» »

Opičje koze - kdaj cepljenje?

Opičje koze - kdaj cepljenje?

««
7 / 14
»»

Telbanc ::

PrihajaNodi je izjavil:



Tocno. Tokrat se bodo spikali za hrano, ker je ne bo oz bo svinjsko draga. 1 dozica -50% popusta na hrano in elektriko. Pac za skupno dobro se dela



Lah da obstaja korelacija med cepljenjem za korono in abstinečno krizo, ko u Črni Gori "vtikajo" nos u banane, namenjene v Slovenija.


Drgač pa pobi, jaz sem za črne koze že cepljen.......tko da se boste lah vi stepli za mojo dozo.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

nirburu ::

Interesantno:

Cepljena AUS in NZ sta tik pod rekordnimi dnevnimi smrtmi ampak šele na polovici okužbenega vrha. S tem, da so kumulativno že prebili rekorde crkavanj.
https://www.worldometers.info/coronavir...
https://www.worldometers.info/coronavir...

Južna Afrika ne jebe pet posta. Pri njih covid zgleda, kot da izginja.
https://www.worldometers.info/coronavir...

Na covid sledilniku pa imamo trenutno 100% cepljenih hospitaliziranih.
Morda je velečastiti Ihan imel prav.
Nove podrazličice bodo pobile ta šibke in stare.

Edino je pozabil dodati, da ta šibki in stari so skoraj vsi cepljeni! :))

Morda bo tudi Pithlit poštekala, zakaj se ni bilo pametno cepit z neznanim cepivom neke kriminalne združbe kot je Pfizer in podobni. heh :D

nirburu ::

Razumem, da nekateri nočete vrjeti v "reptiljance".

Lahko pa bi vsaj vrjeli v crony kapitalizem:

The law has been particularly thorny for Pfizer. In 2009, Pfizer paid $2.3 billion in criminal and civil fines to settle allegations that the company illegally marketed several drugs for off-label purposes that were specifically not approved by the Food and Drug Administration.

https://theintercept.com/2021/11/29/pfi...

In se ne cepili z njihovim produktom.
Lol
Eni si prav zaslužite s palico po glavi. Trdi normiji.

T743 ::

"Na covid sledilniku pa imamo trenutno 100% cepljenih hospitaliziranih."

No tale je res lepa....Ampak noji ne bodo potegnili glave iz riti ups peska.

Mr.B ::

T743 je izjavil:

"Na covid sledilniku pa imamo trenutno 100% cepljenih hospitaliziranih."

No tale je res lepa....Ampak noji ne bodo potegnili glave iz riti ups peska.

Bolj je zanimivo, da je v Afriki izginil:)):)):)). Verjetno tako testirajo kot pri eboli, ko si hospitaliziran te sele testirajo.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

PrihajaNodi ::

Mr.B je izjavil:

T743 je izjavil:

"Na covid sledilniku pa imamo trenutno 100% cepljenih hospitaliziranih."

No tale je res lepa....Ampak noji ne bodo potegnili glave iz riti ups peska.

Bolj je zanimivo, da je v Afriki izginil:)):)):)). Verjetno tako testirajo kot pri eboli, ko si hospitaliziran te sele testirajo.


Bolj zanimivo je kdaj vas bodo spet v hise zaprli
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Mr.B ::

PrihajaNodi je izjavil:

Mr.B je izjavil:

T743 je izjavil:

"Na covid sledilniku pa imamo trenutno 100% cepljenih hospitaliziranih."

No tale je res lepa....Ampak noji ne bodo potegnili glave iz riti ups peska.

Bolj je zanimivo, da je v Afriki izginil:)):)):)). Verjetno tako testirajo kot pri eboli, ko si hospitaliziran te sele testirajo.


Bolj zanimivo je kdaj vas bodo spet v hise zaprli

Torej si bil sposoben najti protiargument na moje napisano dejstvo. Zalostno za tvoje blodnje.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

nirburu ::

Pandemija covida-19 še zdaleč ni končana

https://www.rtvslo.si/zdravje/novi-koro...

Jp!
Smo vam rekli, da ni.
Geert vam je tudi rekel, da smo šele začeli, ko so ga vprašali ali smo na koncu pandemije.
Ampak ste hoteli biti bolj pametni in vzvišeni od nas "FB doktorjev", sedaj pa imate.

