» »

Kriptovalute so scam!

Kriptovalute so scam!

««
7 / 7
»
»»

Jagdpanter ::

Mato989 ::

PS: Sej vem mato, država se mi ne bo mogla vsesti na račuba.... Potem boš pa v isti sapi jamral, da hočejo imeti te ovratniki vse pod kontrolo...


A imam morda narobe? kontrolirat me hočejo vsepovsod medtem pa posvečeni kradejo milijarde... zakaj bi samo posvečeni imeli to možnost nas pa bi radi jahali
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Mr.B ::

Mato989 je izjavil:

PS: Sej vem mato, država se mi ne bo mogla vsesti na račuba.... Potem boš pa v isti sapi jamral, da hočejo imeti te ovratniki vse pod kontrolo...


A imam morda narobe? kontrolirat me hočejo vsepovsod medtem pa posvečeni kradejo milijarde... zakaj bi samo posvečeni imeli to možnost nas pa bi radi jahali

No vidiš, potem pa se s temi argumenti... postaviš v bran nadzoru... PRed kratkim so spet pobrali američani neke miljone/mijarde v kripto. Le kako. Zaupaš zahodni opremi ?
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

energetik ::

Kdo je kaj pobral?

Zaupam močni kriptografiji in dejstvu, da niti CIA ne more prebrati mojega Ledger seeda iz 24 besed, ki ga imam vtolčenega v jeklo.
vires in numeris

Mato989 ::

Mr.B je izjavil:

Mato989 je izjavil:

PS: Sej vem mato, država se mi ne bo mogla vsesti na račuba.... Potem boš pa v isti sapi jamral, da hočejo imeti te ovratniki vse pod kontrolo...


A imam morda narobe? kontrolirat me hočejo vsepovsod medtem pa posvečeni kradejo milijarde... zakaj bi samo posvečeni imeli to možnost nas pa bi radi jahali

No vidiš, potem pa se s temi argumenti... postaviš v bran nadzoru... PRed kratkim so spet pobrali američani neke miljone/mijarde v kripto. Le kako. Zaupaš zahodni opremi ?



S katerimi argumenti se pa naj? S temi morda da hočejo jemat in med nadzor kaj počnem? Brez mandata ljudstva? Lahko tudi to...

Ja so pobrali... če pride FBI in ti vzame listek z seedom potem pač lahko pride do denarja to je logično... Ko boš mi pa pokazal kako so pobrali Satoshijeve BTCje ali od onega ki jih je izgubil na disku pa se pogovarjamo naprej glede tega a prav.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Mr.B ::

Mato989 je izjavil:

Mr.B je izjavil:

Mato989 je izjavil:

PS: Sej vem mato, država se mi ne bo mogla vsesti na račuba.... Potem boš pa v isti sapi jamral, da hočejo imeti te ovratniki vse pod kontrolo...


A imam morda narobe? kontrolirat me hočejo vsepovsod medtem pa posvečeni kradejo milijarde... zakaj bi samo posvečeni imeli to možnost nas pa bi radi jahali

No vidiš, potem pa se s temi argumenti... postaviš v bran nadzoru... PRed kratkim so spet pobrali američani neke miljone/mijarde v kripto. Le kako. Zaupaš zahodni opremi ?



S katerimi argumenti se pa naj? S temi morda da hočejo jemat in med nadzor kaj počnem? Brez mandata ljudstva? Lahko tudi to...

Ja so pobrali... če pride FBI in ti vzame listek z seedom potem pač lahko pride do denarja to je logično... Ko boš mi pa pokazal kako so pobrali Satoshijeve BTCje ali od onega ki jih je izgubil na disku pa se pogovarjamo naprej glede tega a prav.


Sej pravim, zaupam, vsem tem zahodnim ... Veš delajo skladno z zakonom...
Two individuals were arrested this morning in Manhattan for an alleged conspiracy to launder cryptocurrency that was stolen during the 2016 hack of Bitfinex, a virtual currency exchange, presently valued at approximately $4.5 billion. Thus far, law enforcement has seized over $3.6 billion in cryptocurrency linked to that hack.

