» »

Opičje koze - kdaj cepljenje?

Opičje koze - kdaj cepljenje?

««
8 / 14
»»

Unchancy ::

solatko je izjavil:

Unchancy - Zakaj na nož? Več kot pol leta vas, cepljene prosim, da mi z gotovostjo potrdite, za kaj cepivo deluje, saj je dokazano po celem svetu, da proti covidu, ni nič bolj uspešno, kot D vitamin in sončenje na morju pa mi še nihče ni dal z dokazi podkrepljene informacije. In ne, niste vsi cepljeni SDS-ovci, je pa večina tistih, ki za nedelujoča cepiva navija in bi celo necepljene strpali v logorje, tako, da se pač rangirate sami.
Največjo gonjo je pač delala puklavčeva vlada, vi pa ste ponosno držali svečo vsemu, kar so se spomnili, celo prepovedi pitja kuhančka in dovoljenju prodaje pečenega kostanja.

A si ti res tako butast? Covid se je odvijal v času prejšnje vlade, nobene druge. Ne vem kako bi torej katerakoli druga vlada lahko kaj naredila s tem v zvezi. Linch mob mentaliteta.
Nič s tem ne bo primerljivo, če bo Golobova vlada začela z ukrepi in lockdowni, čeprav je narod precepljen, nove verzije manj smrtonosne itd., me prav zanima, kako boš telovadil, da boš to opravičil.
Za vse strokovne informacije se pa obrni na stroko.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Unchancy ()

Reycis ::

Kot, da bi bilo kaj drugače, če nebi bil Janša premier. Edina razlika bi bila to, da je Janša deloval po principu: "tiho tepci, delajte tako kot jaz rečem", Golobovi pa bi izvedli zadevo bolj graciozno. Ukrepi pa bili bili enaki kot smo jih imeli.
Diversity is our greatest strength

solatko ::

Unchancy - Še vedno vam ne kapne, da imajo sedaj po svetu probleme samo polno cepljeni, torej cepivo ni delovalo proti covid-u, vseeno pa deluje za nekaj drugega, ker je še vedno enako, kot je bilo na začetku. Slepi in glupi kot ste, ne boste spregledali, dokler vas ali vaših bližnjih ne bo usekalo in vam bo zdravnik rekel, cepivo je izključeno iz tega, da povzroča težave, saj je varno in preizkušeno na polovici svetovne populacije.
Jaz sem poslušal strokovnjake, vendar ne teh od Pfizerja in dr.Twitkota, zato sem necepljen in zdrav, paš ni bil greenpass bolj pomemben od mojega zdravja.

Reycis - Vsekakor ne tako butasti, da prepovejo pitje kuhančka na prostem in dovolijo pečen kostanj, da ne naštejem še stotine ukrepov, ki so se pokazali kot pičkin dim, so pa zganjali fašizem nad državljani in vse izjeme, ki so lahko kršile vse odloke, ker so bili pri koritu. Šlo je samo za denar, ki je krožil vključno s covid-om.
Delo krepa človeka

nirburu ::

Unchancy je izjavil:

solatko je izjavil:

Unchancy - Na žalost so na Hrvaškem to izjavo nobelovega nagrajenca prevedli, pri nas pač ne, se pa svečk ob tem ne da prepričat, ker se boste še nekajkrat cepili, ker tako trdijo vaši "strokovnjaki" in puklavec, ki se je cepil s placebom.

QED, vsi, ki se ne strinjamo s tvojimi norimi blodnjami, smo SDSovci in minijoni “puklavca”, nje? In ti pišeš o drugih kot o linč mobu? Vzemi tablete.


Ah ne, nikakor.
Niste vsi SDS imb*****.
Eni ste še povsem klasični.

Kaj sedaj Unchancy, kak komental na Avstralijo in NZ, ki sta v slabem mesecu pobila več ljudi kot v prejšnjih 2 letih?

Unchancy ::

Itak, tam je zima in niso v slani vodi in na soncu. Vprašaj Taubija.
Drugače pa covid spremljate samo še antivaxxerji. Za ostale je končan.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

nirburu ::

Sedaj ko ste zafukali svet se kar nonšalantno poberete stran?
Bravo res. Sama vrlina vas je.

Unchancy ::

Meni je vseeno za covid. Tebi ni?
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

nirburu ::

Ni. Ker še niste plačali odškodnine za vaša dejanja.

