» »

Avtošola nateg?

Avtošola nateg?

«
1
2

d0rK ::

Zdravo, ena kost za glodanje.

Prijavil sem se v avtošoli za izpit A kategorije. Opravil sem zdravniški pregled in CPP. Še preden se je sezona začela je inštruktorja zadela kap in ne bo zmožen opravljati izpita vsaj do konca avgusta, kar pomeni da bi bila letošnja sezona praktično izgubljena. Inštruktor mi je povrnil denar, jaz sem pa ponovno kontaktiral avtošolo in jih prosil za drugega inštruktorja. Direktor mi je poslal ime in podatke za plačilo ur, ki so pa kar naenkrat 300!eur dražje. Pravi, da je letos vse toliko zraslo in da mi ne more ponuditi lanskih ur po letošnjih cenah. Vse skupaj je bilo del paketa ki sem ga vzel z nekom na temu forumu. Vsak je plačal 800, 300eur teorija, 500 praktika. Letos pa naj bi bile ure kar 1000eur ampak mi je on prijazno dal 20% popusta kar znese skupaj 800. Če mi ni všeč, grem lahko pa drugam, je še dodal. 50eur na uro ni nikejer v Ljubljani za A kategorijo.

Vse skupaj me zanima bolj s teoretičnega vidika, ker v avtošoli kjer se gredo take ciganije ne bi želel ostati tudi če so pravno primorani spoštovati sklenjen dogovor. Torej vprašanje je, ali lahko avtošola kar dvigne ceno za že plačano storitev, ki so jo oglaševali na njihovi spletni strani? Se zgovarja na inštruktorja, ki so ga oni izbrali saj je edini v mojem kraju, češ da oni nimajo nič z njim? Mimogrede na njihovi spletni strani so še vedno iste cene kot lani. Nikjer ni omemba časovne omejenosti paketa.
  • zaklenil: bluefish ()

z0mbie ::

Vzel si povrnjen denar. Vse je ok. Vsaj od vaju se je strinjal z prekinitvijo "pogodbe" in zakljucila sta deal. Ne bi smel vzeti denarja.

Kupis recimo... kolo preko interneta. Ti ga dostavijo, ti jim ga vrnes. Vrnejo ti denar. Potem se odlocis, da bi pa kolo vseeno imel in ko bi ga rad narocil se enkrat je... glej ga zlomka - cena je visja. Ja jebat ga.
That, in its essence, is Fascism - ownership of Government by an
individual, by a group, or by any other controlling private power.
Franklin D. Roosevelt v posmeh Tomažu Štihu

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: z0mbie ()

d0rK ::

Komplet začetni dogovor je potekal z avtošolo. Oni so povedali kam gredo nakazila. Torej če se povrne denar se kontaktira avtošolo kam naj se ga prenakaže.

Nisem se jaz nič dogovarjal z inštruktorjem. Tudi cena je bila določena s strani avtošole, ne inštruktorja. In za vračilo denarja mi je rekel naj opravim direktor avtošole, hkrati ni nič omenil, da bo sedaj pa 300eur dražje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: d0rK ()

z0mbie ::

d0rK je izjavil:

Komplet začetni dogovor je potekal z avtošolo. Oni so povedali kam gredo nakazila. Torej če se povrne denar se kontaktira avtošolo kam naj se ga prenakaže.

Nisem se jaz nič dogovarjal z inštruktorjem. Tudi cena je bila določena s strani avtošole, ne inštruktorja.


Ko so ti povrnili denar je bilo vasega "poslovnega odnosa" konec. Kot sem ti povedal, ne bi smel vzeti denarja.

Mimogrede, razmisli, ali res rabis izpit v Ljubljani. Na to pride se cena avtomobila, zavarovanje, servisi, bencin, parkirisca, kazni za prometne prekrske... razumem, da po slovenceljski mentaliteti moras imeti "mecko" (kot "cefur") ampak morda, samo morda, bos ugotovil, da lahko za ta denar v desetetju ali dveh dobis stanovanje. Seveda pa vsakomur svoje.
That, in its essence, is Fascism - ownership of Government by an
individual, by a group, or by any other controlling private power.
Franklin D. Roosevelt v posmeh Tomažu Štihu

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: z0mbie ()

d0rK ::

Kaj ma to veze, če je organizator odnosa avtošola? Še vedno gre za dogovor z avtošolo o opravljanju izpita, ta je še vedno sklenjen, a ni? Evidenčni karton je pisan na avtošolo. Če lahko sem lahko prosto izbiral med inštrukorji takrat, zakaj ne zdaj? Cena je bila postavljena.

