» »

V vzhodni Ukrajini internetni promet že teče prek Rusije

««
74 / 78
»»

l0g1t3ch ::





Kaj se bo vsak čas usral v hlače ?

LightBit ::

Mogoče je pa to dvojnik, pa mu maska nagaja.

fur80 ::

l0g1t3ch je izjavil:





Kaj se bo vsak čas usral v hlače ?


So mu Iranci povedali, da ne bo dronov! :D Sicer so pa amfetamini v musimanskem svetu strogo prepovedani, potem ga pa vleče tako skupaj! :D Kak ga pa gledata onadva na drugi strani, ne vesta a ga bo razneslo vsak čas! :D Me zanima, če se pogovarjajo v angleščini? ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fur80 ()

l0g1t3ch ::

LightBit je izjavil:

Mogoče je pa to dvojnik, pa mu maska nagaja.


Ker pravi ne more več iz bolniške postelje ? Upam da res :))

fur80 ::

LightBit je izjavil:

Mogoče je pa to dvojnik, pa mu maska nagaja.


Nemogoče, take glave se ne da skopirat!

PrimoZ_ ::

fur80 je izjavil:

l0g1t3ch je izjavil:





Kaj se bo vsak čas usral v hlače ?


So mu Iranci povedali, da ne bo dronov! :D Sicer so pa amfetamini v musimanskem svetu strogo prepovedani, potem ga pa vleče tako skupaj! :D Kak ga pa gledata onadva na drugi strani, ne vesta a ga bo razneslo vsak čas! :D Me zanima, če se pogovarjajo v angleščini? ;)


Mal ju skrbi, če jima umre tam na obisku, da ne bi bilo kakih problem z Rusi in obtožbami za umor predsednka :))

l0g1t3ch ::

Tole sliko, naj si gazibo shrani.

Ker vedno lepi neke stare photoshopane slike, pa rabi malo stika z realnostjo :))

fur80 ::

Mato989 je izjavil:

l0g1t3ch je izjavil:

fikus_ je izjavil:

Zanimivi ste mi, ko novice, ki vam niso všeč, kar razglasite za ležne, podobno slike, . . . brez argumentov. V glavnem predsodki in oprani možgani, ostalo na off.


Mene bolj kot vojaška tehnika in zmage zanima to prepričanje, da so UA nacisti, ker se branijo na svojem ozemlju. Ta mentalna gimnastika mi je prvovrstna :))

Druga enako fascinatna zadeva mi je navijanje za Ruse, od folka ki živi v evropi ima tu delo in družine in vse. Dobesedno navijajo za scenarij, ki ni samo pluvanje v lastno skledo ampak da se poserješ v lastno skledo :))

P.S. sodeč po postih D3mentnega in Griffin R500, v Putinu vidita nekega odrešitevlja pred levičarji, liberalci, lgbt, ... Skratka mentalna reveža :))


Meni se zdi bolj smešno podpora Ukrajini ki je navaden shithole polna korupcije in nam v Evropo ni nudila skoraj ničesar oz. mnogo manj kot Rusi...

Navijanje za Ukrajino namesto Rusijo nam je pripeljalo te cene... če bi šli na Rusko stran bi Ukrajina že padla in plin ter nafta bi tekla naprej... mene brigajo Ukrajinci ravno toliko kot Rusi, dosti bolj me pa brigajo dobrine ki jih rabim za vsakdanje življenje, teh pa Ukrajina ni supplyala dovolj da bi se splačalo navijat zanjo.


Sedaj pa ti povej, kaj bi bilo, če bi navijali za Rusijo? Ukrajinci se ne bi predali, porušili bi vse plinovode na svojem ozemlju, šli bi se gverilsko vojno, kupovali bi orožje na črnem trgu, vojna bi trajala desetletja, mrtvih bi bilo miljone! Kaj misliš, da bi bila cena plina in nafte potem kaj cenejša? V Jugoslaviji je bilo mrtvih najmanj 140 000 ljudi, tu lahko daš X10!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fur80 ()

PrimoZ_ ::

Rus crkuje se svet raduje!

