» »

Stasis Bone Totem

Stasis Bone Totem

Kayzon ::

Igra kdo? Par dni nazaj piratiziral ampak mi je tako vsec da bom igro danes zvecer kar kupil na steamu.

Gre se za moderno point&click adventuro igro,z res hudo zgodbo in atmosfero.

Follow Mac and Charlie, a husband and wife duo, who make their living scouring the ocean for salvage. But, when they stumble upon an abandoned oil rig in the Pacific Ocean, they uncover a horrific secret that Cayne Corporation will do anything to keep hidden.

As you embark on your adventure playing Mac, Charlie, and their trusty Super-Toy, Moses, you'll encounter an immersive narrative filled with spine-tingling horror and unexpected twists. Combining the thrilling storytelling of STASIS and a tense underwater setting, STASIS: BONE TOTEM offers a personal story that will test the limits of family resilience.



https://store.steampowered.com/app/1426...

Eden od igralnih likov je Moses,plisast medvedek pokojne hcerke glavnih likov ,ki ima sedaj AI v sebi in je zmozen razmisljanja. Sila zanimiv lik, s hudimi komentarji. Plus igra ima cgi cutscenes,ceprav se gre za indie igro,je res na nivoju.

DejchSLO ::

Da Stasis and Cayne sta mi bili odlični z veliko creepy vzdušja. Sem wishlistal že kakšn teden nazaj.

Kayzon ::

Jaz sem prejle kupil obe Stasis igre(cdkeys.com).

Ce te zanima,njihov miselni proces pri ustvarjanju iger.

https://www.thebrotherhoodgames.com/stu...

DejchSLO ::

Bom si vzel čas, me firbec matra.

Hmmm beutiful desolation je pravtako njihova igra, kako pa to nisem opazil, pa si jo lastim. Sicer je še nisem preigral, igral kakšnih 15 min tako, da ne moram ravno povedat ali mi je všeč ali ne.

Aja BTW CAYNE tudi preigraj, je spin-off Stasisa in pravtako odličen, se mi zdi da malce težji drugače od Stasisa. Je pa zastojn, tako da vsekakor si ga omisli.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: DejchSLO ()

LeQuack ::

DejchSLO je izjavil:

Bom si vzel čas, me firbec matra.

Hmmm beutiful desolation je pravtako njihova igra, kako pa to nisem opazil, pa si jo lastim. Sicer je še nisem preigral, igral kakšnih 15 min tako, da ne moram ravno povedat ali mi je všeč ali ne.

Aja BTW CAYNE tudi preigraj, je spin-off Stasisa in pravtako odličen, se mi zdi da malce težji drugače od Stasisa. Je pa zastojn, tako da vsekakor si ga omisli.


Jaz sem preigral vse igre od The Brotherhood games, in so res ena boljša kot druga. Prav užitek jih je igrati. Ta zadnja Bone Totem pa je sploh zakon. So zmerne cene na Steam, pa dostikrat v akciji, in za denar dobiš ogromno vsebine in world buildinga. Res igre za igralce, ne pa neke mikro transakcije in podobno.
Quack !

Kayzon ::

Lahko dobim kaksen nasvet kako resevati puzle? Ker ponavadi ne igram takih iger :(

DejchSLO ::

Ni veliko predmetov, tko da nekih velik kombinacij in preizkušanje kaj s čim, sploh če ti ni logično je manj, je pa vseeno nekaj dela s predmeti in predvsem v keri sobi kaj pogledat, kje kaj uporabit itd. Zataknil se pa boš kje, tko kot mi vsi, pol pa pač maš v bistvu 3 opcije, ali greš na google in poiščeš walkthru, ali vztrajaš sam dokler se ti ne posveti ali kaj userje, ali da greš na forume ipd. ter vprašaš za hint, pač ne za celotno rešitev, ampak da ti kdo da kakšen hint k ti kje ni kapnilo, ostalo pa rešiš sam.

V bistvu je pa to to, predvsem pa ne igrati, če hočš da bi hitro šel čez kakšen problem, ker pač take igre zahtevajo potrplenje, predvsem pa tapravo počutje, ker če maš dan ko si živčen in slabo skoncentriran pol ne narediš kaj preveč.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: DejchSLO ()

Kayzon ::

Probavam res brez guida igrati in mi rata skoraj da 3/4 :))

DejchSLO ::

Ja vem, jaz redko katero pustolovščino brez pomoči celo obrnem. Toonstruck je recimo mi ratal celo obrnt brez pomoči. Lahk bi še prištel Timbleweed Park, sam tam sem moral uporabt guide, ker je en predmet (pixel) bil tako mali, da ga nisem videl pa če sm se obrnu na glavo. :))

Kayzon ::

Evo pravkar koncal,rabil vse skupaj dobrih 15 ur. Sem njim pa na steamu dal tematsko idejo za novo igro: Vampirji/Srednji vek/Okultizem/Zarote :)) In so odpisali "Vampirji jaa" 8-)

DejchSLO ::

Kero si zdaj končal? Stasis al Stasis Bone Totem?

Kayzon ::

Bone Totem! Stasis mi je igralno nekam prevec arhaicen..

DejchSLO ::

Ti je všeč? Jaz še nisem kupil, tko da ne mi spoilerjev pisat.

svecka ::

Od istih avtorjev imaš tudi CAYNE. Je pa zastonj.

Kayzon ::

DejchSLO je izjavil:

Ti je všeč? Jaz še nisem kupil, tko da ne mi spoilerjev pisat.


Ne vem koliko je moje mnenje verodostojno,ker je to res prvi point and click adventure game ki sem ga koncal,mi je pa bil zelo vsec. So bile puzzle pri katerih sem rabil res guidu slediti,se pa da tudi brez tega ce si pozoren na samo dogajanje,okolico in to kar beres. Presenetila me je kakovost zgodbe in likov,ter samega voice actinga. Imas celo cgi cutscenes,ki vecinoma zgledajo res solidno.
Imam malo kritiko za en del igre ampak,o temu lahko potem ko se kdo konca tole heehe :D

DejchSLO ::

Ljudje kar hvalijo ja, čeprav ta mesec še nam kupil, se mi nabralo preveč špilov. Meni sta bla Stasis in Cayne super, vzdušje pa zgodba sta top.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: DejchSLO ()

Kayzon ::

Ne drugace sem res zelo picky,in ne maram tega goyslopa ki ga vecina tukaj konzumira (Cyberpunk,BG3 in podobn srot),ampak tole je bilo res na nivoju,brez woke vsebine in ostalih nadleznih reci. Tko da dobi moj plus.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

GreedFall (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
10513110 (785) oo7
»

Disco Elysium

Oddelek: Igre
383386 (669) yayo
»

Wasteland 3 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
8812041 (4952) drvo
»

Dead Space 2 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
6610995 (8403) RejZoR
»

Inovativen napad: Geolokacija, tudi brez vaše privolitve

Oddelek: Novice / Varnost
3414010 (12116) MrStein

Več podobnih tem