Tedros pravi, da moramo virusu vrnit udarec. Vrnili ste ga že 4-5x in vsakič je prišel nazaj močnejši.

Sprašujem se koliko retardiranih Pithlitinj boste žrtvovali bogu Pfizer, preden poštekate, da ste se ustrelili v nogo. :))

Ta jesen zna biti še kar zanimiva iz epidemiološkega vidika. Sicer tokrat ne bo lockdowna, ker ga tudi ni v avstraliji, ki je običajno napovednik za severno poloblo, amapk boste pač cepljeni zbolevali malo bolj v tišini.
Žal vam moram povedati, da ne samo ta jesen in zima. Covid bo vaš reden spremljevalec do nadaljnega cepljenčki.
Pozanimajte se o "original antigenic sin" ali pa "immune imprinting".
Cepivo je povedalo vašemu imunskemu sistemu, kako odreagirati ko sreča tak virus. In od takrat naprej bo vedno isto reagiral.
Problem je ker je cepivo teh kriminalnih združb v resnici rick-roll-alo vaš imunski sistem. :D

Ker pa nisem tako žleht, vam zaupam, kako bi se lahko tega rešili.
Ca. 10 let ne staknite covid okužbe in se ne cepite za covidom. V tem času bo vaš imunski sistem počasi pozabil navodila in boste lahko znova štartali...do neke mere.
Ampak vso srečo ne staknit covid potem ko ste ga naspidirali na R0 = >9000. :))

OPOZORILO: Gre za moje osebno "facebook" mnenje, ki je sicer že dve leti pravilno, ampak izvajajte opisano metodo na lastno odgovornost. V kolikor imate pomisleke predlagam alternativo. To je se lopati s palico po čelu, bo vsaj za anksioznost pomagalo. :))

Mr.B ::

nirburu je izjavil:

Pandemija covida-19 še zdaleč ni končana

https://www.rtvslo.si/zdravje/novi-koro...

Jp!
Smo vam rekli, da ni.
Geert vam je tudi rekel, da smo šele začeli, ko so ga vprašali ali smo na koncu pandemije.
Ampak ste hoteli biti bolj pametni in vzvišeni od nas "FB doktorjev", sedaj pa imate.

Tedros pravi, da moramo virusu vrnit udarec. Vrnili ste ga že 4-5x in vsakič je prišel nazaj močnejši.

Sprašujem se koliko retardiranih Pithlitinj boste žrtvovali bogu Pfizer, preden poštekate, da ste se ustrelili v nogo. :))

Ta jesen zna biti še kar zanimiva iz epidemiološkega vidika. Sicer tokrat ne bo lockdowna, ker ga tudi ni v avstraliji, ki je običajno napovednik za severno poloblo, amapk boste pač cepljeni zbolevali malo bolj v tišini.
Žal vam moram povedati, da ne samo ta jesen in zima. Covid bo vaš reden spremljevalec do nadaljnega cepljenčki.
Pozanimajte se o "original antigenic sin" ali pa "immune imprinting".
Cepivo je povedalo vašemu imunskemu sistemu, kako odreagirati ko sreča tak virus. In od takrat naprej bo vedno isto reagiral.
Problem je ker je cepivo teh kriminalnih združb v resnici rick-roll-alo vaš imunski sistem. :D

Ker pa nisem tako žleht, vam zaupam, kako bi se lahko tega rešili.
Ca. 10 let ne staknite covid okužbe in se ne cepite za covidom. V tem času bo vaš imunski sistem počasi pozabil navodila in boste lahko znova štartali...do neke mere.
Ampak vso srečo ne staknit covid potem ko ste ga naspidirali na R0 = >9000. :))

OPOZORILO: Gre za moje osebno "facebook" mnenje, ki je sicer že dve leti pravilno, ampak izvajajte opisano metodo na lastno odgovornost. V kolikor imate pomisleke predlagam alternativo. To je se lopati s palico po čelu, bo vsaj za anksioznost pomagalo. :))

Joj iz ZAGOTOVO pandemije opic, si sedaj prisel na default. Kaj se ti blodnje sesuvajo. Aja kot vedno.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

dexterboy ::

Kako zabavno je brati odgovore mojstrov cepljenja... ima prav Vostok, trdi pa ste v glavo, pa še kako ;)
Ne najdem nekje info, da je polovica populacije statistično pod IQ povprečjem. Upam, da to ni res. Ker če je...
Imam dve vedri vode pri sebi doma :))
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

WizzardOfOZ ::

nirburu je izjavil:


Cepivo je povedalo vašemu imunskemu sistemu, kako odreagirati ko sreča tak virus. In od takrat naprej bo vedno isto reagiral.


