» »

Težave s sodelavcem

Težave s sodelavcem

«
1
2

yansek ::

Pozdravljeni

V službi imam starejšega sodelavca s katerim mi je muka delati.

Zelo pogosto delava skupaj, kar pomeni da sva več ali manj celoten delovnik skupaj v istem prostoru.

Težava je da ima dolg delovni staž in neko ime v podjetju in mene zaenkrat ne morejo premestiti.

Ves čas išče pozornost, je zelo nadležen, zbadljiv, obremenjuje me z nekimi trivialnimi pogovori, ki jim ni konca, je tudi pokroviteljski in imam ga čez glavo in nimam več potrpljenja.

Iščem način, da na diplomatski a oster in nedvoumen način z njim zaključim. Na lep način s prilagajanjem ko sem mu vsakič šel na roko in se mu prilagajal ni šlo, pravzaprav je postalo še slabše.

V glavnem tip je pred penzionom, vse mora biti po njegovem, je nergač, godrnjavec s kupom zdravstvenih težav.

Tekom delovnega časa imava vsak svoje zadolžitve, tako, da razen kakšne malenkosti v resnici ni potrebe po komunikaciji, razen 'dober dan', 'dober tek' in 'nasvidenje'. Sva pa v istem prostoru in tako bo ostalo še lep čas.

Motion ::

Kot si sam napisal če si prijazen je še slabše. Tako ti ostanjejo dve možnosti 1. Slušalke pa ignore 2. da mu direkno poveš da ti gre na k***. Jst bi izbral prvo možnost, še posebi ker ni potrebe po komunikaciji praviš.

Scaramouche ::

yansek je izjavil:

Pozdravljeni

V službi imam starejšega sodelavca s katerim mi je muka delati.

Zelo pogosto delava skupaj, kar pomeni da sva več ali manj celoten delovnik skupaj v istem prostoru.

Težava je da ima dolg delovni staž in neko ime v podjetju in mene zaenkrat ne morejo premestiti.

Ves čas išče pozornost, je zelo nadležen, zbadljiv, obremenjuje me z nekimi trivialnimi pogovori, ki jim ni konca, je tudi pokroviteljski in imam ga čez glavo in nimam več potrpljenja.

Iščem način, da na diplomatski a oster in nedvoumen način z njim zaključim. Na lep način s prilagajanjem ko sem mu vsakič šel na roko in se mu prilagajal ni šlo, pravzaprav je postalo še slabše.

V glavnem tip je pred penzionom, vse mora biti po njegovem, je nergač, godrnjavec s kupom zdravstvenih težav.

Tekom delovnega časa imava vsak svoje zadolžitve, tako, da razen kakšne malenkosti v resnici ni potrebe po komunikaciji, razen 'dober dan', 'dober tek' in 'nasvidenje'. Sva pa v istem prostoru in tako bo ostalo še lep čas.


Karkoli boš pred šefom debatiral bo on imel neko emocionalno veljavo!
Odjebi ga na resno, pa imej telefon da ga posnameš če bo začel resno žalit, tako tudi če šef potegne na njegovo stran, se lahko na soodišču dobro zagovarjaš!

gwtlwesncw ::

prnes mi paket pira pa ti naum več najedau.

c3p0 ::

Ignoriranje, ANC slušalke, še boljše poveš mu direkt da govori bedarije in naj ti da mir. Nekaterim ne potegne, da niso zanimivi in lapajo dokler gre.

yansek ::

Ni za sodišče, tip tudi ne žali in zna na splošno z ljudmi. Je star godernjavec in moram poslušati in se odzivat na njegove trivialnosti po cel dan.

Iščem način, da ga dam na nežaljiv način na ignore,pa da se kulturno ignorirava.

Goran's Blog ::

Prva ocpija:
Oprosti poznava se XX časa ampak vidim, da ne delujeva na isti frekvenčni dolžini.
Ostanemo dobri sodelavci ampak prosim, da me pustiš na miru, da opravljam svoje delo...

Druga Opcija:
Dej Odje** :))

yansek ::

Goran's Blog je izjavil:

Prva ocpija:
Oprosti poznava se XX časa ampak vidim, da ne delujeva na isti frekvenčni dolžini.
Ostanemo dobri sodelavci ampak prosim, da me pustiš na miru, da opravljam svoje delo...