We will rave on Putin's grave!

Že varčujem za obisk putinovega groba, to bo veseli dan :D

cias ::

fur80 je izjavil:


Sedaj pa ti povej, kaj bi bilo, če bi navijali za Rusijo? Ukrajinci se ne bi predali, porušili bi vse plinovode na svojem ozemlju, šli bi se gverilsko vojno, kupovali bi orožje na črnem trgu, vojna bi trajala desetletja, mrtvih bi bilo miljone! Kaj misliš, da bi bila cena plina in nafte potem kaj cenejša?


Kdo sploh navija za Rusijo? Jaz sem za enakopravnost, bojkot US in izraela.

fur80 ::

cias je izjavil:

fur80 je izjavil:


Sedaj pa ti povej, kaj bi bilo, če bi navijali za Rusijo? Ukrajinci se ne bi predali, porušili bi vse plinovode na svojem ozemlju, šli bi se gverilsko vojno, kupovali bi orožje na črnem trgu, vojna bi trajala desetletja, mrtvih bi bilo miljone! Kaj misliš, da bi bila cena plina in nafte potem kaj cenejša?


Kdo sploh navija za Rusijo? Jaz sem za enakopravnost, bojkot US in izraela.


Smo v zvezi NATO in EU, smo se odločili na referendumu in peljemo skupno politiko z razvitimi! Koga boš bojkotiral? Si želiš spet med neuvrščene po vzgledu iz leta 1980? Boš izvažal IT, za ladjo banan?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fur80 ()

fur80 ::

l0g1t3ch je izjavil:

Tole sliko, naj si gazibo shrani.

Ker vedno lepi neke stare photoshopane slike, pa rabi malo stika z realnostjo :))


Samo moramo vedeti, da je to izbrana slika, uradna, kake so šele one, ki niso za javnost! :D

cias ::

fur80 je izjavil:



Smo v zvezi NATO in EU, smo se odločili na referendumu in peljemo skupno politiko z razvitimi! Koga boš bojkotiral? Si želiš spet med neuvrščene po vzgledu iz leta 1980? Boš izvažal IT, za ladjo banan?


Sem mislil da Rusijo bojkotiramo iz moralnih razlogov. EU, NATO... torej to ne delajo zaradi moralnih razlogov kot trdijo?

mackilla ::

fur80 je izjavil:

l0g1t3ch je izjavil:

Tole sliko, naj si gazibo shrani.

Ker vedno lepi neke stare photoshopane slike, pa rabi malo stika z realnostjo :))


Samo moramo vedeti, da je to izbrana slika, uradna, kake so šele one, ki niso za javnost! :D

Sam je nekaj dejansko narobe z njegovo glavo. Sem mislil,da se folk samo zajebava:D

fur80 ::

cias je izjavil:

fur80 je izjavil:



Smo v zvezi NATO in EU, smo se odločili na referendumu in peljemo skupno politiko z razvitimi! Koga boš bojkotiral? Si želiš spet med neuvrščene po vzgledu iz leta 1980? Boš izvažal IT, za ladjo banan?


Sem mislil da Rusijo bojkotiramo iz moralnih razlogov. EU, NATO... torej to ne delajo zaradi moralnih razlogov kot trdijo?


Maš po želji, lahko iz moralnih, lahko iz ekonomskih, lahko zaradi zaveze NATO,... Jožica iz Spodnje Kungote, ki še nikoli ni bila v Ukrajini ali spoznala Ukrajinca, največ je bila čez mejo v Avstriji v trgovini, bo verjetno Ukrajino podpirala, ker jo podpira tudi lokalni župnik! Jaz podpiram trenutno Ukrajince, ker od žlahtnice straši, ki so pol Rusi pol Ukrajinci, živijo v Dnipro in jih Rusi tolčejo po blokih brez razloga in Rusov videti več ne morejo, ker so hinavci, barabe, posiljevalci, morilci, lahko izbereš....

cias ::

fur80 je izjavil:


Podpiram trenutno Ukrajince, ker od žlahtnice straši, ki so pol Rusi pol Ukrajinci, živijo v Dnipro in jih Rusi tolčejo po blokih brez razloga in Rusov videti več ne morejo, ker so hinavci, barabe, posiljevalci, morilci, lahko izbereš....