Unchancy ::

Tablete...
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Pithlit ::

nirburu je izjavil:

Unchancy je izjavil:

A je imela vozniško? Tu je zagotovo korelacija...


Ti se kar sprenevedaj cepec.

Medtem ko se delaš totalnega bedaka, tako avstralija kot nova zelandija tolčejo rekorde smrti
https://www.worldometers.info/coronavir...
https://www.worldometers.info/coronavir...

100% cepljena in 70% boostana NZ, nazaj uvaja covid ukrepe
https://www.news.com.au/world/coronavir...


Golob pri nas pa
https://www.24ur.com/novice/korona/1592...

pravi, da sonce in morje pozdravi covid. Kar je povsem res...če nisi cepljen! :))
Ampak tip je faca ej. Vesel sem, da se norčuje iz covida.

Fafač, ihani in podobna greznica pa spet silijo s cepljenjem in maskami, ki bi tokrat še manj delovale, saj naj bi različica ABC4234.22345 bila še bolj kužna od bolj kužnega omikrona.
Kar pomeni, da tista plenička, ki si jo date na gobec, deluje bolj kot senčnik za ustnice kot pa virusna prepreka.
Ampak naši sratkovnjaki drugega očitno ne znajo.

Čas je, da vam izstavijo račun za vašo bebavost. Prvi del zgleda, da boste dobili to zimo. :))

Ojej, a spet? A tko kot lansko zimo? Stari js sm uživala. Na skor vsak način probala covid fasat pa še kr ni šlo. Zate pa ne vem. Verjetno si heroja na netu špilal... zuni pa tko kot vsi ostali: nosil masko, kazal pct in bil lepo tiho.
Life is as complicated as we make it...

nirburu ::

Unchancy je izjavil:

Tablete...


Bitcoin bi bil boljši.


Pithlit je izjavil:


Ojej, a spet? A tko kot lansko zimo? Stari js sm uživala. Na skor vsak način probala covid fasat pa še kr ni šlo. Zate pa ne vem. Verjetno si heroja na netu špilal... zuni pa tko kot vsi ostali: nosil masko, kazal pct in bil lepo tiho.


Imaš to srečo, da si pač mlajša in cepivo lahko naredi kar pač naredi, v smislu destabilizacije imunskega sistema, ti boš morda še znami to zimo. Od tvojih vaxx starejših sorodnikov pa ne bi bil preveč prepričan.

Boš šla na booster?

Telbanc ::

Pithlit je izjavil:


Ojej, a spet? A tko kot lansko zimo? Stari js sm uživala. Na skor vsak način probala covid fasat pa še kr ni šlo. Zate pa ne vem. Verjetno si heroja na netu špilal... zuni pa tko kot vsi ostali: nosil masko, kazal pct in bil lepo tiho.


Kok se jaz spomnim, si se ti kao cepla, nisi pa vedla procedure. Pol sm ti to omenu, si mal mrknila z teme. Zaj pa spet razturaš.

Nova salama v sendviču?
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

nirburu ::

Ho ho ho, poglejte kaj sem našel covidovčki na vaših MSM:

https://www.theguardian.com/world/2022/...

'Not just another wave': Australia's Covid hospitalisations reach record levels in several states


Hospitals across the country are "bursting at the seams" as the number of people being admitted with Covid-19 reaches record levels in several states.


"My understanding, from speaking to people around the country, is that every major hospital is at full capacity and bursting at the seams," the University of South Australia professor said.


And there is worse to come, with most states and territories likely several weeks away from their peak hospitalisation rates of this wave, he said.


University of Queensland infectious diseases expert, Paul Griffin said Queensland was likely to surpass its hospitalisation rate record within days and was possibly still weeks off a peak.



And he was hopeful people were starting to realise that: "this is a significant event, not just yet another wave."


:)):)):)):)):)):)):)):)):)):))

MSMji so počasi začeli pobirati, to kar vam jaz že skoraj dva tedna tupim.
The more you're jabbed, the more you're fucked!

Pithlit, morda pa se res lahko staviva kaj za to jesen? Deluješ mi relativno mlada, okol 40, kar pomeni, da najbrž intubirana ne boš, boš pa najbrž mela kak tečen potek, morda antiviralna. Za tvoje starejše prijatelje/sorodnike pa...

