» »

Kako priditi do življenjskih potrebščin ceneje?

Kako priditi do življenjskih potrebščin ceneje?

«
1
2

Sharp999 ::

Ali je možno viške razno raznih proizvodn (milka, haribo, ariel,...) doibti ceneje in kako? Ker sigurno pride do raznih viškov izdelkov ali zaradi kakšnih drugih razlogov in je posledično cena lahko zelo zelo nizka. Več kot 1x ceneje kot v trgovini...

Alec999 ::

Itak greš v Eurospin in pogledaš kaj je v akciji. Dobiš npr. 4 pizze za 1€, dvomim, da je lahko še ceneje.

Fsegula62 ::

Sharp999 je izjavil:

Ali je možno viške razno raznih proizvodn (milka, haribo, ariel,...) doibti ceneje in kako? Ker sigurno pride do raznih viškov izdelkov ali zaradi kakšnih drugih razlogov in je posledično cena lahko zelo zelo nizka. Več kot 1x ceneje kot v trgovini...


Izvoli https://mita.si/

celje ::

on bi milko, haribo, ariel,... ne pa no name brand-e

Fsegula62 ::

Tukaj imajo vse troje kar OP išče https://mita.si/

Ganon ::

S tem, kar omenjaš, se pri nas na primer ukvarja podjetje Mita. Velikokrat so cene prav absurdno nizke.

Kot eden največjih kupcev proizvodnih viškov v Evropi lahko za kratek čas ponudimo izdelke priznanih blagovnih znamk po izredno nizkih cenah.


https://mita.si/

IL_DIAVOLO ::

Kar je izredno poceni, je večkrat tudi vprašljive vsebine. Najceneje je, ce imas koga ki dela v njemacki.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

V-i-p ::

Kako za hudiča je lahko originalno pakiran Ariel ali originalno zavita Milka vprašljive vsebine?
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: V-i-p ()

DarwiN ::

Ta Mita men ne deluje ekstra poceni.. Podobne cene kot akcije v supermarketih. Poleg tega je 4€ dostave, tko da si dobesedno prisiljen kupit vsaj za ~100€. Se motim?
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

cvalsr ::

Tule pa nečesa ne razumem.
Za kakšne "viške proizvodnje" gre? Kaj naredijo namesto 100 000 izdelkov 102 000 zato, da jih 2000 vržejo stran ali kaj? Saj proizvodnja poteka ves čas in razvoz v trgovine tudi.
Štekam blago tik pred potekom roka trajanja, ampak to je nekaj drugega?

DarwiN ::

Primer: uleti kakšna Karen (denimo žena od Nodija) v trgovino in popljuva cele police izdelkov.. Tega potem ne morejo prodat in se šteje kot višek, cvalsr. :)
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Ganon ::

DarwiN je izjavil:

Ta Mita men ne deluje ekstra poceni.. Podobne cene kot akcije v supermarketih. Poleg tega je 4€ dostave, tko da si dobesedno prisiljen kupit vsaj za ~100€. Se motim?


Predstavi mi ta supermarket, samo še tam bom opravljal nakupe, obljubim.

Horas ::

ceneje pa top znamke ne gre ravno skupaj.

res je da je milka prva klasa, isto smoki stark, ampak so vseeno mlečne čokolade iz lidla in hoferja isto smokiji ali arašidi prav dobri kot tisti od top klase. če se je na veliko in kupuje na veliko se pač kupi ceneje, isto kot mcdonalds, parkrat na leto.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

IL_DIAVOLO ::

V-i-p je izjavil:

Kako za hudiča je lahko originalno pakiran Ariel ali originalno zavita Milka vprašljive vsebine?


Nemski ariel ima višji koncentrat, nemci pa itak imajo ritter sport, ki je boljši od sladkega klumpa imenovane milka 8-)

Morda je tudi njihova Milka boljsa, ne vem.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

DarwiN ::

Ganon je izjavil:

DarwiN je izjavil:

Ta Mita men ne deluje ekstra poceni.. Podobne cene kot akcije v supermarketih. Poleg tega je 4€ dostave, tko da si dobesedno prisiljen kupit vsaj za ~100€. Se motim?


Predstavi mi ta supermarket, samo še tam bom opravljal nakupe, obljubim.

Pravim akcije, ne redne cene. In razni kupini, 20% na izdelek, itd, itd..

Recimo, prvi izdelek, na katerega sem kliknil.. Snickers za 1.29€.. Pa ga imaš v Šparu za 1.67€ po redni ceni.. V akciji oz. s kakšnim kuponom/popustom bi bil ravno tu nekje 1.29€.

