» »

Ali je Svoboda izdala ljudstvo in demokracijo?

Ali je Svoboda izdala ljudstvo in demokracijo?

««
12 / 21
»»

nejclp ::

111111111111 je izjavil:

nejclp je izjavil:


Ne, žalim desnaka, ne pa zaščiteno osebo, ali skupino, zaradi obeležij na katere nima vpliva. To, da je on žalil mene, te pa ne moti, anede, pravičnik?

Že kar nekaj postov, držim nivo komunikacije, brez žalitev, ampak tebi pa ne gre to od rok. Sogovornika, ki se s teboj ne strinja pač žališ, ker nimaš nekih dobrih argumentov.

V marsikateri temi si se lepo zaplezal in tukaj ne kaže nič drugače. Lepo te bom dal na ignor, ker se mi enostavno ne da niti žaliti več.

Odlično, torej moja teza drži.

111111111111 ::

solatko je izjavil:

Unchancy - V yugi so barabe sedele, razen takrat, ko je prišla direktiva, da kakšnega ne zaprejo, danes pa ne moreš obsodit niti politično apatičnih barab. Od afere Patrija, sedi edino Ridel v A, tisti, katerim je nosil podkupnino pa pač ne (HR, SI). Tako gre to v naši kokoški in tudi golobi ne bodo dirali zakonodaje, tako, kot jo niso janševci. Samo Goloba na naslednjih volitvah ne bo več, jajo pa bo zmagoval tudi po smrti, to je edina razlika med levimi in desnimi volilci, tako kot Jankovič, ki pa ima vseeno veliko pozitivnih rezultatov, jajo pa niti enega.

Kdaj je bil pa Tito v zaporu? Daj me spomni koliko dni je ta klavec nedolžnih ljudi sedel v zaporu v bivši Jugi?
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

nejclp ::

Utk je izjavil:

Definicija levega humorja in komika je to, da se norčuje iz invalidov, ne pa tudi iz žensk, transov in podobnih? Ne, to je definicija cenzuriranega humorja, ne pa levega. Komedija ni leva in desna, je samo (samo)cenzurirana in necenzurirana.

Recimo Ricky Gervais se norčuje iz vere in iz woke sranja. Je on levi ali desni? Nič od tega. Samo dober ali ne, kakor komu.

Ne vem, a bi Ricky Gervais volil Trumpa?

Ne, to ni definicija levega humorja in če misliš, da se Boyle norčuje iz invalidov potem ti res ne znam pomagat. Zabavaj se ob tistih vicih, ki jih ma firesnake v podpisu, so bolj razumljivi zate.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejclp ()

ripmork ::

Tema zaplavala v humorne vode? Nice :D

Carlin (en najboljših stand-upov vseh časov)... ne vem, kako bi ga današnja mladina sprejemala. Če bi danes živel in nastopal, bi si 100% tut "woke sceno" privoščil, to bi bil cel outrage. Bi bil hitro označen za desničarja, hehe.
Seinfeld je že pred leti nehal nastopat na fakultetah, ker se mu ni več dalo prenašat vedno striktnejše politične korektnosti; seznam iz česa se ne sme hecat, je bil vedno daljši. V eni točki jih je poslal nekam in zavrnil nastope. Pa pazite: govorimo o komiku, ki ni nikoli bil žaljiv (na drugem koncu spektra npr. kak Chris Rock, katerega cel repertoar je metanje kletvic).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ripmork ()

Utk ::

Ne vem, a bi Ricky Gervais volil Trumpa?

Ne vem. Verjetneje kot da bi volil tiste, ki mu bi obdavčili s 50% vse nad 50 jurjev bruto letno.

Seinfeld je že pred leti nehal nastopat na fakultetah, ker se mu ni več dalo prenašat vedno striktnejše politične korektnosti; seznam iz česa se ne sme hecat, je bil vedno daljši. V eni točki jih je poslal nekam in zavrnil nastope. Pa pazite: govorimo o komiku, ki ni nikoli bil žaljiv

Ja, tudi on je bolj levi kot desni (on osebno, ne "humor"), ampak vse ima svoje meje.

TheBlueOne ::

ripmork je izjavil:

Tema zaplavala v humorne vode? Nice :D

Carlin (en najboljših stand-upov vseh časov)... ne vem, kako bi ga današnja mladina sprejemala. Če bi danes živel in nastopal, bi si 100% tut "woke sceno" privoščil, to bi bil cel outrage. Bi bil hitro označen za desničarja, hehe.