Tudi na danskem so neki začeli crkovati, skoraj na ravni prvega vala, pa okužbe kot rečeno sploh se še niso zares začele.
https://www.worldometers.info/coronavir...

Nova Zelandija je itak fucked :))
https://www.worldometers.info/coronavir...

Ultra cepljena Islandija dva tedna nazaj doživela pokol
https://www.worldometers.info/coronavir...


Kwa moji dragi cepljenčki, a gremo do konca a?
:)):)):)):)):)):)):)):))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nirburu ()

solatko ::

nirburu - To vse so fake news, naši rumenčki tečejo na 4., 5., bosterček, 111111 se celo tako dobro počuti, da z lahkoto teka 100km na dan.
Delo krepa človeka

nirburu ::

Saj sem rekel.
Na tej točki cepljenčki in verniki v sveti kler "strokovnjakov", enostavno nočejo priznati, da so bili na suho pof*****.
Zato nas nočejo poslušat, pa če jim prilepimo njihov najljubši medij CNN ali BBC.
Tokrat so celo pripravljeni zastaviti svoje življenje, sam da nam "antivaxerjem" ne dajo prav.

Ej kaj naj rečem. Se bom še naprej smejal.

Zmaga pa naš forumaš murrieta, ki je napisal:
Se strinjam, zanikovalci korone so navadni imbicili in skoda, da se korona ne loteva samo njih.


:))
Tam je je tako nasmejal.

Uf, mam idejo!

nirburu ::

Sicer vem, da se je že začel nov dan cepljenčki, pa vam nočem ga še bolj pokvariti kot sem, ampak modra bo vas tudi to zanimalo:

https://www.dailymail.co.uk/health/arti...

Health experts are quitting the NIH and CDC in droves because they're embarrassed by 'bad science' - including vaccinating children under 5 to 'make their advice palatable to the White House,' doctors claim

Cepljenčki...povejte mi, kaj se mora tam dogajati, da osebje z garantirano dobro plačano službo zapušča položaje?

Naj vas še enkrat spomnem...vbrizgali ste si nekaj, za kar tisti resni strokovnjaki sedaj zapuščajo svoje položaje.
Saj pri nas ni bilo pretirano drugače. Kdor je bil kaj vreden je bil tiho. Fafači in Ihančki pa še naprej pletejo jezik.

Po domače povedano...vsaj dosedaj ste imeli več sreče kot pameti. Ne vem kaj pa bo jeseni. Ne eno ne drugo! :))

Pithlit ::

nirburu je izjavil:

Imaš to srečo, da si pač mlajša in cepivo lahko naredi kar pač naredi, v smislu destabilizacije imunskega sistema, ti boš morda še znami to zimo. Od tvojih vaxx starejših sorodnikov pa ne bi bil preveč prepričan.

Boš šla na booster?

Oh srček... Hvala za kompliment. Ampak sem ravno v tistih letih ko sem med najstarejšimi na koncertih in festivalih. Tko da mogoče me pa res to zimo pobere. Če ne to, pa naslednjo. Ziher boš tu da me spomniš.

Ja, bom šla. A veš, tko kt za gripo. Js se iglic ne bojim.

Telbanc je izjavil:

Kok se jaz spomnim, si se ti kao cepla, nisi pa vedla procedure. Pol sm ti to omenu, si mal mrknila z teme. Zaj pa spet razturaš.

Nova salama v sendviču?

Tvoj spomin ni vreden dveh dek polja v sendviču. Nisem vedela procedure? Sej ti je jasno da to cepljenje ni nič posebnega, ane? It's not rocket science, kot se reče. En mali pikec in je zadeva rešena.
Life is as complicated as we make it...

PrihajaNodi ::

Unchancy je izjavil:

Itak, tam je zima in niso v slani vodi in na soncu. Vprašaj Taubija.
Drugače pa covid spremljate samo še antivaxxerji. Za ostale je končan.

Ahaha zima? Torej vas bo po zimi letos pobiralo

Tvoj spomin ni vreden dveh dek polja v sendviču. Nisem vedela procedure? Sej ti je jasno da to cepljenje ni nič posebnega, ane? It's not rocket science, kot se reče. En mali pikec in je zadeva rešena.