Sej ne trdim. Zato pa sprašujem, ali se motim po mojem hitrem pregledu.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

V-i-p ::

Se strinjam. Naključno pogledal par artiklov pa so kar lepo cenejši kot isti v sparu, mercatorju, DM-u.
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Ganon ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

V-i-p je izjavil:

Kako za hudiča je lahko originalno pakiran Ariel ali originalno zavita Milka vprašljive vsebine?


Nemski ariel ima višji koncentrat, nemci pa itak imajo ritter sport, ki je boljši od sladkega klumpa imenovane milka 8-)

Morda je tudi njihova Milka boljsa, ne vem.


Ritter Sport je enak sladek klump, kot ameriška Milka.

mtosev ::

Meni so švicarske čokolade imenovane Lindt super.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

bobby ::

He he, bom malo zasel ampak jaz sem se spotaknil ob dve zadevi.
"zivljenjske potrebscine" pa je potem govora o milki pa haribo,... Kar za mojo definicijo spada pod
"ugodnosti" in ne "potrebscine".
Potem pa se 1x ceneje,... Koliko je to 1x ceneje?! :) 100%? :))
Sem mi zdi,, kot da bi OP rad malo privarceval pri nenujnih dobrinah ali pa vec dobil za isto valuto in se se hitreje tekmoval z drugimi v kategoriji "zemeljska privlacnost"

No zdejcoa admin lahk brise ta post 8-)
Ce eksplicitno ne odgovorim osebam PNG ali PR,..I dont care about your opinion.

c3p0 ::

Ko že omenjaš... V lokalnem Sparu sem malo pred potekom videl lindt čokolade po 60c, redna cena 1,99€. In tako se vedno najde kaj drugega. Seveda, če nisi tak, ki dan po poteku meče stran.

Ras003 ::

Lahko tisti ki je narocal prek mita.si pove kaksi so roki uporabe?

radmansdorf ::

Sharp999 je izjavil:

Ali je možno viške razno raznih proizvodn (milka, haribo, ariel,...) doibti ceneje in kako? Ker sigurno pride do raznih viškov izdelkov ali zaradi kakšnih drugih razlogov in je posledično cena lahko zelo zelo nizka. Več kot 1x ceneje kot v trgovini...

Če ti Gradec v Avstriji ni predaleč, obstaja tale diskont.
Ponudba se menja, zadeve pridejo na paletah, nam poznane znamke in tudi stvari ki nam niso tako znane v Sloveniji, recimo od trgovske verige Costco. Milka je nazadnje bila po 60 centov, če si jih vzel vsaj 10, najmanj pa 29 centov, kakšne pol leta nazaj, če se prav spomnim. Platoji 24 malih pločevink 0,33 Cole, Fante in podobnih so večinoma po 8,88€ za plato.
Pralni gel(Ariel, Persil) je pa stalno nekje v akciji po normalnih trgovinah(Billa, Hofer, Bipa, Penny ...) in je recimo 13-14€ za 100 pranj, v Sloveniji pa košta še enkrat več.
Zanimiva primerjava cene Nivea deodoranta.
https://www.dm.si/nivea-men-dezodorant-...
https://www.dm.at/nivea-men-anti-transp...
Če imaš čas, se dejansko splača vsest v avto in opraviti večji nakup v Avstriji, že s par artikli dobiš nazaj stroške za gorivo.

bambam20 ::

V-i-p je izjavil:

Kako za hudiča je lahko originalno pakiran Ariel ali originalno zavita Milka vprašljive vsebine?

Vprašljivo je, koliko je rok uporabe.

Unchancy ::

Horas je izjavil:

ceneje pa top znamke ne gre ravno skupaj.

res je da je milka prva klasa, isto smoki stark, ampak so vseeno mlečne čokolade iz lidla in hoferja isto smokiji ali arašidi prav dobri kot tisti od top klase. če se je na veliko in kupuje na veliko se pač kupi ceneje, isto kot mcdonalds, parkrat na leto.

Jezus, Marija, Jožef, Sveti Duh, o Bog! Kakšna prva klasa je Milka? Nisem mogel ne komentirat te bedarije.

Morda je tudi njihova Milka boljsa, ne vem.


Pred veliko leti je bilo tako. Zdaj je vse eno in isto cuker sranje.

mtosev je izjavil:

Meni so švicarske čokolade imenovane Lindt super.

