» »

HBO Max

HBO Max

«
1
2 3
...
5

Dosan ::

Odpiram novo temo za HBO Max debate:

predi je izjavil:


HBO Go bo marca pretvorjen v HBO Max. Če imaš GO samostojno (ne prek operaterja) naročeno že zdaj, te namesto 6,99€ (Go je bil oz. še vedno je 5,99€) na mesec pride 4,66€, dokler ne prekineš naročnine oz. do spremembe cene brez popusta. Max je bolj podoben Netflixu - trije hkratni ogledi, namesto trenutnih dveh, omogoča 5 profilov. Upam, da bomo končno dobili tudi času primeren zvočni zapis, pa da bo na voljo desktop app za tistih par posameznikov, ki vztrajamo pri HTPC-jih in neumnem TV sprejemniku. Za HBO Go to sploh ne obstaja, vsaj ne v Windows Store za našo regijo.

val46 ::

Kako je pa s slovenskimi podnapisi na HBO Go oz zdej k bo HBO Max? Ne bi se rad "zafrknil" kot sm se z netflixom, k sm staršem ga aktiviral, pol so pa vidli, da je vsega skupaj dva filma al nanizanki s slovenskimi podnapisi.

LapD ::

Vsa vsebina HBO Go je prevedena, verjetno ne bo nič drugače z HBO Max
web&motion designer

val46 ::

Super. Hvala LapD.

mtosev ::

Tole bom preveril ko bo na voljo, če je kaj dobrega gor.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

mtosev ::

Jaz sem ga danes vzel pa bom vido, če mi je všeč. 4,66 eur
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

ahac ::

Zdi se mi, da je gor več kot je bilo na HBO GO, npr: Matrix 4, Dune, Peacemaker in druge HBO Max serije.
Ne vem pa, če so kaj odstranil. Disney risanke so še vedno gor, čeprav jih bo verjetno Disney kmalu želel imeti ekskluzivno na Disney+.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Aramis ::

Tudi sam sem ga aktiviral...
končno lahko pogledam supernatural vse sezone:))

mtosev ::

ahac je izjavil:

Zdi se mi, da je gor več kot je bilo na HBO GO, npr: Matrix 4, Dune, Peacemaker in druge HBO Max serije.
Ne vem pa, če so kaj odstranil. Disney risanke so še vedno gor, čeprav jih bo verjetno Disney kmalu želel imeti ekskluzivno na Disney+.

Bom rabil hitro novi Lion king pogledati, ker ga še nisem vido.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

Kodrnusa ::

Meni na hbo go napise da naj potegnem dol hbo max. Ko probam napise da ni zdruzljivo z mojo napravo (televizija z android tv). Sem probal sideloadat apk pa inštalira ampak ne deluje krmiljenje brez miške. Ali vam normalno deluje na android tv hbo max aplikacija. Imam android 8, za aplikacijo piše da podpira od android 5 navzgor. Hvala za info

TehDucky ::

Ja tudi meni je na android tvju lowdalo aplikacijo dol, ampak mi jo je brez problema naložilo. Sem preizkusil še na telefonu pa še ni šlo. Se mi pa zdi da sem spodaj videl nek "beta" ali pa pač nekaj da klikneš, in se lahko še na telefon inštalira. Mam pa Sony 8505 TV.
Ja Dune pa Matrix 4 so me kar navdušle, ko sem videl, da so sedaj gor. Bo treba pogledat ob priliki.

MacGyver141 ::

Kodrnusa je izjavil:

Meni na hbo go napise da naj potegnem dol hbo max. Ko probam napise da ni zdruzljivo z mojo napravo (televizija z android tv). Sem probal sideloadat apk pa inštalira ampak ne deluje krmiljenje brez miške. Ali vam normalno deluje na android tv hbo max aplikacija. Imam android 8, za aplikacijo piše da podpira od android 5 navzgor. Hvala za info


Men na philips serije 7303 z androidom 8 dela brez problema.

Ales ::

Kodrnusa je izjavil:

Meni na hbo go napise da naj potegnem dol hbo max. Ko probam napise da ni zdruzljivo z mojo napravo (televizija z android tv). Sem probal sideloadat apk pa inštalira ampak ne deluje krmiljenje brez miške. ...