To so govorili jusovskim otrokom: en mali pikec in je zadeva resena. Gtfo bi**

Oh srček... Hvala za kompliment. Ampak sem ravno v tistih letih ko sem med najstarejšimi na koncertih in festivalih. Tko da mogoče me pa res to zimo pobere. Če ne to, pa naslednjo. Ziher boš tu da me spomniš



Malo poslusaj Andrewa, ti bo lazje v zivljenju
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Pithlit ::

PrihajaNodi je izjavil:

Unchancy je izjavil:

Itak, tam je zima in niso v slani vodi in na soncu. Vprašaj Taubija.
Drugače pa covid spremljate samo še antivaxxerji. Za ostale je končan.

Ahaha zima? Torej vas bo po zimi letos pobiralo

Tvoj spomin ni vreden dveh dek polja v sendviču. Nisem vedela procedure? Sej ti je jasno da to cepljenje ni nič posebnega, ane? It's not rocket science, kot se reče. En mali pikec in je zadeva rešena.


To so govorili jusovskim otrokom: en mali pikec in je zadeva resena. Gtfo bi**

Oh srček... Hvala za kompliment. Ampak sem ravno v tistih letih ko sem med najstarejšimi na koncertih in festivalih. Tko da mogoče me pa res to zimo pobere. Če ne to, pa naslednjo. Ziher boš tu da me spomniš



Malo poslusaj Andrewa, ti bo lazje v zivljenju

A tvojega sodržavljana? K ga majo še Romuni tolk poln kufer da so ga kar zaprli? Bom ej, ziher mu je njegova kariera pustila dovolj možganskih celi... oh wait, every man should carry a sword so he would be adored by women. Fak Nodi, a ti še z mečem po tvoji kleti sprehajaš? Tko k tvoj idol? Nekaj ne štima klele... utaplja bi se moral v babah ne pa se z mano ukvarjat na nekem levem forumu.
Life is as complicated as we make it...

PrihajaNodi ::

A je mal fovsije ker je uspel v lajfu in govori resnico? Ti se ne stejes pod zensko vec. Nazalost



Tako kot psi potrebujejo tudi zenske lastnika, smo pa v fazi kjer so danes zenske lastniki moskih. In potem imamo ta kovid scam ker so jim mediji oprali mozag
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Pithlit ::

PrihajaNodi je izjavil:

A je mal fovsije ker je uspel v lajfu in govori resnico? Ti se ne stejes pod zensko vec. Nazalost



Tako kot psi potrebujejo tudi zenske lastnika, smo pa v fazi kjer so danes zenske lastniki moskih. In potem imamo ta kovid scam ker so jim mediji oprali mozag

Lepa, srček... Lepa! :D
Life is as complicated as we make it...

nirburu ::

Vsekakor si pogumna Pithlit.
Ne samo, da se boš šla še enkrat piknit z nevarno tekočino, ki kaže zelo slabe rezultate. Še Pfizer bo zaslužu na tvoj račun.

Slopek ::

Pogumna je, ker se ne boji igle, pravi, a sploh je ne zanima, kaj skozi njo vbrizgajo. Povsem je zgrešila bistvo, to je jasno :)

sbawe64 ::

Nemci imajo za skoraj dve Slovenije moderna cepiv, ki se jim je/bo iztekel rok uporabe.
Za Slo drugi booster so dobra.
https://www.spiegel.de/wissenschaft/med...


Prvi 1000, ki se cepi, dobi podpis VdL.
2020 is new 1984
Corona World order

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sbawe64 ()

dexterboy ::

nirburu je izjavil:

Ho ho ho, poglejte kaj sem našel covidovčki na vaših MSM:
https://www.theguardian.com/world/2022/...
'Not just another wave': Australia's Covid hospitalisations reach record levels in several states

......
https://www.worldometers.info/coronavir... Kwa moji dragi cepljenčki, a gremo do konca a?

Nisem nevoščljiv, ali da sem kadarkoli bil fouš, želel komu smrt, trpljenje...
Ampak v tem primeru Covidnosti Fašizma in Idiotizma... hej, saj nas je 8 milijard. Vsaka šola nekaj stane. Tako, kot ste želeli nas necepljene pod prisilo na iglo, zapirati v taborišča, omejevati na občine... Kako že pravijo; oko za oko, zob za zob? Dejansko, če so zgornji podatki pravi, je to pač "payback" za ves teror 2 let. Necepljenim so želeli smrt. Naj jo kar imajo...
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

nirburu ::

Saj jaz tudi večini cepljenih ne privoščim smrti, ker mnogo od njih se je šlo pod prisilo cepit.
Par cepljenčkov, vemo kdo so, pa si zasluži z palico po glavi.

