» »

Izpitna voznja

Izpitna voznja

1
2
»

feryz ::

Jej, jej, jej, še eden, ki bi rad imel avto, pa si ga ne more privoščiti.
In to še javno razglaša.

val46 ::

Ja. Pa še brat ne zna pravilno, ker za OP katerega v postu naslavlja, pravi da se "bejbe" ne lepijo na avte. OP je "bejba" :) Tako da je OP verjetno zadnja misel za to, da naredi izpit, da bi z avtom lovila "bejbe" potem...no, razen če ni lezbika, ampak to je za kako drugo debato :))

GregiB ::

murrieta je izjavil:

Predvsem bi se na tvojem mestu posvecal vprasanju, ali avtomobil zares rabis. Enormen strosek, ceste polne debilov,... z malo trezne pameti bos morda ugotovil, da ga ne rabis (in ne, "bejbe" ne padajo na avto, vsaj ne take, ki bi bile vredne kaj vec kot pasji iztrebek ob voziscu, najames prostitutko, bo vsaj vedela kaj dela), seveda pa je jasno, da tak nivo razmisljanja premore samo manjsina,


Oh, the self entitlement.... "Povprečnežu" avto pač pomeni dodatno mobilnost, svobodo. Ampak vi elitneži to itak veste...


murrieta je izjavil:

bedni povprecnezi brez avta ne morejo.... brez avtomobila so nule, je vse kar imajo od zivljenja in bojo drkali nanj do konca zivljenja,
Drži, now go hug a tree, will you...

murrieta je izjavil:

ker sem jih brcnil v najbolj boleco tocko,
Ne si laskati... trajanje pisanja tegale odgovora je približno čas, ki smo ga povprečneži pripravljeni zapraviti za takšne elitneže, kot si ti...
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

natalis ::

Poorlilgirl je izjavil:

Lep pozdrav,

bliza se moja prva izpitna voznja pa me zanima kaksne izkusnje ste imeli vi.

Slisala sem, da redko kdo naredi v prvo pa me zanima kaksne so bile kaj napake, zaradi katerih izpit ni bil uspesen.

Zanima me tudi ce pri izpitni voznji kandidat vedno dobi parkiranje?

Moram priznati, da me postaja kar strah tega izpita ... haha



Jaz sem ravno danes obupala ker sem delala izpit v 10 in spet padla. Vozila sem v tunelu na premsjhni varnostni razdalji od vozila pred sabo in parkiranje bocno mi ni slo v prvo ceprav mi ni pustil nobdne moznosti da bi ponovila parkiranje. Priznam lahko da zadnje case vozim dosti boljse kot prej imam cca 70 ur.ampak se mi zdi da vec kot delam izpit vec mi iscejo napake in tudi sama ratam bolj zivcna.samozavestna sem dovolj in sam ko pogledam na cesto bidim da vozim boljse kot 50% ljudi.ne vem niti kaj si mislit, obupala sem ker rabim nujno avto ker sem dobila sluzbo bolj dalec. Zdi se mi da je danes naredit izpit za avto nekaj nedosegljivega....ne vem. Lahko recem svaka cast vsem ki ste naredili v 1 ali v 2...

GupeM ::

Seveda. In samo za to si se danes registriral na slo-tech, da lahko zdaj pojamraš?
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Neupravicen padec na izpitu (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
6016134 (13734) LordNacho
»

Padec pri izpitu? Zadosten razlog? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Na cesti
16337843 (30425) dj_uro
»

Napake pri izpitni vožnji (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Na cesti
15248800 (28746) gddr85

Več podobnih tem