» »

Izdaja igre na Steam platformi

Izdaja igre na Steam platformi

TPTP ::

Je kdo tukaj že izdal igro na Steam platformi? Me zanima nekaj zadev. Da izdam igro na Steam platformi, potrebujem neko vrsto podjetja. Nagibam se na popoldanski SP, ampak nimam kaj preveč pojma o tem. A se splača obrniti na kakšno agencijo, ki se spozna na to in mi lahko pri tem pomaga? Gledam tudi v smeri najetja virtualne pisarne, saj nočem prijavljati svojega stalnega naslova, pri tem pa ne vem, če je to pri popoldanskem SP-ju možno? Potem me še zanima, a lahko odprem popoldanski SP z imenom podjetja, ali je pri tem edina možnost uporaba svojega lastnega imena?

ahac ::

Če se prav spomnim, je 1x že bila neka tema o tem, ampak ne ravno o SPju.

Drugače boš pa mogoče najboljše informacije dobil na Slovenia Games discordu: https://discord.gg/aYyXTubM
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

sekvap ::

Če ti denar ni problem (7500€ osnovnega kapitala, ki ga lahko ob zaprtju tudi potegneš nazaj ven), verjetno lahko odpreš d.o.o? Veeno pa moraš imeti nekje sedež podjetja.
Zaposlen si še vedno tam kjer si sedaj, denar pa spraviš iz firme preko pogodb recimo.

Nimam pa pojma kako je to v praksi, lahko da sem ga pihnil mimo. Razišči sam, dal sem samo idejo :D

dolenc ::

Kar tako tudi ne objaviš na steamu. Čist up-to-date nisem, nekoč je pa bilo tako, da greš čez "greenlight" postopek, če se ne motim je sedaj tudi plačljiv. Pač steamu je v interesu, da kej zasluži s tvojim špilom, ne sam da ti gor daš.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Epic Games Store (strani: 1 2 3 415 16 17 18 )

Oddelek: Igre
899152217 (3899) Furbo
»

Steam prepovedal blockchain igre, Epic jih sprejema

Oddelek: Novice / Igre
185863 (4333) Aggressor
»

Ustanovitev podjetja za izdajo igre

Oddelek: Loža
51164 (713) Tidule
»

Steam za Linux potrjen, prva igra bo Left4Dead 2 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Igre
24548495 (41470) Nummy

Več podobnih tem