» »

Ali je Svoboda izdala ljudstvo in demokracijo?

Ali je Svoboda izdala ljudstvo in demokracijo?

««
13 / 21
»»

solatko ::

111111111111 - Ko že tako žareče ponavljaš pamflete SDS, mi prosim daj kak dokument, ki bi potrdil te podatke. Na nobenem sodnem dokumentu ne boš našel njegovega podpisa, ja, ne boš verjel, večino je bilo to delo hitrih vojaških sodišč.
Veš, lahko je bit pameten po 70 letih in gledati današnjo zakonodajo, poglej takratno in realno dogajanja v WW2, premisli logično na vse podatke, obnašanje zmagovalcev in boš morda dobil realno oceno, seveda poglej dogajanja v vseh, pod tretjim rajhom okupiranih državah. Po tvojih načelih se bom jaz spustil v pokristjevanje slovencev in drugih narodov, ter zahteval kaznovanje zločincev RKC od nastanka, do danes.
Ti si en navaden zagovornik zločinov klera in RKC.
Delo krepa človeka

nejclp ::

RedDrake je izjavil:

133273 je izjavil:


Samo omenim, da se na francoze ne kaze kot "saj oni tudi" ampak kot duh casa. Takrat je bilo pac normalno izdajalce pobiti. In danes se s pogledom oci leta 2023 in skozi karton sekret role gleda na tiste case in se jih po moderno obsoja.

Jah, če se ruši zgodovinske kipe zaradi tega kar so tisti liki počeli 100,200,300 in več let nazaj, zakaj za vraga se potem ne bi rušilo likov in del raznih morilcev nedolžnih ljudi (po celem svetu)?
Ker če vprašaš ljudi a-la nejči, je čist kul, če črnci porušijo kip Churcilla, ker je bil itak rasist. Če pa hočmo porušit kip Kardelja, al' pa ko smo hotli Mačka na sodišče spravit je pa to domobranstvo, najmanj, če ne kar zločin vreden insta fojbiranja (kot je včasih yipe tu gor pisal).

Kardelj pač ni bil rasist, vsaj ne da bi jaz vedel. Spomenike tistim, ki so menili, da so nekateri ljudje večvredni od drugih, to pa razumem, da se jih ruši. Četudi, zaradi mene lahko tudi ostanejo, da bomo štiriletniku predavali, zakaj je njegov najboljši prijatelj, po mnenju govna, ki so mu postavili spomenik, manjvreden.

111111111111 ::

133273 je izjavil:


Samo omenim, da se na francoze ne kaze kot "saj oni tudi" ampak kot duh casa. Takrat je bilo pac normalno izdajalce pobiti. In danes se s pogledom oci leta 2023 in skozi karton sekret role gleda na tiste case in se jih po moderno obsoja.

In pomore se danes opisuje kot "duh časa". Pobili pa niso samo izdajalcev ampaka tudi ženske in otroke. Za to ne more najti noben "duh časa" opravičila. Še živeči komunisti, bi se morali opravičiti za zločine, ki so jih takrat naredili in se poklonit žrtvam takratnega režima. Ne pa da še danes v 2023 zagovarja klavca Tita, kot brezmadežnega.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

RedDrake ::

solatko je izjavil:

111111111111 - Ko že tako žareče ponavljaš pamflete SDS, mi prosim daj kak dokument, ki bi potrdil te podatke. Na nobenem sodnem dokumentu ne boš našel njegovega podpisa, ja, ne boš verjel, večino je bilo to delo hitrih vojaških sodišč.
Veš, lahko je bit pameten po 70 letih in gledati današnjo zakonodajo, poglej takratno in realno dogajanja v WW2, premisli logično na vse podatke, obnašanje zmagovalcev in boš morda dobil realno oceno, seveda poglej dogajanja v vseh, pod tretjim rajhom okupiranih državah. Po tvojih načelih se bom jaz spustil v pokristjevanje slovencev in drugih narodov, ter zahteval kaznovanje zločincev RKC od nastanka, do danes.
Ti si en navaden zagovornik zločinov klera in RKC.

Ne pozabit istih vatlov uporabit še za holokavst (v duhu časa, pač), raznih genocidov po svetu v 19. stoletju, kolonializma, suženjstva, ipd ...
Duh časa lahko opraviči vse ali pa ne more nič.
Morala je ali absolutna, ali pa je ni.

nejclp je izjavil:


Kardelj pač ni bil rasist, vsaj ne da bi jaz vedel. Spomenike tistim, ki so menili, da so nekateri ljudje večvredni od drugih, to pa razumem, da se jih ruši. Četudi, zaradi mene lahko tudi ostanejo, da bomo štiriletniku predavali, zakaj je njegov najboljši prijatelj, po mnenju govna, ki so mu postavili spomenik, manjvreden.

Se pravi zločini proti človeštvu so OK, ker so jih delali naši, Churcill je pa za na smetišče zgodovine, ker ni verjel v to da je Afrika v bistvu Wakanda, ampak jih je beli hudič zasužnjil?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: RedDrake ()

TheBlueOne ::

111111111111 je izjavil:


In pomore se danes opisuje kot "duh časa". Pobili pa niso samo izdajalcev ampaka tudi ženske in otroke. Za to ne more najti noben "duh časa" opravičila. Še živeči komunisti, bi se morali opravičiti za zločine, ki so jih takrat naredili in se poklonit žrtvam takratnega režima. Ne pa da še danes v 2023 zagovarja klavca Tita, kot brezmadežnega.


