» »

ZAPOSLITEV GLEDE NA STOPNJO IZOBRAZBE

ZAPOSLITEV GLEDE NA STOPNJO IZOBRAZBE

the PROFESOR ::

Živjo,

bi delali s sedmo stopnjo (magisterijem) v proizvodnji?? Rat bi prišel nekam, kjer bi uporabljal svoje možgane ter znanje, in pridobival nove izkušnje, na pa da me tišijo v proizvodji kot cucka.

V proizvodnji sem dost časa, tko da ne mi utrujat s tem, da bi vsi takoj radi prišli na pozicije bres da prej spoznajo proizvodnji proces ter bla bla bla, to so zdrgnjene fore zato samo shut ap!!!

nevem treba mal zatežit kadrovski, iskat drugot, je še kdo v takem položaju? šokantnooo hahahaha :D pol se ti pa še smejijo, izkoriščajo in bla bla.

Aja a kdo ve, a ni zakon da po pou leta zaposlitve, je fermo dolžna ti dati delovno mesto ki je eno stopnjo nižje od izobrazbe ki jo imaš. Sepravi meni bi morali dati nekaj za kar rabiš biti diplomirani inžinir --6 stopnja, ker sem magister s 7 stopno??

Hvala za odgovore že vnaprej
  • predlagal izbris: ALT ()

6bt9hmDwY ::

seveda. v proizvodnji česa?

Kripto mesi ::

Slovenščina je bolj na nivoju prilagojenega programa, tako da dvomim v opravljeno sedmo stopnjo.

SumTingWong ::

Ravno hotel komentirati, kar je mesi napisal :)

Barbarpapa2 ::

Pozdrav.

Bi bilo dobro omeniti, kaj si po poklicu (izobrazbi) in kakšno delovno mesto zasedaš. Po opisu bi rekel, da si tehnolog in tehnologi so načeloma kar dosti v proizvodnji. V firmi, kjer delam, ločimo operativne in razvojne tehnologe. Operativni delajo na že uvedenih proizvodnih linijah - procesih in so v proizvodnji zelo veliko, vsaj polovico delovnika, če ne celo več. Razvojni tehnologi pa skrbijo za priravo - razvoj novih linij za nove izdelke in so v proizvodnji veliko manj... Razen, ko se nov izdelek in z njim nova linija uvaja, takrat so pa v proizvodnji skoraj non-stop...

Lp

Jože

the PROFESOR ::

ojoooj zdej ste se obesli na moje slovnične napake hahaha, ne pa na vsebino?? Uglavne med samim študijem in izdelavo magistrske sem se dosti namučil glede tega--popravki, lektorstvo itd. tk de ne mi o pravopisnih napakah ampak o vsebini!!

magister strojništva sem drugače.

Delo v proizvodnji me ne bi motilo, če ne bi delu za trakom, ampak bi delal kot nek tehnolog,...

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: FireSnake ()

the PROFESOR ::

kobayashi hahahaha maš prav :D nevem, ne poznaš me, pa mi sodiš, verjetno je problem v takih kot si ti.

Dejmo raj kak pametn predlog

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: FireSnake ()

aerie ::

Šintaro s Toplakovega šnel kurca.

Masayoshi ::

the PROFESOR je izjavil:

kobayashi hahahaha maš prav :D nevem, ne poznaš me, pa mi sodiš, verjetno je problem v takih kot si ti.

Dejmo raj kak pametn predlog


Oh, ne sodim tebe. Sodim tvoje idiotske ideje. Pa moje razmišljanje, da takšna bedarija pa res ne more priti od nekoga s 7. stopnjo. Ali pač? Katastrofa šolstvo..

the PROFESOR ::

kobayashi,

to da mi sodiš pomeni da sodiš tut mojim idiotskim idejam :D kaj mi pa priporočaš, nič?
učeraj sva se pogovarjala s sošolcem ki je ravno tako magister strojništva, pa mi je on rekel da je nekje slišal: da ti je ferma po 6ih mesecih zaposlovanja, dolžna dati delovno mesto, ki je največ eno stopnjo nižje od tvoje izobrazbe

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: connel ()

Barbarpapa2 ::

Pozdrav.

the PROFESOR, tvoje pisanje je res zelo "Shintaro style"...