Poskusi 2x prebrati, gre za izpit za motor, A kategorija. Avto že imam, in ja, tudi ta je nujen. Pa to sploh ni point teme.

z0mbie ::

d0rK je izjavil:

Kaj ma to veze, če je organizator odnosa avtošola? Še vedno gre za dogovor z avtošolo o opravljanju izpita, ta je še vedno sklenjen, a ni? Evidenčni karton je pisan na avtošolo. Če lahko sem lahko prosto izbiral med inštrukorji takrat, zakaj ne zdaj? Cena je bila postavljena.

Poskusi 2x prebrati, gre za izpit za motor, A kategorija. Avto že imam, in ja, tudi ta je nujen. Pa to sploh ni point teme.


Ne ni. Ker so ti vrnili denar je dogovor med vami prekinjen in je na zacetni tocki. Cena je bila postavljena za tvoje vplacilo takrat. Zdaj so pogoji drugi.

Mimogrede, imel sem placane ure za avtomobilski izpit, preko "bona". Pa se ga nisem spravil delat skoraj 10 let, vmes je cena zrasla za vsaj se enkrat.

Ko sem prisel so se me hoteli odkrizati z raznimi forami, tipa "bon ni vec veljaven" itd. Pa ni ravno dobro uspelo.

In so se zelo potrudili, da sem izpit naredil s kar najmanj urami ;)
That, in its essence, is Fascism - ownership of Government by an
individual, by a group, or by any other controlling private power.
Franklin D. Roosevelt v posmeh Tomažu Štihu

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: z0mbie ()

Furbo ::

Ni natega. Dobil si denar nazaj.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

d0rK ::

Kako da ni, če ne morem več izbrati poljubnega inštruktorja v sklopu dogovora ki je bil sklenjen z avtošolo?

Kako se je spremenil dogovor z avtošolo, ki je bil sklenjen lani? Ne morem razumeti kje mi fali logika.

1. Da naj zahtevam denar nazaj od inštruktorja je rekel direktor. Nič omenil, da bo sedaj pa 800 namesto 500.
2. Dogovor o DUO paketu je del avtošole, ne inštruktorja, oni določijo ceno za paket, direktor mi je povedal komu nakažem za praktiko.

Zakaj ne more človek prekiniti odnos z enim inštruktorjen in v sklopu instega dogovora skletniti po isti ceni dogovor z drugim? Ceno določa avtošola, isto kot prej. Zakaj ni primorana spoštovani prejšnji dogovor in ponuditi drugega inštruktorja pod istimi pogoji?

Terminathor ::

Res ne razumes ali kaj?
Pokliči še 1x pa ti bo rekel 2000€. Lahko ti reče koliko hoče.

Pozabi in idi drugam

UganiKdo ::

d0rK je izjavil:

Kako da ni, če ne morem več izbrati poljubnega inštruktorja v sklopu dogovora ki je bil sklenjen z avtošolo?

Kako se je spremenil dogovor z avtošolo, ki je bil sklenjen lani? Ne morem razumeti kje mi fali logika.

1. Da naj zahtevam denar nazaj od inštruktorja je rekel direktor. Nič omenil, da bo sedaj pa 800 namesto 500.
2. Dogovor o DUO paketu je del avtošole, ne inštruktorja, oni določijo ceno za paket, direktor mi je povedal komu nakažem za praktiko.

Zakaj ne more človek prekiniti odnos z enim inštruktorjen in v sklopu instega dogovora skletniti po isti ceni dogovor z drugim? Ceno določa avtošola, isto kot prej. Zakaj ni primorana spoštovani prejšnji dogovor in ponuditi drugega inštruktorja pod istimi pogoji?

Zakaj pa mi gostilnicar ni dolzan ponudit piva po ceni iz leta 95?

S tem ko so ti vrnili placno ste defacto prekinili pogodbo. Torej prejsnji dogovor vec ne obstaja. Da bi rad samo menjavo instruktorja bi se moral dogovorit prej.

