» »

Tv dober dan

Tv dober dan

Freak ::

Zanima me vaše mnenje o tv dober dan!>:D

abcde7 ::

Zois rula,ostali so bl tko, oddaja mi je pa nezanimiva!


"ka bi ti delau"

OZZY ::

Jest jih rad gledam. Drugač pa mi je fata cool, zois tud in pa tist mister Smith pa sploh. Pa nevem zakaj. Ampak se mi najbolj dopade.
Go with the flow.

goranTNT ::

Men so kr v redu ceprav majo vcasih res kr neki.
Najbol pa rula definitivni Izzy.:)

Elemen_T ::

Kar kul narejena nadaljevanka.
Se pa strinjam z robotom - nezanimivo.

abcde7 ::

...pa ne živce mi gre gun vnaprej posnet smeh...:D pa Podrepnik!;(

whatson ::

moj komentar: mah... blah... če je to najboljša humoristična nadaljevanka v Sloveniji do sedaj, potem smo v Sloveniji v precej globokem sh*tu, kar se igralske kvalitete ter predstavljanja humorja tiče... ;(
Čas včlanitve v Slo-Tech - 6. nov 2000 ob 20:39

tejo ::

Na TV Dober Dan imajo KurbnHaus! Brezzveze! Sploh pa dons!!! Kr en Hot Line! ;((;((;((

abcde7 ::

S tem se boste pa vsi (ziher) strinjal: teater paradižnik je bla pa prov najboljša tv serija u Slovenij, prov na mt je bla carska!!!

Cosmo ::

se strinjam z whatsonom....bedarija, pol stvari itak ni smesno, pa tisti ameriski naprej posneti smeh...uff kriza

lp
I am Pentium of Borg. Division is futile. You will be approximated.

Sergio ::

Teater Paradižnik - legendarna oddaja!
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

BC3 ::

Nism še slabše stvari vidu.

Marjan ::

robo: mas prov, samo tv dober dan je pa po mojem mnenju najvecji gnoj od gnojnice, enostavno shit, sej bi bol razlozu pa mam eno roko v gipsu:O.....tko da cez 2 tedna...heh

Nemelk ::

joj, ta tvdober dan, je neki tko.......(kr neki) sploh nevem nobene dovolj slabe beseda za to oddajo! res je par vicev in smešnih situacij, ampak tako plehkih da se smeješ minuto morde dve pol pa vse pozabš:|
Nemelk ™

Lunik ::

Na začetku je bil ok, še kar smešno pa to, zdaj je pa padel kar nekam na poden. če naj bi to bla nevemkakšna oddaja ki jo predvajajo ob 8h zvečer in jo gledajo tut majhni otroci, zakva pol tam kažejo izija k si ga ob mizi drgne pa vpije "kak to paše.." mislem in pol vidiš sodevoga tamalga k je star štir leta pa to dela, ker je pač po tivuju vidu in se mu je zdel smšen. skratka je brezveze in z bednim humorjem. edino mr smith je kul.

tejo ::

Teater Paradižnik je bil boljši od TV Dober Dan!
TV Dober Dan *****! <--- Namesto ***** vstavi žaljivko! :D

milosm ::

Se strinjam, Teater Paradižnik --> bolš

Mr.-Viko ::

Protestirajte, da nam vrnejo teater paradajz nazaj! Po moje je teater bil res veliko boljši od TV hello, vendar kaj, ko je pa tako dolgo časa preteklo odkar sem ga gledal... Dobri stari časi... :D
No comment, really

Koci ::

ku ku, le-le

luni ::

Ja itak da je paradiznik bil legenda proti TV Dober dan... Đuro pac zna delat smesne stvari. Spomnite se samo ljudi-klopov :))

TV DD pa itak samo Javsnik gor drzi...
Artificial Intelligentia

Voranz ::

Tako butasto da kar boli ...

P.S.
Đuro je kralj !!! Avdicija rules !

tejo ::

Al pa banđi jumping brez elastike!

Mal sem narobe napisal, ampak saj veste kaj mislim.

BlackHole ::

Je fajn za pogledat. Izi je pojava za sebe, pa tudi Zois, Smith, Fata pa oni pederček imajo neke fore, ostali so bol tako kar se tiče smeha.