Koliko jih imaš doma? 5, 8 15? To da jaz plačujem drag benz, pa da bo decembra babica zmrznila v bloku ni problem?

Kdo pobija civile pa si malo poglej po telegramu ne na MSM kjer so v Nemčiji zaprli novinarko ker iz "osvobojenih" mest ni poročala kako sovražujo Ruse in so ji vsi govorili kako so srečni da so prišli Rusi.

fur80 ::

cias je izjavil:

fur80 je izjavil:


Podpiram trenutno Ukrajince, ker od žlahtnice straši, ki so pol Rusi pol Ukrajinci, živijo v Dnipro in jih Rusi tolčejo po blokih brez razloga in Rusov videti več ne morejo, ker so hinavci, barabe, posiljevalci, morilci, lahko izbereš....


Koliko jih imaš doma? 5, 8 15? To da jaz plačujem drag benz, pa da bo decembra babica zmrznila v bloku ni problem?

Kdo pobija civile pa si malo poglej po telegramu ne na MSM kjer so v Nemčiji zaprli novinarko ker iz "osvobojenih" mest ni poročala kako sovražujo Ruse in so ji vsi govorili kako so srečni da so prišli Rusi.


Nimam nobenega, ker nočejo priti sem, so raje doma! Ne rabim MSM, mam kolege v Kijevu, kjer sem delal, informacije iz Dnipra, kje živijo starši in sestra od daljne žlahtne, mam twiter, telegram ter druge vire, tako da hvala sem na tekočem.
Babici pa le kupi Gašperčka ter 2 metra bukovine, tolko nesposoben pa ja nisi!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fur80 ()

Mato989 ::

Zmajc je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Meni se zdi bolj smešno podpora Ukrajini ki je navaden shithole polna korupcije in nam v Evropo ni nudila skoraj ničesar oz. mnogo manj kot Rusi...

Navijanje za Ukrajino namesto Rusijo nam je pripeljalo te cene... če bi šli na Rusko stran bi Ukrajina že padla in plin ter nafta bi tekla naprej... mene brigajo Ukrajinci ravno toliko kot Rusi, dosti bolj me pa brigajo dobrine ki jih rabim za vsakdanje življenje, teh pa Ukrajina ni supplyala dovolj da bi se splačalo navijat zanjo.


Ukrajina je bila 20 let shithole poln korupcije ravno zaradi pro-ruskih oligarhov in voditeljev držav. Ko pa so se le teh končno rešili, pa so jih začeli politično in vojaško ogrožat Rusi.

Ukrajina ima na JV države ogromne vire plina in nafte. Zakaj misliš da si rusi že 8 let prizadevajo aneksirat ravno ta del države in so sabotirali vsa prizadevanja da Ukrajina začne črpati te vire?


In če ima... Rusi nam jih že dobavljajo... briga mene za Ukrajince in celo Evropo oz. večino naroda mi hočemo poceni energente ki smo jih imeli dokelr se nekdo v EUju ni spomnil da bo proti temu namesto ZA SVOJE LJUDI

Ukrajinci so nihče za EU, niso del EUja ne NATA naj se kar sami brigajo zase, mi se brigajmo za dobre odnose z Rusijo
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

shmandi ::

Mato989 je izjavil:


Ukrajinci so nihče za EU, niso del EUja ne NATA naj se kar sami brigajo zase, mi se brigajmo za dobre odnose z Rusijo

Tudi hilterjevi zavezniki so tako razmišljali...

cias ::

fur80 je izjavil:


Nimam nobenega, ker nočejo priti sem, so raje doma! Ne rabim MSM, mam kolege v Kijevu, kjer sem delal, informacije iz Dnipra, kje živijo starši in sestra od daljne žlahtne, mam twiter, telegram ter druge vire, tako da hvala sem na tekočem.
Babici pa le kupi Gašperčka ter 2 metra bukovine, tolko nesposoben pa ja nisi!