To je popularna kriza identitete, ko si na levi, nisi pa woke. :)

Je pa menda AI naredil zanimiv audio:

Utk ::

Sori, ker ti prinašam slabe novice, ampak če nisi woke, nisi na levi, ampak si fašist.

nejclp ::

Utk je izjavil:

Ne vem, a bi Ricky Gervais volil Trumpa?

Ne vem. Verjetneje kot da bi volil tiste, ki mu bi obdavčili s 50% vse nad 50 jurjev bruto letno.

Seinfeld je že pred leti nehal nastopat na fakultetah, ker se mu ni več dalo prenašat vedno striktnejše politične korektnosti; seznam iz česa se ne sme hecat, je bil vedno daljši. V eni točki jih je poslal nekam in zavrnil nastope. Pa pazite: govorimo o komiku, ki ni nikoli bil žaljiv

Ja, tudi on je bolj levi kot desni (on osebno, ne "humor"), ampak vse ima svoje meje.

Zgleda o tem odločajo podobne snežinkice, kot te, ki menijo, da se Boyle norčuje iz invalidov.

Utk ::

Zgleda o tem odločajo podobne snežinkice, kot te, ki menijo, da se Boyle norčuje iz invalidov.

Jaz nimam problemov s tem, da se norčuje iz kogarkoli. Snežinkice ste vi, ki se smejete ko se norčuje iz invalidov, ampak ker je to kao fuj, se slepite, da se NE norčuje iz invalidov. A ste lahko še bolj retardirani?

TheBlueOne ::

Utk je izjavil:

Sori, ker ti prinašam slabe novice, ampak če nisi woke, nisi na levi, ampak si fašist.


Nekako nihce od usekanih noce ljudi, ki ne maramo biti pohlevni ideologiji ali pa ideologom. Morda pa postane drza ljudi, ki se nocemo predalckati moderna. V bistvu pa niti nisem na levi, sem ze v letih, kjer mi status quo pravtako ustreza. :)

Utk ::

A misliš, da jaz sem pa hotel postat SDS-ovec? Napišeš par stvari, ki jih ta vlada dela narobe in jih je SDS bolje, pa si takoj njihov.

TheBlueOne ::

nejclp je izjavil:


Zgleda o tem odločajo podobne snežinkice, kot te, ki menijo, da se Boyle norčuje iz invalidov.


Ne vem, samo ce se vidis kot Woke, potem komiki sigurno niso zate. Tudi levi komiki se Woke zadevam izogibajo. Wokije je zelo zelo tezko neuzalit.

Utk ::

Tudi levi komiki se Woke zadevam izogibajo.

Normalno, progresivni levičarji so postali največji cenzurji. Narobe svet.

TheBlueOne ::

Utk je izjavil:

A misliš, da jaz sem pa hotel postat SDS-ovec? Napišeš par stvari, ki jih ta vlada dela narobe in jih je SDS bolje, pa si takoj njihov.


Da je kdo SDSovec se praviloma sklepa skozi retoriko. Je kar maloverjetno, da kdo posvoji SDS nacin brez programiranja. Ima nek svoj melos, katerega desni intelektualci nimajo.

Utk je izjavil:

Tudi levi komiki se Woke zadevam izogibajo.

Normalno, progresivni levičarji so postali največji cenzurji. Narobe svet.


Jaz ne vidim svetle prihodnosti za woke bedarije. Priblizno kakor, ce imas desnega politika, ki zacne zagovarjati naciste.

Zgodovina sprememb…

delavec44 ::

ripmork je izjavil:

Tema zaplavala v humorne vode? Nice :D

Carlin (en najboljših stand-upov vseh časov)... ne vem, kako bi ga današnja mladina sprejemala. Če bi danes živel in nastopal, bi si 100% tut "woke sceno" privoščil, to bi bil cel outrage. Bi bil hitro označen za desničarja, hehe.
Seinfeld je že pred leti nehal nastopat na fakultetah, ker se mu ni več dalo prenašat vedno striktnejše politične korektnosti; seznam iz česa se ne sme hecat, je bil vedno daljši. V eni točki jih je poslal nekam in zavrnil nastope. Pa pazite: govorimo o komiku, ki ni nikoli bil žaljiv (na drugem koncu spektra npr. kak Chris Rock, katerega cel repertoar je metanje kletvic).