Nisi morda sideloadal verzijo za navaden Android? Potem je to z miško normalno...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ales ()

predi ::

predi je izjavil:

Upam, da bomo končno dobili tudi času primeren zvočni zapis, pa da bo na voljo desktop app za tistih par posameznikov, ki vztrajamo pri HTPC-jih in neumnem TV sprejemniku. Za HBO Go to sploh ne obstaja, vsaj ne v Windows Store za našo regijo.
Aplikacija za HBO Max na desktop PC-jih ne obstaja. Tisto, kar je v Windows Store, je za XBox. Na PC-ju moraš gledat v browserju. Nikjer nobenih nastavitev za zvok. Ko gledam prek Netflix aplikacije mi receiver pravilno dekodira Dolby/DTS, tule prek tega webappa za HBO Max pa ne. Font za podnapise se mi zdi slabše berljiv, občutek imam, da je kvaliteta videa v mojem primeru slabša od tiste na HBO Go. Je pa več vsebin.

Neka srednja žalost pač.

primozzzz ::

Del ok na Samsung Tv-ju. Bolje kot HBO Go. Moti me edino, ker se nikjer ne da izbrati da kaže originalni naslov serij filmov itd.. (kaže vse slovensko).
Imam seveda vezavo preko operaterja.
NI PODPISA

mtosev ::

A mogoče kdo ve kako se ugotovi v kakšni kvaliteti se predvaja video? na 6500U in HD 520 ne izgleda preveč dobro.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Dami ::

Ales je izjavil:

Kodrnusa je izjavil:

Meni na hbo go napise da naj potegnem dol hbo max. Ko probam napise da ni zdruzljivo z mojo napravo (televizija z android tv). Sem probal sideloadat apk pa inštalira ampak ne deluje krmiljenje brez miške. ...

Nisi morda sideloadal verzijo za navaden Android? Potem je to z miško normalno...

Meni dela lepo na 2015 sonyu (android 7), tak da je pomoje verjetno krivo kar je Ales povedal.
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

Nikonja ::

@primozzzz - so original če daš jezik aplikacije v angleščino
Bitrate je, vsaj sodeč po ripih na travniku, za UHD med 15-20Mbit (mal več kot Netflix), za HD pa med 5-10Mbit (tudi mal več kot Netflix)

Jaz sem zaenkrat zadovoljen ker HBOGo ni podpiral 5.1 zvok na LG WebOs, tale pa podpira pa še zraven je končno 4k in DV in precej boljša izbira tko da samo plusi.

primozzzz ::

Nikonja, hvala za nasvet :D
NI PODPISA

Bo18 ::

Pred HBO Max sem uporabljal HBO GO, kjer so bili povsod slovenski podnapisi. Sedaj na HBO Max slovenskih podnapisov ni. Prav tako risanke niso sinhronizirane. Za izbiro podnapisov oz, zvoka imam samo angleščino in redko španščino. Stvari, ki smo jih gledali na HBO GO ali s podnapisi ali sinhronizirane, so sedaj samo še v angleščini. Tudi serije, ki so prihajale na HBO Go (npr. My Brilliant Friend), so na HBO Max na voljo nekaj delov nazaj oz. jih sploh ni (Billions). Ima še kdo podobno izkušnjo?

Bolt ::

Bo18 je izjavil:

Pred HBO Max sem uporabljal HBO GO, kjer so bili povsod slovenski podnapisi. Sedaj na HBO Max slovenskih podnapisov ni. Prav tako risanke niso sinhronizirane. Za izbiro podnapisov oz, zvoka imam samo angleščino in redko španščino. Stvari, ki smo jih gledali na HBO GO ali s podnapisi ali sinhronizirane, so sedaj samo še v angleščini. Tudi serije, ki so prihajale na HBO Go (npr. My Brilliant Friend), so na HBO Max na voljo nekaj delov nazaj oz. jih sploh ni (Billions). Ima še kdo podobno izkušnjo?


Ravnokar naložil. Brez problema. Vse deluje kot mora. Podnapisi delujejo (ali imaš vklopljeno v nastavitvah). Ne vem kaj in kje ti gledaš toda sem šel preverit vse serije Billions, vse sezone-6, My Brilliant Friend vse sezone-3 so gor. Sinhronizacija deluje.
Tudi "preobleka" oziroma "meni" je lepši in preglednejši.
Ne misli, da si dober, če si najboljši med najslabšimi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Bolt ()

#000000 ::

Vse dela ok, le zvoka ni od nikjer, ne vem kaj so šli drkajzlat HBO go, tam je vse delalo tip top, nč odjavt bo treba pa glih navadu sem se, ogledal kr nekaj serij (drugače TV sploh ne gledam) zdej pa tole kr naenkrat. fuck

jabe ::

Meni je pa vmesnik obupen. Dela mi siver vse...

harvey ::

Dela vse, testirano na dveh Samsung TVjih različnih letnikov. Očitno neke zagonske teževe s aplikacijo pri nekaterih, vmesnik pa kot vmesnik, niti se mi ne zdi tako slab. Edino preveriti moram, če iskanje deluje tudi po originalnih naslovih, ker prevodi znajo biti kdaj tricky, pri HBO Go je zadeva delovalo b.p.

