» »

Red Dead Redemption 3

Red Dead Redemption 3

oo7 ::




Šef Take-Two pravi, da bo Red Dead redemption 3 igra ampak verjetno ne še prav kmalu.


Red Dead Redemption 3’ Sequel Confirmed

"Red Dead Redemption 3," the sequel to the popular and award-winning game franchise was indirectly confirmed by Rockstar Games in a recent interview, something that gives an insight to its next release.

Comicbook reports that "Red Dead Redemption 3" or the sequel game to the franchise is coming, and this is because of an interview from Rockstar Games that seemingly confirmed the availability of the next game. It was said that Take-Two Interactive's CEO Strauss Zelnick has said in an interview that the game of "Red Dead Redemption" would be a franchise that "never expires."

https://www.techtimes.com/articles/2681...



Kaj bi želeli, da je igra prequel igri Red dead 2 kot je bila Red dead 2 prequel igri Red dead ali nadaljevanje igre Red dead :P

yayo ::

Naj naredijo čisto novo zgodbo, ker se mi Marstonovi in Morganovi že pošteno smilijo.:)) Ne morejo predniki in potomci vsi biti žrtve RDR tragedije, naj imajo malo miru in sreče v lajfu. Lahko bi novo igro umestili v kak Klondike med zlato mrzlico ali npr na Kubo ali kam drugam južneje od ZDA.Zelo verjetno pa bomo spremljali Marstonovega sina ali mladega Morgana.

oo7 ::

yayo je izjavil:

Naj naredijo čisto novo zgodbo, ker se mi Marstonovi in Morganovi že pošteno smilijo.:)) Ne morejo predniki in potomci vsi biti žrtve RDR tragedije, naj imajo malo miru in sreče v lajfu. Lahko bi novo igro umestili v kak Klondike med zlato mrzlico ali npr na Kubo ali kam drugam južneje od ZDA.Zelo verjetno pa bomo spremljali Marstonovega sina ali mladega Morgana.



Zdaj gledam RDR se dogaja leta 1911. RDR 2 pa malo pred 1900.

Although the “Wild West” is a time period generally defined from 1865 to 1895, there are many events that shaped the American West as a region from ancient times up to 1916.


Verjetno bi bilo najbolje, da gredo spet v preteklost.

Izi ::

Že v RDR2 so kavboji ves čas tarnali, da so izumrla vrsta. Indijanci so bili tudi že vsi iztrebljeni ali pa v taboriščih. Po ulicah so vozili tramvaji in s konjem v mestu si bil že močno zastarel in čudaški.
Če gredo časovno naprej se bomo vozili že z avti in to ne bi bila več kavbojka :D

Upam, da gredo kakšnih 100 let nazaj.

miraldi ::

To se bomo še načakal na RDR3.
Najprej pride GTA VI.
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

Tribal ::

Ravno lani za božička kupil znižano RDR2. Bil presenečen nad igro, užival vsako minuto. Če pride RDR3 kupim takoj in ne čakam na znižanje :D
Glede GTA VI pa tudi če ne pride...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tribal ()

Mato989 ::

Dejansko upam da ne bo imela povezave RDR3 z RDR2 ali RDR predvsem zato ker nikoli nisem bil največji ljubitelj da je igra prequel ker pol imaš boljšo grafiko in običajno boljše kontrole za igro pred, pol hočeš pa odigrat vse in nazaduješ v grafiki itd...

Morda bi bilo še najbolje če bi RDR naredili remake v RDR2 grafiko in izboljšali celotno zadevo na enak nivo.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

oo7 ::

Izi je izjavil:

Že v RDR2 so kavboji ves čas tarnali, da so izumrla vrsta. Indijanci so bili tudi že vsi iztrebljeni ali pa v taboriščih. Po ulicah so vozili tramvaji in s konjem v mestu si bil že močno zastarel in čudaški.
Če gredo časovno naprej se bomo vozili že z avti in to ne bi bila več kavbojka :D

Upam, da gredo kakšnih 100 let nazaj.


