» »

Kolesarski planer poti

Kolesarski planer poti

-=Tomaz=- ::

Za kolesarjenje sem do sedaj uporabljal Garmin connect in si tam na zemljevidu risal poti. Sploh mi je bilo všeč načrtovanje po priljubljenosti. Sedaj že kar nekaj časa ne deluje - izgleda da so jih nekaj "skrekali". In sem začel gledati še za ostalimi.

Bikemap.net sem odkril danes, Stravo sem uporabljal včasih, pa mi ni bilo všeč ker si moral slediti ljudem, ali pa nisem znal uporabljati aplikacije.

Katere planerje uporabljate ostali?

dolenc ::

Komoot

Kar vredu mapo ma, tko da če grem kam neznano si mal pocahnam kje prbližen bi moral it.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dolenc ()

dmi ::

Glas za Komoot!

Pahuljone ::

Highlag ::

Jaz Bikemap uporabljam.. mislim, da ni veliko razlike v kartah. Bolj kaj poleg kart še rabiš. (aplikacijo za telefon? beleženje, navigacija? cena?) Sam v Bikemapu zrišem, potem pa uporabljam GPXviwer na telefonu za navigacijo. Je najbolj sigurno, ker ne rabim interneta, da zadeva deluje brezhibno.
Never trust a computer you can't throw out a window

-=Tomaz=- ::

Sem vse preizkusil. Najbolj mi je všeč Bikemap, ker ima precej več prog kot Komoot. Ali pa jih tam nisem še odkril :) V komoot še nisem naredil route.
Edino to ne pogruntam, kako v Bikemap obrneš routo, ker ko jo obrneš, jo popači in ne gre več po poti?

V kartah so manjše razlike, v Garmin connect so mi še najboljše, ali pa sem jih le bolje vajen.
Uporabljam GPX za Edge 130. Za weekend warriorja super napravica. Res ima odlično berljiv ekran.

Highlag ::

Garmin uporablja google. Imaš tudi v bikemapu za izbrat če hočeš.
Never trust a computer you can't throw out a window

VaeVictis ::

Če kdo rabi kako idejo za kolesarsko pot:

Karstrail Map
Let's Go Brandon!
Slo-tech.com je postal greznica in izguba časa!
Adijo!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Endomondo vs. Strava (Free)

Oddelek: Programska oprema
344545 (2780) buttcrack
»

Google Street View tudi po Sloveniji! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
14536695 (25607) MrStein

Več podobnih tem