No, tukaj boš moral pa malo zaustavit konje. Imunski sistem se uči stalno in stalno deluje, ker je telo stalno v stiku s slabimi stvarmi, ki nas obkrožajo.
Tukaj bi ti predlagal, da si malo prebereš o imunskem sistemu.

Saj se strinjam z enimi izmed stvari, ki jih poveš, ampak s takimi bedarijami se pa ne morem. Vsaj to si preberi, preden boš take pisal:
Adaptive immune system @ Wikipedia
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

primoz4p ::

dexterboy je izjavil:

Kako zabavno je brati odgovore mojstrov cepljenja... ima prav Vostok, trdi pa ste v glavo, pa še kako ;)
Ne najdem nekje info, da je polovica populacije statistično pod IQ povprečjem. Upam, da to ni res. Ker če je...
Imam dve vedri vode pri sebi doma :))

Naj ti pomagam z virom (ni "peer review"):
Porazdelitev inteligentnosti se (v velikem vzorcu) porazdeli normalno. Povprečje 100, SD = 15 tako pomeni, da je 68 odstotkov ljudi v razponu 85-115 (torej v razmaku 1 standardnega odklona), 95 odstotkov ljudi v razponu 70-130 in velika večina v razponu 55-145 (treh standardnih odklonov). Foto: Wikipedia


https://www.rtvslo.si/stevilke/pri-inte...

dexterboy ::

Hvala za odgovor. Torej sem le visoko nad povprečjem ;)
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

Pithlit ::

dexterboy je izjavil:

Hvala za odgovor. Torej sem le visoko nad povprečjem ;)

Privzamemo da je to res (dokaza seveda ni)... Le kaj si hotel s tem povedati?
Life is as complicated as we make it...

nirburu ::

WizzardOfOZ je izjavil:

nirburu je izjavil:


Cepivo je povedalo vašemu imunskemu sistemu, kako odreagirati ko sreča tak virus. In od takrat naprej bo vedno isto reagiral.


No, tukaj boš moral pa malo zaustavit konje. Imunski sistem se uči stalno in stalno deluje, ker je telo stalno v stiku s slabimi stvarmi, ki nas obkrožajo.
Tukaj bi ti predlagal, da si malo prebereš o imunskem sistemu.

Saj se strinjam z enimi izmed stvari, ki jih poveš, ampak s takimi bedarijami se pa ne morem. Vsaj to si preberi, preden boš take pisal:
Adaptive immune system @ Wikipedia


Vem kaj misliš, tudi jaz sem tako predpostavljal. A dejstvo je, da obstajajo pojmi "original antigenic sin" in "immune imprinting". Ko si imunski sistem zapomne eno sorto protiukrepov in pol jih ponavlja v nedogled.
Ni to moja iznajdba, ampak so poznavalci mi to rekli.
Kar pa je moje mnenje, je, da tega se lahko delno rešiš tako, da si dlje časa neokužen in se informacija začne izgubljati. Problem pa je, ker z leti postaja imunski sistem vedno manj univerzalen in prožen.
Kakorkoli gledaš, šli smo se zajebavat z zadevami brez, da bi jih preučili, čeprav smo imel na pretek časa.

Pithlit je izjavil:

dexterboy je izjavil:

Hvala za odgovor. Torej sem le visoko nad povprečjem ;)

Privzamemo da je to res (dokaza seveda ni)... Le kaj si hotel s tem povedati?


Da ste eni preneumni za razumet, da vas je big pharma grdo nategnil.
Pravite, da je dobro, da ste se cepili, čeprav nimate pokazati na kaj je bilo tako dobrega.
Pravite, da ste zaupali stroki...a stroka, ki ste jo poslušali je bila nastavljena od podležev in pokvarjenih kapitalistov.