“Today’s arrests, and the department’s largest financial seizure ever, show that cryptocurrency is not a safe haven for criminals,” said Deputy Attorney General Lisa O. Monaco. “In a futile effort to maintain digital anonymity, the defendants laundered stolen funds through a labyrinth of cryptocurrency transactions. Thanks to the meticulous work of law enforcement, the department once again showed how it can and will follow the money, no matter what form it takes.”


Ampak ti si lahko misliš, da si premajhna riba, ki bo neopazno prenesla denar iz crpto denarnice da bo plačala elektriko za mining rig.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Mato989 ::

zakaj bi prenašal denar če plačam brez da se dotakne denar mojega TRRja...

Še enkrat... to kar linkaš nima veze, da ti sodišče denarja ne more pobrat... moral je FBI raidat stanovanje in hkrati pridobit seed phrase... brez tega se FBI lahko fučka... če pa folk ne poskrbi za varnost seed phrase pa je drugo...

No tale dva sta tudi morona ker sta bila na dosegu FBIja v jurisdikciji...

Je pa tole popoln offtopic glede naslova teme.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

Mr.B ::

Mato989 je izjavil:

zakaj bi prenašal denar če plačam brez da se dotakne denar mojega TRRja...

Še enkrat... to kar linkaš nima veze, da ti sodišče denarja ne more pobrat... moral je FBI raidat stanovanje in hkrati pridobit seed phrase... brez tega se FBI lahko fučka... če pa folk ne poskrbi za varnost seed phrase pa je drugo...

No tale dva sta tudi morona ker sta bila na dosegu FBIja v jurisdikciji...

Je pa tole popoln offtopic glede naslova teme.

Najprej si razjasni, kdaj se bo Država usedla na tvoj račun in zakaj se bo usedla.
Ko si to razjasniš, se zavedaš da se bo , če je izpolnjen zgornji pogoj, država usedla na vse tvoje prihodke.
Sedaj v tej hipotečni situaciji, se deri, mojih crpto BTC-jev pa mi lahko samo država fafne v sanjah.

Pride račun za elektriko : Razloži mi, kako boš plačal račun za elektriko ? A misliš da bo Elektro sprejelo anonimno plačilo tvojega računa za elektriko ? in to v času ko je vse ali bolj elektronsko.

Ps : Ti namignem, ko boš hotel plačat anonimno, bo po zakonu elektro sicer sprejelo, nato pa ker je v ozadju davčna številka, zavrnil plačilo tvojega računa za elektriko.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

energetik ::

Kaj? Jaz lahko plačujem elektriko moji mami ali pa tebi. Vzamem položnico in jo plačam npr. Tušu z gotovino. Kaj ima tukaj davčna številka? Npr. partnerki sem plačeval dodatno zdravstveno z mojim trajnikom. Elektro/zavarovalnico/... zanima, ali je račun plačan.

Poleg tega, navsezadnje lahko svoje BTC prodam za vogalom nekomu, ki mi izroči gotovino, če se tako zmeniva.
vires in numeris

Mato989 ::

Mr.B je izjavil:

Mato989 je izjavil:

zakaj bi prenašal denar če plačam brez da se dotakne denar mojega TRRja...

Še enkrat... to kar linkaš nima veze, da ti sodišče denarja ne more pobrat... moral je FBI raidat stanovanje in hkrati pridobit seed phrase... brez tega se FBI lahko fučka... če pa folk ne poskrbi za varnost seed phrase pa je drugo...

No tale dva sta tudi morona ker sta bila na dosegu FBIja v jurisdikciji...

Je pa tole popoln offtopic glede naslova teme.

Najprej si razjasni, kdaj se bo Država usedla na tvoj račun in zakaj se bo usedla.
Ko si to razjasniš, se zavedaš da se bo , če je izpolnjen zgornji pogoj, država usedla na vse tvoje prihodke.
Sedaj v tej hipotečni situaciji, se deri, mojih crpto BTC-jev pa mi lahko samo država fafne v sanjah.

Pride račun za elektriko : Razloži mi, kako boš plačal račun za elektriko ? A misliš da bo Elektro sprejelo anonimno plačilo tvojega računa za elektriko ? in to v času ko je vse ali bolj elektronsko.