Druga Opcija:
Dej Odje** :))


Ne mislim psovati ker se to razve in me bodo imeli na piki in se to ne tolerira. Moraš biti diplomatski pri nas in tudi na takšen način postopati.

Recimo, da najdeš kakšne šibke točke pa ga probaš spraviti s tira in ga s čim nerviraš.

yansek je izjavil:

Goran's Blog je izjavil:

Prva ocpija:
Oprosti poznava se XX časa ampak vidim, da ne delujeva na isti frekvenčni dolžini.
Ostanemo dobri sodelavci ampak prosim, da me pustiš na miru, da opravljam svoje delo...

Druga Opcija:
Dej Odje** :))


Če bi le bilo tako preprosto :) to pri nas so bolj igrice kjer se sporoča in sankcionira tako na indirekten način med vrsticami


Ne mislim psovati ker se to razve in me bodo imeli na piki in se to ne tolerira. Moraš biti diplomatski pri nas in tudi na takšen način postopati.

Recimo, da najdeš kakšne šibke točke pa ga probaš spraviti s tira in ga s čim nerviraš.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: yansek ()

Scaramouche ::

yansek je izjavil:

Ni za sodišče, tip tudi ne žali in zna na splošno z ljudmi. Je star godernjavec in moram poslušati in se odzivat na njegove trivialnosti po cel dan.

Iščem način, da ga dam na nežaljiv način na ignore,pa da se kulturno ignorirava.


to ne veš, ko boš enkrat njemu rekel naj te pusti na miru,lahko zelo resno spremeni razpoloženje!

Tody ::

Kdo je pa rekel da se moreš odzvati? Lepo mu poves da nisi za debato, da te njegove zadeve ne zanimajo. Parkrat mu rečeš , full fajn ampak zdele mam ful dela. V enem tednu ga zdresiras če hočeš

Goran's Blog ::

Koliko mu pa manjka do penzije ?

yansek ::

Še nekaj let, ampak mi je vsak dan preveč, ker ga imam čez glavo

mr_chai ::

Nekdo ti je omenil snemanje. Je brez predmetno, ker rabiš njegovo pisno soglasje, da ga na delovnem mestu lahko snemaš.

Slušalke gor pa do daska metal. Če te bo pa začel tapkat po ramenu, pa ga lepo prosi, če te pusti pri miru. Če ti po temu še ne da miru, pa mu reci, da ga boš narezu ko prsaca. Da je že goden za en pršut ;(

IL_DIAVOLO ::

Gres all in.

V oci mu poveš, da te njegovi problemi ne zanimajo. Ce nisi tega zmozen, greš do nadrejenega, da te premesti.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

yansek ::

To vsekakor. Stvar je v tem, da je med nama generacijski prepad oz se mi ne zdi posebej interesanten in nekako ne vidim nič takšnega kar bi mi on lahko pametnega povedal, vse kar sva si imela za povedati je bilo že rečeno.
Ostalo je samo še da poslušam njegove trivialnosti s katerimi teži po cel dan namesto da bi šel tip v penzijo.

Skratka, poslal ga ne bom v tri PM, ker bi našli način da me sankcionirajo, na lep način bom moral najti način da ga znerviram.

Oz da pritiskam na njegove šibke točke in ga nerviram, dokler ne utihne.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: yansek ()

ginekk ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Gres all in.

V oci mu poveš, da te njegovi problemi ne zanimajo. Ce nisi tega zmozen, greš do nadrejenega, da te premesti.


Haha, in šef bo zavijal z očmi kaj mu je bilo tega treba, bit še varuška, a se ne znata dva odrasla človeka med sabo dogovorit kako sodelovat.

PacificBlue ::

Vsak dan ga vprašaj, koliko še ima do penzije. Mogoče mu bo posvetilo.

neonX ::

ah. prevec si prijazen in prevec casa namenjas temu. preperosto mu rec, da nimas casa oz. nisi do pogovora. to ni nevljudno in bi mogel razumeti.

yansek ::

Ah, saj to mu je jasno.
Ne bo razumel, ker je težek, trmast nergač.Bom že našel kakšne njegove šibke točke.