Če bi pač ostalo na tem, da ste zgolj izgubili tiste pol ure tam v vrsti, bi reku, ok, nič hudega. Ampak kot kaže ste si skopali različne globine lukenj.

PrihajaNodi ::

Pravite, da ste zaupali stroki...a stroka, ki ste jo poslušali je bila nastavljena od podležev in pokvarjenih kapitalistov.

Tista stroka ki je trdila da je cepivo 99% učinkovito, potem malo spremenila mnenje, potem pa da prepreči smrt. Ja pa saj ni nič drugače kot opice ki so jih v srednjem veku naplahtili da čarovnice obstajajo.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

nirburu ::

Sploh ne vem v kateri točki jih je tista stroka prepričala?

Meni se zdi, da je ena polovica stroke pokvarjeno zavajala ljudi, druga polovica pa je bila vesela, da končno imajo svojih 5 minut slave in so pri tem papigali vse kar jim je povedala prva.
Fafač se sedaj čuti kot bog in batina. Idjot pa še vedno zagovarja osnovno wuhansko cepljenje, 2,5 leti in 5 "povsem novih" sevov kasneje.
Pithlit pravi, da jih moramo poslušat ker vedo kaj delajo.
Jaz pravim, da Pithlit ni ravno najbolj brihtna.

PrihajaNodi ::

nirburu je izjavil:

Sploh ne vem v kateri točki jih je tista stroka prepričala?

Meni se zdi, da je ena polovica stroke pokvarjeno zavajala ljudi, druga polovica pa je bila vesela, da končno imajo svojih 5 minut slave in so pri tem papigali vse kar jim je povedala prva.
Fafač se sedaj čuti kot bog in batina. Idjot pa še vedno zagovarja osnovno wuhansko cepljenje, 2,5 leti in 5 "povsem novih" sevov kasneje.
Pithlit pravi, da jih moramo poslušat ker vedo kaj delajo.
Jaz pravim, da Pithlit ni ravno najbolj brihtna.


Saj nima veze. 2 booster je na poti. Medtem pa se krog mojih ljudi manjsa in jih jemlje rak. Pa sem eno osebo vprasal kaj pa ce…eh, je skomignila z rameni, ces saj moji prijatelji so vsi ok…nevermind, carry on.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

nirburu ::

Všeč mi je, ko rečejo "drugi poživitveni odmerek" namesto četrti odmerek v 18 mesecih.

Unchancy ::

Najkasneje v 80 letih od prvega cepljenja proti covidu bo večina cepljenih umrla. Krivo je cepivo!
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

nirburu ::

Veliko, mnogo prej.

Pithlit ::

nirburu je izjavil:

Veliko, mnogo prej.

Aha, kdaj? Last Christmas?
Life is as complicated as we make it...

dexterboy ::

@Pithlit; to bo sedaj rahlo nesramno vprašanje, ampak je po drugi strani še kako resno; če se tebi kot cepljeni osebi kaj zgodi in te ni več med nami (še enkrat, NE želim in ti NE privoščim), kako bomo mi vedel, da počivaš v večnem miru in ti lahko prižgemo svečko? I kid you not. Si cepljena, pride do komplikacij, ni te več. Si zaupala komu tvojo prijavo na ST, da obvestijo nas tukaj in se še mi "častno poslovimo" od tebe? Ne vem, kje si doma, to je osebna informacija, ampak naredim tudi 150 km v eno smer da ti prižgem svečo.
Ja, lahko to vzameš kot "zlobne želje", samo poglej še iz drugega zornega kota. Kot spoštovanje do neznane osebe, recimo?
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

PrihajaNodi ::

Pithlit je izjavil:

nirburu je izjavil:

Veliko, mnogo prej.

Aha, kdaj? Last Christmas?