Ps : Ti namignem, ko boš hotel plačat anonimno, bo po zakonu elektro sicer sprejelo, nato pa ker je v ozadju davčna številka, zavrnil plačilo tvojega računa za elektriko.



Daj ne se hecat no...

Če se država usede na moj račun oz. če sodišče izda IZVRŠBO NA MOJA DENARNA SREDSTVA, to nikakor ne pomeni da bo GEN-I zavrnil plačan račun ki je prišel na moje ime... To samo pomeni da če dobim na TRR karkoli kar ni plača in karkoli kar je od plače več kot mi po zakonu o davčnih izvršbah mora ostat, da mi banka AVTOMATSKO POBERE in PRENAKAŽE na TRR osebe kateri sem dolžn...

Če pa jaz plačam z crypto kartico oz dvignem na bankomatu z crypto kartico 200€ in nato grem na banko plačat elektriko pa ti noben ne bo zavrnil računa...

Ps : Ti namignem, ko boš hotel plačat anonimno, bo po zakonu elektro sicer sprejelo, nato pa ker je v ozadju davčna številka, zavrnil plačilo tvojega računa za elektriko.


Prosim za tole en REALEN dokaz, ker to ne drži in se samo smešiš
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

Mr.B ::

energetik je izjavil:

Kaj? Jaz lahko plačujem elektriko moji mami ali pa tebi. Vzamem položnico in jo plačam npr. Tušu z gotovino. Kaj ima tukaj davčna številka? Npr. partnerki sem plačeval dodatno zdravstveno z mojim trajnikom. Elektro/zavarovalnico/... zanima, ali je račun plačan.

Poleg tega, navsezadnje lahko svoje BTC prodam za vogalom nekomu, ki mi izroči gotovino, če se tako zmeniva.

Sej pravim, ko boš nekega dne plačeval zgolj elektronsko, bo tvoj in /out jasno definiran. ČE msiliš da ko bo tvoji mami Out začel odstopati ti želim veliko sreče. Še en, ki ni razmislil do konca...
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Mr.B ::

Mato989 je izjavil:

Mr.B je izjavil:

Mato989 je izjavil:

zakaj bi prenašal denar če plačam brez da se dotakne denar mojega TRRja...

Še enkrat... to kar linkaš nima veze, da ti sodišče denarja ne more pobrat... moral je FBI raidat stanovanje in hkrati pridobit seed phrase... brez tega se FBI lahko fučka... če pa folk ne poskrbi za varnost seed phrase pa je drugo...

No tale dva sta tudi morona ker sta bila na dosegu FBIja v jurisdikciji...

Je pa tole popoln offtopic glede naslova teme.

Najprej si razjasni, kdaj se bo Država usedla na tvoj račun in zakaj se bo usedla.
Ko si to razjasniš, se zavedaš da se bo , če je izpolnjen zgornji pogoj, država usedla na vse tvoje prihodke.
Sedaj v tej hipotečni situaciji, se deri, mojih crpto BTC-jev pa mi lahko samo država fafne v sanjah.

Pride račun za elektriko : Razloži mi, kako boš plačal račun za elektriko ? A misliš da bo Elektro sprejelo anonimno plačilo tvojega računa za elektriko ? in to v času ko je vse ali bolj elektronsko.

Ps : Ti namignem, ko boš hotel plačat anonimno, bo po zakonu elektro sicer sprejelo, nato pa ker je v ozadju davčna številka, zavrnil plačilo tvojega računa za elektriko.



Daj ne se hecat no...

Če se država usede na moj račun oz. če sodišče izda IZVRŠBO NA MOJA DENARNA SREDSTVA, to nikakor ne pomeni da bo GEN-I zavrnil plačan račun ki je prišel na moje ime... To samo pomeni da če dobim na TRR karkoli kar ni plača in karkoli kar je od plače več kot mi po zakonu o davčnih izvršbah mora ostat, da mi banka AVTOMATSKO POBERE in PRENAKAŽE na TRR osebe kateri sem dolžn...