Dobro preberi pogodbo, ki si imelsklenjeno, mogoce je tam kaksna varovalka ampak mocno dvomim.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: UganiKdo ()

ViperR ::

Nategnu te je direktor s tem ko ti je ponudil, da ti vrnejo denar, ker je vedu da so sedaj cene visje im ti bo lahko racunal vec. Sam si kriv ker nisi samo menjal instruktorja in si naivno naredu kar so ti rekli.

d0rK ::

Zakaj se dela debilno primerjavo s pivom iz 95 ko je pa manj kot leto od mojega placila?

Odnos je bil prekinjen samo z inštruktorjem ne pa z avtosolo. Kako lahko prekinem odnos z avtosolo če je pa tam se vedno moj evidenčni karton, ki je pisan na avtosolo? In vse se je dogovorilo z direktorjem pred zahtevkom za vračilo. Direktor je after the fact povedal da sedaj je pa 800eur. Plačal sem 300eur za vpis v šolo, karton in tečaj. V istem dogovoru je bil paket z inštruktorjem. Se vedno je aktualen dogovoril z avtosolo. Do izpisa. Direktor sedaj grozi z enostranskih izpisom.

In kako se lahko v skoraj istem stavku rece da me je nategnil direktor ker to in to in potem da sem sam kriv? Ne da se menjati instruktorja ker ga je potrebno plačati. Ali bi moj zahtevati da moj inštruktor prenakaze drugemu? Kje je dolžnost drugega da to obvezo sprejme?

Čudne imate eni.:(

ViperR ::

Zakaj bi sploh zahteval denar nazaj in potem bi ga spet cez 2 dni nazaj nakazal, ce bi hotel sam menjavo instruktorja. Kdo je tukaj cuden?

d0rK ::

Ne razumem kaj bi rad povedal.

Nakazal bi ga drugemu inštruktorjem ki še dela. Moj ki sem ga prej izbral ne dela več zaenkrat. Vsak inštruktor ima svoj SP. Kaj ni logično?!

bluefish ::

Ni. Načeloma imaš ti "poslovni" odnos z avtošolo, ne Janezom Novakom, s.p.

koyotee ::

To mi res ni jasno. Od kdaj inštuktorji pobirajo denar za ure?
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

HappyPills ::

Takoj ko si denar vzel nazaj je konec ponudbe. Sklene se nova ponudba ki pa ima lahko druge pogoje. Da verjetno malo nategunsko a pravno formalno je to to.

d0rK ::

Torej se je odnos z avtosolo ohranil tudi po prekinitvi odnosa z inštruktorjem?

HappyPills ::

Ne če so ti vrnili denar.

D3m ::

Povpraševanje - ponudba

300 eur več je z današnjim dnem naprej normalno.

Storitve so se podražile.
|HP EliteBook|R5 6650U|

d0rK ::

Avtosola mi ni vrnila ničesar. Inštruktor je vrnil.

Raptor F16 ::

d0rK je izjavil:

Zdravo, ena kost za glodanje.

Prijavil sem se v avtošoli za izpit A kategorije. Opravil sem zdravniški pregled in CPP. Še preden se je sezona začela je inštruktorja zadela kap in ne bo zmožen opravljati izpita vsaj do konca avgusta, kar pomeni da bi bila letošnja sezona praktično izgubljena. Inštruktor mi je povrnil denar, jaz sem pa ponovno kontaktiral avtošolo in jih prosil za drugega inštruktorja.


Da ti objasnim.
Prekinil si ponudbo, dobil si povrnjen denar.
Sedaj si prosil za novo ponudbo, ki se obračuna po aktualnem ceniku.

d0rK je izjavil:

Direktor mi je poslal ime in podatke za plačilo ur, ki so pa kar naenkrat 300!eur dražje. Pravi, da je letos vse toliko zraslo in da mi ne more ponuditi lanskih ur po letošnjih cenah. Vse skupaj je bilo del paketa ki sem ga vzel z nekom na temu forumu. Vsak je plačal 800, 300eur teorija, 500 praktika. Letos pa naj bi bile ure kar 1000eur ampak mi je on prijazno dal 20% popusta kar znese skupaj 800. Če mi ni všeč, grem lahko pa drugam, je še dodal. 50eur na uro ni nikejer v Ljubljani za A kategorijo.