Dodaj še Chappella in njegove spore z lgbtq+. A je potem desni ali levi?

nejclp ::

Utk je izjavil:

Zgleda o tem odločajo podobne snežinkice, kot te, ki menijo, da se Boyle norčuje iz invalidov.

Jaz nimam problemov s tem, da se norčuje iz kogarkoli. Snežinkice ste vi, ki se smejete ko se norčuje iz invalidov, ampak ker je to kao fuj, se slepite, da se NE norčuje iz invalidov. A ste lahko še bolj retardirani?

Očitno se ne "norčuje iz invalidov", norčuje se iz sebe in konkretnega invalida, celotne situacije in wokizma ter politične korektnosti, saj to je ravno point.

A se tukaj norčuje iz gejev?


Utk je izjavil:

Sori, ker ti prinašam slabe novice, ampak če nisi woke, nisi na levi, ampak si fašist.

Sori, ampak woke ni projekt levice, ampak centrističnih shitlibov.

TheBlueOne je izjavil:

nejclp je izjavil:


Zgleda o tem odločajo podobne snežinkice, kot te, ki menijo, da se Boyle norčuje iz invalidov.


Ne vem, samo ce se vidis kot Woke, potem komiki sigurno niso zate. Tudi levi komiki se Woke zadevam izogibajo. Wokije je zelo zelo tezko neuzalit.

A ti zgledam Woke, genijalc? Levičar sem. Tole je skoncentrina retardiranost shitlib wokistov v eni klopi. V mavričnih barvah ampa z z braniki pred klošarji.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejclp ()

Utk ::

A ti zgledam Woke, genijalc? Levičar sem.

Ne, fašist si.

Sori, ampak woke ni projekt levice, ampak centrističnih shitlibov.

Že vidimo kam pes taco moli. Ko bo dokončno jasno kaj je woke, boste to nazadnje prepisali desničarjem. Za crknit.

A se tukaj norčuje iz gejev?

Se.

nejclp ::

Utk je izjavil:

A ti zgledam Woke, genijalc? Levičar sem.

Ne, fašist si.

Sori, ampak woke ni projekt levice, ampak centrističnih shitlibov.

Že vidimo kam pes taco moli. Ko bo dokončno jasno kaj je woke, boste to nazadnje prepisali desničarjem. Za crknit.

A se tukaj norčuje iz gejev?

Se.

Kera snežinkica. Samo resno, kako je to norčevanje iz gejev? A potem je desničar, ali kaj, ker se norčuje iz gejev? A ni dovolj woke, ali kaj?

CiClon ::

Mnenja zakonodajnopravne službe državnega zbora vladajoča koalicija upošteva, če ji pridejo prav. Če ji ne gredo povsem v kontekst lastnih načrtov, se lahko zgodi, da politika pač naroči "neodvisno pravno mnenje" drugje.
Zakonodajnopravna parlamentarna služba je nedavno raztrgala vladi predlog zakona o dodatkih k plačam sodnikov in tožilcev, ki je po njeni oceni v več delih neskladen z ustavo. Ministrstvo za pravosodje je za skoraj šest tisoč evrov naročilo neodvisno pravno mnenje, v katerem je zapisano, da neskladij ni. Povsem drugače Gibanje Svoboda ravna v primeru novele zakona o Furs.


Hehehe

Utk ::

Kera snežinkica. Samo resno, kako je to norčevanje iz gejev? A potem je desničar, ali kaj, ker se norčuje iz gejev? A ni dovolj woke, ali kaj?

Še enkrat te vprašam. Če rečemo, da se nekdo norčuje iz nečesa, zakaj bi to pomenilo, da mislimo, da se ne bi smel norčevat iz tega? Kera snežinkica...vsako norčevanje razume kot nekaj slabega.

solatko ::

ripmork - V JU je kar nekaj sto dr. prava, nekaj več pa pravnikov s pravosodnim izpitom, ki bi morali skupaj s pravniki na fakultetah pregledati vso kazensko zakonodajo in državnemu zboru predlagati izdelavo nove ali dobro popravo obstoječe, odstraniti luknje na katerih služijo denar izdelovalci obstoječe ali pa implementirati tovrstno zakonodajo A ali D, kjer sodniki brez problemov obsodijo barabe, ker advokati nimajo na voljo lukenj, s katerimi uničijo delo sodnika in preizkovalcev. Kdo bo to naredil, oziroma dal nalogo pa bo v mojih očeh slovenski heroj.