Na drugi strani pa imas simpatizerje nacistov. Vemo katera stranka financno podpira drustvo, ki so odkriti nacisti in so menda drustva za nase vrednote.

Seveda lahko obsodis povojne poboje, samo jih lahko tudi razumes, ker po aranju nacijev tezko pricakujes, da bodo vsi vse enostavno pozabili in delovali racionalno. Kdo pa zagovarja Tita kot brezmadeznega? Kako bi lahko bil v takih casih brezmadezen? Drugace ja slavijo kar je bilo pozitivnega. Ce bos vprasal kogarkoli, ce je bilo OK, ti bo verjetno povedal, da je bila kompleksna situacija. Na drugi strani, ce vprasas se danasnje nacije, katere vemo kdo podpira, ti se danes znajo recti, da bi zide bilo treba dokoncno pocistiti.

nejclp ::

RedDrake je izjavil:


Se pravi zločini proti človeštvu so OK, ker so jih delali naši, Churcill je pa za na smetišče zgodovine, ker ni verjel v to da je Afrika v bistvu Wakanda, ampak jih je beli hudič zasužnjil?

Churchill je bil rasist, do vratu v krvi Indijcev. 160 milijonov. Povojne poboje skušate obesiti Kardelju, pa vam zaenkrat slabo uspeva, ne da bi lagali.

RedDrake ::

TheBlueOne je izjavil:


Na drugi strani pa imas simpatizerje nacistov. Vemo katera stranka financno podpira drustvo, ki so odkriti nacisti in so menda drustva za nase vrednote.

Seveda lahko obsodis povojne poboje, samo jih lahko tudi razumes, ker po aranju nacijev tezko pricakujes, da bodo vsi vse enostavno pozabili in delovali racionalno. Kdo pa zagovarja Tita kot brezmadeznega? Kako bi lahko bil v takih casih brezmadezen? Drugace ja slavijo kar je bilo pozitivnega. Ce bos vprasal kogarkoli, ce je bilo OK, ti bo verjetno povedal, da je bila kompleksna situacija. Na drugi strani, ce vprasas se danasnje nacije, katere vemo kdo podpira, ti se danes znajo recti, da bi zide bilo treba dokoncno pocistiti.

Ah, preproščina.
IZJEMNO redki so levičarji, ki bi bili sposobni rečt, da je bil poboj otrok in žensk napaka in zločin.
Ti pa znajo rečt, da bi bilo treba domobrance tudi danes počistit.
Nekateri so celo novinarji na RTVSLO, kjer pojejo hvalnice socialzmu, hkrati pa furajo ultra-elitistični življenski slog.

Lej, greva po vrsti.
A je bilo prav, da so brez sojenja postrelili vojake?
A je bilo prav, da so brez sojenja mučili in pobili ženske in otroke?
Ali bi moral Maček (in še kdo) pred sodišče zaradi česarkoli?
Ali bi moral nek 90+ letni paznik iz Auschwitza pred sodišče zaradi česarkoli?

nejclp je izjavil:

RedDrake je izjavil:


Se pravi zločini proti človeštvu so OK, ker so jih delali naši, Churcill je pa za na smetišče zgodovine, ker ni verjel v to da je Afrika v bistvu Wakanda, ampak jih je beli hudič zasužnjil?

Churchill je bil rasist, do vratu v krvi Indijcev. 160 milijonov. Povojne poboje skušate obesiti Kardelju, pa vam zaenkrat slabo uspeva, ne da bi lagali.

Lej, greva po vrsti.
A je bilo prav, da so brez sojenja postrelili vojake?
A je bilo prav, da so brez sojenja mučili in pobili ženske in otroke?
Ali bi moral Maček (in še kdo) pred sodišče zaradi česarkoli?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: RedDrake ()

133273 ::

111111111111 je izjavil:

133273 je izjavil:


Samo omenim, da se na francoze ne kaze kot "saj oni tudi" ampak kot duh casa. Takrat je bilo pac normalno izdajalce pobiti. In danes se s pogledom oci leta 2023 in skozi karton sekret role gleda na tiste case in se jih po moderno obsoja.

In pomore se danes opisuje kot "duh časa". Pobili pa niso samo izdajalcev ampaka tudi ženske in otroke. Za to ne more najti noben "duh časa" opravičila. Še živeči komunisti, bi se morali opravičiti za zločine, ki so jih takrat naredili in se poklonit žrtvam takratnega režima. Ne pa da še danes v 2023 zagovarja klavca Tita, kot brezmadežnega.


Ja, saj je bil duh casa. To so poceli vsi, bilo je nekaj normalnega, da se mascujes za svinjarije, ki so jih poceli kolaboracionisti med vojno. Je pa seveda to nekaj posebnega za nekoga, ki razvajen z dandanasnjimi vrednotami gleda za 70 let nazaj in obsoja ljudi, ki so se na svojevrsten nacin zahvalili za pobite sorodnike, druzino, prijatelje, skrivanje po gozdu nekaj let ipd. Verjamem, da danes povprecen razvajenec tega ne more doumeti na noben nacin. Tito pri celi zadevi ni noben faktor.