Pocasi. Rak ne gre iz danes na jutri
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

primoz4p ::

Unchancy ::

dexterboy je izjavil:

@Pithlit; to bo sedaj rahlo nesramno vprašanje, ampak je po drugi strani še kako resno; če se tebi kot cepljeni osebi kaj zgodi in te ni več med nami (še enkrat, NE želim in ti NE privoščim), kako bomo mi vedel, da počivaš v večnem miru in ti lahko prižgemo svečko? I kid you not. Si cepljena, pride do komplikacij, ni te več. Si zaupala komu tvojo prijavo na ST, da obvestijo nas tukaj in se še mi "častno poslovimo" od tebe? Ne vem, kje si doma, to je osebna informacija, ampak naredim tudi 150 km v eno smer da ti prižgem svečo.
Ja, lahko to vzameš kot "zlobne želje", samo poglej še iz drugega zornega kota. Kot spoštovanje do neznane osebe, recimo?

Če bi bila res zarota, s katero bi želeli pobiti milijarde ljudi in bi po prvem valu preživeli zgolj hiper paranoični čudaki, kot se kažejo na ST, so be it:
1. V drugem valu bi bili manj subtilni
2. Biti najbolj psihopatski del človeške vrste in kot takšen preživeti ali se na dnevni bazi soočati s takšnimi v boju za preživetje, je precej bedna eksistenca.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Pithlit ::

PrihajaNodi je izjavil:

Pithlit je izjavil:

nirburu je izjavil:

Veliko, mnogo prej.

Aha, kdaj? Last Christmas?


Pocasi. Rak ne gre iz danes na jutri

Pač vprašam. Baje smo vsi pocrkali do prejšnjega božiča. Takšne so bile vaše izjave.

Raka pa tudi še nimam. Pač sem v eni od rizičnih skupin pa to pregledujemo 2x letno. Tako da... Dragi nodi, dej se čist mal zresnit. Sej vem da si trol, sam vseeno, zna bit te bo kdo resno vzel. Kak Dexter mogoče.

Aja Dexy, komplikacije cepiv se pojavljajo v dnevih od prejetja cepiva. Ne v letih. Tko da kar brez skrbi. Če me pobere me ne bo zaradi cepiva. Ni treba svečk prižigat.
Life is as complicated as we make it...

Miki N ::

Evo Nodi, ta je zate, za lepši začetek dneva:

PrihajaNodi ::

Pač vprašam. Baje smo vsi pocrkali do prejšnjega božiča. Takšne so bile vaše izjave.


Izjave strokovnjakov so bile da bomo pocrkali necepljeni, zato so nas tudi izlocevali iz druzbe, ker jih tako skrbi. Sicer pa pocasi. Smo sele pri drugem bostercku

Miki N je izjavil:





Zadane Pithlit in njej podobne ...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

Če me pobere me ne bo zaradi cepiva. Ni treba svečk prižigat.


Wait, wait kako pa bomo vedeli?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

nirburu ::

primoz4p je izjavil:


https://www.nature.com/articles/s41598-...


BS, ampak predpostavimo, da je res. Kako pri tem pomagajo nedelujoča cepiva, ki lahko ravno tako zjebejo tvojega otroka, kot smo že lahko videli v praksi?
Tudi ti si kot Pithlit, ne ravno preveč brihten.

Unchancy je izjavil:

dexterboy je izjavil:

@Pithlit; to bo sedaj rahlo nesramno vprašanje, ampak je po drugi strani še kako resno; če se tebi kot cepljeni osebi kaj zgodi in te ni več med nami (še enkrat, NE želim in ti NE privoščim), kako bomo mi vedel, da počivaš v večnem miru in ti lahko prižgemo svečko? I kid you not. Si cepljena, pride do komplikacij, ni te več. Si zaupala komu tvojo prijavo na ST, da obvestijo nas tukaj in se še mi "častno poslovimo" od tebe? Ne vem, kje si doma, to je osebna informacija, ampak naredim tudi 150 km v eno smer da ti prižgem svečo.
Ja, lahko to vzameš kot "zlobne želje", samo poglej še iz drugega zornega kota. Kot spoštovanje do neznane osebe, recimo?

Če bi bila res zarota, s katero bi želeli pobiti milijarde ljudi in bi po prvem valu preživeli zgolj hiper paranoični čudaki, kot se kažejo na ST, so be it:
1. V drugem valu bi bili manj subtilni
2. Biti najbolj psihopatski del človeške vrste in kot takšen preživeti ali se na dnevni bazi soočati s takšnimi v boju za preživetje, je precej bedna eksistenca.