Ja v čem je problem ? Komot zamenjaš avtošolo in vožnje opraviš drugje, kjer imajo bolj ugodno ponudbo.

d0rK je izjavil:

Vse skupaj me zanima bolj s teoretičnega vidika, ker v avtošoli kjer se gredo take ciganije ne bi želel ostati tudi če so pravno primorani spoštovati sklenjen dogovor. Torej vprašanje je, ali lahko avtošola kar dvigne ceno za že plačano storitev, ki so jo oglaševali na njihovi spletni strani? Se zgovarja na inštruktorja, ki so ga oni izbrali saj je edini v mojem kraju, češ da oni nimajo nič z njim? Mimogrede na njihovi spletni strani so še vedno iste cene kot lani. Nikjer ni omemba časovne omejenosti paketa.


Še enkrat, skenslal si ponudbo in zaprosil za novo.
Cena lahko variira skozi leto.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

d0rK ::

Gre za dve pravni entiteti. Avtosola je doo, inštruktor je sp.

Prekinil sem z eno, ne vem kako bi lahko z obema.

Raptor F16 ::

d0rK je izjavil:

Gre za dve pravni entiteti. Avtosola je doo, inštruktor je sp.

Prekinil sem z eno, ne vem kako bi lahko z obema.


Inštruktor je podizvajalec za omenjeno avtošolo. Dejansko pa gre posel preko AŠ.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

d0rK ::

Zdaj pravi direktor da izvaja zanj inštruktor storitev na podlagi fransizne pogodbe.

Raptor F16 ::

d0rK je izjavil:

Zdaj pravi direktor da izvaja zanj inštruktor storitev na podlagi fransizne pogodbe.


Ne vem kaj se sploh še pogajaš z njimi ? Denar si dobil nazaj. Potroši ga pri konkurenci.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

d0rK ::

Ker sem vzel paket in se to skupaj z nekom drugim, dvojna ugodnost. In če vzamem kjerkoli drugje sam bo dražje ker

Ni paket
Ni jemljem se z nekom
Nova avtosola nov karton

Raptor F16 ::

d0rK je izjavil:

Ker sem vzel paket in se to skupaj z nekom drugim, dvojna ugodnost. In če vzamem kjerkoli drugje sam bo dražje ker

Ni paket
Ni jemljem se z nekom
Nova avtosola nov karton


Pa saj se da vzet paket kjer so samo ure notr.

Imaš kartonček pri sebi ? Če ne, zahtevaj da ti vrnejo evidenčni karton vožnja, ker ga oni pri sebi NE SMEJO ZADRŽEVATI. Evidenčni kartonček bi po pravem moral imeti pri sebi in je tvoja last. To je edino kar rabiš za menjavo avtošole. Boš pač šel drugam, tam še doplačal tisto malenkost za nov kartonček ali pa ti ga bodo častili (odvisno od politike avtošole). Vse kar je vpisano v starem kartončku pa ti bodo prenesli v novega.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

Zgodovina sprememb…

d0rK ::

Karton gre v arhiv. Dobiš izpisni list in moraš v drugi avtošoli se nov karton pplačati. Ampak zdaj jadramo stran od teme.

Vetrpiha ::

Če jamraš nad cenami storitev avtošol, se zavedaj, da so cene kartelno dogovorjene in se redno preverja, da katera avtošola nima slučajno prenizke cene.

Raptor F16 ::

d0rK je izjavil:

Karton gre v arhiv. Dobiš izpisni list in moraš v drugi avtošoli se nov karton pplačati. Ampak zdaj jadramo stran od teme.


To ni res. Kartonček ti morajo vrniti da ga nosiš v drugo AŠ.

Kartončka oni sploh ne bi smeli zadrževati. Izpisni list je pa bedarija da te probajo zadržat pri sebi.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

Zgodovina sprememb…

d0rK ::

A res se ni jasno, če se prebere celo temo, da ne jamram nad cenami ampak nad PREMISO da imam dogovor z AVTOSOLO glede ZAGOTOVLJENE cene paketa ki VKLJUCUJE CENO VOZENJ in katerega moja MENJAVA inštruktorja NI prekinila.

Raptor F16 ::

d0rK je izjavil:

A res se ni jasno, če se prebere celo temo, da ne jamram nad cenami ampak nad PREMISO da imam dogovor z AVTOSOLO glede ZAGOTOVLJENE cene paketa ki VKLJUCUJE CENO VOZENJ in katerega moja MENJAVA inštruktorja NI prekinila.