Nisi povedal, na katerem delovnem mestu si zdaj (za trakom je malo presplošen opis), predvsem pa nisi povedal, na katero oz. kakšno delovno mesto si se prijavil. Če si se prijavil za delovno mesto "za trakom", potem lahko imaš doktorat iz strojniških ved, pa ti delodajalec ni dolžan zagotoviti nobenega delovnega mesta, za katerega je potreben doktorat. Če si se pa prijavil na delovno mesto tehnologa, zdaj pa delaš "za trakom", potem je pa to verjetno druga zgodba...

Tu ti pa ne znam pomagat...

Lp

Jože

Masayoshi ::

the PROFESOR je izjavil:

kobayashi,

to da mi sodiš pomeni da sodiš tut mojim idiotskim idejam :D kaj mi pa priporočaš, nič?
učeraj sva se pogovarjala s sošolcem ki je ravno tako magister strojništva, pa mi je on rekel da je nekje slišal: da ti je ferma po 6ih mesecih zaposlovanja, dolžna dati delovno mesto, ki je največ eno stopnjo nižje od tvoje izobrazbe


Edini predlog, ki bi ga moral pa tudi s 4. stopnjo izobrazbe pogruntat je seveda ta, da si najdeš delovno mesto, ki ustreza tvojim pričakovanjem.

P.s. če sta pa že 2. takšna strojnika, me je pa res strah za prihodnost strojništva v Slo...

V-i-p ::

Jaz ti s svojo peto stopnjo izobrazbe povem, da delaš na delovnem mestu za katerega si se prijavil in bil izbran. Pika.
Lahko pa skupaj stopite še s kakšnim kolegom magistrom, pa bo zadeva ista. Žalostno, kakšne pišete eni s takšno stopnjo, kaj neke splošne razgledanosti in znanja pa nimate? Pogodba o zaposlitvi veš kaj je? Marsikaj tam piše.
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: V-i-p ()

korenje3 ::

Kripto mesi je izjavil:

Slovenščina je bolj na nivoju prilagojenega programa, tako da dvomim v opravljeno sedmo stopnjo.


si me prehitel.

the PROFESOR je izjavil:

ojoooj zdej ste se obesli na moje slovnične napake hahaha, ne pa na vsebino?? Uglavne med samim študijem in izdelavo magistrske sem se dosti namučil glede tega--popravki, lektorstvo itd. tk de ne mi o pravopisnih napakah ampak o vsebini!!

magister strojništva sem drugače.

Delo v proizvodnji me ne bi motilo, če ne bi delu za trakom, ampak bi delal kot nek tehnolog,...


Ni samo slovnica. Je tudi način izražanja. To ne vidiš pri nekomu z opravljeno 7. stopnjo. Po moje končuješ srednjo šolo.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: korenje3 ()

6bt9hmDwY ::

nihče ti ni ničesar dolžan dati, če se tega zavedaš, je v življenju 110% manj razočaranj.

WizzardOfOZ ::

Začni za trakom, ker izkušenj itak nimaš. Ko boš nabiral izkušnje, dajej predloge, kako bi trak organiziral, da bi boljše in hitrejše delal, pa boš mogoče še kam prilezel.

Glede na tvojo slovnico pa dvomim, da boš dlje od traka sploh prilezel.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Utk ::

Jaz bi na tvojem mestu tožil tiste, ki so ti (pro)dali magisterij, diplomo in maturo. Za OŠ bi se tudi morda še dalo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Slaba izbira podiplomskega študija

Oddelek: Šola
456498 (4544) AEx_1-7
»

Ali tradicionalni inžinirji izginjajo? (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
839403 (6477) Malidelničar
»

Odpoved brez zamere (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5510580 (8044) noraguta

Zaposlitev v Sloveniji (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8317602 (15729) Gandalfar

Več podobnih tem