» »

Ukrajinska kontraofenziva

Ukrajinska kontraofenziva

««
34 / 36
»»

gozdar1 ::

Sedaj samo še počakamo, da se nato vrne v meje iz l.97.

Pac-Man ::

Nisem še odprl, zgleda zanimivo.

https://twitter.com/th3j35t3r/status/15...

See that center screen? It's listening for Russian language chatter on RU military freqs, and when it 'hears' chatter will transcribe what's said into English text. Realtime. It's one of five SDRs we have inside Russia and neighboring countries.


https://realms.counter.social/uEfGhRc/c...
The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

mackilla ::

cias je izjavil:

shmandi je izjavil:

cias je izjavil:

Dobro jutro tovarišice, a je Ukrajinska kontraofenziva že uspela?

3 dnevna specialna operacija je že uspela? So se rusi že denacifirali? Bo dovolj traktorjev in pralnih strojev?


Kje si to slišal, Kijev independet?

Na 4chanu tam kjer ti dobiš svoje novice. Tako,da bo že držalo.

cias ::

mackilla je izjavil:


Na 4chanu tam kjer ti dobiš svoje novice. Tako,da bo že držalo.


Jaz nisem nalepil ali verjel še v nobeno 4chan novico. Tam dosti lepijo slike z novicami na drugih medijih, ni pa tam nobenih novinarjev.

D3m ::

THE UKRAINIAN ARMY ANNOUNCES RAISING OF THE RESERVE FORCES OF THE ARMY TO THE AGE OF 70


https://twitter.com/UKR_Report/status/1...
|HP EliteBook|R5 6650U|

Unchancy ::

gozdar1 je izjavil:

Sedaj samo še počakamo, da se nato vrne v meje iz l.97.

hahaha, ta je tudi dobra, se bi bilo za vprašat, kje imajo bele noske al na katerih trdih drogah so v Kremlju.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

gozdar1 ::

"We were briefed that over 75,000 Russians have either been killed or wounded [in Ukraine], which is huge...over 80% of their land forces are bogged down, and they're tired,"
https://twitter.com/NatashaBertrand/sta...

D3m ::

Tvoji CIA buddyji pravijo 15K, Paco je na 100k

Ostali se pa sučete na 30k, 50k,...itd.


Katera cifra je prava????????????
|HP EliteBook|R5 6650U|

scythe ::

cias je izjavil:

Dobro jutro tovarišice, a je Ukrajinska kontraofenziva že uspela?


Isto kot kot Ruska misija, v 48-72 urah bodo osvojili Kijev. Poglej stare novice iz februarja-marca na RT.RU :D
X670F | 7700X | 2x16Gb | 6000Mhz/CL30 | RTX3090FTW3 | HP X27i | Phanteks NV7|

cias ::

gozdar1 je izjavil:

"We were briefed that over 75,000 Russians have either been killed or wounded [in Ukraine], which is huge...over 80% of their land forces are bogged down, and they're tired,"
https://twitter.com/NatashaBertrand/sta...


Sem slišal da imajo samo še za 2 tedna hrane?

scythe je izjavil:


Isto kot kot Ruska misija, v 48-72 urah bodo osvojili Kijev. Poglej stare novice iz februarja-marca na RT.RU :D


Rt mi ne odpre, isto na telegramu je rt blokiran. Tako je v demokraciji in svobodi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: cias ()

gozdar1 ::

cias je izjavil:

gozdar1 je izjavil:

"We were briefed that over 75,000 Russians have either been killed or wounded [in Ukraine], which is huge...over 80% of their land forces are bogged down, and they're tired,"
https://twitter.com/NatashaBertrand/sta...


Sem slišal da imajo samo še za 2 tedna hrane?

scythe je izjavil:


Isto kot kot Ruska misija, v 48-72 urah bodo osvojili Kijev. Poglej stare novice iz februarja-marca na RT.RU :D


Rt mi ne odpre, isto na telegramu je rt blokiran. Tako je v demokraciji in svobodi.


Prav si slišal, zato so jo tudi urno ucvrli s severa v "briljantni" taktični operaciji.

mackilla ::

cias je izjavil:

mackilla je izjavil:


Na 4chanu tam kjer ti dobiš svoje novice. Tako,da bo že držalo.


