units 250,000 50,000

Glej, pol milijona je bilo vse skupaj vojakov, tj. aktivnih 200k, rezervnih vojakov 250k in posebnih paravojaških odredov 50k. Vse to so imeli Ukrajinci na bojiščih, medtem ko so Rusi napadli s 170-180k vojaki in seveda vso podporo letalstva in artilerije, kjer pa so seveda imeli veliko premoč, posebej pri letalstvu. Poleg 170k ruskih vojakov so imeli Rusi na razpolago še vojake samooklicanih republik, skupno verjetno kakšnih 200k vojakov napram skupno 500k Ukrajincem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: trancer01 ()

l0g1t3ch ::

trancer01 je izjavil:

Russia Ukraine
Total military personnel 1,350,000 500,000
Active soldiers 850,000 200,000
Reserve forces 250,000 250,000
Paramilitary units 250,000 50,000

Glej, pol milijona je bilo vse skupaj vojakov, tj. aktivnih 200k, rezervnih vojakov 250k in posebnih paravojaških odredov 50k. Vse to so imeli Ukrajinci na bojiščih, medtem ko so Rusi napadli s 170-180k vojaki in seveda vso podporo letalstva in artilerije, kjer pa so seveda imeli veliko premoč, posebej pri letalstvu. Poleg 170k ruskih vojakov so imeli Rusi na razpolago še vojake samooklicanih republik, skupno verjetno kakšnih 200k vojakov napram skupno 500k Ukrajincem.



Dej model neumen si.
Plain and simple

trancer01 ::

l0g1t3ch je izjavil:

trancer01 je izjavil:

Russia Ukraine
Total military personnel 1,350,000 500,000
Active soldiers 850,000 200,000
Reserve forces 250,000 250,000
Paramilitary units 250,000 50,000

Glej, pol milijona je bilo vse skupaj vojakov, tj. aktivnih 200k, rezervnih vojakov 250k in posebnih paravojaških odredov 50k. Vse to so imeli Ukrajinci na bojiščih, medtem ko so Rusi napadli s 170-180k vojaki in seveda vso podporo letalstva in artilerije, kjer pa so seveda imeli veliko premoč, posebej pri letalstvu. Poleg 170k ruskih vojakov so imeli Rusi na razpolago še vojake samooklicanih republik, skupno verjetno kakšnih 200k vojakov napram skupno 500k Ukrajincem.



Dej model neumen si.
Plain and simple

Pač en vir trdi 600k, drugi pa 500k. Ja, neumen sem, tukaj ste pa sami pametnjakoviči, ki vse veste in ste super kul, ker podpirate Ukrajino in demokratičnega voditelja Zelenskega.>:D
««
19 / 49
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Vojaška premoč na nebu-teoretični primer (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
21832887 (29100) fikus_

Ukrajinska kontraofenziva (strani: 1 2 3 433 34 35 36 )

Oddelek: Loža
1791193014 (157570) zee
»

V vzhodni Ukrajini internetni promet že teče prek Rusije (strani: 1 2 3 475 76 77 78 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
3851221136 (165954) Pithlit

Ukrajina part VII (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
20726760 (24112) gozdar1

Več podobnih tem