Ja saj pravim. Če so podatki pravi, in ni razloga, da ne bi bili, ker so že dva različna vira potrdila...potem vemo, da cepivo deluje odlično.
Imet rekordne smrti po 3-4 dozah je vsekakor zgodovinski znanstveno-farmacevtski dosežek.



:))

Mr.B ::

nirburu je izjavil:

Saj jaz tudi večini cepljenih ne privoščim smrti, ker mnogo od njih se je šlo pod prisilo cepit.
Par cepljenčkov, vemo kdo so, pa si zasluži z palico po glavi.

Ja saj pravim. Če so podatki pravi, in ni razloga, da ne bi bili, ker so že dva različna vira potrdila...potem vemo, da cepivo deluje odlično.
Imet rekordne smrti po 3-4 dozah je vsekakor zgodovinski znanstveno-farmacevtski dosežek.



:))

Veliko sreče, ghlede na IQ cepljenih. Verjento rabijo tisti 0.1% neumno delovno silo.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

nirburu ::

Že v štartu smo rekli

"ta virus je sumljiv" pa so rekli, da gledamo preveč filmov

rekli smo, da "tej ljudje ki to vodijo so sumljivi". Pa so nam zabili, da ne zaupamo strokovnjakom.

pravili smo "da ta podjetja, ki to nam ponujajo so sumljiva", pa češ, da ne zaupamo znanosti.

Sedaj ko umirajo cepljeni v rekordnih količinah, so vsaj tiho. Vrjetno si potihem še vedno mislijo, da smo le "neumni antivaxxerčki", četudi jim lepimo lastne vire, ki pravijo, da so bili nategnjeni.

Ne gre za borbo kaj je res in kaj ne, sedaj se jim gre za rešit fejs. Ne moreč 2 leti zlivat žolč, da smo antivaxxerčki družbeni škodljivci, sedaj pa ko imamo prav, kar se takoj opravičit.
Ni to v človeški naravi.
Ane Mr.B?

Mr.B ::

nirburu je izjavil:

Že v štartu smo rekli

"ta virus je sumljiv" pa so rekli, da gledamo preveč filmov

rekli smo, da "tej ljudje ki to vodijo so sumljivi". Pa so nam zabili, da ne zaupamo strokovnjakom.

pravili smo "da ta podjetja, ki to nam ponujajo so sumljiva", pa češ, da ne zaupamo znanosti.

Sedaj ko umirajo cepljeni v rekordnih količinah, so vsaj tiho. Vrjetno si potihem še vedno mislijo, da smo le "neumni antivaxxerčki", četudi jim lepimo lastne vire, ki pravijo, da so bili nategnjeni.

Ne gre za borbo kaj je res in kaj ne, sedaj se jim gre za rešit fejs. Ne moreč 2 leti zlivat žolč, da smo antivaxxerčki družbeni škodljivci, sedaj pa ko imamo prav, kar se takoj opravičit.
Ni to v človeški naravi.
Ane Mr.B?

Da Vostok,
sej vemo,
da se elite hočejo losat inteligentnih.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

nirburu ::

Vem, zato se tako upiramo cepivom.

Mr.B ::

nirburu je izjavil:

Vem, zato se tako upiramo cepivom.

No vidiš, glede na vire se ti kar pozna pomanjkanje kisika.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

nirburu ::

V avstraliji torej ne crkujejo v rekordnih številkah, za red večje od vseh prejšnjih necepljenih valov?

Kul.

solatko ::

nirburu - Ne muči se, še na smrtni postelji bojo rekli, necepljeni so krivi.:D
Delo krepa človeka

Telbanc ::

nirburu je izjavil:

Saj jaz tudi večini cepljenih ne privoščim smrti, ker mnogo od njih se je šlo pod prisilo cepit.
Par cepljenčkov, vemo kdo so, pa si zasluži z palico po glavi.

Ja saj pravim. Če so podatki pravi, in ni razloga, da ne bi bili, ker so že dva različna vira potrdila...potem vemo, da cepivo deluje odlično.
Imet rekordne smrti po 3-4 dozah je vsekakor zgodovinski znanstveno-farmacevtski dosežek.