100 let nazaj se pravi okoli 1800 takrat še ni bilo revolverjev :)

oo7 ::

Red Dead Redemption 3 Has Been Reportedly Confirmed by Take-Two

https://www.essentiallysports.com/espor...


The news about Red Dead Redemption 3 was hinted at during an investor meeting held by take-two. In the interview, the CEO, Strauss Zelnick, announced that the game is in the making but will not be released anytime soon.

Zmajc ::

Release date : 2032?

oo7 ::

Zmajc je izjavil:

Release date : 2032?



2008 GTA 4

2010 Red dead redemption

2013 GTA V

2018 Red dead Remption 2

2025 GTA 6 (A release window for GTA 6 has not been announced. However, publisher Take-Two Interactive implied GTA 6 may be scheduled for the company's 2025 fiscal year)

Red dead redemption 3 ja verjetno tam enkrat po letu 2030

Zmajc ::

GTA 5 jih je fajn sfukal kot firmo. Nebi se čudil če jim je večuna talenta šla vstran vmes.

oo7 ::

Ja saj je prejšnji teden odšel še eden glavnih piscev pred časom pa glavni pisec zgodb in direktor iger Dan Hauser.

crniangeo ::

Moj predlog bi bil, da poskusijo vpeljati še kakšen ženski lik, npr nekaj kot Calamity Jane. Konec koncev, je bila v eni od Morganovih Black Belle :) Preskok iz Morganovega lika v Marstonov lik mi je bil mimo. Bi raje videl, da so poskusili s kakšnim drugim likom..
Convictions are more dangerous foes of truth than lies.

Kayzon ::

crniangeo je izjavil:

Moj predlog bi bil, da poskusijo vpeljati še kakšen ženski lik, npr nekaj kot Calamity Jane. Konec koncev, je bila v eni od Morganovih Black Belle :) Preskok iz Morganovega lika v Marstonov lik mi je bil mimo. Bi raje videl, da so poskusili s kakšnim drugim likom..


Prosim ja,zenski lead pa po moznosti kaka invalidna oseba v tolpi. Upam tudi na temnopoltega homoseksualca,cim vec raznolikosti boljsa igra. Mamo to.

crniangeo ::

Kayzon je izjavil:

crniangeo je izjavil:

Moj predlog bi bil, da poskusijo vpeljati še kakšen ženski lik, npr nekaj kot Calamity Jane. Konec koncev, je bila v eni od Morganovih Black Belle :) Preskok iz Morganovega lika v Marstonov lik mi je bil mimo. Bi raje videl, da so poskusili s kakšnim drugim likom..


Prosim ja,zenski lead pa po moznosti kaka invalidna oseba v tolpi. Upam tudi na temnopoltega homoseksualca,cim vec raznolikosti boljsa igra. Mamo to.

ne serji. Nikjer nisem omenjal črncev in homoseksualcev. Preprosto, bi bilo dobr postaviti nek zajeban ženski lik med samimi "robatci" :)
Convictions are more dangerous foes of truth than lies.

Gagatronix ::

Kaksna Annie Oakley po moznosti. :))

Kayzon ::

crniangeo je izjavil:

Kayzon je izjavil:

crniangeo je izjavil:

Moj predlog bi bil, da poskusijo vpeljati še kakšen ženski lik, npr nekaj kot Calamity Jane. Konec koncev, je bila v eni od Morganovih Black Belle :) Preskok iz Morganovega lika v Marstonov lik mi je bil mimo. Bi raje videl, da so poskusili s kakšnim drugim likom..


