» »

Posebna vojaška operacija v Ukrajini

Posebna vojaška operacija v Ukrajini

Temo vidijo: vsi

Akira_ ::

Moderatorji, zaklep teme ni rešitev, če se vam ne da moderirat enostavno onemogočite pisanje vanjo vsem računom, ki so mlajši od nekega datuma, recimo vsaj 1 leta, da se znebimo največjih trolov.

Zakaj jaz mislim da je tule Rusija glavni in edini krivec:
1) Zla dela drugih ne opravičujejo Ruskega zla sedaj. Two wrongs don't make right.

2) Veliko je bilo napisanega da NATO sili na vzhod. Kot sem jaz prebrala, država sama zaprosi za vstop in potrditi jo morajo vse obstoječe članice, recimo Ukrajina je hotela v nato že takoj po razpadu SZ in to sploh ni nekaj novega, ampak jo je NATO vedno zavračal.
Verjamem, da Rusiji ni po godu imeti NATA na svoji meji ampak po drugi strani pa naj se malo zamislijo nad sabo in svojim ravnanjem, da so vse V evropske države takoj zaprosile za nato čansko ko je SZ razpadla. Mogoče ima to kaj veze s tem, da SZ pa dejansko je nasilno vključevala te države v svoj imperij in tam niso bile prostovoljno. Pa seveda da so Rusi pošiljali nad njih tanke, ko so začeli misliti napačno.

3) NATO je domnevno grožnja Rusiji s čimer se ne morem strinjati, ker enostavno nihče ne bo šel napadati države z nekaj tisoč kosi jedrskega orožja. Zagotovo pa Ruse jezi, da ne morejo več prav dosti nadlegovat posamezne države, ko je ta enkrat v NATU.

4) Naciji taki in drugačni, so samo poceni propaganda. Če bi bili naciji kriterija napadanja držav, lahko napadejo potem tudi Slovenijo saj imamo Šiškota in njegovo vardo ? Sploh pa imajo Rusi sami dovolj nacistov v svoj vrstah dodatno pa so sedaj še polno štartali s Z simboliko, ki močno črpa navdihe iz tretjega rajha. Zaradi mene naj počnejo to, samo ob vsem tem je slaboumno kričat, da so Ukrajinci nacisti. The pot calling the kettle black.

5) Rusom se gre za dostop do novo odkritih zalog plina okoli Krima in na V Ukrajine.


6) Rusija laže glede domnevne obljube o ne širitvi na vzhod.
The interviewer asked why Gorbachev did not “insist that the promises made to you [Gorbachev]—particularly U.S. Secretary of State James Baker’s promise that NATO would not expand into the East—be legally encoded?” Gorbachev replied: “The topic of ‘NATO expansion’ was not discussed at all, and it wasn’t brought up in those years. … Another issue we brought up was discussed: making sure that NATO’s military structures would not advance and that additional armed forces would not be deployed on the territory of the then-GDR after German reunification. Baker’s statement was made in that context… Everything that could have been and needed to be done to solidify that political obligation was done. And fulfilled.”
Gorbachev continued that “The agreement on a final settlement with Germany said that no new military structures would be created in the eastern part of the country; no additional troops would be deployed; no weapons of mass destruction would be placed there. It has been obeyed all these years.” To be sure, the former Soviet president criticized NATO enlargement and called it a violation of the spirit of the assurances given Moscow in 1990, but he made clear there was no promise regarding broader enlargement.


7) Rusija je dejansko prelomila Budapest memorandum, ki ga je podpisala 1994.
Polg tega je Putin še 2008 izjavil
In an interview with Germany's ARD television in 2008, Russian President Vladimir Putin stated that Moscow recognizes all of Ukraine's borders, and that there is no issue of ethnic conflict in Crimea. His comments, delivered shortly after Russia's military intervention in the Georgian breakaway region of South Ossetia, stand in stark contrast with Moscow's annexation of Crimea in 2014 and its support of armed separatists in eastern Ukraine.

https://www.rferl.org/a/putin-crimea-uk...

Mojih 5 euro centov.
  • zaklenilo: zee ()

PacificBlue ::

Prvo kot prvo, karr se tiče obljub o neširitvi Nata na vzhod jih je bilo kar nekaj. Tule so dejanski dokumenti.

Declassified documents show security assurances against NATO expansion to Soviet leaders from Baker, Bush, Genscher, Kohl, Gates, Mitterrand, Thatcher, Hurd, Major, and Woerner
Slavic Studies Panel Addresses "Who Promised What to Whom on NATO Expansion?"
https://nsarchive.gwu.edu/briefing-book...

Drugo kot drugo.

Tukaj na forumu ne boste rešili vojne.
V ozzadju so sile in stvari, ki se dogajajo, ki so precej nad vašim dojemanjem situacije.
Vojna je manipulacija.

Me precej skrbi, da bodo ukrepi proti rusiji nardili veliko škodo sami Eu.

So to ukrepi proti nam ali proti Rusom?

Se je za vprašati.