Hipna depopulacija je logistično problematična in ni pretirano profitabilna zanje, še posebej če niso vzpostavljeni mehanizmi za blažitev. Bolj je obvladljiva postopna in lažje opravičljiva za zanamce.
Vsak val vas bo nekaj popadalo, rekli bo, da je pač long-covid ali nov podsev. Vam pa ne bo jasno zakaj po desetem boosterju ste še vedno ste močno slabi ob okužbi.

Glej, če je kaj 100% jasno je. Da ta cepiva ne delujejo ali delujejo negativno. Vse ostalo pa je pač malo bolj domena špekulaciji.
Če bi cepiva delovala, Avstralija in NZ ne bi trenutno imela rekordne smrti. Še posebej če upoštevamo, da vsak nov podsev bi moral biti milejši iz vidika patološkosti. Ostane samo en razlog in to ta, ki smo ga ves čas zagovarjali.
Sedaj ali boste septembra vsi cepljenčki pocrkali vključno z vašimi hišnimi ljubljenčki ali boste pač vsako sezono zgubili par sorodnikov od pljučnice/covid zapletov oz. bili hospitalizirani je TBD.
Zaenkrat imamo mi bolj prav kot vi.

Kot drugo opičje koze so še na spisku, zgolj še ne pišejo o njih na MSM. Sledim okužbam, in trenutno smo na neki eksponentni krivulji.

Sicer pa bolj kot depopulacija menim, da želijo uvesti bio-terror state. Ampak za uvesti to, je potrebno tudi kakšnega od vas žrtvovati.

PrihajaNodi ::

od pljučnice/covid zapletov oz. bili hospitalizirani je TBD.


Ves kaj bodo rekli? "Ce ne bilo cepiva bi bili ze mrtvi"...tako da ce bo prisel naslednji val bodo itak jemali boosterje.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

nirburu ::

Vem vem. Ampak dokler imamo necepljene lahko primerjamo. V slo jih je trenutno 40% kar je zadovoljiva primerjalna skupina.
Mamo pa tudi druge države po svetu, ki niso cepljene in je kovid bolj ali manj že zgodovina. Avstralija pa nabija smrti v trenutni njihovi zgodnji zimi.

nirburu ::

https://www.worldometers.info/coronavir...

Zaenkrat je še mnogo prezgodaj za delat prognozo, ampak interesantno, da danska je že začela nabijat smrti pa krivulja okužb niti še zaprav gor ni obrnila.
Mogoče gre spet za kak čuden popis covida, ampak govorimo o Danski.
Heh.
Ne vem, pustimo se presenetiti.

Aja.
Smo sredi poletja!



:)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):))

nirburu ::

Dajte mi razložit kaj se dogaja koronarji:

Nova zelandija
ima trenutno tako situacijo cepljenja, uraden vir:
https://www.health.govt.nz/covid-19-nov...
Polno cepljenih je cirka 90-100% prebivalstva. Boostanih pa ca. 70%. (pri tem upoštevajte da je še kup otrok, ki vrjetno se ne more še cepit. Efektivno vsi odrasli so cepljeni in boostani)

Aktivno okuženih ima ca. 75k. Na višku to zimo pa jih je imela 200k. Torej smo skoraj na 3x manj ta trenutek.

Trenutno jih umira dnevno, skoraj toliko kot je bil dnevni rekord v celotnih 2,5 letih.
https://www.worldometers.info/coronavir...
Kumulativno pa jih je umrlo za velik večkratnik vseh valov dosdaj skupaj.
Krivulja okužb pa izgleda eksponentno navpična.

Pa v avstraliji ni nič pretirano drugačnega BTW.
V braziliji sicer okužbe naraščajo ampak trend smrti pada.


Ali se gredo kreativnega popisovanja ali ste cepljeni fanj najebali to zimo, pa ne samo to.
:))

Unchancy ::

Sicer pa bolj kot depopulacija menim, da želijo uvesti bio-terror state. Ampak za uvesti to, je potrebno tudi kakšnega od vas žrtvovati.