Tako kot je bil 500 let nazaj duh casa, zocvirkati zenske na grmadi, ker je pac nekaj krav umrlo, pred nekaj tisoc leti pa vreci dojencke v prepad. Ti se bos seveda sel kregati, da je to neustavno in, da je treba sklicati odbor Unicefa in jasno obsoditi Sparto za taksna dejanja, Grcija pa mora o tem ves cas govoriti in postavljati spomenike ubogim otrokom, desne politicne opcije pa lahko to izkoristijo kot izgovor za karkoli.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 133273 ()

RedDrake ::

133273 je izjavil:


Tako kot je bil 500 let nazaj duh casa, zocvirkati zenske na grmadi, ker je pac nekaj krav umrlo, pred nekaj tisoc leti pa vreci dojencke v prepad. Ti se bos seveda sel kregati, da je to neustavno in, da je treba sklicati odbor Unicefa in jasno obsoditi Sparto za taksna dejanja.

Pa da je bilo normalno biti tam do nekje začetka 20. stoletja rasist.
Ne tega pozabit.
Pa kolonialist.
Tega tud ne pozabit.

nejclp ::

RedDrake je izjavil:



Lej, greva po vrsti.
A je bilo prav, da so brez sojenja postrelili vojake?
A je bilo prav, da so brez sojenja mučili in pobili ženske in otroke?
Ali bi moral Maček (in še kdo) pred sodišče zaradi česarkoli?

Ne, ni bilo prav, je bilo pa dokaj razumljivo. Pred kratkim sem se pogovarjal z zdaj pokojno sorodnico, ki je na smrtni postelji podoživljala stvari, ki so se ji zgodile med vojno. Med drugim tudi to, da ji je Italijanski vojak rešil življenje, ko bi ji sovaščani skoraj odsekali glavo, ker je šel njen mož v partizane. Pa so taista govna živela še po osvoboditvi in niso letela v jame.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejclp ()

RedDrake ::

Lej, za vojake bi se strinjal, da je bilo dokaj razumljivo.
Hell, še danes v Ukrajini obe strani izvensodno pobijata zajete nasprotnike. To razumem, čeprav ne odobravam.
To, da pa se je šlo na nedolžne ženske in otroke, to je pa zločin nad človeštvom.
In Maček (ter še kdo), bi moral odgovarjati, pravni nasledniki pa bi se morali opravičiti.
Ni se zgodilo. In zelo malo verjetno je, da boste kdaj sposobni priznati.
Jaz nisem nacist, nisem fašist, moja familija so bili sami partizani, babica heroj, njen stric s spomenico po drugi strani pol familije od dedka heroji, ipd ...
AMPAK, ONI so vedeli da se je delalo svinjarije. A razumeš, tisti, ki so se borili proti domobrancem in nemcem? Dedek in njegova sestra (ki je bila v partizanih), sta ratala tolk "bela", da bi verjel da sta bila domobranca. Zarad stvari ki so se zgodile 45+ (ker svinjarije niso bile omejene na poboje '45).

133273 ::

RedDrake je izjavil:

Lej, za vojake bi se strinjal, da je bilo dokaj razumljivo.
Hell, še danes v Ukrajini obe strani izvensodno pobijata zajete nasprotnike. To razumem, čeprav ne odobravam.
To, da pa se je šlo na nedolžne ženske in otroke, to je pa zločin nad človeštvom.

Pobijejo ti druzino, pozgejo vas, sam lacen hodis 4 leta po gozdovih (tudi cez zimo), vmes vsak dan ves, da je lahko zadnji. Pobijejo ti se v tej bedi nekaj prijateljev, odrezejo z zago kaksen prst, na zivo sivajo rane,...

Potem kar naenkrat dobis v roke krivca za to. Me prav zanima koliko bos spraseval po spolu in starosti.

Se enkrat, ne gledat na tisti cas skozi danasnje oci, sploh pa ne skozi karton od sekret role.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 133273 ()

111111111111 ::

solatko je izjavil:

111111111111 - Ko že tako žareče ponavljaš pamflete SDS, mi prosim daj kak dokument, ki bi potrdil te podatke. Na nobenem sodnem dokumentu ne boš našel njegovega podpisa, ja, ne boš verjel, večino je bilo to delo hitrih vojaških sodišč.
Veš, lahko je bit pameten po 70 letih in gledati današnjo zakonodajo, poglej takratno in realno dogajanja v WW2, premisli logično na vse podatke, obnašanje zmagovalcev in boš morda dobil realno oceno, seveda poglej dogajanja v vseh, pod tretjim rajhom okupiranih državah. Po tvojih načelih se bom jaz spustil v pokristjevanje slovencev in drugih narodov, ter zahteval kaznovanje zločincev RKC od nastanka, do danes.
Ti si en navaden zagovornik zločinov klera in RKC.

Cerkev se je za svoje zločine opravičila, komunisti se niste, še ponosni ste kako lepo ste spucali izdajalce in njihove družine. Kot sem že napisal, me briga za tujino, najprej treba fašistično rdečo zvezdo vržt iz Slovenije, da bo poačsi mir.