Jaz nisem nalepil ali verjel še v nobeno 4chan novico. Tam dosti lepijo slike z novicami na drugih medijih, ni pa tam nobenih novinarjev.

Vidiš tu je tvoj problem. Ti ne ločiš med novicami,ki so jih prilepili od drugih medijev od zadev,ki so si jih izmislili. Sicer je tam itak oboje isti drek.

kow ::

cias je izjavil:


Rt mi ne odpre, isto na telegramu je rt blokiran. Tako je v demokraciji in svobodi.


Se strinjam. Na zalost ustrezne institucije v nasi EU ne delujejo. RT bi moral ze zdavnaj izgubiti dovoljenje zaradi nedoseganja novinarskih standardov.
Novinar pac ne sme pisati lazi - obstaja regulacija.

Svetoval bi ti recimo, da preberes kodeks slovenskih novinarjev. Ze prvi clen je za RT novinarje, nedosegljiv.

D3m ::

Svetoval bi ti recimo, da preberes kodeks slovenskih novinarjev


Pffffffffffttttt ahahahahaahahahahahah.
|HP EliteBook|R5 6650U|

kow ::

Ne bos verjel. Podoben kodeks imajo vse drzave v civiliziranem svetu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

D3m ::

Vem za kodeks.

Je bolj smernica, kot pa pravilo.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

cias ::

mackilla je izjavil:


Vidiš tu je tvoj problem. Ti ne ločiš med novicami,ki so jih prilepili od drugih medijev od zadev,ki so si jih izmislili. Sicer je tam itak oboje isti drek.


Kje imaš primer da so me zavedli s fejk news?
Jaz ne nasedem nobenim skrajnim desničarskim zavajanjem, sedaj skrajno desni mediji, npr. poptv, širijo novice da se vrača kovid, kar vem da ni res ker cepiva delujejo.

scythe ::

cias je izjavil:

gozdar1 je izjavil:

"We were briefed that over 75,000 Russians have either been killed or wounded [in Ukraine], which is huge...over 80% of their land forces are bogged down, and they're tired,"
https://twitter.com/NatashaBertrand/sta...


Sem slišal da imajo samo še za 2 tedna hrane?

scythe je izjavil:


Isto kot kot Ruska misija, v 48-72 urah bodo osvojili Kijev. Poglej stare novice iz februarja-marca na RT.RU :D


Rt mi ne odpre, isto na telegramu je rt blokiran. Tako je v demokraciji in svobodi.


Uporabi VPN, potem vidiš vse... :D
X670F | 7700X | 2x16Gb | 6000Mhz/CL30 | RTX3090FTW3 | HP X27i | Phanteks NV7|

kow ::

D3m je izjavil:

Vem za kodeks.
Je bolj smernica, kot pa pravilo.


No, RT novinarji so znani po tem, da je za njih smernica krsenje takih smernic. V EU ocitno potrebujemo boljsi pravni framework, da prepovemo taksne novinarske hise.
Nobene potrebe ni, da jih prepovemo na tak nacin, kot so jih.

gozdar1 ::

kow je izjavil:

cias je izjavil:


Rt mi ne odpre, isto na telegramu je rt blokiran. Tako je v demokraciji in svobodi.


Se strinjam. Na zalost ustrezne institucije v nasi EU ne delujejo. RT bi moral ze zdavnaj izgubiti dovoljenje zaradi nedoseganja novinarskih standardov.
Novinar pac ne sme pisati lazi - obstaja regulacija.

Svetoval bi ti recimo, da preberes kodeks slovenskih novinarjev. Ze prvi clen je za RT novinarje, nedosegljiv.


Težava pralnic možganov kot je RT so ovce z volilno pravico, ki po pumpanju z rusko proagando voljo proti svojim interesom.

mackilla ::

cias je izjavil:

mackilla je izjavil:


Vidiš tu je tvoj problem. Ti ne ločiš med novicami,ki so jih prilepili od drugih medijev od zadev,ki so si jih izmislili. Sicer je tam itak oboje isti drek.


Kje imaš primer da so me zavedli s fejk news?
Jaz ne nasedem nobenim skrajnim desničarskim zavajanjem, sedaj skrajno desni mediji, npr. poptv, širijo novice da se vrača kovid, kar vem da ni res ker cepiva delujejo.

