» »

Knjige gostov! Prosim za razlago!

Knjige gostov! Prosim za razlago!

R@C@ ::

Sem še bolj začetnik....

Hotel sem narest knjigo gostov, pa sem jo pač izvedu v Frontpagu (templates), vendar je server ne podpira... pol sem mal googlu in našel kar nekaj knjig, ki jih lahko:

1. dodaš simpl k pimpl.... sam ma bannerje in mi ni všeč
2. zip file vsebuje par zadev k jih ne štekam

Torej rad bi da mi nekdo razloži kako to narest, kam grejo skripte, na koliko strani, kje se ustvari log file za knjigo itd... Nimam pojma kaj počet s tistimi PHP fileti v zipu....

Zelo, zelo bi bil hvaležen če bi se kdo potrudil in to mal razložil!

mare_ ::

Na katerem serverju imaš stran?

Packač ::

Ne vem kako je s front pageom, samo mislm (vem) da more met server podporo za FrontPage.

Glede tvojega PHPja ti tkole povem: Če hočeš imet knjigo gostov potem odsurvaj na bravenet.com, če pa jo želiš sam narediti pa ti predlagam da se lotiš enega izmed spletnih programskih jezikov (cgi, php, asp...))

R@C@ ::

Serverja se ne spomnim, bom pogledal,...... mogoče je problem ker imam Frontpage2003....

Zgleda da bo res treba neki prjet v roke! Tega je pa u iber velik PHP, CGI, Apache, Javascripti. Xhtml..... kje nej se začnem učit.....:(

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: R@C@ ()

R@C@ ::

server je POWERCOM

Packač ::

Sj se ne rabiš učit če nimaš interesa. Obstajajo že narejene skripte le najdit jih moraš.

Drgač pa začni pri htmlju ;)

Pa glede serverja je lahko tud moj 166megaherčni junak, važno je katere programske pakete ima naložene.

R@C@ ::

sem se potrudu in stvar naredu.... nisem vedu da je treba CHmodat loge in sign php filetke..... v glavnem tale php sploh ni tako zapleten.... vsaj začetek doumevanja ne..... a je kje dobit kakšno knjigo z ukazi al kaj takega?

Kar pa se interesa tiče...... to je edina stvar k se mi jo da v življenju učit!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: R@C@ ()

Seadoo ::

Ja najboljša je kr online dokumentacija na www.php.net. :D

smash ::

ne vem zakaj ne nardis sam knjigo gostov...saj vse kar rabis vedet je kako stvari appendat v datoteko in potem brat iz nje zapise..

pa se zravn se kaj naucis:\


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pomoč pri varnostni kodi knjige gostov

Oddelek: Izdelava spletišč
131477 (1200) mat3
»

dreamweaver pomoč

Oddelek: Izdelava spletišč
231784 (1449) Tody
»

Pomoč pri Dreamwieverju...

Oddelek: Izdelava spletišč
181031 (911) boych
»

php

Oddelek: Izdelava spletišč
111267 (1133) Tody
»

publish v Front Page-u

Oddelek: Programiranje
11997 (904) themouse

Več podobnih tem