IL_DIAVOLO ::

ginekk je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

Gres all in.

V oci mu poveš, da te njegovi problemi ne zanimajo. Ce nisi tega zmozen, greš do nadrejenega, da te premesti.


Haha, in šef bo zavijal z očmi kaj mu je bilo tega treba, bit še varuška, a se ne znata dva odrasla človeka med sabo dogovorit kako sodelovat.


Lahko pa da se zaveda težave in bo prikimal. Nimas kaj za izgubiti, razen sihta, ki bi nekako moral slediti neugoditvi prosnje.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

residual ::

Sem nekaj casa v podobni situaciji. Mucni pogovori, nerganje, slaba energija...

Jaz sem imel sluzbeno stac. stev. telefona na svojem gsm in sem se na skrivaj hitro poklical v pisarno..
tolk da prekines vajin pogovor .. po telefonu nekaj blebetas .. ja v redu posljemm po mailu.. ja..in odlozis ..in gres delat dalje.

Druga opcija so slusalke..

Lahko pa glumis introverta in na vsako temo odgovarjas nezainteresirano, malo pokimas in to je to. Gledas dalje v ekran.. slej ko prej bo utihnil. Je nesramno samo dela ima prednost ;)

Unchancy ::

Ni potrebe po konfrontaciji, enostavno delaj svoje in se naredi, da ga ne slišiš. Pa ko bo kaj nakladal začni telefonirat, v glavnem kot da ga ni notri. Mu bo hitro jasno pa se ni treba skregat. Samo vztrajaj na tem.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

yansek ::

Se strinjam, hvala za nasvete

zobnik ::

Podobno sem jaz doživljal, sred dneva ostal in odšel....res pa da ni bila ravno prava pogodba

ripmork ::

Enkrat v debati omeniš, da maš težave s koncentracijo in da rabiš slušalke za bolj učinkovitejše delo, pa si IMO večino dela opravil. Če so noise-cancelling, še toliko bolje. Po malci še sam sprožiš par minutno debato (za good relations), odideš naprej delat, po službi se pa itak vsem mudi domov :)

hamez66 ::

Naprintaj mu svoj prvi komentar in mu ga nesi pokazat, lahko ga pa malo prcaš nazaj. Uporabljaj njegove taktike - se boš še česa naučil.

filip007 ::

Flašo Viskija mu daj, da malo proba med delovnim časom, potem ga zatoži šefu da pije.
Trevor Philips Industries

Furbo ::

Zamenjaš job pa je
i5-13600K, Noctua NH-D15, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO,
Toughpower GF3 1000W, RTX3070, ALIENWARE AW3423DWF, Dell S2722QC

ripmork ::

filip007 je izjavil:

Flašo Viskija mu daj, da malo proba med delovnim časom, potem ga zatoži šefu da pije.

ta bi pa bla, ja :))

Leko ::

Glede na prebrano mi deluješ kot en presran mulc, ki bi ga bilo treba naučit določenih manir. Kot prvo se boš moral naučit reda in spoštovanja, do starejših. Sem prepričan, da če bi ti temu tvojemu sodelavcu povedal v faco kar si tukaj pisal, da bi te nabil na k in te pustil na miru in ti ne bi več težil tako ali drugače. Več ali manj vsak, posebej pa "starejši" vedno raje vidijo in to tudi sprejmejo bolje, da mu poveš v faco pa karkoli je za povedat, kot pa da glumiš neko b... kot je razvidno iz tvojega pisanja.
Se boš pa v vsakem primeru (nisi povedal za kakšno delo gre) moral navadit timskega dela, drugače pa spokaj delat nekaj na svoje, da boš lahko delal sam kot svoj šef.

globoko grlo ::

Hehe, točno to je bil moj impresion. En mlad, nesiguren, neizkušen in prestrašen.
Lahko, da ima tastar res kkšne težave, lahko pa tudi, da si ti ena navadna snežinkica.

Izbire itak nimaš velik, so ti pa že vse opcije povedal.