Daj no stremtski :D A si pozabil kaj vse si lepil? Bodi ded ne pa neka pizda.

scythe ::

Ameriški kongres je razglasil potrebo po prenosu ATACMS v Ukrajino: odločitev podpirata obe strani


Opa miki, pestro bo avgusta. Počasi bodo lahko Ukrajinci na 200-300km streljali, ne samo Rusi :))
X670F | 7700X | 2x16Gb | 6000Mhz/CL30 | RTX3090FTW3 | HP X27i | Phanteks NV7|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: scythe ()

kow ::

Pa ravno so Rusi skladisca orozja preselili dlje od fronte. Bodo se enkrat selili? Nazaj v Rusijo?

Unchancy ::

Nerodno, selitveni servisi pa vsi zabasani. Bo treba Über poklicati.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

scythe ::

kow je izjavil:

Pa ravno so Rusi skladisca orozja preselili dlje od fronte. Bodo se enkrat selili? Nazaj v Rusijo?


Mislim da bo pokalo tudi čez mejo, če bodo skladišča blizu Ukrajinske meje.
X670F | 7700X | 2x16Gb | 6000Mhz/CL30 | RTX3090FTW3 | HP X27i | Phanteks NV7|

cias ::

gozdar1 je izjavil:


Težava pralnic možganov kot je RT so ovce z volilno pravico, ki po pumpanju z rusko proagando voljo proti svojim interesom.


Uvesti obvezno spolno vzgojo v vrtcu za trans in gej otroke, RT za odrastle pa blokirat :D

Demokracija, svoboda, enakopravnost!

kow ::

Mario, kaj cakas? Zakaj se ne odselis v manj ideolosko obremenjene drzave? V Rusiji ne bos rabil gledati vse te trans in gej propagande.
Pomoje ti tukaj celo zberemo za letalsko karto, ce obljubis, da se ne vrnes... Samo bos moral dati castno Titovo!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

mackilla ::

cias je izjavil:

gozdar1 je izjavil:


Težava pralnic možganov kot je RT so ovce z volilno pravico, ki po pumpanju z rusko proagando voljo proti svojim interesom.


Uvesti obvezno spolno vzgojo v vrtcu za trans in gej otroke, RT za odrastle pa blokirat :D

Demokracija, svoboda, enakopravnost!

Pri nas imaš samo dve možnosti. Vlado,ki podpira Ukrajino ter cepljenje in na drugi strani vlado,ki podpira geje in trans:DKamorkoli se boš obrnil boš imel rit odzadaj. Edina možnost ti je,da se preseliš v Rusijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: mackilla ()

cias ::

kow je izjavil:

Mario, kaj cakas? Zakaj se ne odselis v manj ideolosko obremenjene drzave? V Rusiji ne bos rabil gledati vse te trans in gej propagande.
Pomoje ti tukaj celo zberemo za letalsko karto, ce obljubis, da se ne vrnes...


Rusi mi ne bojo dajali plačo ko sem na kovid čakanju, da lahko potujem po Svetu. Še par mesecev pa bomo spet uvajali ukrepe s katerimi rešujemo življenja.
Sedaj me boste antivakserji napadli da sem parazit, ampak tudi sam sem bil antivakser in proti ukrepom, samo sem spredvidel svojo zmoto in sedaj podpiram "2 tedenske" ukrepe za zajezitev širjenja.

Unchancy ::

cias je izjavil:

gozdar1 je izjavil:


Težava pralnic možganov kot je RT so ovce z volilno pravico, ki po pumpanju z rusko proagando voljo proti svojim interesom.


Uvesti obvezno spolno vzgojo v vrtcu za trans in gej otroke, RT za odrastle pa blokirat :D

Demokracija, svoboda, enakopravnost!

Tebi bi koristil dopolnilni pouk iz pravopisa.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

mackilla ::

cias je izjavil:

kow je izjavil:

Mario, kaj cakas? Zakaj se ne odselis v manj ideolosko obremenjene drzave? V Rusiji ne bos rabil gledati vse te trans in gej propagande.
Pomoje ti tukaj celo zberemo za letalsko karto, ce obljubis, da se ne vrnes...