Pa še to ne vse. So pa od masovne produkcije, ki je na policah, tudi zame najboljše.

c3p0 je izjavil:

Ko že omenjaš... V lokalnem Sparu sem malo pred potekom videl lindt čokolade po 60c, redna cena 1,99€. In tako se vedno najde kaj drugega. Seveda, če nisi tak, ki dan po poteku meče stran.

Čokolada, ki ima še več kot pol leta roka, je precej drugačnega okusa od tiste, ki je en teden pred iztekom roka uporabe.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Unchancy ()

c3p0 ::

> Čokolada, ki ima še več kot pol leta roka, je precej drugačnega okusa od tiste, ki je en teden pred iztekom roka uporabe.

V bistvu se lahko stavim, da ju ne ločiš med seboj. Če je le bila pravilno skladiščena in da ni polnjena s kako malo bolj nestabilno filo.

Unchancy ::

c3p0 je izjavil:

> Čokolada, ki ima še več kot pol leta roka, je precej drugačnega okusa od tiste, ki je en teden pred iztekom roka uporabe.

V bistvu se lahko stavim, da ju ne ločiš med seboj. Če je le bila pravilno skladiščena in da ni polnjena s kako malo bolj nestabilno filo.

Kaj misliš, kako sem prišel do te ugotovitve? S teoretičnim študiranjem? Bil sem že nekajkrat neprijetno presenečen in sem pogledal datume na izdelkih. Guess what, točno to se izkaže, kar sem napisal v predhodnem postu.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Machete ::

Moj stric je pojedel 20 let starega 'miklava'. Kakšno vezo ima to s temo, ne vem.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Machete ()

Unchancy ::

Machete je izjavil:

Moj stric je pojedel 20 let starega 'miklava'. Kakšno vezo ima to s temo, ne vem.

To, da na primer čokolada tik pred iztekom roka trajanja ni vredna polne cene in da tudi če je pol cenejša, morda to ni poceni?
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

c3p0 ::

Unchancy je izjavil:


Kaj misliš, kako sem prišel do te ugotovitve? S teoretičnim študiranjem? Bil sem že nekajkrat neprijetno presenečen in sem pogledal datume na izdelkih. Guess what, točno to se izkaže, kar sem napisal v predhodnem postu.


Jaz sem pa od včeraj in še nisem jedel Lindta pred rokom. /s

Verjetno bo bolj povezano s slabim skladiščenjem, nekateri si čokolado tudi cel teden poleti pajcajo v avtu, potem pa šok.

Kvinta ::

Sharp999 je izjavil:

Ali je možno viške razno raznih proizvodn (milka, haribo, ariel,...) doibti ceneje in kako? Ker sigurno pride do raznih viškov izdelkov ali zaradi kakšnih drugih razlogov in je posledično cena lahko zelo zelo nizka. Več kot 1x ceneje kot v trgovini...


V Vietnam se preseli recimo tam je vse zelo poceni z slovensko najnižjo penzijo živiš kot grof>:D
A.C.A.B

kuall ::

v sparu imaš vsak petek 10% popusta na cel nakup, če kupiš več kot 30€. jaz to koristim. pol pa mečem v voziček še stvari, ki so znižane: milka čokolada je skor zmeraj kakšna znižana iz 3 na 2€. na njo pol dobiš še 10% popusta.
pol pa imaš še 25% popusta na en izdelek vsak teden, kakšno sredo ali četrtek. kupiš paket 6 bomb (6*2l pepsi) in tam dobiš popust 25% na 12 litrov bomb.
drgač pa pridelava svoje zelenjave se splača. česen vidim, da kupujete dragega kot žafran. skor 10€ na kilo. medtem ko jaz jem svojega pridelanega. trenutno iz njive še vedno pobiram svežo solato, repo, peso, redkvice. super okus, se ne more primerjati s kupljeno solato, zdravo tudi ne dvomim, da je. pojem kar surovo vse kot solato. samo žal mi je, da nisem posadil še več stvari po celi njivi, potem ko sem skopal krompir jeseni, to bi lahko potem jedel celo zimo svežo mlado zelenjavo iz njive. pa drugo leto.

videc ::

Greš v npr. Italijo in imaš veliko stvari cenejših kot v Sloveniji, da o višji kvaliteti ne govorim.
Milke ne kupujem odkar so jo zmanjšali na 80g, Spar je ena slabših trgovin, na splošno pa kvaliteta živliskih trgovin v Sloveniji ni na neki ravni. Žal.

Unchancy ::

c3p0 je izjavil:

Unchancy je izjavil:


Kaj misliš, kako sem prišel do te ugotovitve? S teoretičnim študiranjem? Bil sem že nekajkrat neprijetno presenečen in sem pogledal datume na izdelkih. Guess what, točno to se izkaže, kar sem napisal v predhodnem postu.