Glede pisnih dokazov. Imamo cel kup dokazov, ko ste komunisti uničevali dokazno gradivo še leta 1993, da bi oprali čast klavca Tita.

Recimo kaj se je zgodilo ljudem, ki so govorili o pobojih:
Eden od prvih omemb dogodka je povezan s sodnim postopkom iz maja 1947, ko je bilo pet ljudi obtoženih vohunjenja obsojenih na smrt, med njimi tudi 32-letna nosečnica, ki je trdila, da so jugoslovanske oblasti v Brežicah pretepale in pobijale ujetnike v Košnici pri Celju in v Hudi Jami.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

RedDrake ::

133273 je izjavil:


Se enkrat, ne gledat na tisti cas skozi danasnje oci, sploh pa ne skozi karton od sekret role.

Torej je bilo biti rasist do začetka 20. stoletja OK?
Razen če gledaš skozi karton od sekret role, kar nekateri radi selektivno počnete, očitno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: RedDrake ()

133273 ::

111111111111 je izjavil:

solatko je izjavil:

111111111111 - Ko že tako žareče ponavljaš pamflete SDS, mi prosim daj kak dokument, ki bi potrdil te podatke. Na nobenem sodnem dokumentu ne boš našel njegovega podpisa, ja, ne boš verjel, večino je bilo to delo hitrih vojaških sodišč.
Veš, lahko je bit pameten po 70 letih in gledati današnjo zakonodajo, poglej takratno in realno dogajanja v WW2, premisli logično na vse podatke, obnašanje zmagovalcev in boš morda dobil realno oceno, seveda poglej dogajanja v vseh, pod tretjim rajhom okupiranih državah. Po tvojih načelih se bom jaz spustil v pokristjevanje slovencev in drugih narodov, ter zahteval kaznovanje zločincev RKC od nastanka, do danes.
Ti si en navaden zagovornik zločinov klera in RKC.

Cerkev se je za svoje zločine opravičila, komunisti se niste, še ponosni ste kako lepo ste spucali izdajalce in njihove družine. Kot sem že napisal, me briga za tujino, najprej treba fašistično rdečo zvezdo vržt iz Slovenije, da bo poačsi mir.

Glede pisnih dokazov. Imamo cel kup dokazov, ko ste komunisti uničevali dokazno gradivo še leta 1993, da bi oprali čast klavca Tita.

Recimo kaj se je zgodilo ljudem, ki so govorili o pobojih:
Eden od prvih omemb dogodka je povezan s sodnim postopkom iz maja 1947, ko je bilo pet ljudi obtoženih vohunjenja obsojenih na smrt, med njimi tudi 32-letna nosečnica, ki je trdila, da so jugoslovanske oblasti v Brežicah pretepale in pobijale ujetnike v Košnici pri Celju in v Hudi Jami.


Fasizem je po definiciji desen. Zakaj blebetas neumnosti. Sicer pa si govoril o dejanjih / zlocinih / whatever ljudi, rdeca zvezda nima veze s tem. Skratka povezujes zadeve, ki ena z drugo nimajo nobene veze, potem pa delas ciganski golaz iz tega. Ne bit smesen.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 133273 ()

nejclp ::

RedDrake je izjavil:

Lej, za vojake bi se strinjal, da je bilo dokaj razumljivo.
Hell, še danes v Ukrajini obe strani izvensodno pobijata zajete nasprotnike. To razumem, čeprav ne odobravam.
To, da pa se je šlo na nedolžne ženske in otroke, to je pa zločin nad človeštvom.
In Maček (ter še kdo), bi moral odgovarjati, pravni nasledniki pa bi se morali opravičiti.
Ni se zgodilo. In zelo malo verjetno je, da boste kdaj sposobni priznati.
Jaz nisem nacist, nisem fašist, moja familija so bili sami partizani, babica heroj, njen stric s spomenico po drugi strani pol familije od dedka heroji, ipd ...
AMPAK, ONI so vedeli da se je delalo svinjarije. A razumeš, tisti, ki so se borili proti domobrancem in nemcem? Dedek in njegova sestra (ki je bila v partizanih), sta ratala tolk "bela", da bi verjel da sta bila domobranca. Zarad stvari ki so se zgodile 45+ (ker svinjarije niso bile omejene na poboje '45).

Me ne zanima, Maček je mrtev, tisti, ki pa skušate izrabljati povojne poboje za trenutne dnevnopolitične cilje, se mi pa gnusite. To, da ste imeli vsi desnjakarji familijo v partizanih, je pa itak že splošno znano, niti enega desnjakarja ni tukaj, ki ne bi imel koga v partizanih.

RedDrake ::

133273 je izjavil:


Fasizem je po definiciji desen. Zakaj blebetas neumnosti. Sicer pa si govoril o dejanjih / zlocinih / whatever ljudi, rdeca zvezda nima veze s tem.

Fašizem in komunizem sta samo niansi avtoritanega kolektivizma.
Eni ločujejo po nacionalni pripadnosti, drugi pa po razredni.

133273 ::

RedDrake je izjavil:

133273 je izjavil:


Fasizem je po definiciji desen. Zakaj blebetas neumnosti. Sicer pa si govoril o dejanjih / zlocinih / whatever ljudi, rdeca zvezda nima veze s tem.