Font za podnapise se mi zdi slabše berljiv

To pa drži, neka butasta tipografija.:)
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

Aramis ::

Bo18 je izjavil:

Pred HBO Max sem uporabljal HBO GO, kjer so bili povsod slovenski podnapisi. Sedaj na HBO Max slovenskih podnapisov ni. Prav tako risanke niso sinhronizirane. Za izbiro podnapisov oz, zvoka imam samo angleščino in redko španščino. Stvari, ki smo jih gledali na HBO GO ali s podnapisi ali sinhronizirane, so sedaj samo še v angleščini. Tudi serije, ki so prihajale na HBO Go (npr. My Brilliant Friend), so na HBO Max na voljo nekaj delov nazaj oz. jih sploh ni (Billions). Ima še kdo podobno izkušnjo?


...vse kar sem gledal ima podnapise.
Tudi risanke so sinhronizirane.
idi dalje trolat

Bolt ::

Res je. Nehajte trollat al pa ste nesposobni. Deluje povsod na Androidu TV prav tako na telefonu, na Webosu, na browserju...
Ne znate nastavit ene enostavne aplikacije in takoj v jok.
Toliko nastavitev kot jih ponujajo v nastavitvah podnapisov ni nikjer, od različnih fontov do barv, ni da ni.
Zvok prav tako deluje. To imate vi sami s sabo probleme, potem so pa krivi vsi ostali. Isto kot povsod drugje.
Saj pr reg. tablcah je bilo isto.
Verjetno eni in isti.
Ne misli, da si dober, če si najboljši med najslabšimi.

Likalnik ::

harvey je izjavil:

Dela vse, testirano na dveh Samsung TVjih različnih letnikov. Očitno neke zagonske teževe s aplikacijo pri nekaterih, vmesnik pa kot vmesnik, niti se mi ne zdi tako slab. Edino preveriti moram, če iskanje deluje tudi po originalnih naslovih, ker prevodi znajo biti kdaj tricky, pri HBO Go je zadeva delovalo b.p.

Font za podnapise se mi zdi slabše berljiv

To pa drži, neka butasta tipografija.:)


v nastavitvah si lahko nastavite font podnapisov in tudi samo barvo le teh....
tudi meni niso delali podnapisi takoj po inštalaciji....če se gre pod nastavitve se tam lahko izberejo, da so vedno prikazani.

pač vse se da nastavit...samo potrebno je iti v osnovni nastavitveni meni...tako kot pri vsaki današnji moderni tehnologiji

mislim pa, da so to osnove katere bi si lahko vsak posameznik znal nastaviti...če le ni star 80+ ali pa slep

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Likalnik ()

Bolt ::

harvey je izjavil:

Edino preveriti moram, če iskanje deluje tudi po originalnih naslovih, ker prevodi znajo biti kdaj tricky, pri HBO Go je zadeva delovalo b.p.

Deluje, če tudi imaš jezik nastavljen na slo. Najboljš ga imet nastavljenega po napravi.
Ne misli, da si dober, če si najboljši med najslabšimi.

predi ::

Kje so te opevane nastavitve v browser webappu?

Bolt ::

predi je izjavil:

Kje so te opevane nastavitve v browser webappu?

Si lahko bolj natančen, ker mi ni jasno kaj ti ni jasno?
Ne misli, da si dober, če si najboljši med najslabšimi.

predi ::

Bolt je izjavil:

Res je. Nehajte trollat al pa ste nesposobni. Deluje povsod na Androidu TV prav tako na telefonu, na Webosu, na browserju...
Ne znate nastavit ene enostavne aplikacije in takoj v jok.
Toliko nastavitev kot jih ponujajo v nastavitvah podnapisov ni nikjer, od različnih fontov do barv, ni da ni.
Zvok prav tako deluje. To imate vi sami s sabo probleme, potem so pa krivi vsi ostali. Isto kot povsod drugje.
Saj pr reg. tablcah je bilo isto.
Verjetno eni in isti.