:))

Moj brat od sestricne ki dela na kliničnem hkrati. Twiter pa Ghost of Kiev, ups, Kyiv, plz no ban.

Babici pa ne smem montirat Gašpercka ker je prepovedano v bloku. Nemcem jih je celo zmanjkalo, peči na drva in drv. Slava Zelenskemu!

mackilla ::

cias je izjavil:

fur80 je izjavil:



Smo v zvezi NATO in EU, smo se odločili na referendumu in peljemo skupno politiko z razvitimi! Koga boš bojkotiral? Si želiš spet med neuvrščene po vzgledu iz leta 1980? Boš izvažal IT, za ladjo banan?


Sem mislil da Rusijo bojkotiramo iz moralnih razlogov. EU, NATO... torej to ne delajo zaradi moralnih razlogov kot trdijo?

Seveda Janković,če si bodo ZDA hotele vojaško priključiti dele Kanade ali Mehike bo proti njim potrebno uvesti najstrožje sankcije.

fikus_ ::

Zmajc je izjavil:



Ukrajina je bila 20 let shithole poln korupcije ravno zaradi pro-ruskih oligarhov in voditeljev držav. Ko pa so se le teh končno rešili, pa so jih začeli politično in vojaško ogrožat Rusi.

Ukrajina ima na JV države ogromne vire plina in nafte. Zakaj misliš da si rusi že 8 let prizadevajo aneksirat ravno ta del države in so sabotirali vsa prizadevanja da Ukrajina začne črpati te vire?


Da popravim za teboj (ne pravim, da si čisto mimo pihnil, ampak ni tako preprosto):

Ukrajina je shithole poln korupcije ravno zaradi oligarhov in voditeljev. Podobno/enako RU.
Ukrajina ima na JV države še neodprte vire plina in nafte, zato zanimanje usa (biden mlajši&Co) za UA.
Zakaj misliš, da si rusko govoreči narod prizadeva obdržati ruščino kot svoj jezik. Ker jim Kijev to odreka.

V glavnem v UA se kuha kotel že več kot 100 let, zadnjih 20-30 let bolj intenzivno vre, 24.2.2022 je pa Putinu prekipelo, varnostni ventil zatajil.
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

mackilla ::

mackilla je izjavil:

cias je izjavil:

fur80 je izjavil:



Smo v zvezi NATO in EU, smo se odločili na referendumu in peljemo skupno politiko z razvitimi! Koga boš bojkotiral? Si želiš spet med neuvrščene po vzgledu iz leta 1980? Boš izvažal IT, za ladjo banan?


Sem mislil da Rusijo bojkotiramo iz moralnih razlogov. EU, NATO... torej to ne delajo zaradi moralnih razlogov kot trdijo?

Seveda Janković,če si bodo ZDA hotele vojaško priključiti dele Kanade ali Mehike bo proti njim potrebno uvesti najstrožje sankcije.


cias je izjavil:

fur80 je izjavil:


Nimam nobenega, ker nočejo priti sem, so raje doma! Ne rabim MSM, mam kolege v Kijevu, kjer sem delal, informacije iz Dnipra, kje živijo starši in sestra od daljne žlahtne, mam twiter, telegram ter druge vire, tako da hvala sem na tekočem.
Babici pa le kupi Gašperčka ter 2 metra bukovine, tolko nesposoben pa ja nisi!


:))

Moj brat od sestricne ki dela na kliničnem hkrati. Twiter pa Ghost of Kiev, ups, Kyiv, plz no ban.

Babici pa ne smem montirat Gašpercka ker je prepovedano v bloku. Nemcem jih je celo zmanjkalo, peči na drva in drv. Slava Zelenskemu!

Jo pa povabite domov. Mami in oči dasta tebe na kavč in lahko dobi babi tvojo sobo do spomladi. Problem rešen.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: mackilla ()

shmandi ::

fikus_ je izjavil:

24.2.2022 je pa Putinu prekipelo, varnostni ventil zatajil.