Pa pojdi do odvetnika in se pizdi po sodiščih.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

d0rK ::

A vmes pa ne smem vsaj probat najdi koga ki bi prebral kaj pišem in napisal kaj pametnega? Od tebe sem slišal samo to glede kartona kar bom jutri preveril pri deugi avtošoli.

HappyPills ::

Pa sej ti vsi pišemo. Čisto vseeno kaj in kako denar je nazaj zadeve so zaključene.

Raptor F16 ::

d0rK je izjavil:

A vmes pa ne smem vsaj probat najdi koga ki bi prebral kaj pišem in napisal kaj pametnega? Od tebe sem slišal samo to glede kartona kar bom jutri preveril pri deugi avtošoli.


Ti bi na vsak način rad slišal tisto kar hočeš slišati, čeprav ti večinsko poskušamo razložit da je svet variiranja ponudb kurbarija s katero se boš še marsikje srečal. Denar si dobil nazaj ker ste se tako dogovorili. Torej to praktično pomeni, da ne boš koristil paketa, denar si dobil nazaj. Po papirjih je to čisto.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

Zgodovina sprememb…

zobnik ::

Cene so povsod zrasle, pozabite na predlanske ali lanske cene.

d0rK ::

Pa kako lahko cena variira če sem vplačal paket. Del paketa sem pokoristil del pa ne. Kako se lahko delu paketa spremeni cena po dogovoru? Enostransko?

Raptor F16 ::

d0rK je izjavil:

Pa kako lahko cena variira če sem vplačal paket. Del paketa sem pokoristil del pa ne. Kako se lahko delu paketa spremeni cena po dogovoru? Enostransko?


A si se ti prišel pozanimat al si rabil en "bitching session" ?

Kot rečeno, denar si dobil nazaj ker se nisi strinjal da bi čakal na Avgust. Praktično si odstopil od ponudbe denar pa so ti vrnili. Če meniš da tako ni prav pojdi do pravnika pa naj ti on za 50 EUR pove kakšne so možnosti. Če si tako prepričan v svoj prav ti ne bo menda problem založit za civilno tožbo do razrešitve primera. Itak na koncu stranka ki izgubi postopek plača celo proceduro.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

Vetrpiha ::

zobnik je izjavil:

Cene so povsod zrasle, pozabite na predlanske ali lanske cene.

To ni vzrok za dvig cen pri avtošolah.

Raptor F16 ::

Vetrpiha je izjavil:

zobnik je izjavil:

Cene so povsod zrasle, pozabite na predlanske ali lanske cene.

To ni vzrok za dvig cen pri avtošolah.


Vzrok je lahko prosta volja lastnika.


Storno (torej razveljavitev vknjižbe) pomeni da ti morajo nov račun spisat, kar pa bodo storili po aktualnem ceniku.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

Zgodovina sprememb…

d0rK ::

Nisem se strinjal da bom čakal na avgust? Avgusta ima on naslednji pregled. Sploh se ni jasno če bo lahko avgusta začel. Čakanje je lahko v nedogled, lahko pa dobi prepoved nadaljnjega opravljanja poklica.

Debatirat z loleki je res brezveze. Saj bi odnehal če bi vsaj kdo kaj pametnega napisal. Ne pa da mi en govori če res rabim avto ker očitno treh stavkov teme ni prebral, drug mi govori o kartelnem dogovarjanju avtošol, tretji misli da lahko zaracuna kar mu pac pase, ti nekaj cviliš skos o sodniji, vecina govori da je stvar zakljucena ker je podizvajalec vrnil denar ampak NIHCE pa ni napisal zakaj je temu tako. Kje je kaksen lakotnik ali drug pravnik cigar mnenje bi vzel za kredibilno.

Zdaj pa upam da bos nehal brezvezno pametovati in napadati kako iscem potrditev ker drugega ne spravis skupaj. Hvala za info o kartonu, ti jutri povem kolk je bil vreden ta prispevek.

Raptor F16 ::

d0rK je izjavil:

Hvala za info o kartonu, ti jutri povem kolk je bil vreden ta prispevek.


Ne rabiš se nič zahvaljevat s takim odnosom kot ga imaš :)

Če ti je vse jasno kaj sploh sprašuješ ?

Tisti denar ki si ga dobil nazaj je šel v storno. In če se vsaj malo na knjigovodstvo spoznaš bi moral vedeti, kaj to pomeni :)

d0rK je izjavil:



Zdaj pa upam da bos nehal brezvezno pametovati in napadati kako iscem potrditev ker drugega ne spravis skupaj.