Unchancy - Pa kdo ti kaj verjame, voliš lahko kogarkoli in potem trobiš nekaj drugega, dejstvo je, da zagovarjaš sds in njihove rabote, ne vidiš vseh zadolžitev, ki jih je ta stranka naredila Sloveniji v svojih 3-eh vladah in ne opaziš tega, da se je po vsaki, nekaj let urejalo to stanje.

FireSnake - Bolnik, ne limaj linkov iz leta 19, temveč poišči, kaj se je s tem dejansko zgodilo. Tomačevski rondo je državna zadeva, podizvajalce pa je hotel Zoki plačat, vendar mu pravne službe države, tega niso omogočile, isti račun dvakrat pa ne more nihče plačat z javnimi sredstvi. Zakaj tako radi lažete ali podajate nepopolne informacije?

111111111111 - Toliko kot De Gaulle in takrat, ko so čistili kolaboracijo, to ni bil zločin, kar pa je bila kolaboracija in to v večjem delu sveta. Nedolžne ljudi se je izdajalo in pobijalo med vojno po vojni pa so bili delno plačani računi za to.
Delo krepa človeka

c3p0 ::

nejclp je izjavil:


Večinoma gre za otročje spakovanje in parkat reče kdo fuck pa lezba al kaj takega, folk se pa reži kot poblaznel. Sem razmišljal o tem, očitno si desnjakarji v beticah predstavljate levičarja, ki ga trigerira, če kdo reče da "se spolno identificiram kot helikopter", potem se pa režite ko usekani, druge razlage pomoje ni.

Ne le da niso duhoviti, desni komiki niti žaljivi niso, zgolj patetični.


Nisem rekel, da sem desničar. Skrajna woke levica je pa dejansko uničila standup humor, ker je zanje vse nestrpno in sovražno. In humor nasploh.

c3p0 ::

nejclp je izjavil:


Kera snežinkica. Samo resno, kako je to norčevanje iz gejev? A potem je desničar, ali kaj, ker se norčuje iz gejev? A ni dovolj woke, ali kaj?


Ena od tvojih misij je normalizirat besedo "snežinkica" za desnjakarje? Failaš.

Snowflakes so oz. ste woke levičarji, ki jih prizadane vsak pokazan prst, pa niti ne govorim o sredincu. Dobro karikirano danes na Niki.

nejclp ::

Utk je izjavil:

Kera snežinkica. Samo resno, kako je to norčevanje iz gejev? A potem je desničar, ali kaj, ker se norčuje iz gejev? A ni dovolj woke, ali kaj?

Še enkrat te vprašam. Če rečemo, da se nekdo norčuje iz nečesa, zakaj bi to pomenilo, da mislimo, da se ne bi smel norčevat iz tega? Kera snežinkica...vsako norčevanje razume kot nekaj slabega.

Nikakor ne. Dobro vem, de se norčevanje iz manjšin desnakarjem zdi blazno smešno. Ampak ti si rekel, da sem hinavec, ker se mi zdi Boylov stand up mojstrski, ker se norčuje iz invalidov. Jaz razumem razliko med sovražnim govorom in naracijo, ki je ravno nasprotna od tega. Če kaj, Boyle ni nikogar razčlovečil, ker je drugačen. Ti trdiš, da se norčuje iz invalidov in gejev, meni se pač ne zdi. Res me zanima, se ti zdi da se Jim Jefferies tukaj norčuje iz invalida?



Tole je svetlobna leta daleč od desnjakarskih komikov, ki se norčujejo iz transov, gejev, žensk in ostalih manjšin, samo zato, ker to so.

nejclp ::

c3p0 je izjavil:

nejclp je izjavil:


Kera snežinkica. Samo resno, kako je to norčevanje iz gejev? A potem je desničar, ali kaj, ker se norčuje iz gejev? A ni dovolj woke, ali kaj?


Ena od tvojih misij je normalizirat besedo "snežinkica" za desnjakarje? Failaš.

Snowflakes so oz. ste woke levičarji, ki jih prizadane vsak pokazan prst, pa niti ne govorim o sredincu. Dobro karikirano danes na Niki.

Snowflakes je izvorno izraz za nasprotnike ukinitve suženjstva. Niti tega niste desnjakarji bili sposobni prispevati k zgodovini človeštva, zgolj reciklirali ste izraz.

c3p0 je izjavil:


Nisem rekel, da sem desničar. Skrajna woke levica je pa dejansko uničila standup humor, ker je zanje vse nestrpno in sovražno. In humor nasploh.