Nič mu ni prekipelo. To je bilo skrbno in že dolgo časa načrtovano. Da je na Jipingovo željo počakal do konca OI, ni bučka...

fikus_ ::

fur80 je izjavil:


Nimam nobenega, ker nočejo priti sem, so raje doma! Ne rabim MSM, mam kolege v Kijevu, kjer sem delal, informacije iz Dnipra, kje živijo starši in sestra od daljne žlahtne, mam twiter, telegram ter druge vire, tako da hvala sem na tekočem.
Babici pa le kupi Gašperčka ter 2 metra bukovine, tolko nesposoben pa ja nisi!


Imam kolega, katerega žene brat je poročen z Ukrajinko, katere oče je uspešen poslovnež ima firmo v Kijevu in stanovanja, prav tako v LJ... Povedala je, da so na začetku vojne vse ženske v žlahti preselili v LJ (moški niso smeli/uspeli "pobegnit"), oče, sinova so vsak dan spali v drugem stanovanju v Kijevu in odganjali roparje (Ukrajince) s kalašnikovom, katere so delili na lepe oči.

Majke mi, da je resnica. >:D


Življenje v vojni je kruto, najkrajšo potegnejo navadni državljani.
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: fikus_ ()

LightBit ::

l0g1t3ch je izjavil:

LightBit je izjavil:

Mogoče je pa to dvojnik, pa mu maska nagaja.


Ker pravi ne more več iz bolniške postelje ? Upam da res :))

Jaz sem imel v mislih bolj paranojo.

fur80 je izjavil:

Nemogoče, take glave se ne da skopirat!

Mogoče pa je glava taka ravno zato ker so to vse dvojniki.

shmandi ::

Ferplay je izjavil:

5oče, sinova so vsak dan spali v drugem stanovanju v Kijevu in odganjali roparje (Ukrajince) s kalašnikovom, katere so delili na lepe oči.

Majke mi, da je resnica.

Ukrajinci niso nobeni nedolžni angelčki

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shmandi ()

cias ::

mackilla je izjavil:


Seveda Janković,če si bodo ZDA hotele vojaško priključiti dele Kanade ali Mehike bo proti njim potrebno uvesti najstrožje sankcije.


Kaj pa izrael ko krade Palestino? Sankcije, bojkoti, oboroževati Palestince...?

cias ::

Koga heroj Zelenski še ni odpustil? Skrajno nedemokratsko.

Zelensky replaced the heads of SBU departments in Kharkiv, Sumy, Poltava, Zakarpattia and Dnipropetrovsk regions.

mackilla ::

cias je izjavil:

mackilla je izjavil:


Seveda Janković,če si bodo ZDA hotele vojaško priključiti dele Kanade ali Mehike bo proti njim potrebno uvesti najstrožje sankcije.


Kaj pa izrael ko krade Palestino? Sankcije, bojkoti, oboroževati Palestince...?

Zaradi mene komot. Ne moreš pa pričakovati,da se bo Evropejcev enako dotaknilo kaj se dogaja na bližnjem vzhodu kot v vzhodni Evropi. Kruto vem. Rusu se tudi jebe kaj se dogaja v Izraelu ali nekje v Afriki.

cias ::

WTF, to ni demokratsko!

The EU intends to unfreeze the funds of a number of Russian banks for transactions related to food and fertilizers

According to Reuters, the European Union may unfreeze the funds of VTB, Sovcombank, Novikombank, Promsvyazbank, VEB, Otkritie Bank and Rossiya Bank.

Zmajc ::

cias je izjavil:

mackilla je izjavil:


Seveda Janković,če si bodo ZDA hotele vojaško priključiti dele Kanade ali Mehike bo proti njim potrebno uvesti najstrožje sankcije.


Kaj pa izrael ko krade Palestino? Sankcije, bojkoti, oboroževati Palestince...?


Palestine ni že 70 let, ni kaj vkrasti, če so jo že vkradli.

mackilla ::

cias je izjavil:

Koga heroj Zelenski še ni odpustil? Skrajno nedemokratsko.