Mogoče je pir pa visky še najbolša varjanta. En popoldne uničta 6packa, pa bo življenje lepše.

ps.
Če mu daš visky, pa ga pol šefu zašpecaš, bo šef skor zihr spil prestnek viskija, tko da pazljivo :)
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

Oberyn ::

Če te ne moti poslušanje muzike med delom, potem kot večina pravi, slušalke z aktivnim odstranjevanjem zvoka. Lahko tudi brez muzike, samo zunanji zvok dušijo. Kjer jaz trenutno delam kot zunanji sodelavec, ima take slušalke cela pisarna razvojnikov. To je v bistvu standard na firmi.

FireSnake ::

yansek je izjavil:

Pozdravljeni

V službi imam starejšega sodelavca s katerim mi je muka delati.

Zelo pogosto delava skupaj, kar pomeni da sva več ali manj celoten delovnik skupaj v istem prostoru.

Težava je da ima dolg delovni staž in neko ime v podjetju in mene zaenkrat ne morejo premestiti.

Ves čas išče pozornost, je zelo nadležen, zbadljiv, obremenjuje me z nekimi trivialnimi pogovori, ki jim ni konca, je tudi pokroviteljski in imam ga čez glavo in nimam več potrpljenja.

Iščem način, da na diplomatski a oster in nedvoumen način z njim zaključim. Na lep način s prilagajanjem ko sem mu vsakič šel na roko in se mu prilagajal ni šlo, pravzaprav je postalo še slabše.

V glavnem tip je pred penzionom, vse mora biti po njegovem, je nergač, godrnjavec s kupom zdravstvenih težav.

Tekom delovnega časa imava vsak svoje zadolžitve, tako, da razen kakšne malenkosti v resnici ni potrebe po komunikaciji, razen 'dober dan', 'dober tek' in 'nasvidenje'. Sva pa v istem prostoru in tako bo ostalo še lep čas.


Začni uporabljati: "Lej, ne zanima me!"
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

tilen03 ::

Tip je pred penzijo? Naredi par slik s kolegom in mu povej, da je to tvoj fant. Da komaj cakas, da bo vikend, ker so popusti v trgovinah z oblacili

Redorange ::

Slušalke delajo čudeže. Ti se skuliraš, pa tisti okrog tebe se začne malo spraševat sam pri sebi in se zamisli brez da ti kaj rečeš.

Phantomeye ::

Leko je izjavil:

Glede na prebrano mi deluješ kot en presran mulc, ki bi ga bilo treba naučit določenih manir. Kot prvo se boš moral naučit reda in spoštovanja, do starejših. Sem prepričan, da če bi ti temu tvojemu sodelavcu povedal v faco kar si tukaj pisal, da bi te nabil na k in te pustil na miru in ti ne bi več težil tako ali drugače. Več ali manj vsak, posebej pa "starejši" vedno raje vidijo in to tudi sprejmejo bolje, da mu poveš v faco pa karkoli je za povedat, kot pa da glumiš neko b... kot je razvidno iz tvojega pisanja.
Se boš pa v vsakem primeru (nisi povedal za kakšno delo gre) moral navadit timskega dela, drugače pa spokaj delat nekaj na svoje, da boš lahko delal sam kot svoj šef.



okey, boomer, lol.

Spoštovanje je nekaj kar si moraš zasluzit, če pa govorimo o splošnem spoštovanju je pa to nekaj recipročnega in ne stvar starosti/mladosti.

To, da nekomu ni do poslušanja osebnih problemov, nima nobene veze s timskim delom. Jaz imam veliko sodelavcev, starejših in mlajših, s katerimi dobro sodelujemo. Si pa ne predstavljam, da bi z nekaterimi od njih hodil na kavice, ker vem, da si izven službenih zadev nimamo veliko za povedat.


...

Za avtorja teme. Jaz sem imel sodelavko, s katero si nisva imela veliko za povedat, ampak je vseeno rada govorila. Sva bila pa večino časa tiho, ker sem pogosto odgovarjal na kratko in večino časa nisem podaljševal pogovora, ker za pogovor sta potrebna dva. Odgovarjaj na kratko vkombiniraj noter, da si na videz zaposlen. Če delaš za računalnikom odgovori nekaj na kratko, tipkaj kako minuto. Odgovori znova. In bo pogovor naravno zamrl.