Jaz pa sem rekel, da desni humor ne obstaja, samo par retardiranih klovnov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejclp ()

111111111111 ::

T440 je izjavil:

Učitelj je v redu možakar in ima prav.
Foter od učenke je pa problem.
Simpl

Foter in mama, da jo pustita tako našemljeno v šolo.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Utk ::

Ampak ti si rekel, da sem hinavec, ker se mi zdi Boylov stand up mojstrski, ker se norčuje iz invalidov.

Ne. Hinavec si šele, če se obenem pritožuješ nad norčevanjem iz woke sranja, ali pa iz manjšin, če hočeš. Ne vidim razlike.

Res me zanima, se ti zdi da se Jim Jefferies tukaj norčuje iz invalida?

Seveda se. Pa kaj potem? Če je to neka predstava, je to čist ok. Če take mečeš v gostilni, si bo pa vsak mislil svoje.

Mato989 ::

Ne. Hinavec si šele, če se obenem pritožuješ nad norčevanjem iz woke sranja, ali pa iz manjšin, če hočeš. Ne vidim razlike.


Točno to... komedija in stereotipi so neločljivo povezani, so essence dobre komedije overall..
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

c3p0 ::

V USA je že tako daleč, da je Joe Rogan moral odpret posebni anti-woke stand up klub, kjer je prepovedano snemanje in ti ob vstopu poskenirajo obraz.

Klub, kjer komiki ne rabijo pred showom povedat 10 disclaimerjev, pa še potem jih woketardi napadejo z vzkliki ob prvi ranici na svojem fragilu egu.

nejclp ::

Utk je izjavil:

Ampak ti si rekel, da sem hinavec, ker se mi zdi Boylov stand up mojstrski, ker se norčuje iz invalidov.

Ne. Hinavec si šele, če se obenem pritožuješ nad norčevanjem iz woke sranja, ali pa iz manjšin, če hočeš. Ne vidim razlike.

Res me zanima, se ti zdi da se Jim Jefferies tukaj norčuje iz invalida?

Seveda se. Pa kaj potem? Če je to neka predstava, je to čist ok. Če take mečeš v gostilni, si bo pa vsak mislil svoje.

Ne, prav nič se ne pritožujem nad pritoževanjem iz woke sranja. Niti najmanj. Se ne bi mogel manj. V bistvu si ne znam predstavljati situacije, da bi se manj. Vzporednega vesolja, da bi se manj. Podpiram norčevanje iz woke sranja. Ne pritožujem se nad norčevanjem iz woke sranja, spodbujam in pozdravljam ga. Tole, da se ne 'pritožujem iz manjšin', si pa malce nespretno napisal? Norčevanje iz woke sranja = norčevanje iz manjšin? Težko sledim tvojim genialnim mislim, sem vendarle levičar in kot tak ne razumem miselnih procesov tistih, ki so brali Ayn Rand in postali objektivisti?

111111111111 ::

ripmork je izjavil:

Tema zaplavala v humorne vode? Nice :D

Carlin (en najboljših stand-upov vseh časov)... ne vem, kako bi ga današnja mladina sprejemala. Če bi danes živel in nastopal, bi si 100% tut "woke sceno" privoščil, to bi bil cel outrage. Bi bil hitro označen za desničarja, hehe.
Seinfeld je že pred leti nehal nastopat na fakultetah, ker se mu ni več dalo prenašat vedno striktnejše politične korektnosti; seznam iz česa se ne sme hecat, je bil vedno daljši. V eni točki jih je poslal nekam in zavrnil nastope. Pa pazite: govorimo o komiku, ki ni nikoli bil žaljiv (na drugem koncu spektra npr. kak Chris Rock, katerega cel repertoar je metanje kletvic).

Cralina je res škoda. On bi zmlel snežinkice v stilu Nejčija. :)

Dobro da gremo v humor, pri taki vladi nam kaj drugega pač ne preostane.

TheBlueOne je izjavil:

Da je kdo SDSovec se praviloma sklepa skozi retoriko. Je kar maloverjetno, da kdo posvoji SDS nacin brez programiranja. Ima nek svoj melos, katerega desni intelektualci nimajo.

To lahko napiše samo nekdo, ki vidi svet črno belo. Recimo Nejči.

