» »

kartuse za priner HP 690c

kartuse za priner HP 690c

Yo ::

mam printer hp690c pa me zanima ce se za ta printer se dajo kupit kartuse in kolko pridejo in ce slucajno obstajajo kake poceni varijante kartus za ta printer. Kolk bi po vasem lahk dobo za ta printer ce bi ga prodal. kartuse so napol prazne.
p

bastadu ::

Za printer nevem če bi dobu več kot 10 jurjev (še to bolj težko) pomojem. Mogoč ti lohka pa jest zrihtam pocen krtuše za ta model, sam jih še trenutno nisem dobil. Ti povem...

Lara-K ::

Jest ti zrihtam kartuse, ampak samo barvne, crnobelih nimam. V prodaji so po 9k, jest ti jih dam za 6k, nove seveda. Sam bi mi pa mogu to sporocit danes, ker ce ne bojo sle drugam...
Moj email Ce te zanima mi sendi email se danes, pa ti povem telefonsko al pa whatever...8-)
Lara-K - http://lara-k.zipp.nu

OZZY ::

Če iščeš poceni varjanto je to črnilo za ponovno polnjenje kartuš. To ma igma v LJ in adi&peter. Cene pa so veliko manjše, kot če bi kupu nove. JEst tud tako kupujem in je čist cool.
Go with the flow.

abcde7 ::

Okoli 10 jurjev!
V knjigarni, računbal. trgovini...

Yo ::

lara k: skoda da nimas crnobelih jes bi rabo te.
ozzy: kolk pa pride tako polnjenje? a potem deluje normalno kot z original kartusam?

Boško ::

Nabav barvo za polnjenje, je pocen in dela čist tko ko prej!! Seveda, če so kartuše uredu in se ti šobe-dize še niso zamašile!!

L.p.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

All in one naprava - rabim hiter nasvet oziroma mnenje

Oddelek: Kaj kupiti
51911 (1623) 1309976
»

Nakup Multifunkcijskega printerja

Oddelek: Kaj kupiti
434212 (3283) Zheegec
»

Tiskalnik?

Oddelek: Kaj kupiti
282803 (2479) Alexius Heristalski
»

ČB Laserski printer nižjega razreda

Oddelek: Kaj kupiti
242013 (1670) urosh
»

Kakšna tinta za Tiskalnik Canon i550

Oddelek: Strojna oprema
71322 (1235) Boky

Več podobnih tem