Zgodovina sprememb…

D3m ::

In zato rabimo temo, ker???
|HP EliteBook|R5 6650U|

NuMaN ::

... ker obstajajo tudi mali problemi, ne samo velike teme kot so vojna, kovid, kam vlagati (ne v seksualnem smislu) in podobno.

D3m ::

Ampak še zmeraj....zakaj spraševati tukaj?

A med.over.net ni OK?
|HP EliteBook|R5 6650U|

NuMaN ::

Tam ni nekih uporabnih odgovorov.

Sicer tukaj tudi ne.

Skratka, OP bi moral biti bolj samozavesten in mu enkrat mirno, a odločno povedati: Prosim, ne mi težit, ker me ne zanima.

Potem pa bo naprej videl, kaj bo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: NuMaN ()

Rias Gremory ::

NuMaN ::

V večini odgovorov se pojavljajo slušalke, čepki in podobno, kar je sinonim za umik.

To je primerno le, če bi imel tip le kakih pol leta do penzije max ne pa nekaj let.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: NuMaN ()

mr_chai ::

tilen03 je izjavil:

Tip je pred penzijo? Naredi par slik s kolegom in mu povej, da je to tvoj fant. Da komaj cakas, da bo vikend, ker so popusti v trgovinah z oblacili


Ja sam kako boš prepriču kolega, da se pusti slikati medtem ko mu ga tlačiš v zadnjik?

D3m je izjavil:

Ampak še zmeraj....zakaj spraševati tukaj?

A med.over.net ni OK?


Ne k tm so nepotešene mame, ki bi ga okrcale.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: mr_chai ()

Leko ::

Phantomeye je izjavil:

Leko je izjavil:

Glede na prebrano mi deluješ kot en presran mulc, ki bi ga bilo treba naučit določenih manir. Kot prvo se boš moral naučit reda in spoštovanja, do starejših. Sem prepričan, da če bi ti temu tvojemu sodelavcu povedal v faco kar si tukaj pisal, da bi te nabil na k in te pustil na miru in ti ne bi več težil tako ali drugače. Več ali manj vsak, posebej pa "starejši" vedno raje vidijo in to tudi sprejmejo bolje, da mu poveš v faco pa karkoli je za povedat, kot pa da glumiš neko b... kot je razvidno iz tvojega pisanja.
Se boš pa v vsakem primeru (nisi povedal za kakšno delo gre) moral navadit timskega dela, drugače pa spokaj delat nekaj na svoje, da boš lahko delal sam kot svoj šef.



okey, boomer, lol.

Spoštovanje je nekaj kar si moraš zasluzit, če pa govorimo o splošnem spoštovanju je pa to nekaj recipročnega in ne stvar starosti/mladosti.

To, da nekomu ni do poslušanja osebnih problemov, nima nobene veze s timskim delom. Jaz imam veliko sodelavcev, starejših in mlajših, s katerimi dobro sodelujemo. Si pa ne predstavljam, da bi z nekaterimi od njih hodil na kavice, ker vem, da si izven službenih zadev nimamo veliko za povedat.


...

Za avtorja teme. Jaz sem imel sodelavko, s katero si nisva imela veliko za povedat, ampak je vseeno rada govorila. Sva bila pa večino časa tiho, ker sem pogosto odgovarjal na kratko in večino časa nisem podaljševal pogovora, ker za pogovor sta potrebna dva. Odgovarjaj na kratko vkombiniraj noter, da si na videz zaposlen. Če delaš za računalnikom odgovori nekaj na kratko, tipkaj kako minuto. Odgovori znova. In bo pogovor naravno zamrl.