OStali pa vemo, da so na obeh političnih polih strokovnjaki, ki imajo tudi dobre ideje ne glede na politično barvo.

Sam za razumevanje tega da presežeš ta politični koncept, je potrebna pač širina uvida, ki pa večini na forumu sfali.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

111111111111 ::

solatko je izjavil:

111111111111 - Toliko kot De Gaulle in takrat, ko so čistili kolaboracijo, to ni bil zločin, kar pa je bila kolaboracija in to v večjem delu sveta. Nedolžne ljudi se je izdajalo in pobijalo med vojno po vojni pa so bili delno plačani računi za to.

Žive ste zakopali v jame. Otroke in ženske. Ukaz je dal klavec Tito. S prstom kazat na Francoze, je isto kot sprtom kažeš na Janšo, da opravičuješ Jankoviča. Sloatko ti si en navaden jugoslovanski udbovski fašist.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

TheBlueOne ::

111111111111 je izjavil:


TheBlueOne je izjavil:

Da je kdo SDSovec se praviloma sklepa skozi retoriko. Je kar maloverjetno, da kdo posvoji SDS nacin brez programiranja. Ima nek svoj melos, katerega desni intelektualci nimajo.

To lahko napiše samo nekdo, ki vidi svet črno belo. Recimo Nejči.


Ahm, ker vidis rezlike med desnimi, potem vidis crno belo? Kaj ni ravno nasprotno, da potem vidis vec odtenkov desne?

nejclp ::

111111111111 je izjavil:

ripmork je izjavil:

Tema zaplavala v humorne vode? Nice :D

Carlin (en najboljših stand-upov vseh časov)... ne vem, kako bi ga današnja mladina sprejemala. Če bi danes živel in nastopal, bi si 100% tut "woke sceno" privoščil, to bi bil cel outrage. Bi bil hitro označen za desničarja, hehe.
Seinfeld je že pred leti nehal nastopat na fakultetah, ker se mu ni več dalo prenašat vedno striktnejše politične korektnosti; seznam iz česa se ne sme hecat, je bil vedno daljši. V eni točki jih je poslal nekam in zavrnil nastope. Pa pazite: govorimo o komiku, ki ni nikoli bil žaljiv (na drugem koncu spektra npr. kak Chris Rock, katerega cel repertoar je metanje kletvic).

Cralina je res škoda. On bi zmlel snežinkice v stilu Nejčija. :)

Dobro da gremo v humor, pri taki vladi nam kaj drugega pač ne preostane.

TheBlueOne je izjavil:

Da je kdo SDSovec se praviloma sklepa skozi retoriko. Je kar maloverjetno, da kdo posvoji SDS nacin brez programiranja. Ima nek svoj melos, katerega desni intelektualci nimajo.

To lahko napiše samo nekdo, ki vidi svet črno belo. Recimo Nejči.

OStali pa vemo, da so na obeh političnih polih strokovnjaki, ki imajo tudi dobre ideje ne glede na politično barvo.

Sam za razumevanje tega da presežeš ta politični koncept, je potrebna pač širina uvida, ki pa večini na forumu sfali.
Mhm, fino, da me ignoriraš. Carlin bi se gotovo postavil na stran righttardov in bi me zmlel, pajade. A je bil on kdaj sovražen do manjšin? Resno menite, da je bil retardiran?

TheBlueOne ::

111111111111 je izjavil:


OStali pa vemo, da so na obeh političnih polih strokovnjaki, ki imajo tudi dobre ideje ne glede na politično barvo.


Ce si v SDS kontekstu je bolj natancno ",ki podpira in zagovarja ideje Janeza Janse.". Ce jih ne, pa vprasaj kaj se zgodi kaksno Ljudmilo.

nejclp je izjavil:

Mhm, fino, da me ignoriraš. Carlin bi se gotovo postavil na stran righttardov in bi me zmlel, pajade. A je bil on kdaj sovražen do manjšin? Resno menite, da je bil retardiran?


Kdo pa pravi, da ne bi popljuval "righttardov" in tebe?

Zgodovina sprememb…

111111111111 ::

TheBlueOne je izjavil:


Ahm, ker vidis rezlike med desnimi, potem vidis crno belo? Kaj ni ravno nasprotno, da potem vidis vec odtenkov desne?

Npisal si, tako da ne moreš privzeti idej iz desne opcije, dokler ti ne operejo možganov.