Rusi mi ne bojo dajali plačo ko sem na kovid čakanju, da lahko potujem po Svetu. Še par mesecev pa bomo spet uvajali ukrepe s katerimi rešujemo življenja.
Sedaj me boste antivakserji napadli da sem parazit, ampak tudi sam sem bil antivakser in proti ukrepom, samo sem spredvidel svojo zmoto in sedaj podpiram "2 tedenske" ukrepe za zajezitev širjenja.

To je pa najbolj retardirana nacistična obratna psihologija,kar sem jo videl. Zaslužiš si kakšno nagrado.

cias ::

mackilla je izjavil:


To je pa najbolj retardirana nacistična obratna psihologija,kar sem jo videl. Zaslužiš si kakšno nagrado.


Jas sem bil proti ukrepom, kaj sedaj me hočeš prepričevati da grem z motorko v parlament?

PetarVeliki ::

So se to tudi Belorusi vključili v denacifokacijo?

Unchancy ::

PetarVeliki je izjavil:

So se to tudi Belorusi vključili v denacifokacijo?

A so napadli Rusijo?
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

sparklyslo ::

Dragi proputlerjevci in rashiisti

Vem, da vam je življenje v Sloveniji in zahodu v hudo breme.
Kljub temu da,
- vsak dan na vseh možnih forumih trobite prorusko propagando,
- iščete smisel v orbanovih govorih,
- se veselite vzklikanja turških navijačev putlerju,
- ploskate severnokorejskemu priznanju okupacije ukrajine,
- z bolečino štejete uničeno rusko opremo,
- stejete wc papir in plin, ki bo na tla spravil Nemčijo (he,he - gospodarska velesila, ki bojda ne zna in zmore narediti wc papirja),
- podpirate veliko glavo Lavrova, ki mu jo bo ravnokar razneslo od laži, ki jih mora dan za dnevom spreminjati po navodilu putlerja,
ne morete dojeti, da vas na zahodu nihče ne jebe in jemlje resno. NIHČE. Nobena večja stranka v Sloveniji ne bo podprla ruskega napada na Ukrajino.
In prav tako ne na zahodu Evrope. Na volitvah v Evropi ne morete obkrožiti putlerja.
Če pogledam vse skupaj iz vaše perspektive bi se mi skoraj zasmilili ... pa se mi ne. V bistvu uživam, ko prebiram te vaše nebogljene komentarje.

D3m ::

PetarVeliki je izjavil:

So se to tudi Belorusi vključili v denacifokacijo?


???
|HP EliteBook|R5 6650U|

mackilla ::

cias je izjavil:

mackilla je izjavil:


To je pa najbolj retardirana nacistična obratna psihologija,kar sem jo videl. Zaslužiš si kakšno nagrado.


Jas sem bil proti ukrepom, kaj sedaj me hočeš prepričevati da grem z motorko v parlament?

A to si potegnil iz mojega komentarja:D?

PetarVeliki ::

Studeni mesec bo kmalu tu... Zima bude mrzla bi rekli zagorci, do takrat pa placani rusofobi sam gas.

cias ::

sparklyslo je izjavil:



D3m ::

sparklyslo je izjavil:

Dragi proputlerjevci in rashiisti

Vem, da vam je življenje v Sloveniji in zahodu v hudo breme.
Kljub temu da,
- vsak dan na vseh možnih forumih trobite prorusko propagando,
- iščete smisel v orbanovih govorih,
- se veselite vzklikanja turških navijačev putlerju,
- ploskate severnokorejskemu priznanju okupacije ukrajine,
- z bolečino štejete uničeno rusko opremo,
- stejete wc papir in plin, ki bo na tla spravil Nemčijo (he,he - gospodarska velesila, ki bojda ne zna in zmore narediti wc papirja),
- podpirate veliko glavo Lavrova, ki mu jo bo ravnokar razneslo od laži, ki jih mora dan za dnevom spreminjati po navodilu putlerja,
ne morete dojeti, da vas na zahodu nihče ne jebe in jemlje resno. NIHČE. Nobena večja stranka v Sloveniji ne bo podprla ruskega napada na Ukrajino.
In prav tako ne na zahodu Evrope. Na volitvah v Evropi ne morete obkrožiti putlerja.
Če pogledam vse skupaj iz vaše perspektive bi se mi skoraj zasmilili ... pa se mi ne. V bistvu uživam, ko prebiram te vaše nebogljene komentarje.