Če pa jaz plačam z crypto kartico oz dvignem na bankomatu z crypto kartico 200€ in nato grem na banko plačat elektriko pa ti noben ne bo zavrnil računa...

Ps : Ti namignem, ko boš hotel plačat anonimno, bo po zakonu elektro sicer sprejelo, nato pa ker je v ozadju davčna številka, zavrnil plačilo tvojega računa za elektriko.


Prosim za tole en REALEN dokaz, ker to ne drži in se samo smešiš



Če se država usede na moj račun oz. če sodišče izda IZVRŠBO NA MOJA DENARNA SREDSTVA, to nikakor ne pomeni da bo GEN-I zavrnil plačan račun ki je prišel na moje ime... To samo pomeni da če dobim na TRR karkoli kar ni plača in karkoli kar je od plače več kot mi po zakonu o davčnih izvršbah mora ostat, da mi banka AVTOMATSKO POBERE in PRENAKAŽE na TRR osebe kateri sem dolžn...

Ko bo bivše elektronsko in boš lahko plačeval z BTC-jem, bodo vse transakcije še najprej tistemu ki si dolžen, šele potem pa "recimo Geni" plačilo računa. Ampak ja, ti bi rad imel sistem kot pred desetletji, posloval pa kot bodo čez 20 let, ampak samo tam kjer se tebi zdi koristno... Ampak ja, preveč poenostavljeno razmišljaš, kot so bile možnosti države pred 20 leti, in vsi so imeli v nogavicah in sefih itd…, kateri državi niso bili znani kot ak kripto denarnica.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Mato989 ::

Ko bo bivše elektronsko in boš lahko plačeval z BTC-jem, bodo vse transakcije še najprej tistemu ki si dolžen, šele potem pa "recimo Geni" plačilo računa. Ampak ja, ti bi rad imel sistem kot pred desetletji, posloval pa kot bodo čez 20 let, ampak samo tam kjer se tebi zdi koristno... Ampak ja, preveč poenostavljeno razmišljaš, kot so bile možnosti države pred 20 leti, in vsi so imeli v nogavicah in sefih itd..., kateri državi niso bili znani kot ak kripto denarnica.


Saj GENiju bom dolžen =)

Drugače pa bla bla, ti nekaj napoveduješ kar sploh ni... jaz ti pravim kako je ZDAJ... ti pa fantazijske spise pišeš kako bo brez dokazov.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Mr.B ::

Mato989 je izjavil:

Ko bo bivše elektronsko in boš lahko plačeval z BTC-jem, bodo vse transakcije še najprej tistemu ki si dolžen, šele potem pa "recimo Geni" plačilo računa. Ampak ja, ti bi rad imel sistem kot pred desetletji, posloval pa kot bodo čez 20 let, ampak samo tam kjer se tebi zdi koristno... Ampak ja, preveč poenostavljeno razmišljaš, kot so bile možnosti države pred 20 leti, in vsi so imeli v nogavicah in sefih itd..., kateri državi niso bili znani kot ak kripto denarnica.


Saj GENiju bom dolžen =)

Drugače pa bla bla, ti nekaj napoveduješ kar sploh ni... jaz ti pravim kako je ZDAJ... ti pa fantazijske spise pišeš kako bo brez dokazov.

A zdaj bos prodajal kripto ? Kaj so se ti druge investicije podrle pa rabis dnar ?
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

trancer01 ::

Prepovedati kriptovalute čim prej!

michael77 ::

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: ALT ()
««
7 / 7
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Bitcoin dosegel zgodovinski rekord (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Kriptovalute
21315802 (2881) investorius
»

Kriptovalute še naprej padajo, podjetja odpuščajo (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Kriptovalute
22932054 (17972) kow
»

Španija omejuje oglaševanje kriptovalut, na Kosovo po prepovedi razprodaja opreme (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Kriptovalute
14819709 (11782) 49106
»

Bitcoin spet blizu rekordov (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Novice / Kriptovalute
25841511 (31832) GupeM
»

Kaj bo prinesla regulacija kriptovalut? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
6715516 (13367) dope1337

Več podobnih tem