Okey Alpha gen. LOL
Kot prvo sploh ne vemo za kakšno delo gre in koliko časa je do te penzije (pol leta-1 leto-5 let)
Ja se strinjam da moraš spoštovanje zaslužit. Toda kot berem si ga ta mulc še ni, "ta star" pa si ga je, če ne ga verjetno ne bi bilo tam kjer je.
Kje piše, da ga je ta stari silil, da mora hodit z njim na kavico. Kr neki spet eni vsiljujete svoje psihične probleme.
Seveda ta mladi nadutež ne prenese, da mu bo pač nekdo solil pamet. On vse ve in vse zna. Zraven pa si ne zna rit obrisat in morajo to potem za njim popravljat starejši. Ja saj vem, da to ne bo nihče priznal. So izjeme se strinjam toda, če bi bil ta "starejši" sodelavec tak problem bi ga že zdavnaj izločili ostali sodelavci, posebej pa verjetno vodstvo oziroma šef tega oddelka, oziroma premestili na kakšno drugo delovno mesto kjer bi odvegetiral do penzije. Očitno še vedno doprinese več kot ti mladci in se tega tudi zaveda.
Še enkrat: Boljše prva zamera kot zadnja. Če bi mu lepo povedal ali samo nakazal kot je dal primer Phantomeye, da ga njegovi osebni problemi ne zanimajo in da želiš da naj bo med njima samo še poslovni odnos sem prepričan da bo to razumel prej ali slej, brez kakršnega "grdega gledanja". Pa mu že očitno še nisi dovolj nakazal.
Logično pa je, da starejši si večje težave imaš z zdravjem kot mlajši, zato pazi, prej ali slej to čaka vse nas.

Glugy ::

Bod kar se da nezainteresiran, pa nezanimiv z svojimi odzivi na to kar govori pa kdaj se nared da preslišiš, kdaj ga po dvakrat zapored vprašaj kaj je rekel. Ne bit ravno prijazen ; bod pa bolj nevtralen. Če te kej pros nared ampak ga prej vprašaj par neumnih stvari kako točno specifično naredit kar hoče. Včasih ga narobe razum. To je to.

NuMaN ::

Off topic:
ta tema je podobna "Kako se obnašati na zmenku" v smislu "kdaj narediti odločen korak, da dobimo saj vsi vemo kaj" ...

Highlag ::

Zakaj enostavno ne rečeš oprosti nimam časa, moram tole nujno naredit...

Takole ene parkrat pa bi moral pokapirat da se ti ne da menit..
Never trust a computer you can't throw out a window

IL_DIAVOLO ::

Ocitno so moski postali totalno babji. Ta pravi moski pove stvari v obraz, ne glumi staremu z nekimi ignori, ker bos samo sam nejevoljen in si bos zbijal motivacijo.

Sooči se s z težavo, neke solske fore v firme s tezaki ne spadajo. Potem pa bos res zapisan pri šefu kot otrocaj, ki ni toliko zrel, da pove kje je tezava.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Bolt ::

D3m je izjavil:

Ampak še zmeraj....zakaj spraševati tukaj?

A med.over.net ni OK?

Glede na tvoje bedarije, kaj vse ti ven namečeš tu gor je to milina.
Ne misli, da si dober, če si najboljši med najslabšimi.

ZveeZ ::

Kaj pa bolj sproscen pristop?
Da obrnes njegova nerganja v humor?
Npr, ko kritizira vreme, mu reces nazaj "kaj se sekiras, imas vsaj zdravje" (ceprav ga nima). In na tak nacin obrnes vsako njegovo negativno pripombo. Ko bo vedel da se vedno šališ, mu lahko obcasno poves, da je dosadan, da naj spoka itd.. Vse v "šali" (v vsaki šali je nekaj resnice).
Tako bos obrnil vloge in se bo zgodilo dvoje:
a) po pograbu šalo in se bosta vcasih skupaj nasmejala
b) mu bo slo tvoje šaljenje na zivce in bo 3x premislil preden bo odprl usta

Tako sem jaz resil z enim nergacem. Pac, ce si ze prisiljen biti zraven take osebe, obrni zadevo v svoj prid.
Seveda pa bodo tudi dnevi ko bo res tezak in tebi ne bo do šale. Bo pa takih dni manj kakor sedaj:)
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dopust vprašanje (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13419800 (10084) MadMicka
»

Dobra vprasanja za novo delovno mesto (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8113438 (9762) Invictus
»

Možnosti za (ne)sporazumno skrajšanje odpovednega roka

Oddelek: Loža
385893 (4405) next3steps
»

Kako se obnašati do arogantnega ''bodočega'' šefa? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6113272 (10735) MIHAc27

Več podobnih tem