TheBlueOne je izjavil:

Ce si v SDS kontekstu je bolj natancno ",ki podpira in zagovarja ideje Janeza Janse.". Ce jih ne, pa vprasaj kaj se zgodi kaksno Ljudmilo.


Hja, po moje je omejeno misliti, da je SDS samo Janša. Seveda pa lahko ti razmišljaš drugače.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

nejclp ::

111111111111 je izjavil:

solatko je izjavil:

111111111111 - Toliko kot De Gaulle in takrat, ko so čistili kolaboracijo, to ni bil zločin, kar pa je bila kolaboracija in to v večjem delu sveta. Nedolžne ljudi se je izdajalo in pobijalo med vojno po vojni pa so bili delno plačani računi za to.

Žive ste zakopali v jame. Otroke in ženske. Ukaz je dal klavec Tito. S prstom kazat na Francoze, je isto kot sprtom kažeš na Janšo, da opravičuješ Jankoviča. Sloatko ti si en navaden jugoslovanski udbovski fašist.


TheBlueOne je izjavil:

111111111111 je izjavil:


OStali pa vemo, da so na obeh političnih polih strokovnjaki, ki imajo tudi dobre ideje ne glede na politično barvo.


Ce si v SDS kontekstu je bolj natancno ",ki podpira in zagovarja ideje Janeza Janse.". Ce jih ne, pa vprasaj kaj se zgodi kaksno Ljudmilo.

nejclp je izjavil:

Mhm, fino, da me ignoriraš. Carlin bi se gotovo postavil na stran righttardov in bi me zmlel, pajade. A je bil on kdaj sovražen do manjšin? Resno menite, da je bil retardiran?


Kdo pa pravi, da ne bi popljuval "righttardov" in tebe?

Ni bil retard. Na pivo bi me povabil.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejclp ()

Utk ::

Tole, da se ne 'pritožujem iz manjšin', si pa malce nespretno napisal?

Povsod kjer sem napisal "pritoževanje iz woke sranja" lahko zraven dodaš še manjšine, Rome, južnjake, severnjake, mrtve dojenčke, karkoli želiš. Če greš na predstavo kjer veš, da bo vsega, se pač nad tem ne moreš pritoževat. Če koga moti, mislim da ni nobena dvorana zaklenjena med predstavo.
Zakaj zaboga se nek stand-up komik ne bi smel norčevat iz manjšin, recimo?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

133273 ::

111111111111 je izjavil:

Žive ste zakopali v jame. Otroke in ženske. Ukaz je dal klavec Tito. S prstom kazat na Francoze, je isto kot sprtom kažeš na Janšo, da opravičuješ Jankoviča. Sloatko ti si en navaden jugoslovanski udbovski fašist.


Samo omenim, da se na francoze ne kaze kot "saj oni tudi" ampak kot duh casa. Takrat je bilo pac normalno izdajalce pobiti. In danes se s pogledom oci leta 2023 in skozi karton sekret role gleda na tiste case in se jih po moderno obsoja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 133273 ()

link_up ::

Tako ja, danes bi jim preprosto spremenili spol.
In and Out

133273 ::

nejclp je izjavil:



ROFL :)):)):)):)):)):)):)):))

RedDrake ::

133273 je izjavil:


Samo omenim, da se na francoze ne kaze kot "saj oni tudi" ampak kot duh casa. Takrat je bilo pac normalno izdajalce pobiti. In danes se s pogledom oci leta 2023 in skozi karton sekret role gleda na tiste case in se jih po moderno obsoja.

Jah, če se ruši zgodovinske kipe zaradi tega kar so tisti liki počeli 100,200,300 in več let nazaj, zakaj za vraga se potem ne bi rušilo likov in del raznih morilcev nedolžnih ljudi (po celem svetu)?
Ker če vprašaš ljudi a-la nejči, je čist kul, če črnci porušijo kip Churcilla, ker je bil itak rasist. Če pa hočmo porušit kip Kardelja, al' pa ko smo hotli Mačka na sodišče spravit je pa to domobranstvo, najmanj, če ne kar zločin vreden insta fojbiranja (kot je včasih yipe tu gor pisal).

TheBlueOne ::

111111111111 je izjavil:


Npisal si, tako da ne moreš privzeti idej iz desne opcije, dokler ti ne operejo možganov.


Ne, da moras biti opran, da zvenis kot SDSovec. Morda sam tega ne vidis, samo Nova24 ima zelo unikatno retoriko v slovenskem prostoru. Deluja kot desna satira v severnokorejskem stilu. Zato se praviloma opazi SDSovce.

