» »

Ko zaženem katerokoli igro, mi ta nekaj časa deluje, potem pa frizne računalnik.

Ko zaženem katerokoli igro, mi ta nekaj časa deluje, potem pa frizne računalnik.

WoteX ::

Živjo.
Imam naslednji problem. Ko zaženem katerokoli igro, mi ta nekaj časa deluje, potem pa frizne računalnik in ga moram resetirati. Ta problem bi baje lahko odpravil v biosu, samo ne vem kje in kako. Probaval sem že z različnimi gonilniki za grafko, vendar je bilo vedno isto.
Konfiguracija:
-ABIT NF7
-AMD athlon XP 2500+ /512
-2X 256mb rama PC3200
-Ati radeon 9200 128mb
-120gb disk
-300W napajalc

ganzi ::

Kako je s temperaturo tvojega procesorja?

Niccodemi ::

Frend je imel identično kofiguracijo tvoji, le da je imel radeona 9600pro in 360W napajalnik. Imel je enak problem z igrami, potem pa je v biosu zvišal voltažo pri grafični za 0,1V in od takrat naprej vse igre delajo brez problemov.

DejaVu ::

ja jaz mam podoben problem odkar mam novo plato.... se cakam na odgovore ;)

Rambo ::

Tudi jaz sem imel podobno težavo. Potem sem pa v BIOSu dvignil temperaturo pri kateri naj se racunalnik dol ugasne. (procesor se ni pregreval), pa ne vem v čem je bla fora. Pa še napajalik sem v kurcu. Probi zamnjat napajalnik. Zraven originalnega ohišja sem dobil nek 300w napajalnik pa je bil čist v kurcu, pa sem ga zamenju za 300w (druge firme) pa se racunalnik ni več resetiral. (pa še temperaturo v BIOSu sem dol spustu)
Lp

Silvo ::

Živjo.Najprej probi s popravki za windowse.(Recimo SP1 za XP itd.)LP8-O

DejaVu ::

ne poravki nic ne pomagaja. enostavno novi boljsi napajalnik. nic drugega ti ne preostane. ocitno te nforce zerejo strom ko hudic!

meni zaj dela ok, ko mam novi napajalnik.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ugašanje računalnika

Oddelek: Pomoč in nasveti
201691 (1477) Mafia cod 2
»

računalnik se mi resetira med delom

Oddelek: Pomoč in nasveti
412130 (1584) gpetrov
»

Moj vrli Radeon 9600 xt in vprašanja

Oddelek: Strojna oprema
181738 (1332) Tac20
»

Msi K7t turbo voltage mod

Oddelek: Navijanje
161065 (838) franci
»

Vsi, ki ne morete spraviti FSB-ja na 133 pišite sem (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
684516 (3557) rc-car

Več podobnih tem