No, precej bolj efektivno bi v tem primeru bilo, če bi žrtvovali kakšnega od vas
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Unchancy ()

Mr.B ::

PrihajaNodi je izjavil:

od pljučnice/covid zapletov oz. bili hospitalizirani je TBD.


Ves kaj bodo rekli? "Ce ne bilo cepiva bi bili ze mrtvi"...tako da ce bo prisel naslednji val bodo itak jemali boosterje.

Tako kot jih vsako sezonsko gripo, pa fb izobrazeni nicne delate panike.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

solatko ::

ŠOKANTNO ?

Japanski profesor fiziologije i medicine, prof. Tasuku Honjo danas je izazvao pomutnju u medijima kada je rekao da ovaj koronavirus nije prirodan. Da je prirodno, ne bi tako utjecalo na cijeli svijet. Budući da se temperatura razlikuje od zemlje do zemlje, ovisno o vrsti. Da je prirodno, utjecalo bi samo na zemlje s istom temperaturom kao i Kina. Umjesto toga, širi se u zemlji poput Švicarske, baš kao što se širi u pustinjskim područjima. Da je prirodno, širio bi se na hladnim mjestima, ali umirao bi na vrućim. Proučavao sam životinje i viruse 40 godina. To nije prirodno. Napravljen je i virus je potpuno umjetan. Radio sam u laboratoriju Wuhan u Kini 4 godine. Dobro znam sve osoblje u ovom laboratoriju. Sve sam ih nazvao nakon koronske nesreće. No, svi su im telefoni već mjesecima u kvaru i sada je poznato da su svi ti laboratorijski tehničari mrtvi.

Na temelju svih svojih prethodnih znanja i istraživanja, sa 100% sigurnošću mogu reći da Corona19 nije prirodna. Nije od šišmiša. Amerika ga je stvorila. Ako se ovo što govorim danas pokaže pogrešnim ili čak i nakon moje smrti, vlada može povući moju Nobelovu nagradu. Ali Amerika laže i ta će se istina jednog dana otkriti svima.
https://en.m.wikipedia.org/wiki/Tasuku_...
H
MOLIMO DA OVOJ PORUKU PREDATE NAJVEĆEM broju ljudi jer morate vidjeti što se događa svima nama !!!
Delo krepa človeka

Unchancy ::

Hahaha, Solatko in verižna pisma Fukoslavija forum style :))
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Unchancy ()

PrihajaNodi ::

Unchancy je izjavil:

Sicer pa bolj kot depopulacija menim, da želijo uvesti bio-terror state. Ampak za uvesti to, je potrebno tudi kakšnega od vas žrtvovati.


No, precej bolj efektivno bi v tem primeru bilo, če bi žrtvovali kakšnega od vas

Sej so na hotl, pa nismo verjel da je ta virus hujs kot je blo sevanje v cernobilu, nekateri ste pa nasedl. Casa nazaj se ne da zavrtet.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

PrihajaNodi ::

Evo kovid je samo se prehlad
https://www.24ur.com/novice/tujina/simp...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Unchancy ::

PrihajaNodi je izjavil:

Unchancy je izjavil:

Sicer pa bolj kot depopulacija menim, da želijo uvesti bio-terror state. Ampak za uvesti to, je potrebno tudi kakšnega od vas žrtvovati.


No, precej bolj efektivno bi v tem primeru bilo, če bi žrtvovali kakšnega od vas

Sej so na hotl, pa nismo verjel da je ta virus hujs kot je blo sevanje v cernobilu, nekateri ste pa nasedl. Casa nazaj se ne da zavrtet.

Nisi razumel. Morda pa so uspeli…>:D
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

kamiKaZaA ::

Bogata, zdrava, najboljša prehrana, najboljši zdravniki, 73-let, 3x cepljena in zastoj srca.

V starosti 73 let je umrla Ivana Trump, nekdanja žena 45. predsednika Združenih držav Amerike Donalda Trumpa. Vzrok smrti matere treh od Trumpovih petih otrok je bil po poročanju ameriških medijev zastoj srca.
https://siol.net/trendi/svet-znanih/umr...

Unchancy ::

A je imela vozniško? Tu je zagotovo korelacija...
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

nirburu ::

Unchancy je izjavil:

A je imela vozniško? Tu je zagotovo korelacija...


