» »

slovenske humoristične nadaljevanke

slovenske humoristične nadaljevanke

mirator ::

Ne vem sicer, kako drugi gledate na slovenske humoristične nadaljevanke? Meni se zdi, da so vsi liki karikature. Ali se res ne zna narediti nadaljevanke, kjer se smejemo pripetljajem preprostih ljudi? Če npr. primerjam našo Sekirca v med s hrvaško "Kud puklo, da puklo", je hrvaška bistveno bolj všečna.

Kekokekič ::

Sekirco v med sm gledu mogoče 15 minut preden sem ugasnu. Men ni bilo za nikamor.

Enako je z serijo Za hribom. To mi tudi ni za nikamor. Pogledu prvi del, tudi tega ne do konca. Obup.

Ja chef mi je dober, trenutno najbolša slo serija. Tud gospod profesor je okj. Nič posebnega ampak pogledat se da. Pri vse punce mojega brata se tud kak dober del najde, se tud da gledat, če je dc :D. So pa vse te serije na Voyo in mislm, da jih na TV še ni.

Gold standard men osebno je še vedno NMK. Še vedno z veseljem kak del pogledam. Tud kak lepo je biti sosed je ql, trafika mi je okj, Tv dober dan... Načeloma, kar je novega je z izjemo zgoraj naštetih zelo bogo.

ivans_k1 ::

Kekokekic: vse si povedu s tem, da ti je vsec NMK.

BoredMarvin ::

SAAAAAAAŠ!! :))

Bezukhoff ::

V dvoje.

inferno666 ::

Ja chef meni kr zmaga.

shinko ::

Se spomni kdo mogoče Teater Paradižnika?
Mladiči verjetno ne.... :)
Režiserski začetki Branka Đurića. Meni je ta nanizanka zmagala, stari dober humor, ki me spominja na mladost :)
V bistvu konkurence ni bilo.

krucymucy ::

Si tudi v odrasli dobi pogledal kak del teatra paradiznik? Si se vedno enakega mnenja?

harvey ::

inferno666 je izjavil:

Ja chef meni kr zmaga.

Po dolgem cajtu ena dost sproščena zadeva, tale II. sezona je bila top.

Drugače pa so bile top starejše Naša krajevna skupnost:)
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

mancini ::

A Gospod profesor je humoristična nadaljevanka, mislim da ne

BlonG ::

Ja, Chef in Gospod profesor dejansko nista slovenski (humoristični) nanizanki.
Sta pa boljši od česar koli drugega slovenskega, kar mi sedaj pade na pamet. Je pa vse je stvar okusa: enim je všeč NMK, Teater paradižnik, Pri Hribovc, TV Poper ali kaj že, žlahtna štorija ... drugim pač ne.

d4vid ::

Ja, chef je super, edino kar je žalostno, je to, da take serije na znajo naredit sami. Treba je kopirat, v tem primeru rusko The Kitchen.
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

hurikhan ::

Bi bila pa serija brez Zrnca čisto brezveze.

kow ::

Da. Serija je v bistvu Zrnec.

Likalnik ::

shinko je izjavil:

Se spomni kdo mogoče Teater Paradižnika?
Mladiči verjetno ne.... :)
Režiserski začetki Branka Đurića. Meni je ta nanizanka zmagala, stari dober humor, ki me spominja na mladost :)
V bistvu konkurence ni bilo.


Teater Paradižnik je bila tudi meni legendarna nanizanka...prav tako potem kasneje Čisto pravi biznis...v katerem prav tako igrata Šugman in Škof.
res pa je, kot je nekdo napisal.....to sem gledal kot otrok in mi je ostalo v super spominu...če bi sedaj gledal ne vem ali bi mi bilo še všeč.

od novejših mi je pa všeč tako kot večini Ja Chef (ta mi je super), Gospod profesor (je v redu...se jo da pogledati), Vse punce mojega brata (sem že malo trpel zraven ko sem gledal), vse ostalo kar se trenutno vrti po TV-ju pa žal ne morem gledati

Invictus ::

Če se kdo spomni...

Krajevna skupnost
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

nejclp ::

d4vid je izjavil:

Ja, chef je super, edino kar je žalostno, je to, da take serije na znajo naredit sami. Treba je kopirat, v tem primeru rusko The Kitchen.

Pri tem, da so Rusi kopirali BBCjevo serijo Serious profession.

*edit,naslov bbc serije je "Chef!".

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejclp ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nostalgija. (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12315219 (2001) meho7
»

Umrl igralec Jernej Šugman

Oddelek: Loža
407066 (2579) D3m0r4l1z3d
»

Slovenske TV komedije

Oddelek: Sedem umetnosti
182499 (1739) Fizikalko
»

Naša mala klinika

Oddelek: Sedem umetnosti
316083 (2933) Lex
»

Tv dober dan

Oddelek: Loža
422366 (2028) Freak

Več podobnih tem