Prosim ja,zenski lead pa po moznosti kaka invalidna oseba v tolpi. Upam tudi na temnopoltega homoseksualca,cim vec raznolikosti boljsa igra. Mamo to.

ne serji. Nikjer nisem omenjal črncev in homoseksualcev. Preprosto, bi bilo dobr postaviti nek zajeban ženski lik med samimi "robatci" :)


Sam si zelim hermino iz harry poterja ,ki prijaha na zmaju v teksaski puscavi,kaj ces boljsega. V ozadju pa naj se predvaja NickiMinaj feat TaylurSwift

FlyingBee ::

Čez 10 let mogoče.
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

oo7 ::

Red Dead Redemption 3 is a Certainty, According to Arthur Morgan Actor

https://gamerant.com/red-dead-redemptio...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

DejchSLO ::

Jaz bi rad videl, da gre v preteklost pa naj bo 1850. Čeprav mene dejansko najbolj zanima obdobje od 1500 pa do 1800, tega je zelo malo pa če so to igre ali pa filmi. Bil je sicer Assassins Creed 3, sam kaj ko mi je igra bla drek.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: DejchSLO ()

oo7 ::

DejchSLO je izjavil:

Jaz bi rad videl, da gre v preteklost pa naj bo 1850. Čeprav mene dejansko najbolj zanima obdobje od 1500 pa do 1800, tega je zelo malo pa če so to igre ali pa filmi. Bil je sicer Assassins Creed 3, sam kaj ko mi je igra bla drek.


1850 ja. 1500 pa do 1800 bi bilo pa verjetno malo prehitro takrat še revolverjev ni bilo ?

DejchSLO ::

Loki pa meči pa sekire pa tomahawki pa te zadeve. Mene bi bol zanimal to odkrivanje divjine pa tko. Pač čista neznanka je bla okolica, to je tist. Tko kot bi rad videl tud igro k se dogaja po razpadu zahodnega rimskega cesarstva tam do 1000 leta. K je mogl kar orng divje bit. Tud slednjega obdobja je ful malo v igrah in filmih. Sem probaval tud knjige najdt o tem obdobju ampak sem bol malo našel takrat.

yayo ::

Ja, do izuma brezdimnega smodnika je šlo streljanje precej počasneje, ker je bilo polnjenje revolverja s papirnatimi tulci, svinčenimi kuglami in bakrenimi kapicami zamudno delo. Zato je veliko westernov, ki se dogajajo v tistih časih anahronističnih - pogosto se uporablja orožje, ki je bilo izumljeno kasneje, zaradi bolj dinamične akcije. Realizem v igri bi jo verjetno naredil dolgočasno. Ustreliš s puško potem pa se skriješ za skalo, da bi jo napolnil skozi cev. Ne vem kako bi to igralci sprejeli.

DejchSLO ::

Ja mislim, da se nebi ljudje pritoževali, če bi naredili streljanje in uporabo loka malce bolj arkadno. Sej tud orožje v bolj modernih časih ni glih narejeno ultra realistično. Pač meni se gre bolj za to, da bi izkusil ta obdobja vizualno, ki so kratkomalo zelo redka, znajo pa biti posebna ravno zaradi te negotovosti, neznanosti in divjine. Je pa to moja osebna želja za ta obdobja, kar pa mislim, da za večino igralcev pomoje temu ni tako.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: DejchSLO ()

oo7 ::

DejchSLO je izjavil:

Loki pa meči pa sekire pa tomahawki pa te zadeve. Mene bi bol zanimal to odkrivanje divjine pa tko. Pač čista neznanka je bla okolica, to je tist. Tko kot bi rad videl tud igro k se dogaja po razpadu zahodnega rimskega cesarstva tam do 1000 leta. K je mogl kar orng divje bit. Tud slednjega obdobja je ful malo v igrah in filmih. Sem probaval tud knjige najdt o tem obdobju ampak sem bol malo našel takrat.



No mogoče se ti želja uresniči.
Nekaj časa nazaj so bile gvorice pa so vmes potihnile sedaj pa spet prišle na plano... da naj bi Rockstar delal na novi igri katera naj bi izšla po GTA VI.

Rockstar Games’ Bold Leap into Medieval Realms with Project Ethos

Rockstar Games, the powerhouse behind the Grand Theft Auto series, is rumored to be stepping into a new era with a project that could redefine their portfolio. Dubbed ‘Project Ethos’ or ‘Project Medieval’, this upcoming title is stirring excitement and curiosity in the gaming community.

https://www.gizmochina.com/2023/12/26/r...