Ti se kar sprenevedaj cepec.

Medtem ko se delaš totalnega bedaka, tako avstralija kot nova zelandija tolčejo rekorde smrti
https://www.worldometers.info/coronavir...
https://www.worldometers.info/coronavir...

100% cepljena in 70% boostana NZ, nazaj uvaja covid ukrepe
https://www.news.com.au/world/coronavir...


Golob pri nas pa
https://www.24ur.com/novice/korona/1592...

pravi, da sonce in morje pozdravi covid. Kar je povsem res...če nisi cepljen! :))
Ampak tip je faca ej. Vesel sem, da se norčuje iz covida.

Fafač, ihani in podobna greznica pa spet silijo s cepljenjem in maskami, ki bi tokrat še manj delovale, saj naj bi različica ABC4234.22345 bila še bolj kužna od bolj kužnega omikrona.
Kar pomeni, da tista plenička, ki si jo date na gobec, deluje bolj kot senčnik za ustnice kot pa virusna prepreka.
Ampak naši sratkovnjaki drugega očitno ne znajo.

Čas je, da vam izstavijo račun za vašo bebavost. Prvi del zgleda, da boste dobili to zimo. :))

solatko ::

Unchancy - Na žalost so na Hrvaškem to izjavo nobelovega nagrajenca prevedli, pri nas pač ne, se pa svečk ob tem ne da prepričat, ker se boste še nekajkrat cepili, ker tako trdijo vaši "strokovnjaki" in puklavec, ki se je cepil s placebom.
Delo krepa človeka

Unchancy ::

solatko je izjavil:

Unchancy - Na žalost so na Hrvaškem to izjavo nobelovega nagrajenca prevedli, pri nas pač ne, se pa svečk ob tem ne da prepričat, ker se boste še nekajkrat cepili, ker tako trdijo vaši "strokovnjaki" in puklavec, ki se je cepil s placebom.

QED, vsi, ki se ne strinjamo s tvojimi norimi blodnjami, smo SDSovci in minijoni “puklavca”, nje? In ti pišeš o drugih kot o linč mobu? Vzemi tablete.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

PrihajaNodi ::

Unchancy je izjavil:

solatko je izjavil:

Unchancy - Na žalost so na Hrvaškem to izjavo nobelovega nagrajenca prevedli, pri nas pač ne, se pa svečk ob tem ne da prepričat, ker se boste še nekajkrat cepili, ker tako trdijo vaši "strokovnjaki" in puklavec, ki se je cepil s placebom.

QED, vsi, ki se ne strinjamo s tvojimi norimi blodnjami, smo SDSovci in minijoni “puklavca”, nje? In ti pišeš o drugih kot o linč mobu? Vzemi tablete.


Ja tako nekako kot privrzenxci Hitlerja. Verjetno tudi navijate za zelenskega in krivite ruse. Ker pac rusi pobijejo vse tako kot virus. Agenda must go on
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Unchancy ::

Spam spam spam Hitler spam spam spam
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

solatko ::

Unchancy - Zakaj na nož? Več kot pol leta vas, cepljene prosim, da mi z gotovostjo potrdite, za kaj cepivo deluje, saj je dokazano po celem svetu, da proti covidu, ni nič bolj uspešno, kot D vitamin in sončenje na morju pa mi še nihče ni dal z dokazi podkrepljene informacije. In ne, niste vsi cepljeni SDS-ovci, je pa večina tistih, ki za nedelujoča cepiva navija in bi celo necepljene strpali v logorje, tako, da se pač rangirate sami.
Največjo gonjo je pač delala puklavčeva vlada, vi pa ste ponosno držali svečo vsemu, kar so se spomnili, celo prepovedi pitja kuhančka in dovoljenju prodaje pečenega kostanja.
Delo krepa človeka
««
7 / 14
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nova različica koronavirusa se imenuje omikron (strani: 1 2 3 419 20 21 22 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
106089066 (68190) fikus_

Odgovornost za stranske učinke cepljenja (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Loža
49377337 (65030) zmist

Kdaj in kako se bo epidemija Covida-19 končala? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
19827055 (23315) Ben Dover

Več podobnih tem