Zelensky replaced the heads of SBU departments in Kharkiv, Sumy, Poltava, Zakarpattia and Dnipropetrovsk regions.

Mario ali so bili izvoljeni od ljudi ali postavljeni od vlade? Če jih je postavila vlada je popolnoma demokratično,če jih odstavi.

cias ::

mackilla je izjavil:

Rusu se tudi jebe kaj se dogaja v Izraelu ali nekje v Afriki.


Pravkar so podpisali zgodovinski sporazum z Iranom.

The National Oil Company of Iran announced the signing of a $40 billion strategic cooperation agreement with Gazprom. This is the largest foreign investment in the history of the Iranian oil industry.


Tvoja izjava je totalno bedasta ko pogledaš kaj dela Rusija v Siriji, Afriki, Kitajski... mi pa gremo na odpad zgodovine za svojo "moralo".

fur80 ::

fikus_ je izjavil:

fur80 je izjavil:


Nimam nobenega, ker nočejo priti sem, so raje doma! Ne rabim MSM, mam kolege v Kijevu, kjer sem delal, informacije iz Dnipra, kje živijo starši in sestra od daljne žlahtne, mam twiter, telegram ter druge vire, tako da hvala sem na tekočem.
Babici pa le kupi Gašperčka ter 2 metra bukovine, tolko nesposoben pa ja nisi!


Imam kolega, katerega žene brat je poročen z Ukrajinko, katere oče je uspešen poslovnež ima firmo v Kijevu in stanovanja, prav tako v LJ... Povedala je, da so na začetku vojne vse ženske v žlahti preselili v LJ (moški niso smeli/uspeli "pobegnit"), oče, sinova so vsak dan spali v drugem stanovanju v Kijevu in odganjali roparje (Ukrajince) s kalašnikovom, katere so delili na lepe oči.

Majke mi, da je resnica. >:D


Življenje v vojni je kruto, najkrajšo potegnejo navadni državljani.


Lej stari, če si ti celo življenje delal v vaški firmi za trakom, ti jaz žal nisem kriv! :D

mackilla ::

cias je izjavil:

mackilla je izjavil:

Rusu se tudi jebe kaj se dogaja v Izraelu ali nekje v Afriki.


Pravkar so podpisali zgodovinski sporazum z Iranom.

The National Oil Company of Iran announced the signing of a $40 billion strategic cooperation agreement with Gazprom. This is the largest foreign investment in the history of the Iranian oil industry.


Tvoja izjava je totalno bedasta ko pogledaš kaj dela Rusija v Siriji, Afriki, Kitajski... mi pa gremo na odpad zgodovine za svojo "moralo".

A si butast? Napisal sem,da se Rusu jebe kaj dela Izrael z Palestinci in podobno.

cias ::

mackilla je izjavil:


Mario ali so bili izvoljeni od ljudi ali postavljeni od vlade? Če jih je postavila vlada je popolnoma demokratično,če jih odstavi.


Elite lahko delajo karkoli in to je demokratsko. Zahodna inteligenca.

Pac-Man ::

cias je izjavil:

Koga heroj Zelenski še ni odpustil? Skrajno nedemokratsko.


Lahko začneva z Zalužnim.

Ukraine’s ‘Iron General’ behind war strategy | NewsNation Prime


Valerii Zaluzhnyi @ Wikipedia
The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

mackilla ::

cias je izjavil:

mackilla je izjavil:


Mario ali so bili izvoljeni od ljudi ali postavljeni od vlade? Če jih je postavila vlada je popolnoma demokratično,če jih odstavi.


Elite lahko delajo karkoli in to je demokratsko. Zahodna inteligenca.


A ni to super? Tvoj vzornik Putin tudi ne vpraša volivcev kakšno politiko bo peljal. Ne zunanjo in ne notranjo.

cias ::

mackilla je izjavil:


A si butast? Napisal sem,da se Rusu jebe kaj dela Izrael z Palestinci in podobno.