Fašizem in komunizem sta samo niansi avtoritanega kolektivizma.
Eni ločujejo po nacionalni pripadnosti, drugi pa po razredni.

Kar ne spremeni nicesar. Tip se vedno kvasi neumnosti, lahko mu tudi razlozis, samo imam na sumu, da ne bo razumel.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 133273 ()

111111111111 ::

TheBlueOne je izjavil:

Na drugi strani pa imas simpatizerje nacistov. Vemo katera stranka financno podpira drustvo, ki so odkriti nacisti in so menda drustva za nase vrednote.

Seveda lahko obsodis povojne poboje, samo jih lahko tudi razumes, ker po aranju nacijev tezko pricakujes, da bodo vsi vse enostavno pozabili in delovali racionalno. Kdo pa zagovarja Tita kot brezmadeznega? Kako bi lahko bil v takih casih brezmadezen? Drugace ja slavijo kar je bilo pozitivnega. Ce bos vprasal kogarkoli, ce je bilo OK, ti bo verjetno povedal, da je bila kompleksna situacija. Na drugi strani, ce vprasas se danasnje nacije, katere vemo kdo podpira, ti se danes znajo recti, da bi zide bilo treba dokoncno pocistiti.

Torej naj pričakaujem od zmagovalcev, da bodo po vojni ravnali, kot so naciji med vojno, in da to potem opravičujem z zamerami? Tako partizani kot naciji so delali vojne zločine med vojno, kar je treba gledati predvsem iz čustvenega vidika. PO vojni pa se pravila spremenijo.

Vse, kar zahtevam je, da se komunisti opravičijo in priznajo povojne poboje kot zločine proti človeštvu. Pa jih ne. Še danes potomci komunistov vpijejo, da bi bilo treba narediti čistko.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

FireSnake ::

solatko je izjavil:


FireSnake - Bolnik, ne limaj linkov iz leta 19, temveč poišči, kaj se je s tem dejansko zgodilo.


Samo po solatarjevo: če je opanković ukradel nekaj pred leti to več ne šteje. A tako si bomo zatiskali oči?
In ti imaš jajca nekomu reči bolnik? Zalega dementna parazitska!
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

RedDrake ::

nejclp je izjavil:


Me ne zanima, Maček je mrtev, tisti, ki pa skušate izrabljati povojne poboje za trenutne dnevnopolitične cilje, se mi pa gnusite. To, da ste imeli vsi desnjakarji familijo v partizanih, je pa itak že splošno znano, niti enega desnjakarja ni tukaj, ki ne bi imel koga v partizanih.

Mogoče si premlad, ampak v 90-ih je levica zganjala celega hudiča, ko se je hotelo Mačka spravit pred sodišče. Jasno da je sedaj mrtev in tega ne moreš. Lahko pa se opredeliš do tega, ali bi moral pred sodišče ali ne. Simpl da/ne.
Sej vem, da se boš izognil vprašanju, tko kot se vsi levičarji.

Lej, ko bom šel na vikend ti na z.s. pošljem fotko spomenice (upam da veš kaj to sploh je).

Pa še to.
Vabim te na pijačo, že dolgo. Lahko izveš imena in priimke še drugih mojih družinskih partizanov. B.p.

111111111111 ::

133273 je izjavil:


Pobijejo ti druzino, pozgejo vas, sam lacen hodis 4 leta po gozdovih (tudi cez zimo), vmes vsak dan ves, da je lahko zadnji. Pobijejo ti se v tej bedi nekaj prijateljev, odrezejo z zago kaksen prst, na zivo sivajo rane,...

Potem kar naenkrat dobis v roke krivca za to. Me prav zanima koliko bos spraseval po spolu in starosti.

Se enkrat, ne gledat na tisti cas skozi danasnje oci, sploh pa ne skozi karton od sekret role.

Kaj so bili že točno krivi otroci in ženske. Niti ne pravim, da so bili vsi nedolžni in marsikateri si je zaslužil smrt zaradi izdaje. Ampak da stakimi floskulami opravičujete nčrtne poboje tega pa ne morem razumet.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Mato989 ::

111111111111 je izjavil:

133273 je izjavil:


Pobijejo ti druzino, pozgejo vas, sam lacen hodis 4 leta po gozdovih (tudi cez zimo), vmes vsak dan ves, da je lahko zadnji. Pobijejo ti se v tej bedi nekaj prijateljev, odrezejo z zago kaksen prst, na zivo sivajo rane,...

Potem kar naenkrat dobis v roke krivca za to. Me prav zanima koliko bos spraseval po spolu in starosti.

Se enkrat, ne gledat na tisti cas skozi danasnje oci, sploh pa ne skozi karton od sekret role.

Kaj so bili že točno krivi otroci in ženske. Niti ne pravim, da so bili vsi nedolžni in marsikateri si je zaslužil smrt zaradi izdaje. Ampak da stakimi floskulami opravičujete nčrtne poboje tega pa ne morem razumet.



krivi so bili nič, ampak potrebno je nehat gledat tako, ampak poglej drugače, če bi tem ženskam in otrokom pobili očete in može bi mame vzgojile svoje otroke v duhu pogleda na vladajoč sistem ki bi delali potem zdrahe... To je bilo logično vvsakemu ki se na kaj spozna....