Kje so nastavitve za fonte in zvok? Kje nastavim audio passthrough, da mi bo audio dekodiranje delal receiver in ne PC?

Jnou ::

Pa je kaj nove vsebine ali je le preoblečen HBO GO?

predi ::

predi je izjavil:

Kje so nastavitve za fonte

Dodatni gumb "Caption settings", ko klikneš na oblaček za podnapise na posamičnem videu.

Za zvok pa ni ničesar nikjer.

gwtlwesncw ::

Ok, izgleda v redu, lepa dopolnitev nflx, ki je reničen obup, samo s(m)o se ga navlekli...

Nikonja ::

Jnou je izjavil:

Pa je kaj nove vsebine ali je le preoblečen HBO GO?


Preoblečen HboGo plus dostop do nove vsebine katera se ni dodajala na HboGo od lani. Npr Matrix in Dune so na HboMax od lani na HboGo pa jih še vedno ni, niti jih ne bo.

#000000 ::

Likalnik je izjavil:

harvey je izjavil:

Dela vse, testirano na dveh Samsung TVjih različnih letnikov. Očitno neke zagonske teževe s aplikacijo pri nekaterih, vmesnik pa kot vmesnik, niti se mi ne zdi tako slab. Edino preveriti moram, če iskanje deluje tudi po originalnih naslovih, ker prevodi znajo biti kdaj tricky, pri HBO Go je zadeva delovalo b.p.

Font za podnapise se mi zdi slabše berljiv

To pa drži, neka butasta tipografija.:)


v nastavitvah si lahko nastavite font podnapisov in tudi samo barvo le teh....
tudi meni niso delali podnapisi takoj po inštalaciji....če se gre pod nastavitve se tam lahko izberejo, da so vedno prikazani.

pač vse se da nastavit...samo potrebno je iti v osnovni nastavitveni meni...tako kot pri vsaki današnji moderni tehnologiji

mislim pa, da so to osnove katere bi si lahko vsak posameznik znal nastaviti...če le ni star 80+ ali pa slep


In kje se nastavi zvok ?

Bolt ::

Zvok je odvisen od naprave na kateri predvajaš. Če naprava podpira določen zvok, kodeke... kateri so na razpolago preko HBOja, ti jih bo pri predvajanju določene vsebine ponudilo, če ne ne.
Isto je za podnapise, sinhronizacijo...
Ne misli, da si dober, če si najboljši med najslabšimi.

Bo18 ::

Bolt je izjavil:

Bo18 je izjavil:

Pred HBO Max sem uporabljal HBO GO, kjer so bili povsod slovenski podnapisi. Sedaj na HBO Max slovenskih podnapisov ni. Prav tako risanke niso sinhronizirane. Za izbiro podnapisov oz, zvoka imam samo angleščino in redko španščino. Stvari, ki smo jih gledali na HBO GO ali s podnapisi ali sinhronizirane, so sedaj samo še v angleščini. Tudi serije, ki so prihajale na HBO Go (npr. My Brilliant Friend), so na HBO Max na voljo nekaj delov nazaj oz. jih sploh ni (Billions). Ima še kdo podobno izkušnjo?


Ravnokar naložil. Brez problema. Vse deluje kot mora. Podnapisi delujejo (ali imaš vklopljeno v nastavitvah). Ne vem kaj in kje ti gledaš toda sem šel preverit vse serije Billions, vse sezone-6, My Brilliant Friend vse sezone-3 so gor. Sinhronizacija deluje.
Tudi "preobleka" oziroma "meni" je lepši in preglednejši.


Billions - nikjer serije:
 Billions

Billions



My brilliant friend - tretja sezona, dva dela:
 My brilliant friend

My brilliant friend



Podnapisi v My Brilliant friend - nikjer slovenščine:


Dostopam preko brskalnika (Chrome), poskusil z Edge in ni nič drugače. Kakšna ideja?
In ja, ne trolam :|

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Bo18 ()

predi ::

predi je izjavil:

predi je izjavil:

Kje so nastavitve za fonte

Dodatni gumb "Caption settings", ko klikneš na oblaček za podnapise na posamičnem videu.
Pa v full screen mode ne smeš biti na Firefoxu, ker ta gumb v njem ne deluje.