Ker sem prebral tvoj post kjer si napisal tudi v Afriki sem butast? Ti možgansko superioren ne razumeš Palestina Iran povezave. Jejhtata, prepoznavanje vzorcev je sedaj že znak butavstva.

mackilla ::

cias je izjavil:

mackilla je izjavil:


A si butast? Napisal sem,da se Rusu jebe kaj dela Izrael z Palestinci in podobno.


Ker sem prebral tvoj post kjer si napisal tudi v Afriki sem butast? Ti možgansko superioren ne razumeš Palestina Iran povezave. Jejhtata, prepoznavanje vzorcev je sedaj že znak butavstva.

Drži se rajši zepter posode. In kako Rusija pomaga Palestincem? A so že priznali njihovo državo in uvedli sankcije proti Izraelu?

cias ::

mackilla je izjavil:

Tvoj vzornik Putin tudi ne vpraša volivcev kakšno politiko bo peljal. Ne zunanjo in ne notranjo.


Aja Slovenci smo vsi za sankcije :)) Smo imeli referendum.


fur80 ::

cias je izjavil:

fur80 je izjavil:


Nimam nobenega, ker nočejo priti sem, so raje doma! Ne rabim MSM, mam kolege v Kijevu, kjer sem delal, informacije iz Dnipra, kje živijo starši in sestra od daljne žlahtne, mam twiter, telegram ter druge vire, tako da hvala sem na tekočem.
Babici pa le kupi Gašperčka ter 2 metra bukovine, tolko nesposoben pa ja nisi!


:))

Moj brat od sestricne ki dela na kliničnem hkrati. Twiter pa Ghost of Kiev, ups, Kyiv, plz no ban.

Babici pa ne smem montirat Gašpercka ker je prepovedano v bloku. Nemcem jih je celo zmanjkalo, peči na drva in drv. Slava Zelenskemu!


Ne vem, mogoče si pa prelen samo, imaš tudi druge vire 40-50 kvadratov se da pa lepo zagret na različne načine razen plina, saj pa nisi umsko zaostal menda!

Aja poznam tudi primer kjer je Slovenec, ki je imel tudi Ukrajinski potni list šel na poroko v Kijev in je moral tam ostati, ter se ne more vrniti domov, ker ne spuščajo moških iz Ukrajine. Ob nepravem času na neprav mestu, pa si v središču vojne, takrat ko so napadali Kijev! ;)

mackilla ::

cias je izjavil:

mackilla je izjavil:

Tvoj vzornik Putin tudi ne vpraša volivcev kakšno politiko bo peljal. Ne zunanjo in ne notranjo.


Aja Slovenci smo vsi za sankcije :)) Smo imeli referendum.



Zberi podpise in organiziraj referendum.

LightBit ::

cias je izjavil:

Koga heroj Zelenski še ni odpustil? Skrajno nedemokratsko.

Zelensky replaced the heads of SBU departments in Kharkiv, Sumy, Poltava, Zakarpattia and Dnipropetrovsk regions.

Ker imate radi whataboutizme lahko omenim, da jih je zaščitnik Putin tudi že ogromno razrešil.
Nekateri so bili očitno celo "pospravljeni".

cias ::

fur80 je izjavil:


Aja poznam tudi primer kjer je Slovenec, ki je imel tudi Ukrajinski potni list šel na poroko v Kijev in je moral tam ostati, ter se ne more vrniti domov, ker ne spuščajo moških iz Ukrajine. Ob nepravem času na neprav mestu, pa si v središču vojne, takrat ko so napadali Kijev! ;)


Saj sedaj, ko zmagujejo, ima Zelenskijstan tudi za ženske vpoklic.

mackilla je izjavil:

cias je izjavil:

mackilla je izjavil:

Tvoj vzornik Putin tudi ne vpraša volivcev kakšno politiko bo peljal. Ne zunanjo in ne notranjo.


Aja Slovenci smo vsi za sankcije :)) Smo imeli referendum.



Zberi podpise in organiziraj referendum.


