» »

Nakup TV

Nakup TV

Ella250 ::

Odločam se za nakup Tv.Zdaj imam 11let starega Samsunga 109 cm. Izredno zadovoljna, do danes niti ene težave. Zdaj bi rada večji ekran, vsaj 140 cm. Naletela sem na ugodno ponudbo 679€za model Samsung qe55q60aauxxhqled4k. Ali mi priporočate nakup? TV bi uporabljala za običajno spremljanje TV programov,dobrodošel bi bilo edino še internet. Ali mi priporočate nakup?
Hvala za odgovore.

ytodf ::

Ella250 ::

Ne, mislim da ni ta. Petrol ga ima v ponudbi.QE55Q60AAUXXHQLED4K.

widj3098dj32 ::

q60t je 2020 model, q60a pa 2021. Za ta denar je nekako maksimum kaj dobis za 55", je pa drugace tema o tem tu: Kateri 55" in večji LCD televizor?

Ella250 ::

Hvala, sem si to temo ogledala, odgovora točnega nisem našla. Torej, zanima me, če bom na tem TV lahko nemoteno spremljala TV programe in imela internet , ker drugega ne potrebujem. Se opravičujem za morda nerodna vprašanja, sem upokojenka.

scipascapa ::

mar nimamo že teme?

ytodf ::

Pa primerjujoč druge ponudbe, qe55q60A, izgleda kar v redu cena...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ytodf ()

widj3098dj32 ::

Ella250 je izjavil:

Hvala, sem si to temo ogledala, odgovora točnega nisem našla. Torej, zanima me, če bom na tem TV lahko nemoteno spremljala TV programe in imela internet , ker drugega ne potrebujem. Se opravičujem za morda nerodna vprašanja, sem upokojenka.

Svaka cast.

Drugace je bil ta model pri petrolu ze 599€, ampak tudi trenutna cena je dobra glede na ostale trgovine, bo pa za gledanje TV, youtubea ter kaksnih ostalih streaming appov cist super nakup.

Ella250 ::

Hvala sasch, TV sem naročila. Upam, da mi bo tako dobro služil kot stari.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Samsung qled televizije (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
11127560 (17647) Mirkokovačec
»

Tv samsung in os tizen

Oddelek: Zvok in slika
242414 (1603) Han
»

Nakup TV Samsung ali Philips

Oddelek: Zvok in slika
81912 (1784) krepki

Več podobnih tem