:))


Cepljeni so sami krivi svoje sreče ali nesreče. Če niso zdržali pritiska njihov problem. Sicer potem ko so bili celjeni, počeli cel halo, da bi tud mi podlegli, zato jim želim ravno tisto, kar so oni želei nam. Na forumu je tud en kup plačanih padalcev, ki zatrjujejo da so "cepljeni"....ne vedo pa, da je blo treba podpisat soglasje.....in seveda terajo tlele svojo agendo.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

nirburu ::

Problem ni samo cepivo. Problem je kako so ljudje mehi in dovzetni za malo propagande. Čez noč so jih prepričali, da si morajo nekaj vbrizgati, čeprav je večina vedela, da ni to pravi način oz. da to sploh rabijo.

Bi že razumel, če se gre recimo o tem, da treba prilepit vinjeto na šipo, ali ne kurit ognja na suhem travniku...ampak vbrizgat si nekaj v žilo, kat rako na blef.
Heh.
V soju tega, je depopulacija pravzaprav zelo enostaven projekt. Tako enostavno smo potalali 2 miljardi doz neke tekočine, da je kar šokantno.

primoz4p ::

nirburu je izjavil:

Ho ho ho, poglejte kaj sem našel covidovčki na vaših MSM:
https://www.theguardian.com/world/2022/...
'Not just another wave': Australia's Covid hospitalisations reach record levels in several states

......
https://www.worldometers.info/coronavir... Kwa moji dragi cepljenčki, a gremo do konca a?

Zakaj lepiš take linke, ki nič ne dokazujejo?

Iz tvojega linka
Islandija:
Coronavirus Cases: 199,611
Deaths: 179
kar znaša cca. 0.09%

Australija:
Coronavirus Cases: 8,773,576
Deaths: 10,689
kar znaša cca. 0.12%

za primerjavo
Slovenija:
Coronavirus Cases: 1,060,248
Deaths: 6,667
kar znaša cca. 0.63%

Zakaj ne npr. take, kot jih prikazuje naslednja slika in argumentacijo zanje?
https://pbs.twimg.com/media/FXGCFiOWQAA...

nirburu ::

Sem čakal na nekaj takega.

Kot prvo, naše številke niso zanesljive.
Kot drugo, primerjave med državami so problematične zaradi drugačnih klasifikacij.

Glej enostavno na posamezno državo. V cepljenih državah južne zime imajo za svoj trendline, daleč nad rekordi preteklih sezon. In kot si videl, še zdaleč niso na vrhu.

Če pa že hočeš primerjati lahko primerjaš necepljene države kjer virus ne povzroča več ničesar.
In btw, to bo vsako sezono hujše za cepljene.

Glej in se čudi.

Mr.B ::

solatko je izjavil:

nirburu - Ne muči se, še na smrtni postelji bojo rekli, necepljeni so krivi.:D

Sej lahko najdeš vire, ki jih vostok tako po občutku navaja, kot na primer manjšo rodnost, ki jo ponavadi statistično spremlja kriza na zahodu...
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

nirburu ::

BTW, ne greč cepit 95% prebivalstva in pol imaš še vedno nabito polne bolnice.

Ali cepiva ne delujejo, ali delujejo negativno.
Da je nova različica bolj nevarna pa ni res, ker potem bi najebale tudi necepljene.

Tko da ne ostane dosti opcij.

Slovenija bo sicer super primer, ker nas je skoraj polovica necepljenih. Samo vprašanje kaj bodo pro-Pfizerčki v institucijah pisali.
Ampak po drugi strani, bi se to že moralo odražati v praksi in bo vidno vsem.
Vsaj zaenkrat lahko pri sebi rečem, da zadnje dni zbolevajo le cepljeni. Preboleli so nasploh že pozabili kaj je to covid.

Mr.B ::

nirburu je izjavil:

BTW, ne greč cepit 95% prebivalstva in pol imaš še vedno nabito polne bolnice.

Ali cepiva ne delujejo, ali delujejo negativno.
Da je nova različica bolj nevarna pa ni res, ker potem bi najebale tudi necepljene.

Tko da ne ostane dosti opcij.

Slovenija bo sicer super primer, ker nas je skoraj polovica necepljenih. Samo vprašanje kaj bodo pro-Pfizerčki v institucijah pisali.
Ampak po drugi strani, bi se to že moralo odražati v praksi in bo vidno vsem.
Vsaj zaenkrat lahko pri sebi rečem, da zadnje dni zbolevajo le cepljeni. Preboleli so nasploh že pozabili kaj je to covid.

