» »

Bluetooth v avtu

Bluetooth v avtu

Fadil ::

V avtu imam USB vhod preko katerega iz ključka predvajam glasbo. Zanima me, če bi kupil bluetooth dongle, ali bi potem lahko predvajal glasbo iz telefona, YOUTUBE play list ali recimo Spotify?

hojnikb ::

absolutno ne. Potrebuješ radio, ki ma vgrajen bluetooth ali bluetooth v aux vmesnik (tisti za FM so zanič).
#brezpodpisa

Fadil ::

Je možno kupiti kakšen poceni adapter (vmesnik) in bi potem delovalo?

hojnikb ::

#brezpodpisa

TheBlueOne ::

Preko tega USBja ne, ker verjetno bere datoteke. Ce imas AUX vhod pa bi naceloma slo.

Fadil ::

Tole sem našel na Amazon.de in predvidevam, da bi s tem šlo?

https://www.amazon.de/-/en/dp/B08LPVY74...

Zanima me predvsem predvajanje glasbe iz Youtube play liste in Spotify

hojnikb ::

Fadil je izjavil:

Tole sem našel na Amazon.de in predvidevam, da bi s tem šlo?

https://www.amazon.de/-/en/dp/B08LPVY74...

Zanima me predvsem predvajanje glasbe iz Youtube play liste in Spotify

ti ki delujejo preko FM, so _shit_
#brezpodpisa

simonchelo ::

Gre tako preko USB kot preko AUX porta. Naxa NAB-4003 recimo deluje. Problem pri USB donglih je po navadi zamuda. 20s ali celo več. Aux je bistveno manj. po navadi 1-2s. samo moraš pa met nek power source, pa potem kabel za AUX
ciao

styrian ::

Preko FM ne boš dobil dobre kvalitete zvoka.

Kupi JVC Bluetooth radio za 90€. Samo se bojim da so pri nas razproadani zaradi pomanjkanja čipov. Jaz sem ujel enega zadnjih.

gojira ::

Fadil je izjavil:

V avtu imam USB vhod preko katerega iz ključka predvajam glasbo. Zanima me, če bi kupil bluetooth dongle, ali bi potem lahko predvajal glasbo iz telefona, YOUTUBE play list ali recimo Spotify?


Ti dongli ipd. zadeve so res bolj boge stvari. Boljše da daš na telefonu na max. volumen pa bo tam tam :) Priporočam, da si prišparaš živce itd. in si kupiš avtoradio z BT če ti to tudi pride v poštev. Jaz sem pred letil imel isti problem in sem takrat dokaj poceni dobil avtoradio na Bolhi.

OK.d ::

Ali imaš AUX na radiju? Če ja, probaj tole varijanto.
https://www.aliexpress.com/item/1005001...
LPOK.d

kuall ::

Jaz imam blutut v avtu pa a nič ne uporabljam, ker imam občutek, da je slabša kvaliteta zvoka npram usb

Fadil ::

Avto je služben, zato vsaka večja investicija odpade. Saj mi ni problem predvajati preko USB ključka, problem je kompletno Play listo iz Youtube Music pretvoriti v mp3. Ne najdem nekega ustreznega programa, kjer bi lahko enostavno in hitro iz Youtube konvertiral v Mp3 in naložil na USB. Če mi kdo pozna kaj dobrega, bluetootha sploh ne potrebujem.

Miki N ::

Jaz sem si naredil DIY varianto iz polomljenih BT slušalk (okrog vratu) in odvečnega 3.5mm vtiča od drugih cenenih žičnih slušalk. Vtakneš v AUX in uživaš v lo-fi sadu svojega dela. ;)

Downcyling v vsem svojem sijaju!



EDIT: najbolje je najti take, ki se lahko polnejo med predvajanjem (večina ni).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

kuall ::

Za zdownlodat jaz oporabljam program "4K Video Downloader".
Free verzija je omejena na 10 komadov na playlisto, to rešiš tako, da pač delaš playliste max 10 komadov, pa maš npr playliste: music24, music25. itak se to počasi nabira. če hočeš večjo downloadat pa kupi programček.
Playlista mora biti public, ne private.

simonchelo ::

Bluetooth 4.1 ali 5.0 je že kar dober tudi kar se zvoka tiče. Na serijskih avtoradijih ne boš opazil razlike. Jest bi šel na usb polnjenje aux dongla pa bo cenovno najbolj ugodna zadovoljiva rešitev.
ciao

Cupakabra123 ::

Jaz sem kupil tole:
https://www.mimovrste.com/polnjenje-tel...

Dela super, samo vklopis v aux luknjo in se connectas s telefonom. Do zdaj se nisem rabil filat.

OK.d ::

Če pa nima Aux-a vsaj tako pravi;)
LPOK.d


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Modernizacija zastarelega avto infotainment sistema

Oddelek: Na cesti
111510 (669) Pac-Man
»

Echo Dot 3rd gen. - nakup (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Zvok in slika
16326018 (13155) Reaper
»

Car FM Transmitter (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
518573 (1761) matobeli
»

dodatek USB k avtoradiu CD30 MP3

Oddelek: Na cesti
135199 (4921) guardy
»

Kateri avtoradio (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
6712452 (7650) undertacker

Več podobnih tem