Jaz sem pa od včeraj in še nisem jedel Lindta pred rokom. /s

Verjetno bo bolj povezano s slabim skladiščenjem, nekateri si čokolado tudi cel teden poleti pajcajo v avtu, potem pa šok.

Zagotovo neoptimalno skladiščenje ne pripomore k uporabniški izkušnji. In starejši, ko je izdelek, več je možnosti, da se prikrade kakšen takšen dan ali teden slabših pogojev.
Potem so tu še procesi v samem izdelku, ki se pač odvijajo - s časom.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

radmansdorf ::

Današnji update glede pralnega praška/gela. :)
BIPA - Persil, 100 pranj - 12,74 €
Penny - Ariel, 100 pranj - 13,99 €
https://ibb.co/DR9qQkq
https://ibb.co/3fTKH8r

gruntfürmich ::

kako do nižjih cen?

tako da se izpogajaš za še nižje, da proizvajalci pocrkajo: https://www.arte.tv/en/videos/095178-00...


ali pa da dela suženjska sila:
https://www.independent.co.uk/news/worl...
https://www.academia.edu/44279745/Toxic...
https://www.theguardian.com/world/2019/...

samo da je izdelek v akciji!
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Unchancy ::

kuall je izjavil:

v sparu imaš vsak petek 10% popusta na cel nakup, če kupiš več kot 30€. jaz to koristim. pol pa mečem v voziček še stvari, ki so znižane: milka čokolada je skor zmeraj kakšna znižana iz 3 na 2€. na njo pol dobiš še 10% popusta.
pol pa imaš še 25% popusta na en izdelek vsak teden, kakšno sredo ali četrtek. kupiš paket 6 bomb (6*2l pepsi) in tam dobiš popust 25% na 12 litrov bomb.
drgač pa pridelava svoje zelenjave se splača. česen vidim, da kupujete dragega kot žafran. skor 10€ na kilo. medtem ko jaz jem svojega pridelanega. trenutno iz njive še vedno pobiram svežo solato, repo, peso, redkvice. super okus, se ne more primerjati s kupljeno solato, zdravo tudi ne dvomim, da je. pojem kar surovo vse kot solato. samo žal mi je, da nisem posadil še več stvari po celi njivi, potem ko sem skopal krompir jeseni, to bi lahko potem jedel celo zimo svežo mlado zelenjavo iz njive. pa drugo leto.


Kako pa rešuješ problm srn? Pri nas požrejo vse, zdaj so začele žret peteršilj.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

starfotr ::

Kupiš si osnovna živila in si sam kuhaš.

Industrijsko pripravljeni proizvodi so vedno dražja opcija in navadno tudi manj zdrava.

zobnik ::

goveji loj obesiš tako da ga lisice, mački in ptiči ne morejo dobit

Invictus ::

Unchancy je izjavil:

Kako pa rešuješ problm srn? Pri nas požrejo vse, zdaj so začele žret peteršilj.

Rešitvi se reče ograja...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

kuall ::

Unchancy je izjavil:

Kako pa rešuješ problm srn? Pri nas požrejo vse, zdaj so začele žret peteršilj.

Ga ne. kar požrejo me ne moti. so požrle vso špinačo jeseni, drugače bi jo še zdaj kaj imel pa radič tudi kr precej. so pa veliko tudi pustile, tamlado solato vso, ker je premajhna. ni pa gozd prav blizu, šele 0.5 km stran od njive.

KakoLepo ::

Sharp999 je izjavil:

Ali je možno viške razno raznih proizvodn (milka, haribo, ariel,...) doibti ceneje in kako? Ker sigurno pride do raznih viškov izdelkov ali zaradi kakšnih drugih razlogov in je posledično cena lahko zelo zelo nizka. Več kot 1x ceneje kot v trgovini...