Pa sej imaš vire...
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

primoz4p ::

nirburu je izjavil:

Sem čakal na nekaj takega.

Kot prvo, naše številke niso zanesljive.
Kot drugo, primerjave med državami so problematične zaradi drugačnih klasifikacij.

Glej enostavno na posamezno državo. V cepljenih državah južne zime imajo za svoj trendline, daleč nad rekordi preteklih sezon. In kot si videl, še zdaleč niso na vrhu.

Če pa že hočeš primerjati lahko primerjaš necepljene države kjer virus ne povzroča več ničesar.
In btw, to bo vsako sezono hujše za cepljene.

Glej in se čudi.

Čakal in ne imel pripravljenih linkov s podatki za primerjavo (npr. presežne smrti) ampak limal, po tvojih besedah, problematične-neverodostojne linke s podatki?
Na drugo vprašanje pa tako ali tako nimaš odgovora.

nirburu ::

Torej praviš, da je worldmeters antivaxxerska zarotniška stran?
A torej v avstraliji naj ne bi imeli bolnice polne ko pravi the guardian?
Ne štekam kaj hočeš od mene?

Da ti najdem znanstveno normalizirane podatke med dvema državama na dveh koncih sveta?
To ne bo šlo, ker teh metapodatkov ni na voljo.

Severno korejo najbrž tudi sam ne bi vzel za primerjavo z Dansko, kaj praviš?
Lahko gledaš le državo samo po sebi.

In trenutno je tako, da ima avstralija tako kot NZ polne bolnice, če gre vrjeti MSM Guardianu.
Pa še to pazi malo...večina smrti zadnje se je zgodila v zadnjih mesecih. Torej po ekstenzivni kampanji cepljenja.

Lahko ti le povem, da je Severna Koreja kot CCP kitajska bila zelo uspešna pri borbi z koronavirusem. V prvi so imeli samo 47 smrti.

:))

nirburu ::

Pazi to, še Mr.Budalo je začel piskati, ko sem primerjal Južno Afriko z Avstralijo.
Kar mu dejansko dam prav. Težko gre primerjati dve državi skupaj, ker nimamo pojma kakšne metrike imajo, kakšno vlado itd.

Edino za Južno Afriko so nam pravili sredi covida, da naj bi imela nek dober biološki nadzor.
In naj bi ji zaradi tega tudi naredili krivico z omikronom. Češ je rekla njihova znanstvenica, da oni samo so ga prvi objavili in ne da se je tam začel. Kar je tudi logično. Saj teden dni kasneje se je že razpasel po celem svetu, kar ni zares možno. T.j. bil je že vsepovsot, sam beležili ga niso.

Edino zanesljivost je primerjati državo samo s seboj.
In če bi cepiva delovala ali ne škodila, ne bi bili v tej situaciji kjer piše "it's not just another wave".

Vso srečo primož.

Mr.B ::

nirburu je izjavil:

Pazi to, še Mr.Budalo je začel piskati, ko sem primerjal Južno Afriko z Avstralijo.
Kar mu dejansko dam prav. Težko gre primerjati dve državi skupaj, ker nimamo pojma kakšne metrike imajo, kakšno vlado itd.

Edino za Južno Afriko so nam pravili sredi covida, da naj bi imela nek dober biološki nadzor.
In naj bi ji zaradi tega tudi naredili krivico z omikronom. Češ je rekla njihova znanstvenica, da oni samo so ga prvi objavili in ne da se je tam začel. Kar je tudi logično. Saj teden dni kasneje se je že razpasel po celem svetu, kar ni zares možno. T.j. bil je že vsepovsot, sam beležili ga niso.

Edino zanesljivost je primerjati državo samo s seboj.
In če bi cepiva delovala ali ne škodila, ne bi bili v tej situaciji kjer piše "it's not just another wave".

Vso srečo primož.

Da ko sem te povprašal o številu testiranj v Južno Afriko, si pa spremenil temo.
Ja nerazgledano Vostokovo tele, kar tako naprej.

Sedaj pa napiši število testiranih na število prebivalstva v Južno Afriki, pa sem prepričan da to številko že maš, ampak potem bi izpadel budala, kot smo že ugotovili pred leti...
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

nirburu ::

Število testiranj?
A praviš, da tudi jih več ne priklapljajo na respiratorje, ampak jih kar odvržejo zadaj na ulico?