LOL, kakšna izjava. A ni očitno da v demokraciji referendum ne velja?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: cias ()

mackilla ::

cias je izjavil:

fur80 je izjavil:


Aja poznam tudi primer kjer je Slovenec, ki je imel tudi Ukrajinski potni list šel na poroko v Kijev in je moral tam ostati, ter se ne more vrniti domov, ker ne spuščajo moških iz Ukrajine. Ob nepravem času na neprav mestu, pa si v središču vojne, takrat ko so napadali Kijev! ;)


Saj sedaj, ko zmagujejo, ima Zelenskijstan tudi za ženske vpoklic.

mackilla je izjavil:

cias je izjavil:

mackilla je izjavil:

Tvoj vzornik Putin tudi ne vpraša volivcev kakšno politiko bo peljal. Ne zunanjo in ne notranjo.


Aja Slovenci smo vsi za sankcije :)) Smo imeli referendum.



Zberi podpise in organiziraj referendum.


LOL, kakšna izjava. A ni očitno da v demokraciji referendum ne velja?

In kdaj so bili trije referendumi o porokah istospolnih parov?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: mackilla ()

fur80 ::

cias je izjavil:

fur80 je izjavil:


Aja poznam tudi primer kjer je Slovenec, ki je imel tudi Ukrajinski potni list šel na poroko v Kijev in je moral tam ostati, ter se ne more vrniti domov, ker ne spuščajo moških iz Ukrajine. Ob nepravem času na neprav mestu, pa si v središču vojne, takrat ko so napadali Kijev! ;)


Saj sedaj, ko zmagujejo, ima Zelenskijstan tudi za ženske vpoklic.


Aja neumno sem napisal ;) Šel je na poroko k sorodnikom, z sestro živita v Sloveniji že dalj časa, sestra njegova ni hotela iti, pa je šel sam k familiji v Kijev, nato se je čez 2 dni začela vojna in evo je moral ostat tam, jebeno.

D3m ::

cias je izjavil:

mackilla je izjavil:


Mario ali so bili izvoljeni od ljudi ali postavljeni od vlade? Če jih je postavila vlada je popolnoma demokratično,če jih odstavi.


Elite lahko delajo karkoli in to je demokratsko. Zahodna inteligenca.



Owwwww. Bodo ukinili veto.

Dayum.

Toliko o enakopravnosti v EU. xD
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

fur80 ::

cias je izjavil:

fur80 je izjavil:


Aja poznam tudi primer kjer je Slovenec, ki je imel tudi Ukrajinski potni list šel na poroko v Kijev in je moral tam ostati, ter se ne more vrniti domov, ker ne spuščajo moških iz Ukrajine. Ob nepravem času na neprav mestu, pa si v središču vojne, takrat ko so napadali Kijev! ;)


Saj sedaj, ko zmagujejo, ima Zelenskijstan tudi za ženske vpoklic.

mackilla je izjavil:

cias je izjavil:

mackilla je izjavil:

Tvoj vzornik Putin tudi ne vpraša volivcev kakšno politiko bo peljal. Ne zunanjo in ne notranjo.


Aja Slovenci smo vsi za sankcije :)) Smo imeli referendum.



Zberi podpise in organiziraj referendum.


LOL, kakšna izjava. A ni očitno da v demokraciji referendum ne velja?


Daj povej človek kaj tebe ali mene boli, če se Jožek in Franček poročita? :D
««
74 / 78
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Rusija čedalje bolj izolirana od interneta in elektronskih plačilnih storitev (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
27142322 (10080) Mr.B
»

Londonsko vozlišče prenehalo izmenjevati promet z ruskimi operaterji

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
296752 (4231) jotunn2
»

Nedeljski izpad CenturyLinka promet po internetu oklestil za 3,5 odstotka

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
63475 (2837) SmeskoSnezak
»

Rusija se bo poizkusno odklopila od interneta

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
3010213 (6191) Mare2
»

Veliki Brat na internetu: tudi v Sloveniji (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Zasebnost
8811902 (11902) GBX

Več podobnih tem