Nihče nič ne opravičuje, samo nehajmo vlečt to ven, je nepomembno, kot je nepomembno kaj se je zgodilo v 17, 12, 3. pred 20k leti itd...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

nevone ::

Vse, kar zahtevam je, da se komunisti opravičijo in priznajo povojne poboje kot zločine proti človeštvu. Pa jih ne.

Saj so že dali takšno izjavo. Pa so domobranci jo, če že praviš, da so vsi delali svinjarije?

Še danes potomci komunistov vpijejo, da bi bilo treba narediti čistko.

Ljudje kot taki vpijejo marsikaj, dejstvo pa je da so komunisti dali izjavo o revolucionarnem nasilju, medtem ko domobranci enostavno zahtevajo rehabilitacijo zase.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

133273 ::

111111111111 je izjavil:

Vse, kar zahtevam je, da se komunisti opravičijo in priznajo povojne poboje kot zločine proti človeštvu. Pa jih ne. Še danes potomci komunistov vpijejo, da bi bilo treba narediti čistko.


Ni problema, vzami magnetofon, sveto vodico in augenmast za ozivljanje pa pojdi po pokopaliscih.

Dvomim, da je na forumu ziv kdo, ki bi se moral za karkoli opravicevati. Je pa tudi res, da bom cisto razumel kogarkoli, ki te na podlagi tvojega blebetanja spusti skozi prste. Pa naj bo prav ali ne.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 133273 ()

RedDrake ::

133273 je izjavil:


Dvomim, da je na forumu ziv kdo, ki bi se moral za karkoli opravicevati.

Zakaj potem rušiti kipe velikih mož zgodovine, ki niso v skladu z današnjim zeitgeistom?

133273 ::

RedDrake je izjavil:

133273 je izjavil:


Dvomim, da je na forumu ziv kdo, ki bi se moral za karkoli opravicevati.

Zakaj potem rušiti kipe velikih mož zgodovine, ki niso v skladu z današnjim zeitgeistom?

Kje si pa zdaj kipe nasel?

nejclp ::

RedDrake je izjavil:

nejclp je izjavil:


Me ne zanima, Maček je mrtev, tisti, ki pa skušate izrabljati povojne poboje za trenutne dnevnopolitične cilje, se mi pa gnusite. To, da ste imeli vsi desnjakarji familijo v partizanih, je pa itak že splošno znano, niti enega desnjakarja ni tukaj, ki ne bi imel koga v partizanih.

Mogoče si premlad, ampak v 90-ih je levica zganjala celega hudiča, ko se je hotelo Mačka spravit pred sodišče. Jasno da je sedaj mrtev in tega ne moreš. Lahko pa se opredeliš do tega, ali bi moral pred sodišče ali ne. Simpl da/ne.
Sej vem, da se boš izognil vprašanju, tko kot se vsi levičarji.

Lej, ko bom šel na vikend ti na z.s. pošljem fotko spomenice (upam da veš kaj to sploh je).

Pa še to.
Vabim te na pijačo, že dolgo. Lahko izveš imena in priimke še drugih mojih družinskih partizanov. B.p.

Ne vem kaj desnjakarji čakate. Ali pa mogoče nimate dovolj materiala? Dvomim, veliko bolj prikladno je, če drek mešate o preteklih dogodkih, ko je treba pljuvati po levici. Zadnji ste, ki bi radi epilog.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejclp ()

RedDrake ::

In si se izognil vprašanju.
Like pottery :)

133273 ::

RedDrake je izjavil:

In si se izognil vprašanju.
Like pottery :)

Ce je na mene letelo, bos moral povedati o cem sploh govoris, kaksne kipe?

nejclp ::

RedDrake je izjavil:

In si se izognil vprašanju.
Like pottery :)

Kateremu vprašanju?

RedDrake ::

nejclp je izjavil:


Kateremu vprašanju?

Lahko pa se opredeliš do tega, ali bi moral pred sodišče ali ne (Maček). Simpl da/ne.

Poldi112 ::

Utk je izjavil:

nejclp je izjavil:

Ja, dejansko. Dober humor zahteva vsaj malce inteligence in razgledanosti, desnjakarji ste pa kot štiriletni otroci.

Lahko kak primer dobrega levega humorja?


Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

nejclp ::

RedDrake je izjavil:

nejclp je izjavil:


Kateremu vprašanju?

Lahko pa se opredeliš do tega, ali bi moral pred sodišče ali ne (Maček). Simpl da/ne.

Zakaj pa ne? Če so dokazi vsekakor, kakšno bedasto vprašanje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejclp ()

RedDrake ::

133273 je izjavil:

RedDrake je izjavil:

In si se izognil vprašanju.
Like pottery :)

Ce je na mene letelo, bos moral povedati o cem sploh govoris, kaksne kipe?

Ni letelo nate.
Telih kipov
Zdaj, woke ljudje so "all over" po tej temi, kako smo beli hudiči krivi za vse na svetu.

nevone ::

Mogoče si premlad, ampak v 90-ih je levica zganjala celega hudiča, ko se je hotelo Mačka spravit pred sodišče. Jasno da je sedaj mrtev in tega ne moreš. Lahko pa se opredeliš do tega, ali bi moral pred sodišče ali ne. Simpl da/ne.


