» »

Merjenje razdalje s kolesi

Merjenje razdalje s kolesi

Slipi ::

Mogoče malo neroden naslov. Vsekakor pa iščem po spletu zemljevid na katerem bi lahko izmeril čas
med točko B in točko B s tem, da prevoz opravim s kolesom. Google pozna avto in peš, pa še letalo,
kolesa pa nima omogočenega. Enako drugi zemljevidi, ki izračunajo le pot opravljeno z avtom.
Ali obstaja kaka normalna aplikacija za izračun časa, za opravljeno pot s kolesom?
Hvala lepa za odgovor!
Marko, Kranj

Scaramouche3 ::

Jaz imam Suunto, kupiš že lahko kar poceni GPS ure!

starfotr ::

kixs ::

Comparison of bicycle route planning websites @ Wikipedia

Vcasih je bil zelo dober, vsaj meni - ampak ne dela vec :(
http://bikeroutetoaster.com/

Evolve ::

Strava (facebook za kolesarje).

stratosD ::

Viamichelin ima tudi za kolo - android app
https://play.google.com/store/apps/deta...

ve kdo za kak dober app a la Sygic ki ima offline mape - pa da je bolj za kolesarje?

sdafsda ::

Itak da komoot. Tm lahk še točn zbereš kakšen tip kolesarja si oz. kakšen bicikl maš.

ales85 ::

Slipi je izjavil:

Mogoče malo neroden naslov. Vsekakor pa iščem po spletu zemljevid na katerem bi lahko izmeril čas
med točko B in točko B s tem, da prevoz opravim s kolesom. Google pozna avto in peš, pa še letalo,
kolesa pa nima omogočenega. Enako drugi zemljevidi, ki izračunajo le pot opravljeno z avtom.
Ali obstaja kaka normalna aplikacija za izračun časa, za opravljeno pot s kolesom?
Hvala lepa za odgovor!
Marko, Kranj

Še en glas za Komoot. Vedi pa, da karkoli boš uporabil, po mojih izkušnjah so ocene o višincih zelo ne-točne. Jaz nimam nobene posebne kondicije, pa imam na Komoot nastavljeno na athlete in še vedno pridem na daljši turci v krajšem času, kot naračuna Komoot.

val46 ::

Komoot, če se voziš tudi izven cest oz po kakih gozdnih poteh, za asvaltirane ceste pa Strava ali pa Relive. Ne rabiš nič drugega kot le en telefon. Poskusi vse tri, pa boš potem vedel katera ti najbolj odgovarja.

Bob Rock ::

Mogoce Bikemap.
Sicer app dela slabse kot je vcasih, ampak se vedno uporaben.
___________________________________________________
gance hale ale cuzamen

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Bob Rock ()

DamijanD ::

ridewithgps je še ena podobna

gansta ::

STRAVA ali pa Garmin Connect


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kreirana routa Lj - Obala

Oddelek: Šport
131398 (849) GupeM
»

Endomondo vs. Strava (Free)

Oddelek: Programska oprema
344925 (3160) buttcrack
»

GPS kolesarski računalnik

Oddelek: Šport
205155 (3008) GupeM
»

Kolesarski planer poti

Oddelek: Loža
71631 (1271) VaeVictis
»

Planiranje kolesarskega izleta

Oddelek: Šport
72338 (1886) jozagulikoza

Več podobnih tem