Seveda pa imas tudi filozosko desna ljudi, ki so na nivoju. Samo se pogosto raje ne izpostavljajo, ker nocejo priti v konflikt s tistimi, ki so ugrabili desni pol zase. Tako, da ti bo tak desni v Sloveniji prej trdil, da je sredinski, ceprav ima celotno filozofijo desno.

nejclp ::

Utk je izjavil:

Tole, da se ne 'pritožujem iz manjšin', si pa malce nespretno napisal?

Povsod kjer sem napisal "pritoževanje iz woke sranja" lahko zraven dodaš še manjšine, Rome, južnjake, severnjake, mrtve dojenčke, karkoli želiš. Če greš na predstavo kjer veš, da bo vsega, se pač nad tem ne moreš pritoževat. Če koga moti, mislim da ni nobena dvorana zaklenjena med predstavo.
Zakaj zaboga se nek stand-up komik ne bi smel norčevat iz manjšin, recimo?

Ampak če te zabavajo vici o povezavah Romov z bakrom in brskanju po smetnjakih si zgolj kreten, ali pa vsaj zmerno retardiran, zaostal v osemdesetih prejšnjega stoletja. Skratka, ljubitelj aktualnega desnjakarskega humorja?

RedDrake ::

nejclp je izjavil:


Ampak če te zabavajo vici o povezavah Romov z bakrom in brskanju po smetnjakih si zgolj kreten, ali pa vsaj zmerno retardiran, zaostal v osemdesetih prejšnjega stoletja. Skratka, ljubitelj aktualnega desnjakarskega humorja?

Ko bodo Cigani nehali krast bakrene žlebove, takrat bodo tudi vici izginili.

TheBlueOne ::

nejclp je izjavil:


Ni bil retard. Na pivo bi me povabil.


Kolikor vem ni maral nikogar, ki se kam grupira, ti pa si napisal, da si levi. Takoj, ko si del skupine in prevzames diktirano identiteto verjetno nisi vec njegov pivski prijatelj.

feryz ::

A tle ste spet 75 let nazaj zaplavali!?
Uni v Ljubljani pa danes kradejo.
Inteligentno, ni kaj!

Utk ::

Ampak če te zabavajo vici o povezavah Romov z bakrom in brskanju po smetnjakih si zgolj kreten, ali pa vsaj zmerno retardiran, zaostal v osemdesetih prejšnjega stoletja. Skratka, ljubitelj aktualnega desnjakarskega humorja?

Po drugi strani pa če me zabavajo vici o invalidu, ki je šel v kupleraj, sem levi intelektualec. Hm... Kaj pa če me oboje?

RedDrake ::

A ti povem kako izgleda pravi desnjakarski / dolenjski humor o cigotih?

Novica v random mediju - "med zabavo s sekiro napadel sovaščana, on pa ga je ustrelil".
Vse kar rečem kolegu je "a so b'li spet brazilci?". Pa se smejemo. Potem se malo manj smejemo ko reče da so brazilci par bajt naprej od njegove vlomili sredi dneva prebil 10 letnega mulca da je šel na urgenco in pokradli vse kar je bilo vrednega. Potem se spet smejejo ko drugi omeni, da so pri njegovemu sosedu na njegovem dvorišču zaklali prašiča in ga z ukradeno karjolo odpeljali par 100m do svoje "naselbine".
"Jah morjo dobr' jest, če hočjo vsi met po 100+ kg in holesterol pri 20-ih" (kar jih velika večina ima).
Pa se spet smejemo ...

TheBlueOne ::

nejclp je izjavil:


Ampak če te zabavajo vici o povezavah Romov z bakrom in brskanju po smetnjakih si zgolj kreten, ali pa vsaj zmerno retardiran, zaostal v osemdesetih prejšnjega stoletja. Skratka, ljubitelj aktualnega desnjakarskega humorja?


Zakaj ne bi bil ljubitelj tega in onega humorja? Pac vedno koga uzalis, ce ga ne, pa je tezko zelo dober humor. Tokrat pac najeda tebi, ko pa Carlin maltretira kristjane, pa najeda njih. Tvoja obcutljivost te diskvalificira kot nekoga, ki lahko pove kateri komediant je OK.
««
12 / 21
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Referendum (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Problemi človeštva
40243235 (29479) Nesta

Več podobnih tem