Mogoče si premlad, ampak komunisti so bili včasih prepovedani. Prepovedali bi jih tudi danes, pa je demokracija.

Za moje pojme je z ww2 in revolucijo obračun končan in gremo lahko naprej. Razen če ne.

Tukaj pregovorno močnejši želijo ohraniti svojo prednost, in ne zastopijo, da se tudi šibkejši včasih zberejo skupaj in opravijo svoje.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

Poldi112 ::

c3p0 je izjavil:

Nisem rekel, da sem desničar. Skrajna woke levica je pa dejansko uničila standup humor, ker je zanje vse nestrpno in sovražno. In humor nasploh.


Kolega, levica ni za woke oslarije. Malo preveč verjamete svobodnim medijem, ki vam servirajo te oslarije, da se lahko počutite večvredne in se ne ukvarjate s tem, zakaj vas na suho nategujejo.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Utk ::

Če ni levica niti desnica, kdo pol je?

So zarad Trumpa izgnali Apuja iz Simposnovih?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

RedDrake ::

Tisti skuštrani "zgodovinar" iz Histroy channel-a ve: "Aliens!".

To je tudi edina pametna razlaga, ker imajo takšne ideje, kot da niso s tega sveta ...

Poldi112 je izjavil:

c3p0 je izjavil:

Nisem rekel, da sem desničar. Skrajna woke levica je pa dejansko uničila standup humor, ker je zanje vse nestrpno in sovražno. In humor nasploh.


Kolega, levica ni za woke oslarije. Malo preveč verjamete svobodnim medijem, ki vam servirajo te oslarije, da se lahko počutite večvredne in se ne ukvarjate s tem, zakaj vas na suho nategujejo.

Medvedek Pu in njegov -tin sta pa še toliko bolj stran od levice, da je joj, tovariš.
V kaj vi sploh verjamete, razen v anti-ZDA?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: RedDrake ()

nejclp ::

Utk je izjavil:

Če ni levica niti desnica, kdo pol je?

So zarad Trumpa izgnali Apuja iz Simposnovih?

Hecko, pozorno glej, rap je bolj slab, ampak poučen. Jaz sem levo spodaj, poldi je levo zgoraj, ti si pa desno spodaj.

133273 ::

RedDrake je izjavil:

133273 je izjavil:

RedDrake je izjavil:

In si se izognil vprašanju.
Like pottery :)

Ce je na mene letelo, bos moral povedati o cem sploh govoris, kaksne kipe?

Ni letelo nate.
Telih kipov
Zdaj, woke ljudje so "all over" po tej temi, kako smo beli hudiči krivi za vse na svetu.

Mah to je vse skupaj brezvezno sranje raznih cudnih pacientov, enako kot anticepilstvo, proukrajinstvo in vse ostale zblojene tegobe modernih socialomrezjasev. Neumnost pac.

segedin740 ::

UUU jebemti, prvo necivilizirani čefur KondiĆ z drogo, sedaj pa še tale novica:

Na području Bosne i Hercegovine i Slovenije u toku je velika međunarodna akcija pod nazivom ATM, usmerena na hapšenje više destina osoba osumnjičenih za pranje novca.

Agencija za istrage i zaštitu BiH (SIPA) saopštila je da se u sklopu te akcije na području Sarajeva i Zenice na 13 lokacija pretresaju poslovni i stambeni objekti osumnjičenih osoba.

Radi se o slučaju u kojem se istražuju veliki transferi novčanih sredstava sa područja Slovenije na područje BiH, za navodno i fiktivno realizovane poslove u oblasti građevinarstva, kao i druge poslove.

Taj nelegalni novac ubačen u BiH, a nakon što je ,,opran" u toj zemlji, ponovo je prebačen u Sloveniju.

,,Pretresi se vrši po nalogu Suda BiH i pod nadzorom Tužilaštva BiH, u saradnji sa policijskim službenicima Ministarstva unutrašnjih poslova Kantona Sarajevo i Zeničko-dobojskog kantona", navela je SIPA.

U Sloveniji se, dodaje se, pretresa oko 70 lokacija, a planirano je hapšenje više od 50 osoba.

U isto vreme prikupljaju se podaci o novčanim sredstvima koja osumnjičene osobe poseduju na računima banaka i sefovima.

Golob mafija? Mislite da so to tile kerlci?

133273 ::

segedin740 je izjavil:

UUU jebemti, prvo necivilizirani čefur KondiĆ z drogo, sedaj pa še tale novica:

Na području Bosne i Hercegovine i Slovenije u toku je velika međunarodna akcija pod nazivom ATM, usmerena na hapšenje više destina osoba osumnjičenih za pranje novca.

Agencija za istrage i zaštitu BiH (SIPA) saopštila je da se u sklopu te akcije na području Sarajeva i Zenice na 13 lokacija pretresaju poslovni i stambeni objekti osumnjičenih osoba.

Radi se o slučaju u kojem se istražuju veliki transferi novčanih sredstava sa područja Slovenije na područje BiH, za navodno i fiktivno realizovane poslove u oblasti građevinarstva, kao i druge poslove.

