» »

Booting from ATAPI CDROM:failure(WinXP)

Booting from ATAPI CDROM:failure(WinXP)

lubroi ::

Kolega mi je prinesel comp v okvari.V glavnem ko se comp zažene ,prepozna vse naprave nato pa ko bi se morali začeti nalagat Winsi,se ustavi in mi ponudi zagon v Safe Mode,Safe Mode with Networking ali Safe Mode With Command Prompt ali pa Normaly.Pri vsaki opciji Safe Mode-a mi je sopdaj začelo scrooll-at neki fajli"multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(1)\WINDOWS......",nato pa se je ustavlo in comp se je resetiru.Pri opciji Normaly pa se je pojavi normalno napis ,da se winXP nalaga,ko pa pride do točke ko screen spremeni v modro barvo napiše neko napako in se takoj resetira.Sm nastavil v BIOS-u,da se boot-a najprej iz CDroma... in dal cd od XP-jev v CD-ROM in pognal.Potem mi pa napiše Booting from ATAPI CDROM:failure in naprej spet pride do strani s prej naštetimi opcijami ????Disk je v NTSF tako da si z zag. disketo ne moram pomagati.Kaj je narobe ???
Kaj naj še probam???A je mogoče okvara diska???HEEEEEEEELLLLLLLPPPPPPPPPP!!!!!!!!!!!!!!!!!:O :O :O

bmandelj ::

poizkusi drug cd

kje se ti obesi v safe mode??
There is no greater sorrow than to recall hapiness in times of misery....... Dante Aligheri

Slowenc ::

Ali javi kakšno napako?
Skiny gate.

ERGY ::

Stisni enter, se preden ti napise Booting from ATAPI CDROM:failure :\

LP

lubroi ::

Ko se screen spremeni v modro mi napiše neko napako vendar je ne utegnem prebrati,kr se v istem trenutku takoj resetira :|
Cd mi pa na drugem comp-u normalno dela.
Enter bom pa probu prtisnt.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

črn ekran / ne pokaže se namizje Windowsov (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
8811486 (6821) solatko
»

IMB T60 Lenovo se ne da zagnati v safe mode

Oddelek: Informacijska varnost
15944 (859) kriko1
»

Trdi disk...

Oddelek: Pomoč in nasveti
8813 (725) b00n
»

ponovni zagon računalnika

Oddelek: Pomoč in nasveti
232379 (2043) solatko
»

Fedora core 5 boot problem NUJNO!

Oddelek: Operacijski sistemi
7998 (941) jure1825

Več podobnih tem