DejchSLO ::

Hoho to bi blo pa zakonsko, upam, da bo kaj iz tega. Recimo A Plague Tale Innocence (če bi bilo pa celo pred 1000 pa tok boljš) recimo mi ma hudo obdobje pa okolje, sam ja evo, da bi tko blo bol odprto pa večje kot kakšen RDR2 to bi blo men čista zmaga.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: DejchSLO ()

oo7 ::

DejchSLO je izjavil:

Hoho to bi blo pa zakonsko, upam, da bo kaj iz tega. Recimo A Plague Tale Innocence (če bi bilo pa celo pred 1000 pa tok boljš) recimo mi ma hudo obdobje pa okolje, sam ja evo, da bi tko blo bol odprto pa večje kot kakšen RDR2 to bi blo men čista zmaga.


Če bi rad srednjeveško dobro igro potem probaj Kingdom Come: Deliverance. Pri tej igri mogoče potrebuješ nekaj ur, da padeš notri potem pa je igra feomenalna.

DejchSLO ::

Vem ja, ga imam na EGS k je bil free, sam mi šteka na laptopu. :(

Gagatronix ::

yayo je izjavil:

Ja, do izuma brezdimnega smodnika je šlo streljanje precej počasneje, ker je bilo polnjenje revolverja s papirnatimi tulci, svinčenimi kuglami in bakrenimi kapicami zamudno delo. Zato je veliko westernov, ki se dogajajo v tistih časih anahronističnih - pogosto se uporablja orožje, ki je bilo izumljeno kasneje, zaradi bolj dinamične akcije. Realizem v igri bi jo verjetno naredil dolgočasno. Ustreliš s puško potem pa se skriješ za skalo, da bi jo napolnil skozi cev. Ne vem kako bi to igralci sprejeli.


Kaj ti si ostal v 17. stoletju ? :))

oo7 ::

DejchSLO je izjavil:

Vem ja, ga imam na EGS k je bil free, sam mi šteka na laptopu. :(


Pa probaj na PS4 če ti gredo FP igre na gamepadu. Men ne gredo sem preveč lesen :)

DejchSLO ::

Ja dobr zdaj nam, zdaj imam dost iger za kar nekaj časa, pa ta kingdome je pomoje dolg špil. Ja v enih mi recmo da dokaj gre, v enih pa kr fuknem autoaim, da se ne mučim, recimo RDR2. :D

oo7 ::

DejchSLO je izjavil:

Ja dobr zdaj nam, zdaj imam dost iger za kar nekaj časa, pa ta kingdome je pomoje dolg špil. Ja v enih mi recmo da dokaj gre, v enih pa kr fuknem autoaim, da se ne mučim, recimo RDR2. :D


KCD sem jaz potreboval okoli 100 ur, da sem preigral ampak nisem hitel.

DejchSLO ::

Ha to je ogromno! Svaka ti čast.

Ja sej vem, da bi mi bla igra všeč, sam zdej enostavno nima smisla, preveč mam iger.

BorutO ::

DejchSLO je izjavil:

Loki pa meči pa sekire pa tomahawki pa te zadeve. Mene bi bol zanimal to odkrivanje divjine pa tko. Pač čista neznanka je bla okolica, to je tist. Tko kot bi rad videl tud igro k se dogaja po razpadu zahodnega rimskega cesarstva tam do 1000 leta. K je mogl kar orng divje bit. Tud slednjega obdobja je ful malo v igrah in filmih. Sem probaval tud knjige najdt o tem obdobju ampak sem bol malo našel takrat.

Ja, tudi jaz bi imel eno tako novejšo igro, kot jo opisuješ. Recimo, če hočeš iti v samo evolucije človeka iz opice, potem je igra Ancestors: The Humankind Odyssey, ki mi je bila res dobra, sem jo parkrat preigral.

