» »

LG v zaslone OLED uvaja devterirane organske spojine

1
2
»

Karamelo ::

mrdaco je izjavil:

Karamelo je izjavil:

lahko potrdim da ima qled po enem letu zapečen start meni od win10 po prehodu na win11, ki so ga prestavili na sredino


Imaš kako sliko, da potrdimo to?


videl na lastne oči

krempelj ::

Karamelo je izjavil:

mrdaco je izjavil:

Karamelo je izjavil:

lahko potrdim da ima qled po enem letu zapečen start meni od win10 po prehodu na win11, ki so ga prestavili na sredino


Imaš kako sliko, da potrdimo to?


videl na lastne oči

Bo treba do okulista, mogoce se ti je pa start gumb na mreznico vzgal. OLED odvisnezi od branda so tako napaljeni, da dokazejo, da je pa OLED oh in sploh, da bi se cel internet tresel, ce bi bilo res.

Kot sam vidis, so pripravljeni tudi lagati po forumih... ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: krempelj ()

BigWhale ::

Dost je bilo prepiranja o tem kateri TV je boljsi in kdo rabi okulista.

peachkovit ::

krempelj je izjavil:

badabim je izjavil:

Predpostavimo seveda, da tv zmore vse od zgoraj naštetega. Bo Kodi tudi vse predvajal?

Meni namreč še nekaj mesecev nazaj ni.


Libreelec (https://libreelec.tv/) nalozi in probaj (ce uporabljas karkoli drugo verzijo kot za Raspberrya 4 ali freebsd, ti ne znam povedat, nisem nikoli uporabljal drugega, preprican sem pa, da je android verzija jajc - ker je android jajc), pa seveda v video settingih vklopi, ne vem kaj so defaulti. Jaz se nisem nasel contenta, ki ga ni predvajal (Dolby Video Samsung ne podpira, tako, da zanj ne morem reci, HDR dela bp). Se enkrat, ne vem ali ima vse skupaj kaj dosti veze s Kodijem.


HDR10 bo sigurno predvajal, predvidevam da HDR10+ tud. Seveda če to TV podpira. Dolby Vision pa ne. Za to rabis kaksen streaming box ala nVidia Shield 2019, AppleTV, Fire TV Stick 4k itd itd.

nirburu ::

Meni pa se zdi OLED tehnologija kar kulska reč. A je proizvodnja kaj cenejša od klasike? Po logiki bi skoraj morala biti. Morda ne še.

hojnikb ::

krempelj je izjavil:

Nikonja je izjavil:


Se popolnoma strinjam, imam ga že 3 leta in dela kot urca, nobenega burn-ina, slika pa neprimerljivo lepša kot na katerkoli LCD-u. To kar ta naklada so samo copy paste posti na raznih forumih ker si ga večina ne more ali ne želi privoščit.


Imam Q90T, se pravi QLED (ne vem kaj je zdaj in, ker ne nameravam kupovati novega TVja se ulalala dolgo). Gladko primerljivo s OLEDom, s tem, da mi lahko dol visi za burn-ine, ki ga imam na telefonu s OLED displayem - in to konkretnega.

OLED je tehnologija za reveze, ki si QLEDa ne morejo privosciti, potem se pa tolazijo s crno barvo. ( /s - v stilu predhodnika)


Mam qled (qn95) pa vseen ni primerljiv z oled. Blooming zarad premal dimming con je kr očitn.
#brezpodpisa

darck ::

hojnikb je izjavil:

krempelj je izjavil:

Nikonja je izjavil:


Se popolnoma strinjam, imam ga že 3 leta in dela kot urca, nobenega burn-ina, slika pa neprimerljivo lepša kot na katerkoli LCD-u. To kar ta naklada so samo copy paste posti na raznih forumih ker si ga večina ne more ali ne želi privoščit.


Imam Q90T, se pravi QLED (ne vem kaj je zdaj in, ker ne nameravam kupovati novega TVja se ulalala dolgo). Gladko primerljivo s OLEDom, s tem, da mi lahko dol visi za burn-ine, ki ga imam na telefonu s OLED displayem - in to konkretnega.

OLED je tehnologija za reveze, ki si QLEDa ne morejo privosciti, potem se pa tolazijo s crno barvo. ( /s - v stilu predhodnika)


Mam qled (qn95) pa vseen ni primerljiv z oled. Blooming zarad premal dimming con je kr očitn.



Ja ampak podnevi verjetno ni opazen ta blooming? A OLED TV kateri dnevno deluje preko 10-15 ur je to nič kaj takega narobe in zakaj ni nekega veliko govora okrog tega kdo ima najboljši ANTI BURN zaščito? Za LG se je kar nekaj govorilo kako ima vse to pošlihtano potem Philips naj bi imel celo najboljše a za Sony pa ni nič kaj omenjenega.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

LG v zaslone OLED uvaja devterirane organske spojine (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Zasloni / projektorji / ...
5610607 (6336) darck
»

LG napovedal telefon z zaslonom, ki se spodvije

Oddelek: Novice / Android
115225 (3428) floyd1
»

Westinghouse gre v prisilno poravnavo (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
5318576 (15993) poweroff
»

Kateri TV?

Oddelek: Loža
191510 (1324) Ales
»

Prihaja zamenjava za OLED - OLET

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
73467 (2694) PrimozR

Več podobnih tem