Čemu se pa ti obremenjuješ? :D

Rabiš Persen?
|HP EliteBook|R5 6650U|

scythe ::

Pithlit je izjavil:

scythe je izjavil:

PetarVeliki je izjavil:

kow je izjavil:

Ravno vceraj sem videl posnetek kako so ga uspesno uporabili. Bom poiskal, ce najdem link.
Ampak ja - kot se pogovarjamo - je orozje zelo limitirano za specificne okoliscine.



Ja uspesno so ga nacisti uporabili, tako da so ubili nekega Moldavca na meji. #uspesno



VladarP si že nakupil rusko hrano za zimo v Ruski trgovini? A gremo obesiti Ukrajinsko zastavo + par svečk pri Ruski kapelici? :))


Ej fak, to sm pa takoj za. Zna bit bom šla v soboto tam čez.



Ne pozabi obesiti Ukrajinske zastave! Magari čez celo kapelico:D
X670F | 7700X | 2x16Gb | 6000Mhz/CL30 | RTX3090FTW3 | HP X27i | Phanteks NV7|

D3m ::

Ej sparky :D

Jebe se nam zate. :D

Ampak, ker sem dober človek imaš pir v dobro pri meni. :D
|HP EliteBook|R5 6650U|

mackilla ::

cias je izjavil:

sparklyslo je izjavil:




A tako misliš,da to deluje? Kot bi prižgal ali ugasnil luč? Ajajaj:D

cias ::

mackilla je izjavil:


A tako misliš,da to deluje? Kot bi prižgal ali ugasnil luč? Ajajaj:D

Ja

Germany usually is usual at 90% of natural gas storage in the summer and nord stream 1 runs 100%. Now storage is 60% and nord steam 1 is 20%.

gozdar1 ::

Eu in še posebaj nemci spozanvajo, kako drag je v resnici "poceni" ruski plin. Pravisjo , da vsaka šola nekaj stane.

fikus_ ::

In največ se naučiš, če čutiš na svoji koži.
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

D3m ::

gozdar1 je izjavil:

Eu in še posebaj nemci spozanvajo, kako drag je v resnici "poceni" ruski plin. Pravisjo , da vsaka šola nekaj stane.


Saj ni drag. :D

Špekulanti moramo pa tudi od nečesa živeti. ;)
|HP EliteBook|R5 6650U|

mackilla ::

D3m je izjavil:

gozdar1 je izjavil:

Eu in še posebaj nemci spozanvajo, kako drag je v resnici "poceni" ruski plin. Pravisjo , da vsaka šola nekaj stane.


Saj ni drag. :D

Špekulanti moramo pa tudi od nečesa živeti. ;)

Nehaj Janković. Ti špekulant? Ne več. Prosim. Bwahahaha

gozdar1 ::

D3m je izjavil:

gozdar1 je izjavil:

Eu in še posebaj nemci spozanvajo, kako drag je v resnici "poceni" ruski plin. Pravisjo , da vsaka šola nekaj stane.


Saj ni drag. :D

Špekulanti moramo pa tudi od nečesa živeti. ;)


Njegova cena je izjemno visoka.

kow ::

cias je izjavil:

mackilla je izjavil:


A tako misliš,da to deluje? Kot bi prižgal ali ugasnil luč? Ajajaj:D

Ja

Germany usually is usual at 90% of natural gas storage in the summer and nord stream 1 runs 100%. Now storage is 60% and nord steam 1 is 20%.


Usually. Ampak usually, Nemci ne uvozijo vec iz ZDA kot iz Rusije. Koncno posiljamo denar v pravo smer.
««
34 / 36
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Rusija prepovedala plačila v kriptovalutah (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Kriptovalute
7810519 (7384) Pac-Man
»

V vzhodni Ukrajini internetni promet že teče prek Rusije (strani: 1 2 3 475 76 77 78 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
3851187074 (131892) Pithlit

Ukrajina Part IV (strani: 1 2 3 4120 121 122 123 )

Oddelek: Loža
6108390450 (258184) l0g1t3ch

Več podobnih tem