Bolt ::

Bo18 je izjavil:

Bolt je izjavil:

Bo18 je izjavil:

Pred HBO Max sem uporabljal HBO GO, kjer so bili povsod slovenski podnapisi. Sedaj na HBO Max slovenskih podnapisov ni. Prav tako risanke niso sinhronizirane. Za izbiro podnapisov oz, zvoka imam samo angleščino in redko španščino. Stvari, ki smo jih gledali na HBO GO ali s podnapisi ali sinhronizirane, so sedaj samo še v angleščini. Tudi serije, ki so prihajale na HBO Go (npr. My Brilliant Friend), so na HBO Max na voljo nekaj delov nazaj oz. jih sploh ni (Billions). Ima še kdo podobno izkušnjo?


Ravnokar naložil. Brez problema. Vse deluje kot mora. Podnapisi delujejo (ali imaš vklopljeno v nastavitvah). Ne vem kaj in kje ti gledaš toda sem šel preverit vse serije Billions, vse sezone-6, My Brilliant Friend vse sezone-3 so gor. Sinhronizacija deluje.
Tudi "preobleka" oziroma "meni" je lepši in preglednejši.

Billions - nikjer serije:
 Billions

Billions



My brilliant friend - tretja sezona, dva dela:
 My brilliant friend

My brilliant friend



Podnapisi v My Brilliant friend - nikjer slovenščine:


Dostopam preko brskalnika (Chrome), poskusil z Edge in ni nič drugače. Kakšna ideja?
In ja, ne trolam :|


Glej ne vem kakšne probleme imaš toda to niso problemi HBOja temveč imaš ti probleme nekje v nastavitvah.
Preizkusil na Android TVju, WebOsu LG TV in brskalniku. Slike so iz brskalnika Firefox.

-Billions
Vpišem v iskalnik najde prvo



-My brilliant friend
3S8delov

podnapisi so, če tudi imaš nastavljen jezik v slovenščini

ali v angleščini, sem najprej mislil, da ti jih ne prikaže zaradi nastavitev jezika v slo pa očitno ne.

Tako da ne vem kje imaš problem toda mislim, da je v tvojih nastavitvah.
Imaš vklopljen kakšen VPN?
Ne misli, da si dober, če si najboljši med najslabšimi.

Bo18 ::

Bolt je izjavil:

Bo18 je izjavil:

Bolt je izjavil:

Bo18 je izjavil:

Pred HBO Max sem uporabljal HBO GO, kjer so bili povsod slovenski podnapisi. Sedaj na HBO Max slovenskih podnapisov ni. Prav tako risanke niso sinhronizirane. Za izbiro podnapisov oz, zvoka imam samo angleščino in redko španščino. Stvari, ki smo jih gledali na HBO GO ali s podnapisi ali sinhronizirane, so sedaj samo še v angleščini. Tudi serije, ki so prihajale na HBO Go (npr. My Brilliant Friend), so na HBO Max na voljo nekaj delov nazaj oz. jih sploh ni (Billions). Ima še kdo podobno izkušnjo?


Ravnokar naložil. Brez problema. Vse deluje kot mora. Podnapisi delujejo (ali imaš vklopljeno v nastavitvah). Ne vem kaj in kje ti gledaš toda sem šel preverit vse serije Billions, vse sezone-6, My Brilliant Friend vse sezone-3 so gor. Sinhronizacija deluje.
Tudi "preobleka" oziroma "meni" je lepši in preglednejši.

Billions - nikjer serije:
 Billions

Billions



My brilliant friend - tretja sezona, dva dela:
 My brilliant friend

My brilliant friend



Podnapisi v My Brilliant friend - nikjer slovenščine:


Dostopam preko brskalnika (Chrome), poskusil z Edge in ni nič drugače. Kakšna ideja?
In ja, ne trolam :|


Glej ne vem kakšne probleme imaš toda to niso problemi HBOja temveč imaš ti probleme nekje v nastavitvah.
Preizkusil na Android TVju, WebOsu LG TV in brskalniku. Slike so iz brskalnika Firefox.

-Billions
Vpišem v iskalnik najde prvo



-My brilliant friend
3S8delov

podnapisi so, če tudi imaš nastavljen jezik v slovenščini

ali v angleščini, sem najprej mislil, da ti jih ne prikaže zaradi nastavitev jezika v slo pa očitno ne.

Tako da ne vem kje imaš problem toda mislim, da je v tvojih nastavitvah.
Imaš vklopljen kakšen VPN?