Ej res si brihten.
Ti pa dam prav tu. Primerjave med državami so precej nehvaležne. Že švedska je vodila totalno drugačno politiko od norveške ali finske pa so skoraj bratske države.

Ponavljam. Po 3-4 cepih, iz avstralije ne bi smele prihajait novice o bolnicah ki pokajo po šivih komaj na sredi sezone.
Nekaj ne štima. In to vam pravim.

primoz4p ::

nirburu je izjavil:

Število testiranj?
...
Ej res si brihten.
Ti pa dam prav tu. Primerjave med državami so precej nehvaležne. Že švedska je vodila totalno drugačno politiko od norveške ali finske pa so skoraj bratske države.
...

In podaš ustrezen link, da vidimo to nehvaležno primerjavo; vse "ovce" so preštete in oštevilčene.
https://ourworldindata.org/explorers/co...

nirburu ::

Saj pravim. Najbolj uspešna je Severna Koreja.
Čudno kako nismo prej opazili in jo imitirali. (no, saj smo na nek način)
Sicer pa lol graf.
Na finskem imajo sedaj najvišjo ekscesno mortaliteto. Še en zanimiv misterij.

Ne vem pa kako ti tej grafi pomagajo. Avstralija bo samo v par mesecih nabila številke.
Sedaj se samo odloči...ali cepiva ne pomagajo ali delujejo kontraproduktivno. Druge opcije ni.

primoz4p ::

Un skrbno skriva sezname svojih ovčic pred ostalim svetom. :)

Kar se Avstralije tiče uporabi svoj link in za akumulirane smrti uporabi logaritmično skalo. Tako boš lahko ocenil limito smrti trenutnega vala.
Sicer pa lahko dodaš tudi v link s podatki, ki sem ga podal tudi Avstralijo in recimo tudi Slovenijo za primerjavo. Lahko tudi izbereš drugačen graf (recimo delež polno cepljenih)

nirburu ::

Aha, fascinantno.
A tvoji grafi niso vedeli napovedat, da bodo to sezono prebijali rekorde dol za en red ali več?
Kakšna pa je limita smrti trenutnega vala, ker zadeva hodi gor pa gor? Pa če so bolnice zasičene z bolniki je lahko še potencirano.

V vsakem primeru gre za uspešen prikaz delovanja revolucionarnih cepiv. In obe državi sta prekleto konsistentni, ko urca.

Mi pa je všeč, da ste povsem odmislili noto, da cepiva kakorkoli preprečujejo okužbe. Japonska bo kmalu prebila njen najvišji rekord.
Tu maš tvoje podatke:
https://ourworldindata.org/explorers/co...

Hvala za link drugače, kar uporaben:
Avstralija res vidim, da bo tudi kmalu prebila njen rekord hospitalizacij. 85% pocepljena, 50+% boostana. :))

Ni kaj. Cepivo deluje. Za v Guinessovo knjigo rekordov. :D

nirburu ::

Huh, interesantno:

Danska ima ta trenutek, sredi poletja, nekaj manj hospitalizacij kot je imela na višku drugega vala, torej tik pred cepivi. In krivulja še vedno hodi strmo gor, najbrž bo kmalu prebila tisti vrh.

Sedaj, ali gre za brezvezne hospitalizacije ali imajo pač dovolj zmogljiv sistem, da rešuje življenja. Antiviralna pa tko.
Saj niso samo smrti merodajne tu. Če moraš folk masovno futrat z antiviralnimi, da jim rešiš življenje je tudi to skrajno problematično. In nekaj kar sem tudi napovedal.
Če te rešujejo z antiviralnimi, morda niti ne greš v ICU.
Sam kot rečeno, to ni to. To je hud poraz za cepiva.

Interesantno, pa to sredi enega najtoplejših poletij v evropi.
Mogoče niti sonce in slana voda več ne pomagata cepljenim. :D
««
8 / 14
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nova različica koronavirusa se imenuje omikron (strani: 1 2 3 419 20 21 22 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
106088844 (67968) fikus_

Odgovornost za stranske učinke cepljenja (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Loža
49377275 (64968) zmist

Kdaj in kako se bo epidemija Covida-19 končala? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
19826903 (23163) Ben Dover

Več podobnih tem