Scaramouche3 ::

Tudi določeni Američani vidijo da niso čist nedolžni

Zgodovina sprememb…

janezvalva ::

ja, res. sami troli tukaj z en dan starim računom.

PacificBlue je izjavil:

Prvo kot prvo, karr se tiče obljub o neširitvi Nata na vzhod jih je bilo kar nekaj. Tule so dejanski dokumenti.

Declassified documents show security assurances against NATO expansion to Soviet leaders from Baker, Bush, Genscher, Kohl, Gates, Mitterrand, Thatcher, Hurd, Major, and Woerner
Slavic Studies Panel Addresses "Who Promised What to Whom on NATO Expansion?"
https://nsarchive.gwu.edu/briefing-book...

Drugo kot drugo.

Tukaj na forumu ne boste rešili vojne.
V ozzadju so sile in stvari, ki se dogajajo, ki so precej nad vašim dojemanjem situacije.
Vojna je manipulacija.

Me precej skrbi, da bodo ukrepi proti rusiji nardili veliko škodo sami Eu.

So to ukrepi proti nam ali proti Rusom?

Se je za vprašati.

sej NATO se ne širi. vsi sami not silijo.
IQ test: v enem vedru imaš 2l vode, v drugem 1l vode. koliko veder imaš?

scythe ::

Nimajo vsi moderatorji opcije, da onemogočijo pisanje določenim uporabnikom oz trollim.

Tako da bo tale tema v 2-4 straneh polna trollov ( potomci od -VX-). Zato je bolje, da na slotechu ni teme o Ukrajini, ali pa dobiti več moderatorjev, da bodo lahko sprosti čistili rasistične žaljivke....itd.
X670F | 7700X | 2x16Gb | 6000Mhz/CL30 | RTX3090FTW3 | HP X27i | Phanteks NV7|

kuall ::

let me guess... zaklep je bil, ker je bilo preveč podornikov putlerja? to ni presenetljivo. vseeno je treba pustiti free speech.
čudi me, da je levičarka akira na strani ukrajincev. vsaj nekaj je prav zadela. tudi pokvarjena ura je 2x na dan točna .

PacificBlue ::

Zaklep ni bil zaradi podpore ali nepodpore whatsoever.. zaklep je bil, ker se uporabljal besednjak in zapisi, ki niso vredni razumnega človeka.

kuall ::

to se zgodi z vsako slo tech temo, ki ima preveč sporočil. tako temo potem uni, ki imajo preveč časa (brezposelni) vzamejo za svoj chat in pišejo prvo bedarijo, ki jim pade.

scythe ::

kuall je izjavil:

let me guess... zaklep je bil, ker je bilo preveč podornikov putlerja? to ni presenetljivo. vseeno je treba pustiti free speech.
čudi me, da je levičarka akira na strani ukrajincev. vsaj nekaj je prav zadela. tudi pokvarjena ura je 2x na dan točna .



Če si bral temo Ukrajina Part II, potem si videl kakšen nivo pogovora je bil, bilo je vse več žalitev proti koncu....itd.

Če bo tema odprta, potem morajo biti 3-4 moderatorji aktivni, drugače bomo kmalu na nivoju Ukrajina Part II.
X670F | 7700X | 2x16Gb | 6000Mhz/CL30 | RTX3090FTW3 | HP X27i | Phanteks NV7|

kuall ::

nisem bral, najbrž sem nehal brati, ker je bilo brezvezno nabijanje. putler fan korenje3 (ki vozi mercedesa btw) je posebej izstopal s svojimi doktorati podpore putlerju.

kuglvinkl ::

kuall je izjavil:

let me guess... zaklep je bil, ker je bilo preveč podornikov putlerja? to ni presenetljivo. vseeno je treba pustiti free speech.
čudi me, da je levičarka akira na strani ukrajincev. vsaj nekaj je prav zadela. tudi pokvarjena ura je 2x na dan točna .


tle se pa motiš. Free spič ne pomen, da moram prenašat ruske fašiste.
Your focus determines your reallity

fur80 ::

Po Belgorodu (Rusija)poka že par dni. Ukrajnci so uničili par skladišč orožja. Mesto nekaj deset kilometrov od ukrajinske meje, kjer Rusi kopičijo zaloge orožja. Ukrajinci trolajo ljudi tam po socialnih omrežjih, da bodo vsak čas vdrli v Rusijo in v mesto. In kaj naredi danes guvener te pokrajne? :D

The governor of Belgorod region, W. Gladkov has just flew from Russia to Dubai.
The wife posted the photo on social networks to be removed immediately.
He's out because everything is fine and he deserves a rest?


https://twitter.com/dustii_jon/status/1...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fur80 ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Kakšne opcije ima Rusija da nam zagreni življenje? (strani: 1 2 3 447 48 49 50 )

Oddelek: Loža
2490187564 (114273) endelin
»

Združitev Rusije in Belorusije (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Problemi človeštva
17526113 (12597) Pac-Man

Se bližamo WW3? (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
7219968 (18039) ahac

Več podobnih tem