Nimam VPNja, imam pa Smart DNS. In ta dela težave. Sem se priključil mimo njega in vidim slovenske podnapise. Hvala za pomoč in vse informacije!!

gwtlwesncw ::

hbo max ma -33% furevik do konca merca...

imate tudi tu naštudirane kake workarounde za večje knjižnice (podobno kot nflx)?

do 19:15 povejte, pol grem registrirat!

Zgodovina sprememb…

primozzzz ::

Se da kje iz tam "nadaljuj z gledanjem" izbrisat ven, če ti kaj ni všeč?
Se sicer izbriše avtomatsko, če pogledaš čisto do konca - še creditse itd..
NI PODPISA

harvey ::

primozzzz je izjavil:

Se da kje iz tam "nadaljuj z gledanjem" izbrisat ven, če ti kaj ni všeč?
Se sicer izbriše avtomatsko, če pogledaš čisto do konca - še creditse itd..

Na iphone aplikaciji pod profile > Continue Watching in spodaj klik na Edit in urediš/odstranis
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

gwtlwesncw ::

Hbomax je, za moje pojme, boljši kot netflix, ima solidne filme in nima tiste obupne neskončne self-produkcije, ki je samo nepregledna kvantiteta, pa še -33% trenutno. Dobro, da nismo prej jemali. Edino vse kartice mi je vedno zavračalo z nekimi guidi in brez razlage, pa niti live support nimajo, sem hotel preveriti, če mi je vostok shekal vse skupaj, ko mi je v računalnik vdrl. Paypal pa je sprejelo iz prve.

Zgodovina sprememb…

jabe ::

2 vprašanji:

1) bolj splošno. A se da kje nastaviti, da pokaze zraven IMDB oceno? Prej je to bilo, zdaj ne vidim

2) zakaj ne gre inštalirati appa na firetvsrick. Imam enega starega sicer, preko downloaderja lahko dobim app gor ampak potem jamra, da ga moram updajtati, v storu mi pa piše, da je unavailable

mtosev ::

gwtlwesncw je izjavil:

Hbomax je, za moje pojme, boljši kot netflix, ima solidne filme in nima tiste obupne neskončne self-produkcije, ki je samo nepregledna kvantiteta, pa še -33% trenutno. Dobro, da nismo prej jemali. Edino vse kartice mi je vedno zavračalo z nekimi guidi in brez razlage, pa niti live support nimajo, sem hotel preveriti, če mi je vostok shekal vse skupaj, ko mi je v računalnik vdrl. Paypal pa je sprejelo iz prve.

Netflix ima večjo količino stuffa.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Jnou ::

A HBOMAX avtomatično predvaja vsebine v 4k v kolikor je posneto v tej kvaliteti in TV to podpira? Pri Netflixu moraš doplačati oz. vzeti dražji paket.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jnou ()

Kodrnusa ::

Evo sedaj je app se posodobil na android tvju in dela ok. Zgleda da un dan še ni blo appa na voljo pri meni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Kodrnusa ()

Aramis ::

mtosev je izjavil:

gwtlwesncw je izjavil:

Hbomax je, za moje pojme, boljši kot netflix, ima solidne filme in nima tiste obupne neskončne self-produkcije, ki je samo nepregledna kvantiteta, pa še -33% trenutno. Dobro, da nismo prej jemali. Edino vse kartice mi je vedno zavračalo z nekimi guidi in brez razlage, pa niti live support nimajo, sem hotel preveriti, če mi je vostok shekal vse skupaj, ko mi je v računalnik vdrl. Paypal pa je sprejelo iz prve.

Netflix ima večjo količino stuffa.


Ima več vsebine ja... kvaliteta ----kvantiteta
Netflix je dražji,nima podnapisov in sinhronizacije. Za kvalitetno sliko moraš doplačati, pa še za našo regijo nima vseh vsebin
Za 480p želijo 8EUR.
Pri HBO imaš 4k za 4,66EUR

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Aramis ()
«
1
2 3
...
5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Netflix (strani: 1 2 3 421 22 23 24 )

Oddelek: Zvok in slika
1194233811 (1559) PARTyZAN
»

Disney Plus (Disney+) (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
6211277 (507) opeter
»

SkyShowtime (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Sedem umetnosti
22029307 (1773) Gregor P
»

Kje gledati

Oddelek: Sedem umetnosti
132070 (1277) mtosev
»

HBO ali Netflix

Oddelek: Loža
339864 (2808) predi

Več podobnih tem