`DoC ::

Po mojem mnenju je TV Dober dan krneki, humoristična nanizanka hoče bit pa ji to ne gratuje najbolj. Teater Paradižnik je bil pa res carski, al pa je mogoče kdo kdaj gledal Topl lista nadrealista al pa Avdicijo:"Rodio sam se kao vrlo mlad", al pa ninđe revizori... ta humor je pa itaq trgal gate:D:D8-):D
+°´°+,¸¸,+°´°~What We Do In Life, Echoes In Eternity~°´°+,¸¸,+°´°+

XCT ::

Izzy bi definitivno moral imeti večjo minutažo.
Web developer & designer
http://www.medialabs.info
http://nk-polskava.medialabs.info

modelizer ::

TV Dober dan je zame osebno ena najvecja bedarija, brez koncepta, v pi*di scenarij in totalno suks igranje(improvizacija). Paradižnik se mi zdi da je bil vsaj 50% boljsi, top lista nadrealista in avdicija pa sta itak cist druga liga, ki jo po mojem mnenju slovenci pri humorju nikoli ne bomo dosegli..:D:D:D
...........fly, robin fly........up, up to the sky

Cr00k ::

...k bratje Poljansek s Thina

Yohan del Sud ::

pisano za ljudi z IQ-jem koker španjela

capitanoss ::

tv dober dan mi je kr všeč

ej ne na moj odgovor tem dajat
Kje ste zdaj vsi ?

abcde7 ::

pejte pogledat pod teater paradižnik, tam se bomo lohka vse od te legende zmenil!

OldSkul ::

Tv dober dan ima včasih dober dan (predvsem Izi),sam zdej je vsak pondelk bolj beden.

Teater paradiznok je bil dost bulj,za crknt!:D

BlackHole ::

Koliko vas je takih, ki šinfate oddajo do neba, gledate jo pa vsak teden. Taki so pravi đeki.

blue96 ::

tv good day is for farmers... for poor farmers...
.

crusader ::

Teater paradižnik je bil res zakon.Bi lahko dali ponovitve gor.Je blo zakon ko je prišla tista danka :D

MadMicka ::

Tv dobr dan, tud ce ga ne bi blo... vcasih ga pogledam za minuto (med šaltanjem programov) in si mislm, kako lahko sploh kej tok butastega posnamejo ... :D

Loki ::

Mah...brezveze, teater paradiznik je bil boljsi.
Sicer pa jast itaq gledam ob ponedeljkih Skrivnosti vojne (oz. sem jih do sedaj).
I left my wallet in El Segundo

Freak ::

ja izzy je zakon! Najbolše štose ma!

zetko ::

Tut men ni serija tok ušeč. Mogoče je dobr edin izy pa še tega se hitr naveličaš. Res škoda časa, raj bi kkšno dobro serijo namest tega uvedl.
Living it another way.....

Matek ::

Meni je bil Teater Paradižnik tud zakon. A se strinjate, da bi naredli eno peticijo in poslali na nacionalko. Mislim da jim primanjkuje dobrih oddaj.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

abcde7 ::

kva pa tist Vinko&Veso, takrat se je že vedl da bo kmal konc:'(

element ::

TV Dober Dan sux, igralci so amaterji, zgodbe bedne! ;(

abcde7 ::

Ti madmanmato to pa ni slaba ideja s to peticijo, pa še south park bi lohk napisal nej ga dajo!!!;)

Freak ::

men gre pa to na živce, ker se vse okol tiste ane vrti, nje pa ne prenesem, ker tok sika, pa, pa še navadna amaterka je!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nostalgija. (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12315215 (1997) meho7
»

Umrl igralec Jernej Šugman

Oddelek: Loža
407066 (2579) D3m0r4l1z3d
»

Slovenske TV komedije

Oddelek: Sedem umetnosti
182499 (1739) Fizikalko
»

Naša mala klinika

Oddelek: Sedem umetnosti
316082 (2932) Lex

Teater paradižnik

Oddelek: Loža
51815 (1741) whatson

Več podobnih tem