Taj nelegalni novac ubačen u BiH, a nakon što je ,,opran" u toj zemlji, ponovo je prebačen u Sloveniju.

,,Pretresi se vrši po nalogu Suda BiH i pod nadzorom Tužilaštva BiH, u saradnji sa policijskim službenicima Ministarstva unutrašnjih poslova Kantona Sarajevo i Zeničko-dobojskog kantona", navela je SIPA.

U Sloveniji se, dodaje se, pretresa oko 70 lokacija, a planirano je hapšenje više od 50 osoba.

U isto vreme prikupljaju se podaci o novčanim sredstvima koja osumnjičene osobe poseduju na računima banaka i sefovima.

Golob mafija? Mislite da so to tile kerlci?


Mah, ce se raziskuje v BiH se ne bo nic politicnega naslo, tam je korupcija institut. Verjetno so kaksne droge v igri ali pa utajevanje davkov po nasvetih Snezica.

Edit: nasel - https://www.oslobodjenje.ba/vijesti/bih...

Radi se o predmetu u kojem se istražuju veliki transferi novčanih sredstava sa područja Slovenije na područje Bosne i Hercegovine, za navodno i fiktivno realizovane poslove u oblasti građevinarstva, kao i druge poslove, a koji je nakon toga ponovo transferisan iz Bosne i Hercegovine u Republiku Sloveniju, od strane više osoba u Bosni i Hercegovini, te na taj način stavljan u legalne novčane tokove.


Heh, Eurojust je vmesan, zagotovo nima nobene veze z Golobom, se mi pa zdi, da bo precej gradbenikov v Sloveniji bolela glava.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 133273 ()

LeQuack ::

Golobova vlada bo povišala prispevke za pokojnino na plačah, tako da bo za isti bruto bruto manjši neto.
https://www.24ur.com/novice/slovenija/v...
Quack !

c3p0 ::

Poldi112 je izjavil:

c3p0 je izjavil:

Nisem rekel, da sem desničar. Skrajna woke levica je pa dejansko uničila standup humor, ker je zanje vse nestrpno in sovražno. In humor nasploh.


Kolega, levica ni za woke oslarije. Malo preveč verjamete svobodnim medijem, ki vam servirajo te oslarije, da se lahko počutite večvredne in se ne ukvarjate s tem, zakaj vas na suho nategujejo.


Wokerji so izrodek skrajne levice, nič druga. Gotovo noben ne bo rekel, da podpira kapitalizem, prej bo komunist ali socialist. In kdo hrani take? Od koga volilna baza so?

Utk ::

LeQuack je izjavil:

Golobova vlada bo povišala prispevke za pokojnino na plačah, tako da bo za isti bruto bruto manjši neto.
https://www.24ur.com/novice/slovenija/v...

31. maja je protest... Ruparja sicer težko gledam, ampak boljšega od sovražnika mojega sovražnika tokrat ni.

nejclp ::

c3p0 je izjavil:

Poldi112 je izjavil:

c3p0 je izjavil:

Nisem rekel, da sem desničar. Skrajna woke levica je pa dejansko uničila standup humor, ker je zanje vse nestrpno in sovražno. In humor nasploh.


Kolega, levica ni za woke oslarije. Malo preveč verjamete svobodnim medijem, ki vam servirajo te oslarije, da se lahko počutite večvredne in se ne ukvarjate s tem, zakaj vas na suho nategujejo.


Wokerji so izrodek skrajne levice, nič druga. Gotovo noben ne bo rekel, da podpira kapitalizem, prej bo komunist ali socialist. In kdo hrani take? Od koga volilna baza so?

Biden, Hillary, Netfliks, Amazon, Coca Cola ... Sami skrajni levičarji, res. Tovariši, prihodnost bo socialistična.


Utk je izjavil:

LeQuack je izjavil:

Golobova vlada bo povišala prispevke za pokojnino na plačah, tako da bo za isti bruto bruto manjši neto.
https://www.24ur.com/novice/slovenija/v...

31. maja je protest... Ruparja sicer težko gledam, ampak boljšega od sovražnika mojega sovražnika tokrat ni.

Ja, v bistvu si desno zgoraj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejclp ()

Utk ::

Sej se strinjam, to vam pravimo že leta, levica se je prevzela fašistične logike. Uničit male "bogataše" z velikimi davki, da bojo velike korporacije še bolj bogate, ker one itak ne plačujejo davkov.
Oni bi lahko to isto poskušali tudi z desnico, samo da jim ne bi uspelo, levičarji ste pa dost neumni, da to še podpirate.

delavec44 ::

Me veseli, da ste iz 80 letne zgodovine prešaltali nazaj na tekoče dogajanje. Drugače pa je naiven pogled na svet kjer lahko ljudi kar enostavno popredalčkaš na rdeče in bele, na leve in desne. Se mi zdi, da pameten človek za dobro vzame koristne stvari iz vseh taborov. A se takemu potem reče sredinski? Baje da takih ni na tem forumu, če verjamemo tej temi.

Hatchback678 ::

Jih ni ne, so le pripadniki levih in desnih, ki jih vse krasi enoumje.
««
13 / 21
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Referendum (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Problemi človeštva
40243235 (29479) Nesta

Več podobnih tem