Oh ne, srce se mi trga :)
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

Zgodovina sprememb…

overload ::

Meni ni ravno jasno, kako ti je lahko vrnil inštruktor denar (ni logično), če si sklenil pogodbo z avtošolo. No, če je to res, pojdi do drugega sp-ja, mu pomoli denar in se dogovori z njim direktno, brez vmešavanja AŠ. Mogoče brez provizije AŠ prideš do boljše cene.

Če pa si sprejel denar nazaj od AŠ potem je tukaj zgodba zaključena.
Glede kartelov AŠ, je pa dejansko res in boš težko dobil boljše cene, razen, če greš konkretno v drugo mesto.

d0rK ::

Nisem sprejel denarja od avtosole ampak od instruktorja ki je opravljal za avtosolo prakticni del izpita. Znesek je bil na zacetku nakazan direktno instruktorju. In zdaj vrnjen zato da bi ga lahko nazakal drugemu instruktorju. 300 sem nakazal avtosoli 500 pa instruktorju. Isti dan, po navodilih avtosole.

Ce avtosola doloci neko ceno za paket in ta paket oglasuje kot svojega. In ti jo sprejmes, s kom si v poslovnem odnosu? Kdo je odgovoren za ceno tega paketa in zakaj je dovoljeno da se enostransko spreminja dogovor? Cena prakticnega usposabljanja je bila enaka za vse instruktorje pri tej avtosoli. Zakaj potem trenutno ne morem pod enakimi pogoji izbrati drugega? Kje je zame razlika ce se vedno velja dogovor ki je bil sklenjen z avtosolo? Zakaj naj bi se cena paketa sprememila samp zato ker bi menjal izvajalca?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: d0rK ()

Lonsarg ::

Ce si nakazal direkt instruktorju mimo avtošole se avtošola komot izgovarja da so "oglasnik" za druge instruktorje in si za tistih 500€ bil v poslovnem odnosu z instruktorjem in oni "zgolj poskusajo najti po tej ceni nekoga".

Najbrž sicer malo odvisno od tega kaj imaš v pogojih/pogodbi napisano z avtosolo. Ampak brez kakih eksplicitnih striktnih pogodb (torej zgolj emaili in ustni dogovori), bo vsak sodnik gledal tok denarja in smatral da imaš poslovni odnos za prvih 300€ z avtošolo, za tistih 500€ pa z instruktorjem(in ta je bil z vracilom prekinjen).

fikus_ ::

"Debatirat z loleki . . . "

Torej so drugi loleki, ker ti ne potrdijo, da imaš prav?????

Komu si plačal paket? Kdo ti je določil inštruktorja?

z0mbie ::

ViperR je izjavil:

Nategnu te je direktor s tem ko ti je ponudil, da ti vrnejo denar, ker je vedu da so sedaj cene visje im ti bo lahko racunal vec.


Tole.
That, in its essence, is Fascism - ownership of Government by an
individual, by a group, or by any other controlling private power.
Franklin D. Roosevelt v posmeh Tomažu Štihu

DostMam ::

Kaj, če bi kdo prebral kaj piše v pogodbi? "Avto šola bo ponudila inštruktorja" ali pa "avto šola bo nudila inštruktorje?

D3m ::

d0rK je izjavil:

A res se ni jasno, če se prebere celo temo, da ne jamram nad cenami ampak nad PREMISO da imam dogovor z AVTOSOLO glede ZAGOTOVLJENE cene paketa ki VKLJUCUJE CENO VOZENJ in katerega moja MENJAVA inštruktorja NI prekinila.


Inštruktorja je zadela višja sila.

Drugi inštruktor pa ne bo delal za isto ceno.

Lp.
|HP EliteBook|R5 6650U|
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dobri inštruktorji - avtošole (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6033062 (12462) mtp2
»

Izpit za avto.Vaja izven avtošole.

Oddelek: Na cesti
427054 (5709) globoko grlo
»

Šola Vožnje (Mnenja)

Oddelek: Na cesti
258409 (7514) Axbcd
»

Najcenejše vožnje v Ljubljani (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
5812538 (10903) šernk
»

Izkušnje v avtošoli !!! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12024766 (13988) matjash

Več podobnih tem