Zdaj z loki in puščicami, kaj pa vem ... bolj malo je takih iger na sploh, ker v tem smislu imajo vsi bolj radi westerne ...
Nek Assassin's Creed, verjetno ravno trojka, ko na začetku igraš enega indijanca in nastavljaš pasti v divjini ter loviš živali kot mulc. Ta del igre mi je bil res vrhunski. Drugače je pa igra Far Cry Primal še najbolj podobna taki igri z loki, sulicami ipd ... ampak ja, bi bilo dobro igrati eno tako igro, ki bi se odvijala tik pred odkritjem prvega strelnega orožja v grafiki RDR2 oz. bi bila igra RDR3 ...
Meni so zelo všeč igre, kjer uporabljaš samo meče, loke in podobne zadeve in kjer v igri ni nobenega strelnega orožja. Recimo Assassins Creed 1 je bila top igra za kaj takega ...

Možno je, da take igre ne razvijajo radi, ker se ne igra veliko in tudi predolgo traja sam boj ipd. Mogoče bi bilo težko narediti masivni pokol en proti drugemu z loki in puščicami?

garrv ::

Mount & Blade 2 Bannerlord mogoče?

BorutO ::

Ja, ampak zdaj si to igro predstavljaj v RDR2 grafiki in v prvoosebni igri ... Kaj pa vem ... Nekako še vedno western varianta pride v poštev.
Če bi MB2B igral v prvoosebni, bi bila verjetno čisto zgrešena borba ... 100 proti 100, med katerimi bi bil nekje skrit ti ... Saj ti assassin's creedi so kar podobni tem bojem v rimljanskih časih, ampak ni niti malo podoben tip igranja in grafike kot rdr2. Naj naredijo RDR3, ampak ne vem kaj bodo spremenili v trojki? Dodali zombije, se vrnili nazaj v preteklost, mogoče v rimljanske čase, mogoče v prejšnje stoletje? Bomo videli.

DejchSLO ::

Jah western še zmer lahk komot delajo to je tm od 1850 al kok naprej. Sam sej pravim, mene zanima mal bolj nazaj, če komu lahk uspe je to Rockstarjem. Bomo vidl kaj bodo čez neki let. Glede na to, da se je dobr prodajal pomoje bodo nardil 3ko, sam zdaj majo polne roke z GTA6.

yayo ::

RDR3 The Last Of The Mohicans?

oo7 ::

RDR 3 bo verjetno še en prequel.

RDR 1 se dogaja v 1911
RDR 2 se dogaja v 1899

Izi ::

oo7 je izjavil:

RDR 3 bo verjetno še en prequel.

RDR 1 se dogaja v 1911
RDR 2 se dogaja v 1899

Če gredo samo malo naprej ne bo več Western ampak gangsterji z avtomobili in prva svetovna vojna :D
Če hočejo ohraniti Wild West atmosfero potem ni druge kot da gredo nazaj. In če hočejo imeti vse zgodbe povezane bomo najbrž igrali kot mladi Dutch van der Linde tam okoli leta 1877. Tega leta je Dutch srečal 14-letnega Arthurja Morgana in ga vzel pod svoje okrilje...

Nupina ::

Upam da bomo igrali kot ženska ali črnec. Njihova zgodba bo bolj zanimiva.
The future is woke.

DejchSLO ::

Izi je izjavil:

oo7 je izjavil:

RDR 3 bo verjetno še en prequel.

RDR 1 se dogaja v 1911
RDR 2 se dogaja v 1899

Če gredo samo malo naprej ne bo več Western ampak gangsterji z avtomobili in prva svetovna vojna :D
Če hočejo ohraniti Wild West atmosfero potem ni druge kot da gredo nazaj. In če hočejo imeti vse zgodbe povezane bomo najbrž igrali kot mladi Dutch van der Linde tam okoli leta 1877. Tega leta je Dutch srečal 14-letnega Arthurja Morgana in ga vzel pod svoje okrilje...

ufff dutcha pa ne vem, če bi rad videl. v rdr2 mi gre doskrat prav na jetra.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Grand Theft Auto VI (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Igre
47187891 (1295) Gagatronix
»

Red Dead Redemption (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
9820698 (2092) meho7
»

Najboljše igre tega desetletja ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
6211767 (9813) jype

Grand Theft Auto 6

Oddelek: Igre
61899 (1588) ahac

Več podobnih tem