A to so zivljenske potrebscine? sladkarije? Ce zelis hrano recimo, zastojn, gres na sprehod v gozd, sicer zdaj si mal zamudil, potrebno pocakat na spomlad, poletje, jesen. Lahko nabiras hrano v gozdu, na internetu imas seznam kaj vse se tam najde. pa tudi recepte. Potem si iz te hrane naredis ozimnico oziroma shranis za vec mesecev. Lahko iz te hrane naredis moko, marmelade, kompot, zmrznes kuhan kostanj itd.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: KakoLepo ()

cvalsr ::

Zobnik:
"goveji loj obesiš tako da ga lisice, mački in ptiči ne morejo dobit"
A tako delate vi Gorenjci?
Pa sladoled skozi šipo ližete?
:))

Stikalo ::

Horas je izjavil:

ceneje pa top znamke ne gre ravno skupaj.

res je da je milka prva klasa, isto smoki stark, ampak so vseeno mlečne čokolade iz lidla in hoferja isto smokiji ali arašidi prav dobri kot tisti od top klase. če se je na veliko in kupuje na veliko se pač kupi ceneje, isto kot mcdonalds, parkrat na leto.


haha, Milka je prve klase. Čudno, da lahko rečejo temu spoh čokolada. Notri je cca 65% sladkorja. Kakšnih 15 procenotv kakava in mogoče še kaj. 65 g sladkorja stane v trgovini cca 6 centov, + malo kakava in melka v prahu :D



Če hočeš ceneje izdelke pripravljaj sam, ne kupuj industrisko predelanih packarij. Osnovna živila so poceni. Vse drugo je nateg in drago!

mr_chai ::

Že gledam kam naj si posadim kakavovec, ker so milke bojda industrijsko sranje.

Unchancy ::

mr_chai je izjavil:

Že gledam kam naj si posadim kakavovec, ker so milke bojda industrijsko sranje.

Ma ti kar uživaj v “čokoladi” z vijolično kravo. Bo več kvalitetne robe ostalo za nas.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

gruntfürmich ::

Stikalo je izjavil:

haha, Milka je prve klase. Čudno, da lahko rečejo temu spoh čokolada. Notri je cca 65% sladkorja. Kakšnih 15 procenotv kakava in mogoče še kaj. 65 g sladkorja stane v trgovini cca 6 centov, + malo kakava in melka v prahu :D

vse lepo in prav, vendar pa če misliš da je možno narediti čokolado brez sladkorja se močno motiš.
prava čokolada MORA vsebovati veliko sladkorja, če ga ne je to samo en zmazek kakava in čudnih stvari da povežejo maso v celoto. in pri pravi čokoladi za vezavo posameznih sestavin v enotno maso skrbi tudi sladkor; veliko njega.
ne oporekam temu da je milka prvovrstno industrijsko sranje, in da avtor s tem ko želi poceni kupiti že najcenejši industrijski pofl podpira uničevanje planeta in ljudi, ampak 'čokolada' brez VELIKO sladkorja NI čokolada!
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

gruntfürmich ::

lahko še kontaktiraš te proizvajalce na tem videu, se boste zmenili za dobro ceno:
https://www.rtvslo.si/4d/arhiv/P-103356...
gamat revna!
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

c3p0 ::

Hmm, Lindt disagrees, svoji 99% stvaritvi pravijo čokolada, ne kompresiran kakav.

c3p0 ::

radmansdorf je izjavil:


Če ti Gradec v Avstriji ni predaleč, obstaja tale diskont.
Ponudba se menja, zadeve pridejo na paletah, nam poznane znamke in tudi stvari ki nam niso tako znane v Sloveniji, recimo od trgovske verige Costco. Milka je nazadnje bila po 60 centov, če si jih vzel vsaj 10, najmanj pa 29 centov, kakšne pol leta nazaj, če se prav spomnim. Platoji 24 malih pločevink 0,33 Cole, Fante in podobnih so večinoma po 8,88€ za plato.
Pralni gel(Ariel, Persil) je pa stalno nekje v akciji po normalnih trgovinah(Billa, Hofer, Bipa, Penny ...) in je recimo 13-14€ za 100 pranj, v Sloveniji pa košta še enkrat več.
Zanimiva primerjava cene Nivea deodoranta.


Sem zadnjič malo iz firbca zavil not, prijetno presenečen. Zadev povečini tudi ni treba vzet cel karton, je že posamičen artikel ugoden. Nekatere stvari zelo ugodne, druge skoraj nič. Najde se tudi kakšna eksotika.

Motile so le trume CRO/SLO strank. Zadeva ni kot Interspar, tu se komaj 2 srečata z vozički. Bom drugič bolj hitro tam.

BuDi79 ::

radmansdorf je izjavil:


Motile so le trume CRO/SLO strank.
Ti si prava arijska rasa?
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vaši priljubljeni prehranski nakupi (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
557072 (4872) #000000
»

Eurospin vs Mercator (kvaliteta izdelkov) (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
18650162 (28560) gruntfürmich
»

Najkvalitetnejša široko-komercialna čokolada? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
22055411 (37716) hunter01
»

cocacola (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12523511 (19673) Super Sonic

Več podobnih tem